لوگو آموزشگاه هیراد
logo

دوره آیلتس چگونه می باشد؟

دوره آیلتس
مقالات آموزشی

دوره آیلتس چگونه می باشد؟

دوره آیلتس

دوره آیلتس شامل چهار مهارت اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ می باشد.

در حقیقت این دوره چهار مهارت زبان انگلیسی را چک می کند. پس متقاضیان آیلتس باید چهارمهارت خود را به طور مساوی تقویت کنند.

به هر اسکیل از 9 نمره داده می شود و سپس میانگین چهار نمره گرفته می شود و نمره آیلتس overall  آنها اعلام می شود.

امتحان دوره آیلتس :

درامتحان آیلتس زمان لیسنینگ که اولین اسکیلی است که مورد ارزیابی قرار می گیرد حدودا 30 دقیقه می باشد که شامل 40 سوال می باشد. سپس مهارت ریدینگ مورد عرض یابی قرار می گیرد که زمان آن 60 دقیقه می باشد و شامل 40 سوال می یاشد. در انتها مهارت رایتینگ مورد ارزیابی قرار می گیرد که شامل دو تا تسک می باشد و زمان آن 60 دقیقه می باشد.

انواع دوره آیلتس :

آیلتس به دو صورت برگزار می شود آیلتس آکادمیک و جنرال. آیلتس جنرال برای کار و زندگی در کشورهای دیگر می باشد ولی آیلتس آکادمیک برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر می باشد.​

دوره آیلتس آنلاین در آموزشگاه زبان هیراد

امتحان دوره آیلتس

آیلتس معتبرترین امتحان زبان انگلیسی در سراسر دنیا می باشد به طوریکه الان رتبه یک را در دنیا دارد. شایان ذکر است که مهارت اسپیکینک قبل از امتحان کتبی آیلتس و یا بعد از آن برگزار می شود.

زمان امتحان اسپیکینگ آیلتس 10 تا 15 دقیقه می باشد ولی گاهی اوقات  ممکن است تا بیست دقیقه هم طول بکشد. در امتحان اسپیکینگ آیلتس یک نفر به نام اگزمینر از شما به انگلیسی سوالات مختلفی می پرسد و با توجه به مهارت اسپیکینگ  شما نمره این مهارت را اعلام می کند.

آمادگی برای امتحان دوره آیلتس :

در مرکز تخصصی زبان هیراد این دوره به طور حرفه ای در 46 جلسه به صورت حضوری و آنلاین به طور گروهی برگزار می شود. کلاس های خصوصی آیلتس معمولا بعد از مشاوره و تعیین سطح در 25 یا نهایتا 30 جلسه توسط اساتید مجرب برگزار می شود.

در پایان لازم به ذکر است که گرفتن مدرک آیلتس آینده هر کسی را به طور غیر قابل باوری متحول می کند پس در مرکز تخصصی زبان هیراد در دوره های آیلتس شرکت کنید و آینده خود را به طور چشمگیری متحول کنید.

                      خوشحال خواهیم  در صورتی که این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

به علت محدودیت‌‌های فعلی اینترنت جهت  هرگونه مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: 

021-26412912

021-26413563

09123341513

09123218517