وبلاگ

OET در ایالات متحده برای پزشکان و پرستاران

OET-در-ایالات-متحده-برای-پزشکان-و-پرستاران--1
مقالات آموزشی

OET در ایالات متحده برای پزشکان و پرستاران

پزشکان و پرستاران متقاضی موقعیت در ایالات متحده آمریکا می‌توانند با شرکت در آزمون OET و موفقیت در آن خواسته خود را محقق سازند. آزمون OET تنها آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی در جهان می‌باشد که مختص به کادر درمان است. مجله هیراد در مقالات گذشته به‌نحوه آزمون و جزئیات آن پرداخته و در این مقاله اهمیت موفقیت OET را برای مهاجرت به آمریکا مطرح می‌کنیم.

آزمون OET به‌طور رسمی توسط کمسیون آموزش فارغ‌التحصیلان پزشکی خارجی، بنیاد تحقیقات پزشکی بین‌الملل و هیئت پرستاری فلوریدا و ایالت اورگان به رسمیت شناخته شده است. صدور گواهینامه آزمون OET ارزیابی می‌شود تا میزان آشنایی فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی و کادر درمان بررسی گردد.

همانطور که در مقالات قبلی مجله هیراد بیان شد آزمون OET اطلاعات پزشکی فرد را الویت قرار نمی‌دهد، در این آزمون میزان توانایی فرد در رابطه با زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. آزمون آیلتس و OET از اهمیت ویژه‌ای برای درخواست مهاجرت برخوردار هستند.

متخصصان بهداشت و درمان آزمون OET را انتخاب می‌کنند، زیرا:

آزمون OET سناریوی در رابطه با مراقبت‌های درمانی بوده که اعتماد به نفس کادر درمان را توسعه می‌بخشد.

OET به‌عنوان اثبات مهارت انگلیسی برای ثبت‌نام، تحصیل و کار در بیمارستان و مراکز درمانی و اخذ ویزا از اعتبار بالایی برخوردار است. حضور در کلاس تضمینی OET هیراد امکان موفقیت شما را دوچندان می‌کند.

این آزمون برای متخصصان بهداشت در راستای علوم پزشکی پیاده‌سازی شده است. موسسه معتبر هیراد پیشرو در زمینه آموزش زبان انگلیسی توانسته در برگزاری کلاس تضمینی OET و آموزش آنلاین زبان نقش مهمی را ایفا نماید. ما به شما کمک می‌کنیم که زودتر به موفقیت دست یابید.

آزمون OET

آزمون OET

مراکز آزمون OET

آزمون OET نیز همانند آزمون آیلتس به اهمیت ویژه در سطح بین‌المللی دارد. در حال حاضر در بیشتر از 40 کشور امکان برگزاری آزمون OET فراهم است و به‌راحتی با یک جستجو زمان و نحوه امتحان را می‌توانید بررسی کنید.

زبان‌آموزان موسسه معتبر هیراد با حضور در کلاس آنلاین زبان علاوه بر دستیابی به منابع، اطلاعات کلی و جامع در رابطه با آزمون‌های بین‌الملل همچون آیتلس و OET را نیز مطلع خواهند شد. از مزایای موسسه معتبر هیراد برگزاری آموزش آنلاین زبان در تمامی مقاطع تحصیلی می‌باشد. با حضور در کلاس آنلاین زبان موفقیت را در کسری از ثانیه همگام با بهینه‌سازی زمان به‌دست خواهید آورد.

آماده‌سازی برای آزمون OET

آماده‌سازی برای آزمون OET همچون آزمون آیلتس شکل می گیرد. مجموعه هیراد نمونه سوالات و منابع اصلی را در آموزش آنلاین زبان در دسترسی دانشجویان خود قرار می‌دهد و با تکنیک مدرن یادگیری زبان‌آموز را تا لحظه موفقیت همراهی می‌کند.

همانطور که مستحضر هستید تهیه منابع اصلی آزمون‌های بین‌المللی هزینه‌های بسیاری بالای دارند. از این رو موسسه معتبر هیراد با بررسی اصلی‌ترین منابع توانسته نسخه‌های درست و صحیح را در کلاس آنلاین زبان در اختیار کاربران خود قرار دهد. جهت مشاوره رایگان با شماره‌های مندرج در سایت تماس به‌عمل آورید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30