ماک آیلتس ، آزمون ماک آیلتس ، آزمون آزمایشی آیلتس ، IELTS MOCK

ماک آیلتس ، آزمون ماک آیلتس ، آزمون آزمایشی آیلتس ، IELTS MOCK

آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک آیلتس)

آزمون ماک آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس یا ماک آیلتس (IELTS Mock ) در حقیقت آزمون شبیه ساز آیلتس (IELTS) است که در این آزمون آزمایشی فضایی استاندارد و همانند فضای آزمون آیلتس شبیه سازی می گردد . مدت ماک تست آیلتس ( IELTS Mock Test) همانند آزمون آیلتس می باشد که شامل بازه های زمانی ذیل است:

Listening 30 دقیقه

Reading 60 دقیقه

Writing 60 دقیقه

Speaking 11 الی 14 دقیقه

باید اضافه کنیم که بین آزمون مهارت Listening و Reading 10 دقیقه زمان جابه جایی به پاسخنامه وجود دارد و همچنین زمان هر دو نوع General و Academic یکسان است .

در مرکز تخصصی زبان هیراد آزمون شبیه ساز آیلتس یا همان ماک تست آیلتس (IELTS Mock Test) در شرایط استاندارد و همانند سازی شده آزمون اصلی آیلتس برگزار می گردد . برای شرکت در آزمون Listening در ماک تست های این مرکز به شرکت کنندگان محترم هدفون ارائه می گردد تا با دقت و تمرکز بیشتری بتوانند پرسش های مهارت Listening را شنیده و به سوالات پاسخ صحیح دهند

ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس

1- ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) :

ثبت نام آمون آزمایشی آیلتس (ماک تست آیلتس IELTS Mock Test) از طریق مراجعه حضوری به شعب مرکز زبان تخصصی هیراد و یا رزرو آنلاین از طریق فروشگاه آنلاین این مرکز در پکیج های گوناگون که شامل موارد زیر می باشد :

  • رزرو 1 آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test)
  • رزرو 3 آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test) شامل 10 %تخفیف!
  • رزرو 6 آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test) شامل 18 %تخفیف!!!

2- شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) در زمان ها و بازه های زمانی اعلام شده از طریق دپارتمان آموزشی مرکز

3- اعلام نتایج آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) طی 3 روز کاری

4- تعیین وقت مصاحبه (Interview) برای مهارت Speaking آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) توسط کادر اداری این مرکز در روز و ساعت مشخص برای هر دانشپژوه بعد از اتمام امتحان ماک آیلتس

5- اعلام نتیجه آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) در روز مصاحبه Speaking در قالب کارنامه رسمی

6- تعیین وقت مشاوره برای تعیین سطح متقاضیان شرکت در کلاس های آیلتس IELTS این مرکز

7- ضبط صدای دانش پژوه در هنگام مصاحبه مهارت Speaking آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) و بارگزاری در سایت این مرکز که قابل برداشت برای هر زبان آموز باشد .

قوانین و مقررات آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test) مرکز زبان هیراد

A- حضور دانشپژوهان در ساعت 08:45 دقیقه صبح در محل برگاری آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) الزامی می باشد.

B- آزمون آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) راس ساعت 9 صبح برگزار می شود و طبق ساختار اصلی آزمون آیلتس از مهارت Listening شروع می گردد.

C- همه دانشپژوهان در روز برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) موظف به رعایت شئونات و هنجار های کشور می باشند.

D- از دانش پژوهان گرامی خواهشمند است در جلسه آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) مداد ،پاککن و خودکار آبی به همراه داشته باشند.

E- آبمعدنی از طرف این مرکز در حین برگزاری آزمون توزیع می گردد .

F- بنا بر قوانین از پذیرش دانشپژوهانی که با تاخیر به آزمون ماک تست آیلتس می رسند معذوریم .

G- تمام وسایل الکترونیکی و به ویژه موبایل در زمان برگزاری آزمون باید خاموش باشند .

H- در صورت بروز مشکلاتی مانند سردرد شدید ، افت فشار و غیره …. مسئولین برگزاری آزمون ماک تست آیلتس ، فرد را به بیرون از محل آزمون هدایت می کنند .

I- همه شرکت کنندگان باید تا پایان زمان آزمون آزمایشی آیلتس ( ماک تست آیلتس IELTS Mock Test ) در سر جلسه باقی بمانند .

J- همه شرکت کنندگان باید زمان مقرر که از طریق دپارتمان آموزشی به آن ها اعلام می گردد برای مصاحبه Speaking به مرکز مراجعه نمایند .

تذکر: زمان تعیین شده آزمون Speaking به هیچ عنوان تغییر نمی یابد .

به امید موفقیت شما بزرگواران در آزمون
دپارتمان آموزشی هیراد 

 

مرکزتخصصی زبان هیراد مفتخر به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به صورت حرفه ای و تخصصی در ایران می باشد. در راستای ثمر بخشیدن به زحمات زبان آموزان گرامی وهمچنین کسب نتایج بهتر در آزمون های آیلتس، این مرکز اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی IELTS Mock Exam نموده تا گامی دیگر در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به زبان آموزان محترم برداشته شود.

آزمون آزمایشی شبیه سازی آیلتس  IELTS Mock Test

مرکزتخصصی زبان هیراد مفتخر به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس به صورت حرفه ای و تخصصی در ایران می باشد. در راستای ثمر بخشیدن به زحمات زبان آموزان گرامی وهمچنین کسب نتایج بهتر در آزمون های آیلتس، این مرکز اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی IELTS Mock Exam نموده تا گامی دیگر در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به زبان آموزان محترم برداشته شود.

آزمون ماک آیلتس در هیراد
قیمت آزمون ماک تست آیلتس​
رزرو ماک تست آیلتس
تعداد = 1 عدد
قیمت= 200000 تومان
رزرو ماک تست آیلتس
تعداد = 6 عدد
قیمت= 1080000 تومان
رزرو ماک تست آیلتس
تعداد = 3 عدد
قیمت= 540000 تومان

آزمون آزمایشی شبیه سازی IELTS چیست؟

آزمون آزمایشی یک نمونه آزمون هم طراز آزمون اصلی ( با رعایت استانداردهای آزمون اصلی)  می باشد که به منظور ارزیابی دقیق از عملکرد داوطلبین در مواجهه با سئوالات آزمون  اصلی که توسط سازمان IELTS طراحی شده است و کاملا قابل اعتماد است. 

چرا آزمون آزمایشی؟

تجربه هیراد در سالها برگزاری دوره های آماده سازی آزمون بین المللی IELT نشان می دهد که می توان بدون شک مهمترین علت عدم موفقیت داوطلبان ایرانی در آزمون IELTS را عدم آشنایی ایشان با شرایط و ویژگی های واقعی برگزاری آزمون بین المللی IELTS دانست. کسانی که در َآزمون های آزمایشی شرکت می کنند در آزمون اصلی موفق تر از دیگران عمل می کنند. آنها بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارت های مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود می پردازند و از این رهگذر اکثر آنان در همان آزمون اول موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود میشوند.

شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS) یعنی کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

بدیهی است که شرکت در آزمون آزمایشی به دلایل بالا منجر به کاهش هزینه ها و از همه مهمتر صرفه جویی در زمان که عموما مهمترین مشکل داوطلبین شرکت در آزمون تلقی می گردد، می شود. کاهش هزینه ها بدلیل آنکه شهریه ثبت نام در هر آزمون اصلی در حال حاضر 3 میلیون تومان می باشد و اگر داوطلبی بدون آمادگی لازم در این آزمون شرکت کتد، همواره با احتمال عدم کسب نتیجه دلخواه مواجه می باشد که در این صورت باید در آزمون دیگری نیز ثبت نام کند که هزینه دوباره ای تلقی می شود.  در حالی که هزینه آزمون های آزمایشی بسیار کمتر از هزینه آزمون اصلی بوده و ضمناً از خدمات مشاوره و راهنمایی نیز بهره مند میشود. در نتیجه شرکت در آزمون آزمایشی قطعاً برای داوطلبین به کاهش هزینه ها و خصوصاً در زمان هایی که داوطلبین برای شرکت و ارائه نتایج مورد مطالبه دانشگاه ها دارای محدودیت زمانی هستند موجب صرفه جویی در زمان و افزایش تضمین موفقیت می گردد.

آیا آزمونهای آزمایشی شبیه سازی IELTS هیراد با آزمونهای اصلی قابل قیاس و یا نتایج آنها قابل اعتماد هستند؟

جهت دریافت پاسخ این سئوالات، لطفا صبورانه با ما همراه باشید:

بسیاری از آزمونهای تمرینی موجود در بازار به لحاظ شکلی ( ظاهری و نمونه سئوالات) شباهت زیادی با آزمون اصلی  دارند اما به لحاظ محتوایی و تراز آزمونی یقینا یکسان و حتی قابل مقایسه با آزمون اصلی نیستند. زیرا تراز آزمون اصلی بگونه ای است که طراحی هر تست مستلزم عبور از مراحل استاندارد سازی و لاجرم هزینه های هنگفتی است که از عهده ناشرین آزمون ها خارج است. بنابراین به لحاظ معیارهای استاندارد سازی آزمونهایی که در بازارهای تجاری یافت می شوند فاقد ویژگی استاندارد تراز آزمون اصلی می باشند.

علاوه بر لزوم استاندارد بودن  آزمون های نمونه در بازار محاسبه و نمره دهی آنها نیز باید استاندارد و تراز آزمون اصلی باشد. متاسفانه و به ویژه بدلیل وجود ضعف هایی که در انتخاب سوالات وجود دارد، بسیاری از آزمون های تمرینی موجود در بازار و نیز آزمون های آزمایشی که توسط برخی موسسات برگزار می شوند قابل اعتماد نیستند.

از اینرو اکثر افرادی که در هیراد در آزمون آزمایشیIELTS  شرکت کرده اند، دقیقاً همان نمراتی را که در آزمون آزمایشی هیراد کسب کرده بودند را در آزمون اصلی نیز به دست آورد ه اند.

خوشبختانه آزمون های آزمایشی IELTS در هیراد با استفاده از آزمون های استاندارد طراحی شده توسط خودIELTS ، برگزار می گردد. بنابراین از نظر محتوایی دقیقا مورد تایید IELTS می باشد.

امتیاز دیگر آزمون آزمایشی در هیراد امتیاز دهی پاسخ های داوطلبین بر اساس استانداردهای رسمی امتیاز دهی IELTS می باشد. بویژه در بخش Writing و Speking که باید توسط افراد آموزش دیده و نخبه و بر اساس معیارهای تعیین شده IELTS صورت پذیرد که خوشبختانه در هیراد این امر به دقت انجام می پذیرد.

این مرکز در تصحیح مهارت Writing و Speking هز مصاحبه کنندگان رسمی آزمون آیلتس بهره می برد.

مهمترین امتیاز این آزمون ها امکان درخواست جلسه مشاوره از اساتید کارشناس برای تحلیل دقیقتر نتایج و دریافت راهنمایی بیشتر برای رفع نقاط ضعف می باشد.

 

برنامه زمانبندی آزمون های آزمایشی هیراد

آزمون های آزمایشی IELTS هیراد به صورت منظم هر 2 هفته یکبار جمعه ها در شعبه مینا برگزار می گردد.

آزمون مصاحبه Speaking همیشه 1 روز پس از برگزاری آزمون صورت می گیرد و در پایان آزمون به شرکت کننده اعلام می گردد.

ضمناً داوطلبینی که به هر دلیل زمان آزمون مصاحبه برای ایشان مناسب نباشد می توانند با هماهنگی مسئول آزمون آزمایشی هیراد در زمان دیگری برای آزمون مصاحبه حاضر شوند.

تاریخ آزمون های آزمایشی هیراد به صورت دوره های 6 ماهه اعلام می گردد. شما می توانید با مراجعه به صفحه آزمون آزمایشی آیلتس در همین سایتwww.hiradenglish.com” در خصوص تاریخ دقیق آزمون ها اطلاعات کافی کسب نمایید تا با برنامه ریزی دقیق جهت رزرو آزمون های آزمایشی IELTS اقدام نمایید.

 

هزینه آزمون آزمایشی چقدر است ؟
هزینه ثبت نام
وضعیت ثبت نام
200000 تومان
ثبت نام آزمون تکی
540000 تومان
ثبت نام 3 آزمون همزمان
1080000 تومان
ثبت نام 6 آزمون همزمان

افرادیکه 6 آزمون آزمایشی را همزمان ثبت نام کنند،‌ 18% تخفیف دریافت می کنند.

چگونه میتوان در آزمون آزمایشی شرکت کرد؟

دپارتمان برگزاری آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test) متعهد می شود که در برگزاری آزمون های متوالی ماک تست از منابع آموزشی بسیار فنی و 100% منطبق با آزمون اصلی آیلتس استفاده کند و منابع آزمون آیلتس را به صورت کامل و تشریحی ارائه نماید .لازم به ذکر است که بر اساس تعداد داوطلبان شرکت در آزمون ماک تست یکسری از آزمون ها در دانشگاه شهید بهشتی واحد دارو سازی برگزار شده و یکسری از آزمون ها ی ماک تست در شعب هیراد برگزار می گردد و پس از شرکت در آزمون ماک تست به هر دانش پژوه زمان آزمون Speaking اعلام می گردد.

لازم به ذکر است که از افراد حرفه ای در برگزاری آزمون آیلتس استفاده می گردد تا نمره ای که به هر دانش پژوه ارائه می گردد 100% منطبق با آزمون اصلی باشد.

شما از طریق رزرو آنلاین از طریق همین صفحه یا فروشگاه اینترنتی www.hiradenglish.com و یا به صورت حضوری با تماس با دپارتمان آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد می توانید در آزمون شبیه ساز آیلتس هیراد (IELTS Mock Test) شرکت نمایید .

لازم به ذکر است که آزمون در شعبه 2 واقع در میدان مینا برگزار می گردد.

🔴در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا ماک آزمون آیلتس در این مرکز بصورت خصوصی (تک نفره ) نیز برگزار می گردد. داوطلبان می توانند برای رزرو سریع تر با شماره 0212228362 تماس حاصل نمایند و یا با ارسال پیام به شماره واتس آپ 09123341513 این آزمون را رزرو نمایند.🔴

“آخرین بروزرسانی خرداد 1400” 

تقویم برگزاری ماک آیلتس هیراد

کدتاریخ آزمونتاریخ مصاحبهمحل برگزاریهزینه آزمون(به تومان)وضعیت
M01411401-01-181401-01-22شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01421401-01-251401-01-29شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01431401-02-011401-02-05شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01441401-02-081401-02-011شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01451401-02-151401-02-19شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01461401-02-221401-02-26شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01471401-02-291401-03-02شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01481401-03-041401-03-09شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01491401-03-121401-0316شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01501401-03-191401-03-23شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01511401-03-261401-03-30شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01521401-04-021401-04-06شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01531401-04-091401-04-13شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01541401-04-161401-04-20شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01551401-04-231401-04-26شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01561401-04-301401-05-03شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01571401-05-061401-05-10شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01581401-05-131401-05-18شعبه میرداماد200.000کلیک کنید
M01591401-05-201401-05-24شعبه میرداماد200.000کلیک کنید

آکادمی ماک ایلتس مرکز زبان هیراد