کلاس تافل ، آموزش تافل ، دوره تافل ( TOEFL Courses )

کلاس تافل – آموزش تافل

کلاس تافل ، دپارتمان آموزش تافل (TOEFL) هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی آزمون تافل (TOEFL) و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه این دوره و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون تافل (TOEFL) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون تافل (TOEFL) می نماید. آموزش تافل در آموزشگاه زبان هیراد زیر نظر بهترین و حرفه ای ترین اساتید تافل کشوری برگزار می گردد.

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی تافل (TOEFL iBT) به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون تافل (TOEFL iBT)
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری طرح درس دقیق جهت دوره های تافل (TOEFL iBT)
  • ارائه و برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظرمطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه تافل (TOEFL iBT)
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره تافل(TOEFL iBT) بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
  • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی تافل(TOEFL iBT)با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی

برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

برای افرادی که جهت آمادکی این آزمون زمان کمی دارند این دوره به صورت خصوصی هم برگزار می گردد

این دوره به صورت خصوصی برگزار می گردد و بعد از انجام مشاوره و تعیین سطح مشاوران آموزشی هیراد تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نمره ی قابل قبول در این آزمون را برای دانش پژو تعیین می کند

 

شرایط برگزاری کلاس تافل

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره های تافل(TOEFL iBT) را بگذرانند. به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون تافل ( TOEFL iBT)در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:

دوره کلاس های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT)دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون تافل(TOEFL iBT) (Test Of English as a Foreign Language  (internet Based Test)) در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمونTOEFL iBT هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 120 ارزیابی و اعلام مینماید.

 

Reading
Listening
Speaking
Writing

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT) در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت مجزا و اختصاصی برای هر مهارت برگزار می گردد.

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT) هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:

زمانبندی کلاس های گروهی تافل (TOEFL iBT)

 

عنوان کلاس
تعداد جلسات
تعداد روزهایی هفته
مدت دوره
TOEFL Reading
12
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Writing
12
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Listening
10
3 روز در هفته
4 هفته
TOEFL Speaking
12
3 روز در هفته
4 هفته

پس از تعیین سطح از زبان آموزان افرادی که سطح زبان ضعیفی داشته باشند ،به جهت تقویت زبان عمومی نیاز به شرکت در کلاس های پایه خواهند داشت که می توانند به دوصورت عمل نمایند:

1. با سیستم آموزشی کتاب های  American English File حرکت کرده و بعد از اتمام کتاب 3 (Book3) وارد دوره های پیش نیاز تافل شوند (Pre TOEFL) و سپس شروع به گذراندن دوره های چهار مهارت تافل کنند.

2. در روش دوم با سیستم کتاب های PET که کتب انحصاری موسسه در زمینه تدریس کاربردی و فشرده زبان انگلیسی است که شامل 3 آیتم زیر است.

 

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره TOEFL ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observeمی شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

نحوه گذراندن کلاس های  آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT)

عنوان دوره
تعداد جلسات

دوره ی PET Intensive 1

20

دوره ی PET Intensive 2

20

دوره ی Pre TOEFL

18
شرح دوره
وضعیت دوره
مدت زمان دوره
گذراندن دوره به صورت تک مهارته متوالی
عادی
5/5 ماه
گذراندن به صورت 2 مهارته همزمان
فشرده
3 ماه

اساتید برگزیده دوره تافل زبان هیراد

حمید سیدیان
مجید سیدیان
  1. داوطلبینی که تمامی مهارت های خود را یکجا ثبت نام نمایند،‌ از هدیه ویژه برخوردار می شوند

و جمعا 400 هزار تومان کمتر از ثبت نام تک تک مهارت ها برای ثبت نام پرداخت می نمایند.

شرایط ویژه دوره های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)

کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT)هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون تافل( TOEFL iBT) خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید !!!

 اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون  تافل(TOEFL iBT)و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی آزمون تافل( TOEFL iBT) شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی تافل (TOEFL iBT)

 همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی تافل( TOEFL iBT)ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت درکلاس های تافل( TOEFL ibt)برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگه Writing پس از اتمام دوره Writing

   همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های تافل( TOEFL iBT)پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونهWriting های آنها می باشد. در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 400 هزار تومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند. زبان آموزان دوره تافل(TOEFL iBT)از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 1.200.000 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس هایWritingتافل TOEFL iBT  می باشد.

صرفه جویی در هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام دوره های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT) جمعا در هر چهار مهارت همزمان در هیراد برابر با 11.000.000 تومان می باشد. اکنون زبان آموزان عزیزی که هر 4 مهارت خود را یکجا ثبت نام نمایند، فقط 11.000.000 تومان برای کلیه کلاس های خود پرداخت می کنند و این هم هدیه 400هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های آمادگی آزمون تافل(TOEFL iBT )

در طول آموزش 4 مهارت آزمون تافل (TOEFL iBT) نرم افزاری  به دانش پژوهان داده می شود که از طریق آن بتوانند شروع به کسب آمادگی و سنجش خود نمایند و با آزمون مبتنی بر اینترنت (Internet Base) تافل بیش تر آشنا شده و پیش از شرکت در آزمون اصلی تجربه کسب نمایند.

توجه : دوره های تافل (TOEFL iBT) هیراد به دو صورت گروهی و همچنین خصوصی اجرا می شود.

مدیران آموزشی این مرکز پس از سنجش فراگیران برنامه جامع و مدونی را به متقاضیان ارائه می نمایند و متقاضیان باید طبق این برنامه قدم به قدم حرکت نمایند تا به مقصود نهایی خود برسند . 

افرادی که از سطح زبان Intermediate برخوردارند می توانند مستقیماً در دوره های پیش نیاز تافل (Pre TOEFL) شرکت نمایند و نیازی به شرکت کردن در دوره های پایه زبان نخواهند داشت.

دوره فشرده تافل

دوره فشرده تافل به معنای یک دوره آموزشی کوتاه مدت برای آمادگی بهتر برای آزمون تافل است. در این دوره ها، مهارت های زبان انگلیسی مورد نیاز برای قبولی در آزمون تافل به شکل فشرده تدریس می شوند. در این دوره ها، معمولاً به مرور مفاهیم گرامری و واژگان مهم، تمرین در مهارت های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به شکل فشرده و در عرض چند هفته انجام می شود.

این دوره ها معمولاً برای افرادی که قصد دارند در آزمون تافل شرکت کنند و به دنبال رفع نواقص زبانی خود هستند، مناسب هستند. به علاوه، افرادی که به دنبال رفع نواقص خود در مهارت های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن هستند، نیز می توانند از این دوره ها بهره ببرند.

دوره تافل فشرده آنلاین و حضوری

دوره تافل فشرده می‌تواند به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه شود. هر یک از این دو روش دارای مزایا و معایب خود هستند و بسته به شرایط و نیازهای هر فرد، انتخاب می‌شوند.

دوره تافل فشرده حضوری، به معنای شرکت در کلاس های حضوری با مدرس و سایر دانشجویان است. در این دوره ها، دانشجویان می‌توانند با سایر دانشجویان ارتباط برقرار کرده و با معلم، تمرین های مختلفی را انجام دهند. این روش برای کسانی مناسب است که از تعامل با دیگران لذت می‌برند و به راحتی انگیزه و انگیزش خود را در کلاس ها حفظ می‌کنند.

دوره تافل فشرده آنلاین، به معنای شرکت در کلاس های آنلاین با مدرس است. این دوره ها برای افرادی مناسب هستند که به دلیل شرایط شغلی، خانوادگی یا سایر عوامل، نمی‌توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. در این دوره ها، دانشجویان می‌توانند از راحتی و سهولت شرکت در کلاس های آنلاین بهره برده و با استفاده از تکنولوژی، با معلم و سایر دانشجویان ارتباط برقرار کنند.

هر یک از این دو روش دوره تافل فشرده، مزایا و معایب خود را دارند و بسته به نیاز و شرایط هر فرد، انتخاب می‌شوند.

هزینه دوره تافل

هزینه دوره تافل ممکن است با توجه به محل برگزاری آزمون، شرکت برگزار کننده آزمون و نوع دوره تافل متفاوت باشد. علاوه بر این، هزینه دوره تافل در هر کشور نیز ممکن است متفاوت باشد.

در ایران، هزینه دوره های تافل معمولاً بین ۳ تا ۸ میلیون تومان است. هزینه دوره های آنلاین نیز ممکن است کمتر یا بیشتر از این مبلغ باشد، بسته به شرکتی که دوره را ارائه می دهد و نوع دوره.

در هر صورت، شما می توانید با بررسی سایت های شرکت های برگزار کننده آزمون و مراکز آموزشی مختلف، اطلاعات بیشتری درباره هزینه دوره های تافل در محل خودتان کسب کنید.

هزینه دوره خصوصی تافل

هزینه دوره خصوصی تافل، بستگی به چند عامل دارد، از جمله مدت زمان دوره، تعداد جلسات، تجهیزات و منابع آموزشی، سطح سنجی اولیه و نیازهای شخصی شما. هزینه دوره خصوصی تافل در کشورهای مختلف نیز متفاوت است.

در ایران، هزینه دوره تافل خصوصی معمولاً بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان برای یک دوره ۲ تا ۶ ماهه است. البته باید توجه داشت که این مبلغ به عواملی مانند تعداد جلسات هر هفته، تجهیزات و منابع آموزشی مورد استفاده، سطح سنجی اولیه و نیازهای شخصی شما بستگی دارد و ممکن است به صورت شخصی برای شما متفاوت باشد.

همچنین، هزینه دوره خصوصی تافل آنلاین ممکن است کمتر از دوره های حضوری باشد و به دلیل اینکه نیازی به مکان فیزیکی ندارد، برای شما هزینه های سفر و اقامت را کاهش می دهد. با این حال، شما باید اطمینان حاصل کنید که دوره خصوصی آنلاین کیفیت و مطالب لازم برای آمادگی در آزمون تافل را فراهم می کند.

بهترین آموزشگاه زبان دوره آنلاین تافل

با توجه به اینکه هر کشور و شهری ممکن است دارای آموزشگاه‌های مختلفی باشد و همچنین با توجه به اینکه آموزشگاه‌های زبان دوره آنلاین نیز می‌توانند از منابع و روش‌های مختلفی برای آموزش زبان استفاده کنند، بهتر است قبل از تصمیم‌گیری در مورد بهترین آموزشگاه زبان دوره آنلاین برای آزمون تافل، به چند نکته توجه کنید:

1. تجربه آموزشی: بررسی تجربه آموزشی دیگران که از آموزشگاه‌های مختلف استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین آموزشگاه را برای خود انتخاب کنید.

2. منابع آموزشی: بهترین آموزشگاه زبان باید از منابع آموزشی مناسبی برای آزمون تافل استفاده کند. منابعی مانند کتاب‌های آموزشی، تست‌های شبیه‌سازی آزمون، ویدئوهای آموزشی و …

3. کیفیت مدرسین: مدرسین آموزشگاه باید دارای تجربه کافی در آموزش زبان انگلیسی باشند و همچنین باید توانایی آموزش مهارت‌های مختلف تافل را داشته باشند.

4. رعایت روش‌های آموزشی مناسب: بهترین آموزشگاه باید از روش‌های آموزشی مناسبی برای آموزش زبان استفاده کند. روش‌هایی مانند تدریس مبتنی بر مهارت، تدریس مبتنی بر متن و…

5. قیمت: شما باید قیمت خدمات آموزشی آموزشگاه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین آموزشگاه را با قیمت مناسب برای خود انتخاب کنید.

با توجه به این موارد، بهترین آموزشگاه زبان دوره آنلاین برای آزمون تافل، ممکن است در هر کشور و شهری متفاوت باشد. برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان دوره آنلاین برای آزمون تافل در شهر خودتان، بهتر است با جستجوی اینترنتی و مراجعه به سایت‌های آموزشگاه‌های مختلف، اطلاعات بیشتری کسب کنید و سپس تصمیم بگیرید.

آموزشگاه هیراد با سابقه چندین و چند سال به همراه اساتید تحصیل کرده و مجرب بهترین دوره های حضوری و آنلاین تافل را به شما هم میهنان عزیز ارائه می دهد.

بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

بله البته برای جستجوی بهترین کلای تافل در تهران به روش های زیر عمل کنید:

مطالعه نظرات کاربران در اینترنت: می‌توانید به وب‌سایت‌هایی مانند Google Maps، Yelp، Divar و همچنین سایت‌های آموزشی مختلف مراجعه کنید و نظرات دیگران در مورد کلاس‌های تافل را بخوانید. این نظرات می‌توانند به شما کمک کنند که برای خودتان بهترین کلاس را انتخاب کنید.

مقایسه بین مراکز آموزشی: می‌توانید مراکز آموزشی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و بر اساس معیارهایی مانند سطح استاد، محتوای درسی، شیوه آموزش و هزینه‌ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مشاوره با مشاوران آموزشی: می‌توانید با مشاوران آموزشی در مراکز آموزشی مختلف صحبت کنید و از آن‌ها راهنمایی بگیرید. آن‌ها می‌توانند به شما راهنمایی کنند که برای شما کدام کلاس تافل مناسب‌تر است و چگونه بهترین نتیجه را در آزمون تافل بگیرید.

در هر صورت، قبل از ثبت‌نام در یک کلاس تافل، بهتر است از مراکز مختلف سوالات خود را بپرسید و معیارهای خود را برای انتخاب بهترین کلاس تافل در نظر بگیرید. مجموعه هیراد نیز ارائه دهنده کلاس های تخصصی تافل می باشد و ارائه گواهینامه معتبر را در اختیارتان قرار می دهد.

نام دورههزینه دورهتعداد جلساتمحل برگزاریثبت نام
TOEFL IBT reading2.800.000 تومان12 جلسهشعبه میردامادکلیک کنید
TOEFL IBT speaking2.800.000 تومان12 جلسهشعبه میردامادکلیک کنید
TOEFL IBT listening2.800.000 تومان12 جلسهشعبه میردامادکلیک کنید
TOEFL IBT writing3.000.000 تومان10 جلسهشعبه میردامادکلیک کنید
TOEFL IBT (total)11.000.000 تومان46 جلسهشعبه میردامادکلیک کنید

 

لازم به ذکر است که هزینه های کلاس های خصوصی تافل بر اساس اساتید انتخابی هر جلسه بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون می باشد. مشاوران هیراد بعد از تعیین سطح کلاس مورد نیاز را برای فرد مشخص خواهند کرد.

افرادی که سطج زبانشان ضعیف باشد باید ابتدا در دو دوره fundamental شرکت کرده و سپس وارد دوره ای گروهی toefl ibt  شوند

برای مشاوره رایگان و ثبت نام شماره خود را در باکس زیر وارد نمایید