دوره آیلتس | آموزش آیلتس | هیراد انگلیش بهترین آکادمی آیلتس کشور (حضوری-آنلاین)

دوره آیلتس | کلاس آیلتس | IELTS فشرده و آنلاین

آیلتس چهار مهارت

کیفیت بالای تدریس توسط برترین اساتید آیلتس کشور - پاسخگویی به سوالات - پشتیبانی آنلاین 100%

نمونه تدریس فلش آموزشی صفر تا صد آیلتس

نمونه تدریس آموزش اسپیکینگ

نمونه تدریس آموزش رایتینگ

نمونه تدریس آموزش لیسنینگ

نمونه تدریس آموزش ریدینگ

دوره آیلتس در آموزشگاه زبان هیراد به 3 صورت تدریس می شود. کلاس آیلتس در این مجموعه دارای سه بخش Pre IELTS ، IELTS و POST IELTS می باشد. تمامی 4 مهارت Reading، Writing،Listening و Speaking زیر نظر مجرب ترین اساتید آموزش داده می شود و برگزاری کلاس ها بصورت تضمینی می باشد. آموزش آیلتس دارای روش های تکنیکی نوینی می باشد که با شرکت در دوره های آیلتس تخصصی هیراد می توانید تمامی آن ها را فرا گرفته و نمره بالایی در آزمون آیلتس کسب کنید.

آیلتس

دوره آیلتس یا دپارتمان آموزش آیلتس (IELTS) هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی دوره آیلتس (IELTS) و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون آیلتس (IELTS) می نماید. آموزش آیلتس در آکادمی زبان هیراد بصورت حرفه ای زیر نظر بهترین اساتید آیلتس کشور برگزار می شود.

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

 • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون آیلتس (IELTS)
 •  ارائه منابع ویژه و انحصاری و طرح درس دقیق جهت این دوره آیلتس
 • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظر
 • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه آیلتس (IELTS)
 • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
 • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی آیلتس (IELTS) با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی
 • برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

دوره آیلتس حرفه ای ( آموزش آیلتس )

کسب نمره آیلتس  7 ، 7.5 و یا بالا تر توسط دو اساتید برتر حمید سیدیان و مجید سیدیان در آموزشگاه زبان هیراد با تجربه تدریس بالغ بر 20سال در این زمینه

0

در آیلتس 100 درصد تضمینی ادعا می کنیم ، پس می توانیم.

تضمین ما در هیراد آموزش با کیفیت بسیار بالاست اساتید در آمادگی دوره آیلتس بالغ بر 20 سال تجربه آموزشی در این آزمون را دارند.هیراد همه چیز را در دوره آیلتس به شما تدریس می کند.

هیراد در دوره آیلتس زبان عمومی شما را فقط در راستای این آزمون تقویت می کند و به نکات حاشیه ای نمی پردازد.تضمین ما کیفیت آموزشی ماست 

دانش پژوهان هم باید روزانه حداقل دو ساعت علاوه بر شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس مطالعه کنند.

اگر دانشجویی فقط در مهارت خاصی ضعف داشت چند جلسه با وی فقط روی مهارت مورد نیاز کار می شود.
تعداد جلسات مورد نیاز به جهت تقویت تک مهارت بعد از مشاوره با اساتید حمید و مجید سیدیان تعیین می گردد.

در مرکز زبان هیراد مشاوره با آقایان حمید و مجید سیدیان با هماهنگی قبلی با کادر اداری به صورت تلفنی یا حضوری می تواند انجام گردد و کلاس ها به صورت گروهی یا خصوصی بر اساس زمانبدی هر دانش پژوه هماهنگ می گردد. حتی کلاس ها خیلی فشرده هم می تواند برنامه ریزی شوند.

 

تلفن: 26709719 – 021

موسسه هیراد

شرایط برگزاری کلاس آیلتس در مرکز زبان آیلتس هیراد

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره ها را بگذرانند.

به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون آیلتس در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:
در انتهای دوره داوطلبین می بایست بین 4 تا 6 آزمون کامل آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) منطبق با شرایط آزمون اصلی را شرکت نمایند تا آمادگی کامل جهت کسب موفقیت در آزمون را بدست آورند.

دوره کلاس های آمادگی آزمون آیلتس دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون آیلتس International English Language Testing Systemدر یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمون آیلتس IELTS به دو شکل  Academic برای افرادیکه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند و  General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد.

آزمون آیلتس IELTS هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

انواع دوره های آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد

 

همانطوری که در در چارت آموزشی مشخص شده است دانش پژوهانی که نیاز به دوره های fundamental داشته باشند باید ابتدا در دوره فشرده مکالمه PET Intensive 1 شرکت کرده سپس دروه PET Intensive 2 را بگذرانند و بعد از کسب امتیاز قبولی در دوره های پایه می توانند وارد دوره پیشس نیاز آیلتس Pre IELTS و شوند و سپس دوره آیلتس یک را بگذرانند.

دوره آیلتس 1 (IELTS Course 1):

در دوره آیلتس 1 به هر یک از مهارت های شنیداری ، گفتاری ، نوشتاری و خواندن به صورت جداگانه پرداخته می شود و تمامی مهارت ها به طور بسیار جامع و کامل ولی با پرهیز از موارد غیر ضروری در بازه زمانی معقولی تدریس می گردند.

توجه داشته باشید متد آموزشی مدرن هیراد نیاز و دلنگرانی زبان آموز نسبت به گذراندن دوره های مازاد و تکمیلی را کاملاً مرتفع می نماید .

دوره آیلتس 2 (IELTS Course 2):

پس از اتمام دوره آیلتس 1 و گذراندن هر کدام از مهارت ها به صورت تک به تک و جداگانه در دوره آیلس 2 هر چهار مهارت به صورت همزمان به شما تدریس می شود و به نحو بسیار موثری به حل تمرین و نکته و تست آزمون آیلتس پرداخته می شود توجه داشته باشید که شرکت در دوره آیلتس 2 الزامی است زیرا سیلابس های تحت تدریس در دوره آیلتس 1 بدون دوره دوم آیلتس تکمیل نمی شود و عملاً کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس دور از دسترس خواهد بود ولی با شرکت در دوره آیلتس 1 و 2 هیراد و صد البته تمرین و ممارست خودتان، می توانید کسب رتبه مطلوبتان را در آزمون آیلتس تضمین نمایید.

نظر به آنکه اکثر دانشپژوهان خواهان کسب مهارت در کوتاه ترین بازه زمانی هستند مرکز زبان هیراد اقدام به اجرای مدرن ترین متد های آموزشی نموده تا با پرهیز از اتلاف زمان، بالا ترین میزان تمرکز و آمادگی را برای زبان آموزان محترم به ارمغان بیاورد.

لازم به ذکر است که همه دانش پژوهان باید در آزمون های شبیه ساز رایگان مرکز زبان هیراد که عبارت از 6 آزمون Mock IELTS در دوره آیلتس 1 و دوره آیلتس 2 در مجموع می باشد ، شرکت نمایند.

IELTS Course 1 به آموزش و حل تمرین می پردازد . و دوره های IELTS Course 2 فقط به حل تمرین و تست و جهت تقویت سرعت ، دقت و تمرکز دانش پژوه در این آزمون می پردازد. همانطور که می دانید مبلغ ثبت نام جهت شرکت در آزمون IELTS بالای 6 میلیون تومان می باشد و مانند گذشته توجیه منطقی اقتصادی جهت ثبت نام در دفعات متعدد در آزمون اصلی آیلتس وجود ندارد شایسته و منطقی است که با پیروی از متد آموزشی مدرن هیراد که در چارت بالا ذکر شده است به سادگی در همان مرتبه نخست آزمون اصلی آیلتس نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

کلاس آیلتس و دوره های آمادگی آزمون آیلتس هیراد به شرح زیر برگزار می گردد:

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره آیلتس IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

لازم به ذکر است که کلاسهای Listening IELTS, PRE-IELTS, PTE این مرکز مجهز به سیستم مدرن شنیداری هستند!

هر داوطلب آزمون آیلتس به ازای شرکت در هر مهارت،‌ 1 آزمون آزمایشی رایگان را به صورت هدیه از هیراد دریافت می نماید.
داوطلبینی که تمامی مهارت های آیلتس IELTS را شرکت نمایند در مجموع 4 آزمون آزمایشی رایگان را از هیراد به صورت هدیه دریافت می نمایند و می توانند در آنها شرکت نمایند.

شرایط ویژه دوره آمادگی آزمون آیلتس و کلاس آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس IELTS هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون آیلتس IELTS تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌ خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون آیلتس IELTS و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس های آیلتس IELTS برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگه Writing پس از اتمام دوره Writing

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آیلتس پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونه Writing های آنها میباشد.
در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند.
زبان آموزان دوره آیلتس IELTS از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 150 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های IELTS Writing می باشد.

هزینه های ثبت نام در کلاس آیلتس (حضوری)

محبوب ترین

IELTS Writing

تومان
1600
محبوب ترین

IELTS Reading

تومان
1500
محبوب ترین

IELTS Listening

تومان
1,500
محبوب ترین

IELTS Speaking

تومان
1,500

ثبت نام چهار مهارت کلاسهای IELTS حضوری – ویژه

300 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS

میلیون تومان
5/800
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
300 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS +

میلیون تومان
7
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
 • Vocab ( دوره لغت )

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 4 تایی ارائه می کند .
این پکیج 4 تایی شامل چهار مهارت آیلتس می باشد که از 6.100.000 تومان مبلغ این پکیج ، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 300 هزار تومان تخفیف شامل حال دانش پژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 5.800.000 تومان ارائه می گردد.

شرکت در 2 آزمون Mock رایگان IELTS

آزمونهای آزمایشی آیلتس IELTS هیراد، جمعه ها طبق تقویم اعلامی برگزار می گردد.
اما تا کنون هیچ گاه شرکت در آن رایگان نبوده است! اما شرکت کنندگان در دوره آیلتس IELTS هیراد که نسبت به ثبت نام دوره های خود به صورت یکجا ثبت نام می نمایند،‌ از سهمیه 2 آزمون Mock رایگان برخوردارند.

هزینه ثبت نام هر آزمون ماک در حال حاضر 200 هزار تومان می باشد و این یعنی 400 هزار تومان هدیه هیراد به زبان آموزان دوره IELTS

همچنین زبان آموزانی که تک به تک اقدام به ثبت نام کلاس های آیلتس IELTS می نمایند، نیز به ازای هر مهارتی که در کلاس ها شرکت می نمایند، از سهمیه یک آزمون Mock رایگان برخوردارند. بنابراین افرادیکه امکان ثبت نام یکجا مهارت ها نداشته و از هدیه 400 هزار تومانی استفاده نمی کنند،‌ به ازای هر مهارت 80 هزار تومان هدیه از هیراد دریافت می نمایند!!!!

کارشناس آنلاین

هم اکنون گفتگو کنید.

ساعت کاری این بخش از 9 الی 20:30

!!!Special offer

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 5 تایی ارائه می کند .
این پکیج 5 تایی شامل چهار مهارت + کلاس های Vocabulary می باشد که از 7.300.000 تومان مبلغ این پکیج ، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 300 هزار تومان تخفیف شامل حال دانش پژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 7.000.000 تومان ارائه می گردد.

توضیحات تکمیلی آیلتس

دوره آیلتس

به دانش پژوهان توصیه می شود که اگر سطح زبان ضعیفی دارند ، مسلماً در کوتاه ترین زمان ، نیاز به تقویت زبان عمومی خود در چهار مهارت خواهند داشت .
این دانش پژوهان ابتدا باید 2 دوره Fundamental را تحت عنوان دوره مکالمه Intensive 1 , Intensive 2 بگذرانند .

چهار چوب دوره ها و کتب Intensive (PET) آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد توسط هیئت علمی این مرکز طراحی شده است ، لذا اطلاعات و مفاد آموزشی دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی جهت کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن بهینه سازی شده است تا زبان آموز بتواند درمدت زمان کوتاهی از سطح مقدماتی زبان انگلیسی برای شرکت در دوره های آیلتس(IELTS) و تافل (TOEFL iBT) کسب آمادگی نماید.

دانش پژوهان زیادی از ضیق وقت برای کسب چهار مهارت زبان انگلیسی اظهار نگرانی می کنند ،این مشکل با شرکت در دوره ی فشرده زبان انگلیسی (PET) به طور کل مرتفع خواهد شد.

آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره های مکالمه فشرده زبان Intensive](PET) [ فقط به تدریس نکات کلیدی و مهمی می پردازد که زمینه ساز موفقیت در آزمون آیلتس(IELTS) و آزمون تافل(TOEFL) شود و دانشپژوهان پا به پای اساتید پیش می روند و مسلماً درک و لذت بیشتر از شرکت در کلاسها خواهند داشت.

فرآیند کسب نمره قابل قبول در این مرکز از دوره مبتدی تا آیلتس (IELTS) :

 1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (20 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 2. شرکت در دورهمکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (20 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 3. شرکت در یک دوره پیش نیاز آزمون آیلتس (PRE-IELTS) و (PRE-TOEFL)(15 جلسه)
 4.  شرکت در دوره آیلتس 1
 5. شرکت در 4 آزمون شبیه ساز آیلتس(MOCK)
 6.  شرکت در دوره آیلتس 2 و دو ماک تست رایگان آیلتس 2

دوره های آیلتس 2

در دوره های آیلتس 1 ابتدا مهارت های آیلتس تدریس می گردد و استاد در کلاس شروع به حل تمرین روی مهارت های مختلف می کند و در کلاس آیلتس 2 استاد به حل تمرین در چهار مهارت به صورت همزمان می پردازد و در حین تمرین نقاط ضعف زبان آموز را شناسایی و برطرف می سازد و در عین حال نکات تدریس شده را مرور می نماید.

مسلماً تمارین حل شده در دوره آیلتس 2 پیچیده تر و دشوار تر می باشد و بعد از شرکت در دوره آیلتس 2 زبان آموزان به اعتماد به نفس قابل توجهی دست خواهند یافت و بسیار باتجربه تر در آزمون آیلتس شرکت کرده و با لطف و عنایت پروردگار در اولین مر حله آزمون نمره مد نظر راکسب می نمایند و از سد این آزمون عبور خواهند کرد .

حتی به دانش پژوهانی که در موسسات دیگر دوره های آیلتس را گذرانده اند و متاسفانه رتبه مد نظرشان را کسب نکرده اند توصیه می شود در کلاس های آیلتس هیراد شرکت کرده و به طور بسیار مختصر و مفید مطالب را به صورت جامع بیاموزند و دوباره در آزمون آیلتس شرکت نمایند.

این مرکز ادعا دارد که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های آیلتس هیراد و با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می کنند .

لازم به ذکر است که فردی که در دوره آیلتس 2 شرکت می کند ابتدا باید در دوره آیلتس 1 شرکت کرده و سپس مجوز دارد در دوره آیلتس 2 شرکت نماید .

اما درباره دانش پژوهانی که در موسسات دیگر در دوره آیلتس شرکت کرده اند ابتداد باید کارنامه کامل خود را برای مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد به همراه بیاورند و پس از بررسی و مشاوره مدیران آموزشی این مرکز وارد دوره مناسب گرددند .

حتی این مرکز برای افرادی که تا قبل از پروازشان محدوده زمانی کوتاهی دارند دوره هایی را معرفی می کند که همه نکات فراگرفته شده در این فرایند آموزشی را برای همیشه در حافظه خود ثبت نمایند و به ثبات اطلاعاتی برسند (Information Fixation) .

دانش پژوهانی که دوست دارند به ثبات آموزشی قبل از پرواز برسند توصیه می شود در کلاس های بحث آزاد این مرکز شرکت کرده و همه اطلاعاتی را که آموخته اند به صورت کاربردی به کار بندند .

مسلماً دانش آموزان بدون استرس می توانند یادگیری بسیار با کیفیتی داشته باشند اگر دانش پژوه در 2 دوره بحث آزاد هیراد شرکت کند به این قابلیت می رسد و تولید زبان برای وی بسیار ساده خواهد بود.

آکادمی آیلتس مرکز زبان هیراد

مطالب مرتبط با آیلتس