کلاس تافل ، آموزش تافل ، دوره تافل ( TOEFL Courses )

کلاس تافل – آموزش تافل – کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT) – دوره های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)

کلاس تافل ، دپارتمان آموزش تافل (TOEFL) هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی آزمون تافل (TOEFL) و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه این دوره و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون تافل (TOEFL) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون تافل (TOEFL) می نماید. آموزش تافل در آموزشگاه زبان هیراد زیر نظر بهترین و حرفه ای ترین اساتید تافل کشوری برگزار می گردد.

 

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی تافل (TOEFL iBT) به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون تافل (TOEFL iBT)
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری طرح درس دقیق جهت دوره های تافل (TOEFL iBT)
  • ارائه و برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظرمطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه تافل (TOEFL iBT)
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره تافل(TOEFL iBT) بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
  • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی تافل(TOEFL iBT)با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی

برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

 

شرایط برگزاری کلاس تافل :

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره های تافل(TOEFL iBT) را بگذرانند. به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون تافل ( TOEFL iBT)در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:

دوره کلاس های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT)دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون تافل(TOEFL iBT) (Test Of English as a Foreign Language  (internet Based Test)) در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمونTOEFL iBT هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 120 ارزیابی و اعلام مینماید.

 

Reading
Listening
Speaking
Writing

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT) در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت مجزا و اختصاصی برای هر مهارت برگزار می گردد.

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT) هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:

زمانبندی کلاس های گروهی تافل (TOEFL iBT)

 

عنوان کلاس
تعداد جلسات
تعداد روزهایی هفته
مدت دوره
TOEFL Reading
12
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Writing
12
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Listening
10
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Speaking
12
3 روز در هفته
4 هفته

پس از تعیین سطح از زبان آموزان افرادی که سطح زبان ضعیفی داشته باشند ،به جهت تقویت زبان عمومی نیاز به شرکت در کلاس های پایه خواهند داشت که می توانند به دوصورت عمل نمایند:

1. با سیستم آموزشی کتاب های  American English File حرکت کرده و بعد از اتمام کتاب 3 (Book3) وارد دوره های پیش نیاز تافل شوند (Pre TOEFL) و سپس شروع به گذراندن دوره های چهار مهارت تافل کنند.

2. در روش دوم با سیستم کتاب های PET که کتب انحصاری موسسه در زمینه تدریس کاربردی و فشرده زبان انگلیسی است که شامل 3 آیتم زیر است.

 

عنوان دوره
تعداد جلسات
دوره های PET Intensive 1
28
دوره های PET Intensive 2
28
دوره های Pre TOEFL
18

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره TOEFL ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observeمی شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

نحوه گذراندن کلاس های  آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT)

 

شرح دوره
وضعیت دوره
مدت زمان دوره
گذراندن دوره به صورت تک مهارته متوالی
عادی
5/5 ماه
گذراندن به صورت 2 مهارته همزمان
فشرده
3 ماه

داوطلبینی که تمامی مهارت های خود را یکجا ثبت نام نمایند،‌ از هدیه ویژه برخوردار می شوند

و جمعا 150 هزار تومان کمتر از ثبت نام تک تک مهارت ها برای ثبت نام پرداخت می نمایند.

شرایط ویژه دوره های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون تافل( TOEFL iBT) خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید !!!

 اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون  تافل(TOEFL iBT)و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی آزمون تافل( TOEFL iBT) شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی تافل (TOEFL iBT)

 همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی تافل( TOEFL iBT)ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت درکلاس های تافل( TOEFL ibt)برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگه Writing پس از اتمام دوره Writing

   همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های تافل( TOEFL iBT)پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونهWriting های آنها می باشد. در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 80 هزار تومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند. زبان آموزان دوره تافل(TOEFL iBT)از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 240 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس هایWritingتافل TOEFL iBT  می باشد.

صرفه جویی در هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام دوره های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT) جمعا در هر چهار مهارت همزمان در هیراد برابر با 3.350.000 تومان می باشد. اکنون زبان آموزان عزیزی که هر 4 مهارت خود را یکجا ثبت نام نمایند، فقط 3.350.000 تومان برای کلیه کلاس های خود پرداخت می کنند و این هم هدیه 150هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT )!

در طول آموزش 4 مهارت آزمون تافل (TOEFL iBT) نرم افزاری  به دانش پژوهان داده می شود که از طریق آن بتوانند شروع به کسب آمادگی و سنجش خود نمایند و با آزمون مبتنی بر اینترنت (Internet Base) تافل بیش تر آشنا شده و پیش از شرکت در آزمون اصلی تجربه کسب نمایند.

توجه : دوره های تافل (TOEFL iBT) هیراد به دو صورت گروهی و همچنین خصوصی اجرا می شود.

مدیران آموزشی این مرکز پس از سنجش فراگیران برنامه جامع و مدونی را به متقاضیان ارائه می نمایند و متقاضیان باید طبق این برنامه قدم به قدم حرکت نمایند تا به مقصود نهایی خود برسند . 

افرادی که از سطح زبان Intermediate برخوردارند می توانند مستقیماً در دوره های پیش نیاز تافل (Pre TOEFL) شرکت نمایند و نیازی به شرکت کردن در دوره های پایه زبان نخواهند داشت.

Call Now