هیراد آکادمی

هیراد آکادمی

مقدمه
 
در طول تاریخ همواره برقراری ارتباط از بزرگترین دغدغه های جوامع بشری بوده و امروزه در هزاره سوم و در عصرتکنولوژی، اطلاعات و ارتباطات موضوع بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. کامپیوتر، اینترنت، ماهواره و ... به کمک هم دنیای بزرگ ما را به دهکده ای جهانی تبدیل کرده اند. دهکده ای کوچک به وسعت جهان پهناور که در آن دانستن زبان انگلیسی کمترین نیاز هر فرد برای برقراری ارتباط با افراد و یا آشنایی با فرهنگ کشورهای دیگر است. پر واضح است که زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی همه ابزارهای تکنولوژی و ارتباطات پررنگترین نقش را در بین المان ها بر عهده دارد. بنابراین  بر هر کسی واجب است تا به جهت در دست داشتن آینده خود، فراگیری  زبان انگلیسی را در اولویت قرار دهد.
 
مرکز تخصصی زبان هیراد با کادر آموزشی مجرب و آزموده خود و نیز آموزش دوره های تخصصی زبان انگلیسی سعی در آموزش کلیه دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی همراه با کتاب های آموزشی و کمک آموزشی انحصاری در مناسب ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و به صورت کاربردی نموده است. خداوند متعال را به علت ایجاد چنین فرصتی سپاس بیکران داریم و مفتخریم به طور مختصر اطلاعاتی راجع به فعالیت های این مرکز ارائه نماییم.​

تاریخچه هیراد

تاسیس هیراد آکادمی

سال 1385 هیراد فعالیت آموزشی در زمینه دوره های مختلف زبان انگلیسی را آغاز نموده است. این موسسه با نام مرکز تخصصی زبان هیراد همواره کوشیده است تا از هدف خود که ارتقا دانش زبان انگلیسی زبان آموزان خود می باشد،‌ دور نشده و پیوسته با بکار گیری روش های علمی و مدرن و انتخاب رویکرد نگرش سیستمی در فرآیند آموزش (Systematic Approach)،‌ حرکت آموزشی خود را با توجه به تواناییها و نیاز های زبان آموزان ادامه دهد.

مرکز تخصصی زبان هیراد با دو شعبه متمرکز در شهر تهران،‌ با کادر آموزشی نخبه و گروه اجرایی حر فه ای و کارآزموده،‌ با ارائه خدمات متنوع آموزشی،‌ پذیرای تعداد زیادی از زبان آموزان در قالب کلاس های گروهی،‌ نیمه خصوصی و خصوصی، دوره های پیشرفته سازمانی و همچنین بسته های خودآموز انگلیسی می باشد و در این راه موفق به کسب رکورد ها و تجربیات افتخارآمیز بی نظیر در عرصه آموزش زبان انگلیسی شده است.

هیراد همواره سعی دارد با کمک پشتوانه هیأت علمی خود و از طریق ارائه مدل های آموزشی مدرن و متنوع،‌ کیفیت آموزشی را ارتقا داده و زبان آموزان را با هدف بهبود مستمر عملکرد خود،‌ یاری نماید.

1385                     آغاز فعالیت مرکز تخصصی زبان هیراد

1387                     آغاز نشر و ارائه جزوات انحصاری

1389                     آغاز فعالیت ساختار آموزشی و اجرایی جدید

1389                     آغاز فعالیت آموزش های سازمانی

1390                      تأسیس شعبه شماره 2

1391                      آغاز ارائه بسته های خودآموز انگلیسی

1392                      آغاز فعالیت انتشارات هیراد و نشر کتاب های انحصاری

1393                     دریافت گواهینامه های بین المللی ISOآموزشی از انگلستان

1394                      آغاز ارائه سیستم آموزشی مدرن بر اساس سیستم آموزشی آکسفورد

1394                      آغاز فرآیند برگزاری سمینارهای بزرگ آموزشی

1394                      آغاز برگزاری آموزش مجازی انگلیسی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران

1395                      توسعه فعالیت های آموزشی این مرکز از طریق برگزاری سمینارهای کوتاه مدت

1396                       آغاز تولید محتوای دوره های متفاوت آموزشی به جهت آموزش آنلاین

1397                       توسعه دوره های آنلاین هیراد

1398                       آغاز برگزاری دوره های آلمانی، فرانسه، آلمانی ترکی استانبولی
برگزاری سمینارهای کوتاه مدت آموزشی فصلی و بزرگ هیراد با حضور مدیران ارشد دولتی و خصوصی
کوتاه مدت آموزشی فصلی و بزرگ هیراد با حضور مدیران ارشد دولتی و خصوصی

1400                      توسعه زیرساخت دوره های آنلاین هیراد و ضبط طبقه بندی شده فیلم های آموزشی برای افرادی که امکان حضور در کلاس های آنلاین و حضوری را ندارند. این افراد با تماشای این فیلم های آموزشی به راحتی می توانند زبانشان را در 4 مهارت بهبود ببخشند و برای آزمون های بین المللی آماده شوند.

صدور کارت 30 درصد تخفیف

همچنین هیراد برای بهره مندی تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی از امکانات آموزشی مناسب، نسبت به

 صدور کارت تخفیف %30 

برای کارکنان سازمان ها و شرکت های متقاضی و خانواده های محترم ایشان، صرفاً با اعلام تعداد کارت های درخواستی و بدون هیچگونه محدودیتی، اقدام می نماید.

<<<< سازمان های طرف قرارداد >>>>