دوره فشرده آیلتس – آموزش ielts بصورت فشرده

دوره فشرده آیلتس - آموزش ielts بصورت فشرده

5/5

در دوره آیلتس فشرده شما می توانید کوتاه تر از دوره آیلتس عادی، تنها در عرض 4 الی 8 ماه بصورت کاملا حرفه ای و 100% تضمینی آیلتس را یاد بگیرید. برای شرکت در دوره آیلتس فشرده در تهران، می‌توانید به مراکز آموزش آیلتس معتبر و متعددی مراجعه کنید. این مراکز برای آمادگی شما برای آزمون آیلتس، دوره‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که شامل کلاس‌های حضوری، آنلاین و دوره‌های فشرده می‌باشند. دوره آیلتس فشرده معمولاً در مدت زمان کمتری نسبت به دوره‌های عادی برگزار می‌شود و می‌تواند چندین ساعت در روز در برگیرنده کلاس‌های آموزشی و تمرینات عملی باشد. برای شرکت در دوره فشرده آیلتس، بهتر است که با مرکز آموزشی مورد نظر تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در خصوص زمان برگزاری، هزینه و محتوای دوره را دریافت کنید.

همچنین، در دوره آیلتس فشرده، شما باید به مطالعه و تمرین خود در خانه و همچنین شرکت در کلاس‌های آموزشی با تمرکز بیشتری بپردازید تا بتوانید در آزمون آیلتس با نتیجه مطلوب عمل کنید

مشاوران هیراد آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند!

جهت دریافت مشاوره و ثبت نام در آزمون آزمایشی ماک آیلتس با کارشناسان موسسه هیراد تماس بگیرد. 

کارشناسان هیراد آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می‌باشند 

هزینه کلاس آیلتس فشرده تک مهارت

IELTS Writing

رایتینگ آیلتس

تومان 3,000,000
 •  

IELTS Reading

ریدینگ آیلتس

تومان 2,800,000
 •  

IELTS Listening

لیسنینگ آیلتس

تومان 2,800,000
 •  

IELTS Speaking

اسپیکینگ آیلتس

تومان 2,800,000
 •  

هزینه کلاس آیلتس فشرده 4 مهارت

دوره آیلتس فشرده چهار مهارت IELTS

پک 4تایی آموزش آیلتس فشرده آیلتس هیراد

 • IELTS Writing
 • IELTS Listening
 • IELTS Listening
 • IELTS Speaking
میلیون تومان 11
400 هزار تومان تخفیف

چطور می توان در مرکز تخصصی زبان هیراد در عرض چهار ماه، شش ماه و یا هشت ماه به طور فشرده آیلتس گرفت؟

اخذ آیلتس چهار شش و هشت ماهه (2)

افرادی که که سطح دانش زبان انگلیسی آنها ضعیف می باشد یا به دلایلی از زبان انگلیسی مدت زمان زیادی  دور بوده اند می توانند در مرکز تخصصی زبان هیراد در عرض فقط چهار ماه با شرکت در دوره های گروهی مکالمه فشرده یک (Intensive Conversation 1)  و مکالمه فشرده دو (Intensive Conversation 2) می توانند سطح انگلیسی خود را به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت دهند و در نتیجه به سطح  Upper-intermediate برسند و سپس وارد دوره آیلتس شوند. شایان ذکر است که هر یک از دوره های مکالمه فشرده فوق دو ماه (28 جلسه) می باشد. در مرکز تخصصی زبان هیراد دانش جویان می توانند دوره تخصصی آیلتس را زیر نظر اساتید حرفه ای آیلتس در عرض چهار ماه و یا دو ماه بگذرانند و در نهایت برای امتحان اصلی آیلتس آماده شوند و نمره مورد نظر خود را دریافت کنند.

شایان ذکر است که با توجه به توضیحات فوق دانشجوی ضعیف می تواند در عرض شش و یا نهایتا هشت ماه مدرک آیلتس خود را با نمره مورد نیاز دریافت کند و در نتیجه به کشور هدف خود مهاجرت کند و یا در آن ادامه تحصیل دهد.

لازم به ذکر است که در صورت نیاز می توان با شرکت در کلاس های خصوصی دوره های مکالمه فشرده  یک و دو را در عرض 25 جلسه یعنی دو ماه سپری کرد و سپس وارد دوره آیلتس فشرده دو ماه شد و در نتیجه در عرض فقط چهار ماه آیلتس گرفت.

شیوه برگزاری کلاس فشرده آیلتس هیراد

شایان ذکر است که دوره های فوق هم به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می  شوند. در هیراد در کلاسهای آیلتس جزوات حرفه ای به روز توسط اساتید تدریس می شوند و دانش جویان می توانند سالها از این جزوات بهره ببرند. لازم به ذکر است که در این مرکز تمام کتاب ها و منابع معتبر و به روز توسط اساتید آیلتس به دانش پژوهان معرفی می شوند. در آموزشگاه زبان هیراد شما می توانید ویدیوهای خودآموز فشرده کلاس آیلتس آنلاین را تهیه و در منزل آن را تماشا و فرا گیرید.

باید توجه داشت که دانشجویانی که در دوره آیلتس به صورت فشرده شرکت می کنند، باید حداقل در روز یک ساعت و نیم تا دو ساعت مطالعه کنند. در دوره های مکالمه فشرده یک و دو کل زبان انگلیسی عمومی در قالب چهار مهارت دوره می شود و دانش جو در چهار مهارت انگلیسی به طور چشم گیری پیشرفت می کند.

در کلاس فشرده آیلتس هیراد علاوه بر تدریس مهارت های و تکنیک های آیلتس زبان عمومی در سطح بالایی به طور جامع تدریس می شود و کاملا برای متقاضیان آیلتس به صورت ساختار یافته دوره می شود و متقاضیان زبان انگلیسی را به سبک native فرا می گیرند و علاوه بر گرفتن مدرک معتبر جهانی آیلتس در زبان انگلیسی به طور غیر قابل باوری پیشرفت می کنند.

در دوره آیلتس فشرده مرکز تخصصی زبان هیراد همه مطالب از سیر تا پیاز توسط اساتید آیلتس تدریس می شوند. حتی تمام واژگان مورد نیاز برای امتحان آیلتس هم توسط اساتید هیراد تدریس می شوند به عبارت دیگر در هیراد لقمه ها توسط اساتید آیلتس جویده می شوند و فقط دانش جویان لازم است آنها را قورت دهند و به هدف خود برسند.

در آموزشگاه زبان هیراد اساتید آیلتس حداقل 12 سال به طور حرفه ای آیلتس تدریس کرده اند و تجربه بسیار بالایی دارند و خودشان چند دفعه در امتحان آیلتس شرکت کرده و نمرات بسیار بالایی دریافت کرده اند. اساتید آیلتس هیراد علاوه بر تجربه و دانش بالا معلمی را خوب بلدند و می توانند مفاهیم را به طور کامل و روان به دانش جویان انتقال دهند.

 

در مرکز تخصصی زبان هیراد با برنامه ریزی دقیق به نمره آیلتس مورد نظرتان حتما دست خواهید یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره آیلتس به کارشناسان هیراد با شماره تلفن های 26413563 و 26412912 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در رابطه با دوره فشرده آیلتس

 • آیلتس فشرده چھ نوع انواع و تعداد دوره دارد؟

دانش پژوھان آیلتس فشرده در ھیراد می توانند دو مھارت را بصورت یک و دوجلسه پشت سر ھم ثبت نام و شرکت کنند.
ھرمھارت 12 جلسھ است که تقریبا ی ک ماه طول می کشد.
بنابراین اگر دانش پژوه دومھارت دو مھارت پشت سرھم شرکت کند در مدت دوماه می تواند ھرچھار مھارت را بگذراند.
اما اگر دو مھارت را حضوری و دو مھارت را آنلاین شرکت در مدت ی ک ماه به سریعترین حالت می تواند چھار مھارت آیلتس را
بھ صورت فوق فشرده بگذراند.

 • آیا آیلتس فشرده به صورت ت ک مھارت ھم برگزار می شود؟

بله ! آیلتس فشرده بھ صورت ت ک مھارت ھم برگزار میشود ھر مھارت 12 جلسھ ی 90 دقیقھ ای می باشد .لازم بھ ذکر است که در دوره مھارت آیلتس فشرده نکات مھم- IELTS pre- ھم تدریس می شود

 • امکان شرکت در دوره آیلتس فشرده به صورت تک مهارتی نیز وجود دارد؟

بله، اگر دانشجویی فقط در مهارت خاصی ضعف داشت چند جلسه با وی فقط روی مهارت مورد نیاز کار می‌شود. تعداد جلسات مورد نیاز به جهت شرکت در دوره آیلتس تک مهارت بعد از مشاوره با اساتید حمید و مجید سیدیان تعیین می‌گردد.

 • ھزینه انواع دوره آیلتس فشرده؟

ھزینھ ھای دوره آیلتس فشرده برای مھارت ھای speaking.reading.Listening ھرمھارت 28000000 ریال می باشد و مھارت 30000000Writing ریال می باشد. اگر دانش پژوه ھرچھار مھارت را یکجا ثبت نام کند مشمول400 ھزار تومان تخفیف از مرکز زبان ھیراد می گردد.