وبلاگ

آموزش زبان با فیلم – ۸ نکته بسیار کاربردی در یادگیری زبان با فیلم

آموزش زبان با فیلم
مقالات آموزشی

آموزش زبان با فیلم – ۸ نکته بسیار کاربردی در یادگیری زبان با فیلم

آموزش زبان با فیلم

آموزش زبان انگلیسی با فیلم یکی از بهترین روش هایی می باشد که شما می توانید زبان انگلیسی را فرا بگیرید. 

۸ نکته در آموزش زبان با فیلم

تو سینما نمیشه زبان یاد گرفت :

تماشای فیلم با تخمه و پفک با دیدن فیلم برای آموزش زبان خیلی متفاوته . فیلم یک ابزار است که برای بهره درست ، مفید و کاربردی از آن باید آموزش دیده باشید پشت میز یا در کتابخانه و اساسا در یک فضای آرام برای این کار وقت بگذارید .

چه فیلم هایی ببینیم :

برای تمرین و یادگیری بهتر ، ترجیحا فیلمی را ببینید که قبلا دیدید و دوست داشتید تا هم لذت بار اول دیدن فیلم را از دست ندید و‌هم نسبت به موضوع و داستان فیلم آشنایی حدالقلی داشته باشید . اینطوری تمرکزتان را می توانید روی یادگیری نکات و‌ساختار های جدید بگذارید .

چرا فیلم :

یکی از روش های جذاب و انگیزه بخش برای شنیدن لهجه ، تلفظ و ساختارهای درست و‌همچنین آشنایی با اصطلاحات واقعی و روزمره آن زبان است .

منتظر چی هستید :

هیچ موقع دسترسی به این حجم وسیع اطلاعات انقدر راحت و کم هزینه نبوده است . قدردان باشید و به بهترین نحو استفاده کنید . تنها در ژانر و سبک مورد علاقه شما تعداد بیشماری فیلم انگلیسی هست که می توانید از آنها استفاده کنید .

زیرنویس فارسی ممنوع :

زیرنویس تان حتما فعال و حتما به زبان انگلیسی باشد ، حتی اگر تو درک اکثر جملات مشکلی ندارید . بدون زیرنویس عبارات جدید به چشمتان نمی آید .

فیلم مناسب ، سطح مناسب :

فیلم های ساده و جذابی ببینید که حتما مناسب سطح زبانتان باشد ، یعنی حداقل نیمی از مکالمات را بتوانید با زیرنویس بخوانید و متوجه شوید .

قلم و کاغذ و نوت :

هر نکته ای که سعی کنید به ذهن بسپارید یک نکته ای است که از ذهنتون پریده است! حتما حین تماشای فیلم لغات و جملات جدید را به روشی یادداشت کنید و مرور کنید . نوشتن معجزه می کند .​

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + نه =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

با توجه به محدودیت‌های فعلی اینترنت جهت دریافت هرگونه مشاوره با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

09123341513 02126709719