دوره آمادگی آزمون PTE

دوره آمادگی آزمون PTE آموزشگاه هیراد 


توضیحات مختصر پیرامون روند برگزاری دوره  PTE  هیراد این دوره طی 27 جلسه برگزار می گردد در این دوره به تدریس تکنیک های آزمون  PTE همراه با حل تمرین و هم به تقویت زبان عمومی دانشپژوهان پرداخته می شود . یکی از بخش های مربوط به تقویت زبان عمومی تدریس واژه ها و لغات ضروری و انحصاری آزمون PTE می باشد .

ارائه Template های کاربردی برای Task هایی که Template Based  هستند . در کلاس ابتدا تکنیک های مربوط به هر Task  کاملاً آموزش داده می شود و اساتید برای هر تسک اقدام به حل تمرین می نمایند .سیستم نمره دهی آزمون PTE کاملاً در این دوره شرح داده می شود.

دوره آمادگی آزمون PTE هیراد با تدریس یکی از کتب استاندارد آزمون PTE آغاز می گردد سپس کتاب آموزشی و تمرین های مازاد و سایر منابع بروز را برای تمرین بیشتر به دانشپژوهان معرفی می کنند . به عنوان مثال برای تسک اول Speaking  تحت عنوان Read Aloud تقریباً 400 تا 500 تمرین Real آزمون PTE به دانشپژوهان ارائه می گردد برای هر تسک منابع حل تمرین توسط اساتید در زمان مناسب ارئه می گردد. حتی اساتید به دانشپژوهان منابعی رابرای پیش بینی سوالات معرفی می کنند . زیرا بسیاری از سوالات در آزمون PTE تکرار  می شوند.

برای برخی از تسک ها مانند Re-tell Lecture و  Describe Image  و غیره نمونه های Real برای امتحان ارائه می گردد .حتی این مرکز روی یکسری از منابع کامل لغات PTE در طول فرایند آموزش تمرین می کند .


توضیحات تکمیلی پیرامون دوره PTE :

 

در این آزمون زبان عمومی نقش مهمی را ایفا می کند ، اما سوال اینجاست که وقتی افراد قصد کسب نمره بالای 65 یا 75 را دارند .مهارت های عمومی زبان انگلیسی آنان باید درچه سطحی باشد . تجربه نشان داده است که دانشپژوهانی که زبان عمومی در سطح Intermediate دارند می توانند به راحتی وارد دوره PTE شوند و با انجام تمرین انحصاری و منسجم برای این آزمون ، زبان عمومی خود را نیز در راستای آزمون PTE تقویت کنند. مخصوصاً در تسک های که نمره بیشتری به آنان اختصاص  داده می شود.برخی از تسک های این آزمون خیلی نیاز به زبان عمومی قویی ندارد و فقط با حل تمرین زبان آموز می تواند در مدت زمان معینی به قابلیت لازم برسد . آموزشگاه زبان هیراد برای دانشپژوهانی که زبان عمومیشان در سطح مناسبی نیست برنامه مدون و مناسبی را دارا است. مواد آموزشی مخصوص این دسته از زبان آموزان متفاوت بوده و زبان آموز را در مدت زمان مشخصی به آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون می رساند .

برخی از زبان آموزان در مدت زمان کوتاهی می توانند با تکنیک های PTE آشنا شوند اما در زمان شرکت در آمون اصلی عملکرد خوبی ندارند زیرا زبان زبان عمومی این دسته از زبان آموزان برای شرکت در آزمون PTE در سطح ضعیف قرار دارد اساتید آموزشگاه زبان هیراد به صورت انحصاری منابع مورد نیاز برای هر تسک را تدریس می کنند .همانطور که می دانید برخی از مراحل آزمون PTE مهارت های مختلفی را مورد ارزیابی قرار می دهند و در نتیجه نمره بیشتری به این گونه تسک ها اختصاص می یابد پس باید شرکت کننده گان دوره PTE بر روی تسک هایی که نمره بیشتری به آنان اختصاص داده می شود تمرکز بیشتری داشته باشند .

برای بخش Writing  به دانشپژوهان Template های متعددی ارائه می گردد و مقاله هر دانشجو توسط استادان تصحیح می شود و گزارش کاملی از اشتباهات رایج دانشپژوهان ارائه می گردد . در این دوره به زبان آموزان در بخش پیش بینی سوالات  آزمون PTE عناوینی که در تسک های متعدد این آزمون مورد پرسش قرار می گیرد ارائه می گردند و به عنوان مثال ، دانشپژوهی که در مورد collocation های global warming هیچ ایده ای ندارد با خواندن یک مقاله کوتاه در مورد Global Warming با این مفهوم آشنا شده و اگر در Reading  و Listening این مفهوم مورد پرسش قرار بگیرد دانشپژوه ارتباط بهتری را با موضوع مطرح شده برقرار می کند.تقریباً اگر دانشپژوه با 700 تا 800 Collocation  معروف در این آزمون آشنا شود با مفهوم های مرسوم در این آزمون کاملاً خوگرفته و عملکرد بسیار قابل توجهی را در این آزمون خواهد داشت.

 Integrated Score System