وبلاگ

گرفتن ویزا برای مهاجرت به انگلستان

آیلتس UKVI
مقالات آموزشی

گرفتن ویزا برای مهاجرت به انگلستان

آزمون آیلتس آکادمیک برای UKVI

آزمون های IELTS Life Skills

اگر می خواهید برای گرفتن ویزا به جهت مهاجرت به انگلستان ( UK ) اقدام کنید باید آزمون (UKVI) IELTS forاین به معنی آیلتس برای ویزای UK و Immigration و قصد مهاجرت می باشد . اگر می خواهید برای مهاجرت و گرفتن ویزای UKاقدام کنید باید در آزمون جنرال آیلتس برای (UKVI) شرکت کنید اما اگر می خواهید درخواست ویزای ادامه تحصیل از UK بکنید به شما توصیه می گردد در آزمون آیلتس آکادمیک برای ( UKVI ) شرکت کنید

اگر شما امتیاز آیلتس آکادمیکتان برای ( UKVI )کمتر از امتیاز مورد قبول دانشگاه های انگلستان باشد ، باید دوباره در آزمون آیلتس شرکت کنید . اگر شما امتیاز مورد نیاز برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان را کسب نکنید نیاز به شرکت در دوره زبان انگلیسی ( دوره پیش نیاز دارید ) تا بتوانید وارد دانشگاه شوید اما اگر در آزمون آیلتس آکادمیک برای UKVIامتیاز مورد نظر را کسب کنید بدون هیچ محدودیتی وارد دانشگاه می شوید و نیاز به دوره زبان پیش نیاز ندارید .

تست ( IELTS Life Skills A1 )  برای افرادی مورد نیاز است که بخواهند توانایی مکالمه و مهارت شنیداریشان را به عنوان بخش از درخواستشان برای کسب ویزای UKو مهاجرت برای خانواده و اقامت در کشور انگلستان را نشان دهند . 

تست ( IELTS Life Skills A2 )  برای افرادی مورد نیاز است که بخواهند توانایی مکالمه و مهارت شنیداریشان را به عنوان بخشی از درخواستشان برای کسب ویزای UKو اقامت خانوادگیشان و یا درخواست ویزای همسر را نشان دهند . این تست فقط در UKقابل دسترسی است . 

تست ( IELTS Life Skills B1 )  برای افرادی نیازمند است که بخواهند توانایی مکالمه و مهارت شنیداریشان را به عنوان بخشی از درخواستشان برای ویزای UKو مهاجرت برای اقامت دائم و کسب شهروندی انگلستان را نشان دهند . 

آیلتس  UKVIبا آزمون آیلتس فرمتی کاملاٌ مشابه دارد . محتوای آزمون ( Content )، فرمت آزمون ، سیستم نمره دهی آزمون و میزان سختی این آزمون با آیلتس یکسان می باشد فقط فرمت گزارش نمره آزمون UKVIبا آزمون آیلتس کمی متفاوت است که مشخص شود افراد متقاضی در آزمون آیلتس UKVIشرکت کرده اند . باید دقت کنید که برای کسب ویزای کشور انگلستان به چه نوع آزمون آیلتس UKVIنیازمندید و چه امتیازی نیاز دارید . در حقیقت IELTS Life Skills  فقط مهارت هایSpeaking و Listeningشما را مورد سنجش قرار می دهد و عمدتاٌ برای کسب ویزای خانوادگی و اقام دائم و اخذ شهروندی کشور انگلستان مورد نیاز است . لازم به ذکر است که مواد آموزشی آمادگی برای تست های UKVIو Life Skillsمتفاوت از آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال می باشد . در حقیقت ساده تر است . 

( دپارتمان آیلتس مرکز زبان هیراد )

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30