دوره آیلتس |هیراد انگلیش بهترین آکادمی آیلتس کشور (حضوری-آنلاین)

دوره آیلتس |هیراد انگلیش بهترین آکادمی آیلتس کشور (حضوری-آنلاین)

دوره آیلتس | آیلتس | کلاس آیلتس | IELTS

آیلتس
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

دوره آیلتس یا دپارتمان آموزش آیلتس (IELTS) هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی دوره آیلتس (IELTS) و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون آیلتس (IELTS) می نماید.

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

 • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون آیلتس (IELTS)
 •  ارائه منابع ویژه و انحصاری و طرح درس دقیق جهت این دوره آیلتس
 • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظر
 • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه آیلتس (IELTS)
 • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
 • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی آیلتس (IELTS) با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی
 • برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

دوره آیلتس تضمینی

کسب تضمینی آیلتس در نمره 7 ، 7.5 و یا بالا تر توسط دو اساتید برتر حمید سیدیان و مجید سیدیان در آموزشگاه زبان هیراد.

0

در آیلتس 100 درصد تضمینی ادعا می کنیم ، پس می توانیم.

با توجه به درخواست بسیار زیاد زبان آموزان و افرادی که از ما در کلاس آیلتس ، تضمینی برای نمره می خواهند  مرکز تخصصی زبان هیراد تصمیم به برگزاری  کلاس تضمینی آیلتس کرده است.

نمره آیلتس 7 ، 7.5 و یا بالاتر از آن را بسته به سطح علمی دانش جو و متقاضی در مدت یک ماه تا شش ماه تضمین می کند.
البته لازم به ذکر است که تضمین این نمرات در امتحان آیلتس فقط تحت آموزش اساتید حمید سیدیان و مجید سیدیان که با سابقه تقریبا 20 سال در حوزه آیلتس و تدریس زبان انگلیسی را در کارنامه خود دارند صورت می گیرد.

شرایط دوره تضمینی آیلتس IELTS :

 • طول دوره برای سطح ضعیف 50 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.
 • طول دوره برای سطح متوسط  30 جلسه یک ساعت و نیم  می باشد.
 • طول دوره برای سطح خوب 20 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.
 • طول دوره برای سطح خیلی خوب 15 جلسه یک ساعت و نیم می باشد.
 • طول دوره برای تک مهارت 10 جلسه می باشد.

شایان ذکر است که برای تعیین وضعیت علمی دانشجوی متقاضی باید حتما تعیین سطح کتبی و شفاهی صورت گیرد و یا کارنامه آیلتس ارائه شود.

دوره تضمینی آیلتس 100%

در کلاس آیلتس تضمینی تمام موارد آموزشی لازم بسته به سطح علمی دانشجو و نمره آیلتس مورد نیازش تدریس می شوند و به دانشجویان متقاضی آموزش داده می شود که چه طور به سبک native  بنویسد و صحبت کند و بخوانند.
لازم به ذکر است که تدریس در این دوره ها خیلی سازمان یافته و سیستماتیک می باشد و از تدریس موارد حاشیه ای و غیر ضروری قویا اجتناب می شود در حقیقت به اصل موضوع پرداخته می شود.

در این دوره ها دانشجوی متقاضی زبان انگلیسی را بسته به سطح علمی اش دوره می کند و علاوه بر اینکه با مهارت ها و تکنیک های آیلتس  کاملا آشنا می شود زبان انگلیسی اش تا حد خیلی زیادی تقویت شده و در نتیجه نمره مورد نیاز خود را کسب می کند.ب

در آموزش تضمینی آیلتس همه مباحث در چهار مهارت توسط اساتید تدریس می شود و هیچ مبحث آموزشی به عهده دانش پژوه گذاشته نمی شود به غیر از حل تمرین ، به عنوان مثال تمام لغات تدریس شده و فقط تمرین به دانش پژوه محول می گردد.

در حقیقت اول به دانش پژوه آموزش کامل و جامع در هر مهارت داده می شود و سپس از دانش جو انتظار می رود که شروع به حل تمرین کند و زودتر از موعد اساتید شروع به حل تمرین نمی کنند.

باید توجه داشت که بدون تقویت انگلیسی عمومی صرفا با استفاده از تکنیک ها نمی توان نمره آیلتس 7 و یا بالای آن را کسب کرد.

در این دوره ها توسط اساتید حمید و مجید سیدیان به سرعت زبان انگلیسی فرد با توجه به سطحش تقویت می شود و سپس در مسیر آیلتس قرار گرفته و به راحتی نتیجه مطلوب را کسب می کند.

در این دوره ها به دانشجو آموزش داده می شود که چه واژگان ، عبارات، اصطلاحات ، کالوکیشن ها، صفات ، قیود ، افعال و نکات گرامری را در اسپیکینگ و رایتینگ خود استفاده کند تا بتواند نمره 7 و یا بالای آن را دریافت کند.

در این دوره ها تمام واژگان و مترادف های ضروری برای مهارت های ریدینگ و لیسنینگ آیلتس تدریس می شوند تا دانشجو به خوبی متن های ریدینگ و لیسنینگ را درک کند و با استفاده از تکنیک های این دو مهارت بتواند نمره 7 و یا بالای آن را به راحتی کسب کند و به هدف ایده آل خود دست یابد.

اگر دانشجویی فقط در مهارت خاصی ضعف داشت چند جلسه با وی فقط روی مهارت مورد نیاز کار می شود.
تعداد جلسات مورد نیاز به جهت تقویت تک مهارت بعد از مشاوره با اساتید حمید و محید سیدیان تعیین می گردد.

پس از امتحان کتبی و شفایی و مصاحبه با آقایان سیدیان پکج آموزشی با توجه به نمره مورد نیاز بسته می شود.

شایان ذکر است که امتحان کتبی تعیین سطح می تواند به صورت آنلاین از طریق سایت هیراد قسمت امتحان تعیین سطح صورت گیرد.

مشاوره با اساتید حمید و مجید سیدیان می تواند به صورت تلفنی با هاهنگی قبلی با کادر دفتری صورت گیرد.

این اساتید به دفعات توانسته اند به عنوان مثال ظرف مدت فقط دو یا سه هفته نمره رایتینگ آیلتس دانشجویان را از 5.5 یا 6 به 7 و یا بالاتر برسانند.

لازم به ذکر است که اگر نمره مطلوب کسب نشود 70 درصد مبلغ شهریه دریافت شده پس داده می شود.

به جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی وقت مشاوره با آقایان سیدیان با مرکز تخصصی زبان هیراد تماس حاصل فرمایید.

ضمنا فرآیند ثبت نام و رزرو صندلی و تعیین روز آزمون اسپیکینگ آیلتس توسط این آموزشگاه انجام می شود و راهنمایی های لازم را جهت ثبت نام دریافت میکنید.

تلفن: 26420225 – 021

موسسه هیراد
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

شرایط برگزاری کلاس آیلتس در مرکز زبان آیلتس هیراد

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره ها را بگذرانند.

به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون آیلتس در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:
در انتهای دوره داوطلبین می بایست بین 4 تا 6 آزمون کامل آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) منطبق با شرایط آزمون اصلی را شرکت نمایند تا آمادگی کامل جهت کسب موفقیت در آزمون را بدست آورند.

دوره کلاس های آمادگی آزمون آیلتس دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون آیلتس International English Language Testing Systemدر یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمون آیلتس IELTS به دو شکل  Academic برای افرادیکه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند و  General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد.

آزمون آیلتس IELTS هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

دوره آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد تابع فرایند چارت ذیل می باشد:


توصیف فلوچارت آموزش آیلتس هیراد به شرح ذیل میباشد:

همانطوری که در در چارت آموزشی مشخص شده است دانش پژوهانی که نیاز به دوره های fundamental داشته باشند باید ابتدا در دوره فشرده مکالمه PET Intensive 1 شرکت کرده سپس دروه PET Intensive 2 را بگذرانند و بعد از کسب امتیاز قبولی در دوره های پایه می توانند وارد دوره پیشس نیاز آیلتس Pre IELTS و شوند و سپس دوره آیلتس یک را بگذرانند.

دوره آیلتس 1 (IELTS Course 1):

در دوره آیلتس 1 به هر یک از مهارت های شنیداری ، گفتاری ، نوشتاری و خواندن به صورت جداگانه پرداخته می شود و تمامی مهارت ها به طور بسیار جامع و کامل ولی با پرهیز از موارد غیر ضروری در بازه زمانی معقولی تدریس می گردند.

توجه داشته باشید متد آموزشی مدرن هیراد نیاز و دلنگرانی زبان آموز نسبت به گذراندن دوره های مازاد و تکمیلی را کاملاً مرتفع می نماید .

دوره آیلتس 2 (IELTS Course 2):

پس از اتمام دوره آیلتس 1 و گذراندن هر کدام از مهارت ها به صورت تک به تک و جداگانه در دوره آیلس 2 هر چهار مهارت به صورت همزمان به شما تدریس می شود و به نحو بسیار موثری به حل تمرین و نکته و تست آزمون آیلتس پرداخته می شود توجه داشته باشید که شرکت در دوره آیلتس 2 الزامی است زیرا سیلابس های تحت تدریس در دوره آیلتس 1 بدون دوره دوم آیلتس تکمیل نمی شود و عملاً کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس دور از دسترس خواهد بود ولی با شرکت در دوره آیلتس 1 و 2 هیراد و صد البته تمرین و ممارست خودتان، می توانید کسب رتبه مطلوبتان را در آزمون آیلتس تضمین نمایید.

نظر به آنکه اکثر دانشپژوهان خواهان کسب مهارت در کوتاه ترین بازه زمانی هستند مرکز زبان هیراد اقدام به اجرای مدرن ترین متد های آموزشی نموده تا با پرهیز از اتلاف زمان، بالا ترین میزان تمرکز و آمادگی را برای زبان آموزان محترم به ارمغان بیاورد.

لازم به ذکر است که همه دانش پژوهان باید در آزمون های شبیه ساز رایگان مرکز زبان هیراد که عبارت از 6 آزمون Mock IELTS در دوره آیلتس 1 و دوره آیلتس 2 در مجموع می باشد ، شرکت نمایند.

IELTS Course 1 به آموزش و حل تمرین می پردازد . و دوره های IELTS Course 2 فقط به حل تمرین و تست و جهت تقویت سرعت ، دقت و تمرکز دانش پژوه در این آزمون می پردازد. همانطور که می دانید مبلغ ثبت نام جهت شرکت در آزمون IELTS بالای 6 میلیون تومان می باشد و مانند گذشته توجیه منطقی اقتصادی جهت ثبت نام در دفعات متعدد در آزمون اصلی آیلتس وجود ندارد شایسته و منطقی است که با پیروی از متد آموزشی مدرن هیراد که در چارت بالا ذکر شده است به سادگی در همان مرتبه نخست آزمون اصلی آیلتس نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

کلاس آیلتس و دوره های آمادگی آزمون آیلتس هیراد به شرح زیر برگزار می گردد:

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره آیلتس IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

لازم به ذکر است که کلاسهای Listening IELTS, PRE-IELTS, PTE این مرکز مجهز به سیستم مدرن شنیداری هستند!

هر داوطلب آزمون آیلتس به ازای شرکت در هر مهارت،‌ 1 آزمون آزمایشی رایگان را به صورت هدیه از هیراد دریافت می نماید.
داوطلبینی که تمامی مهارت های آیلتس IELTS را شرکت نمایند در مجموع 4 آزمون آزمایشی رایگان را از هیراد به صورت هدیه دریافت می نمایند و می توانند در آنها شرکت نمایند.

شرایط ویژه دوره آمادگی آزمون آیلتس و کلاس آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس IELTS هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون آیلتس IELTS تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌ خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون آیلتس IELTS و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس های آیلتس IELTS برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگهWriting پس از اتمام دورهWriting

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آیلتس پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونه Writing های آنها میباشد.
در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند.
زبان آموزان دوره آیلتس IELTS از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 150 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های IELTS Writing می باشد.

 

هزینه های ثبت نام در کلاس آیلتس (حضوری)

محبوب ترین

IELTS Writing

میلیون تومان
یک
محبوب ترین

IELTS Reading

هزار تومان
950
محبوب ترین

IELTS Listening

هزار تومان
950
محبوب ترین

IELTS Speaking

هزار تومان
950

ثبت نام چهار مهارت کلاسهای IELTS حضوری – ویژه

150 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS

هزار تومان
3/700
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
200 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS +

هزار تومان
4/350
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
 • Vocab ( دوره لغت )

شرکت در 4 آزمونMock رایگانIELTS

آزمونهای آزمایشی آیلتس IELTS هیراد، جمعه ها طبق تقویم اعلامی برگزار می گردد.
اما تا کنون هیچ گاه شرکت در آن رایگان نبوده است! اما شرکت کنندگان در دوره آیلتس IELTS هیراد که نسبت به ثبت نام دوره های خود به صورت یکجا ثبت نام می نمایند،‌ از سهمیه 4 آزمون Mock رایگان برخوردارند.

هزینه ثبت نام هر آزمون ماک در حال حاضر 120 هزار تومان می باشد و این یعنی 480 هزار تومان هدیه هیراد به زبان آموزان دوره IELTS

همچنین زبان آموزانی که تک به تک اقدام به ثبت نام کلاس های آیلتس IELTS می نمایند، نیز به ازای هر مهارتی که در کلاس ها شرکت می نمایند، از سهمیه یک آزمون Mock رایگان برخوردارند. بنابراین افرادیکه امکان ثبت نام یکجا مهارت ها نداشته و از هدیه 480 هزار تومانی استفاده نمی کنند،‌ به ازای هر مهارت 80 هزار تومان هدیه از هیراد دریافت می نمایند!!!!

کارشناس آنلاین

هم اکنون گفتگو کنید.

ساعت کاری این بخش از 9 الی 20:30

!!!Special offer

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 5 تایی ارائه می کند .
این پکیج 5 تایی شامل چهار مهارت + کلاس های Vocabulary می باشد که از 4.550.000 تومان مبلغ این پکیج ، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 200 هزار تومان تخفیف شامل حال دانش پژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 4.350.000 تومان ارائه می گردد.

توضیحات تکمیلی آیلتس

دوره آیلتس

به دانش پژوهان توصیه می شود که اگر سطح زبان ضعیفی دارند ، مسلماً در کوتاه ترین زمان ، نیاز به تقویت زبان عمومی خود در چهار مهارت خواهند داشت .
این دانش پژوهان ابتدا باید 2 دوره Fundamental را تحت عنوان دوره مکالمه Intensive 1 , Intensive 2 بگذرانند .

چهار چوب دوره ها و کتب Intensive (PET) آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد توسط هیئت علمی این مرکز طراحی شده است ، لذا اطلاعات و مفاد آموزشی دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی جهت کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن بهینه سازی شده است تا زبان آموز بتواند درمدت زمان کوتاهی از سطح مقدماتی زبان انگلیسی برای شرکت در دوره های آیلتس(IELTS) و تافل (TOEFL iBT) کسب آمادگی نماید.

دانش پژوهان زیادی از ضیق وقت برای کسب چهار مهارت زبان انگلیسی اظهار نگرانی می کنند ،این مشکل با شرکت در دوره ی فشرده زبان انگلیسی (PET) به طور کل مرتفع خواهد شد.

آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره های مکالمه فشرده زبان Intensive](PET) [ فقط به تدریس نکات کلیدی و مهمی می پردازد که زمینه ساز موفقیت در آزمون آیلتس(IELTS) و آزمون تافل(TOEFL) شود و دانشپژوهان پا به پای اساتید پیش می روند و مسلماً درک و لذت بیشتر از شرکت در کلاسها خواهند داشت.

فرآیند کسب نمره قابل قبول در این مرکز از دوره مبتدی تا آیلتس (IELTS) :

 1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (28 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 2. شرکت در دورهمکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (28 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 3. شرکت در یک دوره پیش نیاز آزمون آیلتس (PRE-IELTS) و (PRE-TOEFL)(18 جلسه)
 4.  شرکت در دوره آیلتس 1
 5. شرکت در 4 آزمون شبیه ساز آیلتس(MOCK)
 6.  شرکت در دوره آیلتس 2 و دو ماک تست رایگان آیلتس 2

دوره های آیلتس 2

در دوره های آیلتس 1 ابتدا مهارت های آیلتس تدریس می گردد و استاد در کلاس شروع به حل تمرین روی مهارت های مختلف می کند و در کلاس آیلتس 2 استاد به حل تمرین در چهار مهارت به صورت همزمان می پردازد و در حین تمرین نقاط ضعف زبان آموز را شناسایی و برطرف می سازد و در عین حال نکات تدریس شده را مرور می نماید.

مسلماً تمارین حل شده در دوره آیلتس 2 پیچیده تر و دشوار تر می باشد و بعد از شرکت در دوره آیلتس 2 زبان آموزان به اعتماد به نفس قابل توجهی دست خواهند یافت و بسیار باتجربه تر در آزمون آیلتس شرکت کرده و با لطف و عنایت پروردگار در اولین مر حله آزمون نمره مد نظر راکسب می نمایند و از سد این آزمون عبور خواهند کرد .

حتی به دانش پژوهانی که در موسسات دیگر دوره های آیلتس را گذرانده اند و متاسفانه رتبه مد نظرشان را کسب نکرده اند توصیه می شود در کلاس های آیلتس هیراد شرکت کرده و به طور بسیار مختصر و مفید مطالب را به صورت جامع بیاموزند و دوباره در آزمون آیلتس شرکت نمایند.

این مرکز ادعا دارد که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های آیلتس هیراد و با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می کنند .

لازم به ذکر است که فردی که در دوره آیلتس 2 شرکت می کند ابتدا باید در دوره آیلتس 1 شرکت کرده و سپس مجوز دارد در دوره آیلتس 2 شرکت نماید .

اما درباره دانش پژوهانی که در موسسات دیگر در دوره آیلتس شرکت کرده اند ابتداد باید کارنامه کامل خود را برای مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد به همراه بیاورند و پس از بررسی و مشاوره مدیران آموزشی این مرکز وارد دوره مناسب گرددند .

حتی این مرکز برای افرادی که تا قبل از پروازشان محدوده زمانی کوتاهی دارند دوره هایی را معرفی می کند که همه نکات فراگرفته شده در این فرایند آموزشی را برای همیشه در حافظه خود ثبت نمایند و به ثبات اطلاعاتی برسند (Information Fixation) .

دانش پژوهانی که دوست دارند به ثبات آموزشی قبل از پرواز برسند توصیه می شود در کلاس های بحث آزاد این مرکز شرکت کرده و همه اطلاعاتی را که آموخته اند به صورت کاربردی به کار بندند .

مسلماً دانش آموزان بدون استرس می توانند یادگیری بسیار با کیفیتی داشته باشند اگر دانش پژوه در 2 دوره بحث آزاد هیراد شرکت کند به این قابلیت می رسد و تولید زبان برای وی بسیار ساده خواهد بود.

آکادمی آیلتس مرکز زبان هیراد

مطالب مرتبط با آیلتس