مهاجرت به کانادا
Facebook
Twitter
LinkedIn

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید حتما با این 5 راه ساده آشنا شوید!

1 . برنامه اکسپرس اینتری

برنامه مهاجرتی کانادا که به مهاجران اجازه می دهد تا از طریق اکسپرس اینتری به عنوان یک کارگر ماهر در کانادا زندگی و کار کنند. این سیستم جدید به شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) اجازه می دهد تا مهاجران حرفه ای و یا دارای شرایط مناسب تحت برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال را به طور فعال ارزیابی ، جذب و انتخاب کند:

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)

برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP)

کلاس تجربه کانادایی (CEC)

برنامه اکسپرس انتری همچنین به استان ها و مناطق مجزا اجازه می دهد تا از این سیستم برای استخدام نامزدهای مناسب به عنوان بخشی از برنامه های نامزد استانی استفاده کنند تا خواسته های بازار کار برآورده شود.

2. حمایت کلاس خانوادگی

اتحاد مجدد خانواده سنگ بنای سیاست مهاجرت کانادا است. خانواده های کانادایی می توانند از اقوام خود برای ورود دائم به کانادا حمایت کنند. برای واجد شرایط بودن برای حمایت از بستگان خود ، باید شهروند کانادا یا مقیم دائم باشید. همچنین کسانی که می توانید حمایت کنید عبارتند از: همسر و فرزندان زیر 22 سال (در این مورد استثنا وجود دارد). در حال حاضر حمایت از پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ شما دیگر گزینه ای نیست. با این حال ، می توانید آنها را تحت دسته Super Visa به کانادا بیاورید.

3. ویزای کاری LMIA

بسیاری از متقاضیان مهاجرت کانادا ابتدا پیشنهادات شغلی کانادا را دریافت می کنند ، برای ویزای کار درخواست می کنند و سپس بر این اساس به کانادا مهاجرت می کنند. LMIA شامل تأمین یک پیشنهاد شغلی در کانادا است ، درخواست کارفرمای کانادایی برای LMIA از طریق Service Canada قرار می گیرد و سپس متقاضی درخواست مجوز کار پس از تأیید LMIA مجوز کار می گیرد. این یک فرآیند بسیار درگیر کننده است اما می تواند منجر به اقامت دائم کانادا شود.

مهاجرت به کانادا
5 راه ساده برای مهاجرت به کانادا

4. برنامه های نامزد استان (PNP)

مسیر PNP در حال تبدیل شدن به روشی فزاینده برای مهاجرت به کانادا است. استانهای کانادا مانند آلبرتا ، انتاریو ، بریتیش کلمبیا و دیگر کشورها برنامه های مهاجرت خود را توسعه داده اند که اغلب منجر به روند سریع این فرآیند می شود. با این حال ، طبقه بندی PNP عموماً مستلزم آن است که متقاضیان پس از ورود به کانادا در استان های مربوطه اقامت داشته باشند. علاوه بر این ، اکثر PNP ها برای واجد شرایط بودن نیاز به پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی دارند.

برنامه نامزدی مهاجرت آلبرتا (AINP)

برنامه نامزدی استان بریتیش کلمبیا (BCPNP)

برنامه نامزدی استان مانیتوبا (MPNP)

برنامه نامزدی استانی نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP)

برنامه نامزدی استانی نیوبرانزویک (NBPNP)

برنامه نامزدهای استانی نوا اسکوشیا (NSPNP)

برنامه نامزدی مناطق شمال غربی (NTNP)

برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP)

برنامه نامزدی استانی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP)

برنامه کارگران ماهر کبک (QSWP)

برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان (SINP)

برنامه نامزد یوکان (YNP)

تقویت دیکته آیلتس
تقویت دیکته آیلتس

4 راهکار تقویت دیکته کلمات برای مهارت های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ آیلتس

5. مهاجرت سرمایه گذاران کانادایی

طبقه بندی سرمایه گذاران برای افرادی با دارایی خالص بالا طراحی شده است که دارای مشاغل خارج از کشور بوده یا مدیریت آن را برعهده دارند. با اجازه دادن به تجار مجرب برای سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا ، آنها به رشد و رفاه کلی کانادا کمک می کنند. اساساً دو برنامه سرمایه گذار در کانادا وجود دارد: برنامه سرمایه گذاران فدرال و برنامه کبک. هر دو برنامه تا حدودی مشابه هستند و مستلزم آن است که متقاضیان دارایی خالص بالایی داشته باشند و سرمایه گذاری بزرگی را در یک صندوق سرمایه گذاری تأیید شده برای یک دوره 5 ساله انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان افراد تحت تکفل در درخواست خود بیاورند.

از ژوئن 2014 ، این برنامه برای سرمایه گذاران و کارآفرینان فدرال  ، خاتمه یافت اما برنامه سرمایه گذاران کبک و برنامه کارآفرینان کبک تحت تأثیر قرار نگرفتند و ادامه دارد .

آیا گزینه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

راه های دیگری نیز برای دریافت مهاجرت به کانادا وجود دارد مانند دسته CEC، درخواست بشردوستانه و دلسوزانه، درخواست پناهندگی، و همچنین برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس. 

کلاس تجربه کانادایی (CEC)

کلاس تجربه کانادایی (CEC) یک برنامه مهاجرتی است که به افرادی که حداقل یک سال در کانادا کار کرده اند اجازه مهاجرت دائم را می دهد.

برنامه انسان دوستانه

برنامه های بشردوستانه و دلسوزانه ، یا “H & Cs” ، درخواست های اقامت دائم کانادا هستند که از داخل کانادا ثبت می شوند. آنها برای افرادی هستند که وضعیت قانونی در کانادا ندارند اما کانادا را خانه خود کرده اند.

ادعای پناهندگی

افراد می توانند در کانادا در بندر ورودی یا در دفتر داخلی CBSA در اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) درخواست پناهندگی کنند. آنها باید نشان دهند که چرا نمی توانند به کشور خود بازگردند.

برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس

برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک (AIP) برای جذب تازه واردان به استانهای آتلانتیک نیوبرانزویک ، نوا اسکوشیا ، جزیره پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور کار می کند. این استانها می توانند با مهاجران واجد شرایط با تجربه کار ، خلاءهای کار را پر کنند.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس با آکادمی هیراد