Warning: Constant EMPTY_TRASH_DAYS already defined in /home/hiraden2/public_html/wp-config.php on line 194
دوره آیلتس - کلاس آیلتس حضوری و آنلاین - (۱۰۰درصد تضمینی) - آموزشگاه زبان هیراد

دوره آیلتس | آموزش آیلتس | هیراد انگلیش بهترین آکادمی آیلتس کشور (حضوری-آنلاین)

دوره آیلتس چهار مهارت هیراد

5/5

دوره آیلتس یا دپارتمان آموزش آیلتس (IELTS) هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی دوره آیلتس (IELTS) و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره‌های آماده سازی آزمون آیلتس (IELTS) می‌نماید.

آموزش آیلتس در آکادمی زبان هیراد بصورت حرفه ای با قدمت 20 ساله زیر نظر بهترین اساتید آیلتس کشور برگزار می شود.

سئوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید.

توضیحی مختصر و مفید در مورد دوره آیلتس 

اخذ مدرک آیلتس در مدت زمان 4، 6 و یا 8 ماهه

نمونه تدریس آموزش توسط اساتید موسسه هیراد

نمونه تدریس آموزش اسپیکینگ

نمونه تدریس آموزش رایتینگ

نمونه تدریس آموزش لیسنینگ

نمونه تدریس آموزش ریدینگ

آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان هیراد

آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان هیراد به 3 صورت تدریس می‌شود. کلاس آیلتس در این مجموعه دارای سه بخش Pre IELTS ،IELTS و POST IELTS می‌باشد. تمامی 4 مهارت Reading ،Writing ،Listening و Speaking زیر نظر مجرب ترین اساتید آموزش داده می‌شود و تضمین ما در هیراد کیفیت آموزشی است. بنابراین اگر دانش پژوهان به نظریات اساتید توجه کرده و مرتب در کلاس‌ها شرکت کنند می‌توانند به راحتی برای شرکت در آزمون آیلتس در کمترین زمان آماده شوند.

اساتید هیراد همیشه در دفتر مرکزی این سازمان حضور دارند و با آرامش کامل به تدریس چهار مهارت می‌پردازند و کلاس‌ها به صورت چرخشی برگذار می‌شوند تا افراد در سریع ترین زمان برای آزمون آیلتس آماده شوند.

آموزش آیلتس دارای روش‌های تکنیکی نوینی می‌باشد که با شرکت در دوره‌های آیلتس تخصصی هیراد می توانید تمامی آن‌ها را فرا گرفته و نمره بالایی در آزمون آیلتس کسب کنید.

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد: آموزشی می باشد بنابراین اگر دانشپژوهان به نظرات اساتید توجه کنند.

دوره آیلتس حرفه ای

کسب نمره آیلتس  7، 7,5 و یا بالاتر توسط دو اساتید برتر حمید سیدیان و مجید سیدیان در آموزشگاه زبان هیراد با تجربه تدریس بالغ بر 20سال در این زمینه

0

تضمین ما در هیراد آموزش با کیفیت بسیار بالاست اساتید در آمادگی دوره آیلتس بالغ بر 20 سال تجربه آموزشی در این آزمون را دارند. هیراد همه چیز را در دوره آیلتس به شما تدریس می کند.

دوره آیلتس آموزشگاه هیراد
موسسه هیراد

هیراد در دوره آیلتس زبان عمومی شما را فقط در راستای این آزمون تقویت می کند و به نکات حاشیه‌ای نمی پردازد. تضمین ما کیفیت آموزشی ماست 

دانش پژوهان هم باید روزانه حداقل دو ساعت علاوه بر شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس مطالعه کنند. 

اگر دانشجویی فقط در مهارت خاصی ضعف داشت چند جلسه با وی فقط روی مهارت مورد نیاز کار می‌شود.
تعداد جلسات مورد نیاز به جهت تقویت تک مهارت بعد از مشاوره با اساتید حمید و مجید سیدیان تعیین می گردد.

در مرکز زبان هیراد مشاوره با آقایان حمید و مجید سیدیان با هماهنگی قبلی با کادر اداری به صورت تلفنی یا حضوری می‌تواند انجام گردد و کلاس‌ها به صورت گروهی یا خصوصی بر اساس زمانبدی هر دانش پژوه هماهنگ می گردد. حتی کلاس‌ها خیلی فشرده هم می‌تواند برنامه ریزی شوند.

تلفن: 26709719 – 021

کلاس آیلتس هیراد

در کلاس آیلتس هیراد علاوه‌بر تدریس تکنیک‌ها و استراتژی‌ها روی تمارین استاندارد کار میشود و تمامی تمارین تک به تک مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد. در کلاس آیلتس هیراد علاوه بر تدریس تکنیک‌ها و استراتژی‌ها مربوط هر مهارت روی تمارین متعددی کار می‌شود و تمارین بسیار استاندارد هستند و تک به تک همه تمارین در کلاس توسط اساتید مربوط تجزیه و تحلیل میگردد.

شرایط برگزاری کلاس آیلتس در مرکز زبان آیلتس هیراد

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره‌ها را بگذرانند.

به طور کلی کلاس‌های آماده سازی آزمون آیلتس در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:
در انتهای دوره داوطلبین می‌بایست بین 4 تا 6 آزمون کامل آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) منطبق با شرایط آزمون اصلی را شرکت نمایند تا آمادگی کامل جهت کسب موفقیت در آزمون را بدست آورند.

دوره کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون آیلتس International English Language Testing System در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می‌باشد.

آزمون آیلتس IELTS به دو شکل Academic برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت‌های بین المللی را دارند و General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور‌های انگلیسی زبان را دارند برگزار می‌گردد.

آزمون آیلتس IELTS هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

پیشنهاد ویژه هیراد برای افرادی که شرایط شرکت در کلاس آنلاین و حضوری را ندارند

دوره‌های آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد


توصیف فلوچارت آموزش آیلتس هیراد به شرح ذیل میباشد:

همانطوری که در چارت آموزشی مشخص شده است دانش پژوهانی که نیاز به دوره‌های fundamental داشته باشند باید ابتدا در دوره فشرده مکالمه PET Intensive 1 شرکت کرده سپس دروه PET Intensive 2 را بگذرانند و بعد از کسب امتیاز قبولی در دوره‌های پایه می‌توانند وارد دوره پیش نیاز آیلتس Pre IELTS و شوند و سپس دوره آیلتس یک را بگذرانند.

لازم به ذکر است که در سیستم جدید هیراد دوره پیش نیاز آیلتس و آیلتس باهم ادغام شده‌اند و این سیستم جدید به دانش پژوهان این امکان را می‌دهند که  خود را سریع‌تر برای آزمون آماده کنند و اساتید با انسجام و دقت بیشتری می‌توانند به مباحث آیلتس بپردازند.

دوره آیلتس 1 (IELTS Course 1):

در دوره آیلتس 1 به هر یک از مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن به صورت جداگانه پرداخته می‌شود و تمامی مهارت‌ها به طور بسیار جامع و کامل ولی با پرهیز از موارد غیر ضروری در بازه زمانی معقولی تدریس می‌گردند.

توجه داشته باشید متد آموزشی مدرن هیراد نیاز و دل‌نگرانی زبان آموز نسبت به گذراندن دوره‌های مازاد و تکمیلی را کاملاً مرتفع می نماید.

دوره آیلتس 2 (IELTS Course 2):

پس از اتمام دوره آیلتس 1 و گذراندن هر کدام از مهارت‌ها به صورت تک به تک و جداگانه در دوره آیلتس 2 هر چهار مهارت به صورت همزمان به شما تدریس می‌شود و به نحو بسیار موثری به حل تمرین و نکته و تست آزمون آیلتس پرداخته می شود.

توجه داشته باشید که شرکت برای افرادی که کسب نمره 7 به بالا را دارند الزامی است زیرا سیلابس‌های تحت تدریس در دوره آیلتس 1 بدون دوره دوم آیلتس تکمیل نمی‌شود و عملاً کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس دور از دسترس خواهد بود ولی با شرکت در دوره آیلتس 1 و 2 هیراد و صد البته تمرین و ممارست خودتان، می‌توانید کسب رتبه مطلوبتان را در آزمون آیلتس تضمین نمایید.

نظر به آنکه اکثر دانش پژوهان خواهان کسب مهارت در کوتاه‌ترین بازه زمانی هستند مرکز زبان هیراد اقدام به اجرای مدرن ترین متدهای آموزشی نموده تا با پرهیز از اتلاف زمان، بالا‌ترین میزان تمرکز و آمادگی را برای زبان آموزان محترم به ارمغان بیاورد.

لازم به ذکر است که همه دانش پژوهان باید در آزمون‌های شبیه ساز رایگان مرکز زبان هیراد که عبارت از 6 آزمون Mock IELTS در دوره آیلتس 1 و دوره آیلتس 2 در مجموع می‌باشد، شرکت نمایند.

IELTS Course 1 به آموزش و حل تمرین می‌پردازد. و دوره‌های IELTS Course 2 فقط به حل تمرین و تست و جهت تقویت سرعت، دقت و تمرکز دانش پژوه در این آزمون می‌پردازد. همانطور که می‌دانید مبلغ ثبت نام جهت شرکت در آزمون IELTS بالای 6 میلیون تومان می‌باشد و مانند گذشته توجیه منطقی اقتصادی جهت ثبت نام در دفعات متعدد در آزمون اصلی آیلتس وجود ندارد شایسته و منطقی است که با پیروی از متد آموزشی مدرن هیراد که در چارت بالا ذکر شده است به سادگی در همان مرتبه نخست آزمون اصلی آیلتس نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

کلاس آیلتس و دوره های آمادگی آزمون آیلتس هیراد به شرح زیر برگزار می گردد:

لازم به ذکر است که در همه کلاس‌ها اساتید طرح درس دوره آیلتس IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می‌کنند و همه کلاس‌ها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می‌شوند. همه دوره‌ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

لازم به ذکر است که کلاس‌های Listening IELTS، PRE-IELTS، PTE این مرکز مجهز به سیستم مدرن شنیداری هستند!

به هر داوطلب توصیه می‌شود بعد از اتمام چهار مهارت آیلتس در 2 یا 3 آزمون آیلتس شرکت کنند. داوطلبانی که در 2 یا 3 آزمون آزمایشی شرکت می‌کنند با اعتماد به نفس بیشتری می‌توانند در آزمون اصلی حضور پیدا کنند و کسب نمره‌ی قابل قبول را تضمین نمایند.

به جهت شرکت در آزمون‌های آزمایشی ماک آیلتس هیراد به پایین صفحه مراجعه و در دوره ثبت نام نمایید و یا با موسسه تماس گرفته و تاریخ آرمون خود را رزرو نمایید. داوطلبینی که تمامی مهارت‌های آیلتس IELTS را شرکت نمایند در مجموع 4 آزمون آزمایشی رایگان را از هیراد به صورت هدیه دریافت می‌نمایند و می‌توانند در آن‌ها شرکت نمایند.

شرایط ویژه دوره آمادگی آزمون آیلتس و کلاس آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد

کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس IELTS هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت‌ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون آیلتس IELTS تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی‌نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌ خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون آیلتس IELTS و متقاضیان شرکت در دوره‌های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده‌ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس‌های آیلتس IELTS برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می‌نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگه Writing پس از اتمام دوره Writing

همواره یکی از دغدغه‌های زبان آموزان دوره‌های آیلتس پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونه Writing‌های آن‌ها می‌باشد.
در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم می‌توانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند.
زبان آموزان دوره آیلتس IELTS از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 150 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس‌های IELTS Writing می‌باشد.

هزینه‌های ثبت نام در کلاس‌های آیلتس (حضوری و آنلاین)

محبوب ترین

IELTS Writing

تومان
2,500
محبوب ترین

IELTS Reading

تومان
2,300
محبوب ترین

IELTS Listening

تومان
2,300
محبوب ترین

IELTS Speaking

تومان
2,300

ثبت نام چهار مهارت کلاس‌های آیلتس حضوری – ویژه

300 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS

میلیون تومان
9
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
300 هزار تومان تخفیف

ثبت نام چهار مهارت IELTS +

میلیون تومان
10/800
 • IELTS Writing
 • IELTS Reading
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
 • Vocab ( دوره لغت )

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 4 تایی ارائه می‌کند و تخفیف 400 هزار تومانی برای دانش پژوهان در نظر می‌گیرد.

این پکیج 4 تایی شامل چهار مهارت آیلتس می‌باشد که از 9,400,000 تومان مبلغ این پکیج، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 400 هزار تومان تخفیف شامل حال دانش پژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 9,000,000 تومان ارائه می‌گردد.

شرکت در 2 آزمون Mock رایگان IELTS

آزمون‌های آزمایشی آیلتس IELTS هیراد، جمعه‌ها طبق تقویم اعلامی برگزار می‌گردد.
اما تا کنون هیچ‌گاه شرکت در آن رایگان نبوده است! اما شرکت کنندگان در دوره آیلتس IELTS هیراد که نسبت به ثبت نام دوره‌های خود به صورت یکجا ثبت نام می‌نمایند،‌ و هزینه چهار مهارت را یکجا پرداخت می‌کنند از سهمیه 2 آزمون Mock رایگان برخوردارند.

هزینه ثبت نام هر آزمون ماک در حال حاضر 500 هزار تومان می‌باشد و این یعنی 1 میلیون تومان هدیه هیراد به زبان آموزان دوره IELTS

برنامه‌ی آزمون ماک آیلتس

برای مشاهده برنامه‌ی آزمون ماک روی دکمه زیر کلیک نمایید.

کارشناس آنلاین

هم اکنون گفتگو کنید.

ساعت کاری این بخش از 9 الی 20:30

!!!Special offer

این مرکز برای کلاس آیلتس یک پکیج 5 تایی ارائه می کند.

این پکیج 5 تایی شامل چهار مهارت + کلاس‌های Vocabulary می‌باشد که از 11,200,000 تومان مبلغ این پکیج، اگر به صورت همزمان ثبت نام صورت پذیرد 400 هزار تومان تخفیف شامل حال دانش پژوهان ثبت نام کننده خواهد شد و این پکیج به مبلغ 10,800,000 تومان ارائه می‌گردد.

توضیحات تکمیلی آیلتس

دوره آیلتس

به دانش پژوهان توصیه می‌شود که اگر سطح زبان ضعیفی دارند، مسلماً در کوتاه‌ترین زمان، نیاز به تقویت زبان عمومی خود در چهار مهارت خواهند داشت.
این دانش پژوهان ابتدا باید 2 دوره Fundamental را تحت عنوان دوره مکالمه Intensive 1 ،Intensive 2 بگذرانند.

چهار چوب دوره‌ها و کتب Intensive (PET) آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد توسط هیئت علمی این مرکز طراحی شده است، لذا اطلاعات و مفاد آموزشی دوره‌های آموزش فشرده زبان انگلیسی جهت کسب بهترین نتیجه در کم‌ترین زمان ممکن بهینه سازی شده است تا زبان آموز بتواند درمدت زمان کوتاهی از سطح مقدماتی زبان انگلیسی برای شرکت در دوره‌های آیلتس(IELTS) و تافل (TOEFL iBT) کسب آمادگی نماید.

دانش پژوهان زیادی از ضیق وقت برای کسب چهار مهارت زبان انگلیسی اظهار نگرانی می‌کنند، این مشکل با شرکت در دوره‌ی فشرده زبان انگلیسی (PET) به طور کل مرتفع خواهد شد.

آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره‌های مکالمه فشرده زبان Intensive] (PET)] فقط به تدریس نکات کلیدی و مهمی می‌پردازد که زمینه‌ساز موفقیت در آزمون آیلتس (IELTS) و آزمون تافل(TOEFL) شود و دانشپژوهان پا به پای اساتید پیش می‌روند و مسلماً درک و لذت بیشتر از شرکت در کلاس‌ها خواهند داشت.

فرآیند کسب نمره قابل قبول در این مرکز از دوره مبتدی تا آیلتس (IELTS) :

 1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (20 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 2. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2) و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی حضوری (20 جلسه) آنلاین (20 جلسه)
 3. شرکت در یک دوره پیش نیاز آزمون آیلتس (PRE-IELTS) و (PRE-TOEFL) (15 جلسه) دوره پیش نیاز آیلتس و چهار مهارت آیلتس در سیستم جدید ادغام شده‌اند
 4.  شرکت در دوره آیلتس 1
 5. شرکت در 4 آزمون شبیه ساز آیلتس(MOCK)
 6.  شرکت در دوره آیلتس 2 برای افرادی که قصد کسب نمره 7 به بالا را دارند

دوره های آیلتس 2

در دوره‌های آیلتس 1 ابتدا مهارت‌های آیلتس تدریس می‌گردد و استاد در کلاس شروع به حل تمرین روی مهارت‌های مختلف می‌کند و در کلاس آیلتس 2 استاد به حل تمرین در چهار مهارت به‌صورت همزمان می‌پردازد و در حین تمرین نقاط ضعف زبان آموز را شناسایی و برطرف می‌سازد و در عین حال نکات تدریس شده را مرور می‌نماید.

مسلماً تمارین حل شده در دوره آیلتس 2 پیچیده‌تر و دشوار‌تر می‌باشد و بعد از شرکت در دوره آیلتس 2 زبان آموزان به اعتمادبه‌نفس قابل توجهی دست خواهند یافت و بسیار باتجربه‌تر در آزمون آیلتس شرکت کرده و با لطف و عنایت پروردگار در اولین مرحله آزمون نمره مد نظر را کسب می‌نمایند و از سد این آزمون عبور خواهند کرد .

حتی به دانش پژوهانی که در موسسات دیگر دوره‌های آیلتس را گذرانده‌اند و متاسفانه رتبه مد نظرشان را کسب نکرده‌اند توصیه می‌شود در کلاس‌های آیلتس هیراد شرکت کرده و به‌طور بسیار مختصر و مفید مطالب را به صورت جامع بیاموزند و دوباره در آزمون آیلتس شرکت نمایند.

این مرکز ادعا دارد که زبان آموزان پس از شرکت در دوره‌های آیلتس هیراد و با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می‌کنند.

لازم به ذکر است که فردی که در دوره آیلتس 2 شرکت می‌کند ابتدا باید در دوره آیلتس 1 شرکت کرده و سپس مجوز دارد در دوره آیلتس 2 شرکت نماید.

اما درباره دانش پژوهانی که در موسسات دیگر در دوره آیلتس شرکت کرده‌اند ابتداد باید کارنامه کامل خود را برای مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد به همراه بیاورند و پس از بررسی و مشاوره مدیران آموزشی این مرکز وارد دوره مناسب گرددند .

حتی این مرکز برای افرادی که تا قبل از پروازشان محدوده زمانی کوتاهی دارند دوره‌هایی را معرفی می‌کند که همه نکات فراگرفته شده در این فرایند آموزشی را برای همیشه در حافظه خود ثبت نمایند و به ثبات اطلاعاتی برسند (Information Fixation).

دانش پژوهانی که دوست دارند به ثبات آموزشی قبل از پرواز برسند توصیه می‌شود در کلاس‌های بحث آزاد این مرکز شرکت کرده و همه اطلاعاتی را که آموخته‌اند به صورت کاربردی به کار بندند.

مسلماً دانش آموزان بدون استرس می‌توانند یادگیری بسیار با کیفیتی داشته باشند اگر دانش پژوه در 2 دوره بحث آزاد هیراد شرکت کند به این قابلیت می‌رسد و تولید زبان برای وی بسیار ساده خواهد بود.

آموزش آیلتس پیشرفته

سطح پیشرفته آیلتس برای افرادی است که قصد دارند در آزمون آیلتس به نمره بالاتری برسند. در این سطح، داوطلبان باید توانایی تفسیر و تحلیل متون پیچیده، صحبت کردن در موضوعات پیشرفته، نوشتن مقالات و مستندات پیچیده و استفاده از واژگان پیشرفته را داشته باشند.

برای پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

1. مرور ساختارهای گرامری پیشرفته: یکی از راه‌های مهم برای پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس، مرور ساختارهای گرامری پیشرفته است. بهتر است از کتاب‌های گرامر پیشرفته استفاده کنید و تمرین‌های مربوط به آن‌ها را انجام دهید.

2. تقویت مهارت خواندن: برای پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس، باید توانایی خواندن متون پیچیده را داشته باشید. برای این منظور، می‌توانید از کتاب‌های درسی و روزنامه‌ها و مجلات پیچیده استفاده کنید.

3. تمرین صحبت کردن در موضوعات پیشرفته: برای پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس، باید توانایی صحبت کردن در موضوعات پیشرفته را داشته باشید. برای این منظور، می‌توانید با دوستان خود در موضوعات پیشرفته صحبت کنید و تمرین کنید.

4. تمرین نوشتن مقالات و مستندات پیچیده: برای پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس، باید توانایی نوشتن مقالات و مستندات پیچیده را داشته باشید. برای این منظور، می‌توانید از کتاب‌های نوشتاری پیشرفته استفاده کنید و تمرین‌های مربوط به آن‌ها را انجام دهید.

5. شرکت در کلاس‌های آیلتس پیشرفته: شرکت در کلاس‌های آیلتس پیشرفته می‌تواند به شما در پیشرفت در سطح پیشرفته آیلتس کمک کند. در این کلاس‌ها، می‌توانید با معلم و دیگر دانش‌آموزان صحبت کنید و تمرین‌های مربوط به آزمون آیلتس را انجام دهید.

سوالات متداول در رابطه با دوره آیلتس

هزینه‌ی دوره‌های آیلتس چقدر است؟

هزینه دوره‌های آموزشی آیلتس می‌تواند بسیار متفاوت باشد و به عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، سطح دوره، مدت زمان دوره و شیوه‌های آموزشی مورد استفاده بستگی دارد. برای مثال، هزینه دوره‌های آموزشی آیلتس در کشورهای مختلف ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. همچنین، هزینه دوره‌های آموزشی آیلتس با توجه به سطح دوره نیز ممکن است متفاوت باشد، به عنوان مثال دوره‌های آموزشی آیلتس برای سطح مقدماتی و پیشرفته ممکن است هزینه‌ی متفاومی داشته باشند.

به طور کلی، هزینه دوره‌های آموزشی آیلتس در کشورهای مختلف ممکن است بین ۱۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار آمریکا برای دوره‌های جامع و مدت طولانی تغییر کند. همچنین، هزینه دوره‌های آموزشی آیلتس آنلاین نیز ممکن است با توجه به سطح دوره و مدت زمان آن متفاوت باشد.

دوره‌ی آیلتس چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان دوره‌های آموزشی آیلتس ممکن است بسیار متفاوت باشد و به عواملی مانند سطح دوره، میزان تسلط شما به زبان انگلیسی، هدف شما در آیلتس و زمانی که می‌توانید به دوره‌های آموزشی مشغول شوید بستگی دارد.

دوره‌های آموزشی آیلتس می‌توانند به صورت کلاس‌های حضوری و یا آنلاین برگزار شوند. دوره‌های آموزشی حضوری معمولاً برای مدت زمانی چند هفته تا چند ماه برگزار می‌شوند که در این مدت شما با استاد زبان و دیگر دانشجویان در کلاس‌های حضوری در ارتباط خواهید بود و به تمرین‌ها و بازخوردهای شفاهی دست خواهید یافت.

دوره‌های آموزشی آیلتس آنلاین نیز می‌توانند به صورت مداوم یا مجموعه‌ای از جلسات برگزار شوند. برای مثال، می‌توانید به صورت آنلاین به دوره‌های ویدئویی، پادکست‌ها، کتاب‌های آموزشی و تمرین‌های آنلاین دسترسی داشته باشید. در این حالت، مدت زمان دوره به تعداد جلسات و مدت زمانی که شما می‌توانید در هر جلسه به دوره مشغول شوید بستگی دارد.

در کل، مدتزمان دوره‌های آموزشی آیلتس بستگی به شیوه‌های آموزشی و نیازهای شما دارد. برای افزایش موفقیت در آزمون آیلتس، معمولاً دوره‌های آموزشی طولانی‌تری را پیشنهاد می‌دهند که شما را در یادگیری مهارت‌های لازم برای آزمون آیلتس هدایت کنند.

سطح زبانی مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های دوره آیلتس چیست؟

برای شرکت در دوره‌های آیلتس، معمولاً سطح زبانی مورد نیاز برای توانایی درک و استفاده از مهارت‌های زبانی مرتبط با آزمون آیلتس، حداقل سطح متوسط (Intermediate) است. به عبارتی دیگر، شما باید بتوانید درک و استفاده از زبان انگلیسی در سطح متوسط را داشته باشید تا بتوانید به خوبی در دوره‌های آیلتس شرکت کنید.

به طور کلی، در دوره‌های آموزشی آیلتس، مهارت‌های زبانی مرتبط با چهار مهارت Listening، Reading، Writing و Speaking بررسی و تقویت می‌شوند. بنابراین، برای شرکت در دوره‌های آیلتس، شما باید بتوانید درک و استفاده از زبان انگلیسی در سطح متوسط را داشته باشید تا بتوانید به خوبی در این مهارت‌ها پیشرفت کنید.

آکادمی آیلتس مرکز زبان هیراد

مطالب مرتبط با آیلتس

تماس با آکادمی هیراد