آزمون تعیین سطح زبان

Exam time: At most 30 minutes (5 to 8 minutes per section)

شما باید متن وارد کنید
شما باید یک عدد مشخص وارد کنید
ایمیل معتبری وارد نمائید

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا هنگام یادگیری زبان وقتی به آموزشگاه زبان می روید ابتدا باید سطح خود را مشخص کنید. آزمون تعیین سطح زبان برای نشان دادن مهارت های زبانی شما است که در چه سطحی و در چه کلاس هایی باید شرکت کنید. روشی استاندارد برای تعیین سطح شما در زبان است و این فقط به شما کمک می کند تا روند یادگیری را بهتر شروع کنید. استاندارد و دقت این سیستم تمام تکالیف اصلی مهارت های زبانی شما مانند صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن و همچنین مهارت های دیگر مانند گرامر، واژگان و … را اندازه گیری می کند. سطوح معمولاً به صورت شفاهی یا کتبی تعیین می شوند و هر یک از این روش ها را می توان به صورت حضوری یا آنلاین تکمیل کرد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

تعیین سطح آنلاین زبان

یکی از جدیدترین روش‌های تعیین سطح، تعیین سطح آنلاین است که اخیراً به دلیل گسترش اینترنت و در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا بسیار فراگیر شده است و می‌توانید در هر زمان و مکان از طریق اینترنت این کار را انجام دهید. به تازگی، بسیاری از مدارس از محل اقامت آنلاین استفاده می کنند. قرار دادن آزمون آنلاین یکی از محبوب ترین روش های تست برای متقاضیان است زیرا همیشه در دسترس است. اما این مدل سطح بندی باید به صورت یکپارچه انجام شود و تمام جنبه های مهارت را برای دستیابی به بهترین نتایج در بر گیرد. علاوه بر این، این تعیین سطح در یک دوره زمانی انجام می شود. هنگام تعیین سطح آنلاین، بهتر است به صورت کتبی و هم شفاهی آزمون انجام شود، در غیر این صورت نمی توان دقیقاً بررسی کرد که دانش آموز در کدام سطح است. در حال حاضر، بیشتر ارزیابی‌های آنلاین در سطح نوشتاری هستند و شما به یک سری سؤالات چهارگزینه‌ای پاسخ می‌دهید که عمدتاً بخش‌های دستور زبان و واژگان را در یک زمان معین پوشش می‌دهند.

آزمون تعیین سطح زبان شفاهی

یکی از روش های تعیین سطح، تعیین سطح شفاهی است. این روشی است که در اکثر کشورها استفاده می شود و یکی از موثرترین روش های تراز کردن به شمار می رود. برای تعیین سطح صحبت کردن خود باید با فرد آزمون دهنده تعامل داشته باشید و با چندین بار گوش دادن به یک سری فایل صوتی به سوالات مربوط به فایل صوتی پاسخ دهید. برای پاسخ به سوالات در روش قرار دادن شفاهی باید به سوالات به دقت گوش دهید و سعی کنید با کلمات مختلف به سوالات پاسخ دهید. در این روش بهتر است از پاسخ های یکنواخت پرهیز کنید و پاسخ های طولانی اما دقیق بدهید. یکی از مشکلاتی که در تعیین سطح کلامی می توان به آن اشاره کرد استرس صحبت با یک غریبه است. توصیه می شود به سوالات خوب گوش دهید و سپس با کمی تفکر و بدون عجله به سوالات پاسخ صحیح دهید.

آزمون تعیین سطح زبان کتبی

روش دیگر برای تعیین سطح زبان، تعیین سطح نوشتاری است. داوطلبان برای تعیین سطح نوشتاری در آزمون یادگیری زبان نوشتاری شرکت می کنند که سوالات آن از سطح ساده و پایه شروع شده و به تدریج به سطح پیشرفته می رسد. سوالات اصلی برای تعیین سطح نوشتاری سوالات گرامری و واژگانی هستند و مهارت های نوشتاری شما را نیز محک می زند.

آزمون تعیین سطح زبان حضوری

در این مدل قرارگیری دانش آموز باید شخصاً از مدرسه بازدید کند و با مرجع مربوطه صحبت کند. در این مرحله با استفاده از محیط تحصیلی و زبان بدن برای پاسخگویی مناسب و دقیق به سوالات، اگرچه ممکن است برخی افراد دچار استرس باشند، اما بهتر است با متانت و تسلط به سوالات پاسخ داده شود. برای ارزیابی بهتر زبان آموزان و به دست آوردن جایگاه دقیق به صورت حضوری، توصیه می شود برای پاسخگویی بدون عجله، پاسخ شفاهی و کتبی داوطلب را دریافت کنید. آنها می توانند

آزمون تعیین سطح زبان رایگان و آنلاین هیراد آکادمی

آزمون تعیین سطح زبان هیراد از 60 سوال در 6 بخش اصلی تشکیل شده است. در این آزمون سعی شده تا انواع مهارت های زبان دانشجو مورد بررسی و ارزیابی لازم قرار گیرد تا با بدست آوردن امتیاز نهایی بهترین کلاس آموزشی متناسب با سطح فرد تشخیص داده شود و دانش پژو ثبت نام خود را به راحتی انجام دهد.