دوره فشرده آیلتس ( آموزش آیلتس در چهار ماه، شش ماه و یا هشت ماه )

دوره فشرده آیلتس

در دوره فشرده آیلتس شما می توانید در عرض 4 الی 8 ماه بصورت کاملا حرفه ای و 100% تضمینی آیلتس را یاد بگیرید.

چه طور می توان در مرکز تخصصی زبان هیراد در عرض چهار ماه، شش ماه و یا هشت ماه به طور فشرده آیلتس گرفت ؟

افرادیکه که سطح دانش زبان انگلیسی آنها ضعیف می باشد یا به دلایلی از زبان انگلیسی مدت زمان زیادی  دور بوده اند می توانند در مرکز تخصصی زبان هیراد در عرض فقط چهار ماه با شرکت در دوره های گروهی مکالمه فشرده یک (Intensive Conversation 1)  و مکالمه فشرده دو (Intensive Conversation 2)  می توانند سطح انگلیسی خود را به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت دهند و در نتیجه به سطح  Upper-intermediate برسند و سپس وارد دوره آیلتس شوند. شایان ذکر است که هر یک از دوره های مکالمه فشرده فوق دو ماه (28 جلسه) می باشد. در مرکز تخصصی زبان هیراد دانش جویان می توانند دوره تخصصی آیلتس را زیر نظر اساتید حرفه ای آیلتس در عرض چهار ماه و یا دو ماه بگذرانند و در نهایت برای امتحان اصلی آیلتس آماده شوند و نمره مورد نظر خود را دریافت کنند. شایان ذکر است که با توجه به توضیحات فوق دانش جوی ضعیف می تواند در عرض شش و یا نهایتا هشت ماه مدرک آیلتس خود را با نمره مورد نیاز دریافت کند و در نتیجه به کشور هدف خود مهاجرت کند و یا در آن ادامه تحصیل دهد.

لازم به ذکر است که در صورت نیاز می توان با شرکت در کلاسهای خصوصی دوره های مکالمه  فشرده  یک و دو را در عرض 25 جلسه یعنی دو ماه سپری کرد و سپس وارد دوره آیلتس فشرده دو ماه شد و در نتیجه در عرض فقط  چهار ماه آیلتس گرفت.

 

تمام دوره های فوق به صورت گروهی یا خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می شوند.

باید توجه داشت که دانشجویانی که در دوره آیلتس بصورت فشرده شرکت می کنند، باید حداقل در روز یک ساعت و نیم تا دو ساعت مطالعه کنند.

در دوره های مکالمه فشرده یک و دو کل زبان انگلیسی عمومی در قالب چهار مهارت دوره می شود و دانش جو در چهار مهارت انگلیسی به طور چشم گیری پیشرفت می کند.

در دوره های آیلتس هیراد علاوه بر تدریس مهارت های و تکنیک های آیلتس زبان عمومی در سطح بالایی به طور جامع تدریس می شود و کاملا برای متقاضیان آیلتس به صورت ساختار یافته دوره می شود و متقاضیان زبان انگلیسی را به سبک  native  فرا می گیرند  و علاوه بر گرفتن مدرک معتبر جهانی آیلتس در زبان انگلیسی به طور غیر قابل باوری پیشرفت می کنند.

در دوره های آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد همه مطالب از سیر تا پیاز توسط اساتید آیلتس تدریس می شوند. حتی تمام واژگان مورد نیاز برای امتحان آیلتس هم توسط اساتید هیراد تدریس می شوند به عبارت دیگر در هیراد لقمه ها توسط اساتید آیلتس جویده می شوند و فقط دانش جویان لازم است آنها را قورت دهند و به هدف خود برسند.

در مرکز تخصصی زبان هیراد اساتید آیلتس حداقل 12 سال به طور حرفه ای آیلتس تدریس کرده اند و تجربه بسیار بالایی دارند و خودشان چند دفعه در امتحان آیلتس شرکت کرده و نمرات بسیار بالایی دریافت کرده اند. اساتید آیلتس هیراد علاوه بر تجربه و دانش بالا معلمی را خوب بلدند و می توانند مفاهیم را به طور کامل و روان به دانش جویان انتقال دهند.

 

برگزاری دوره فشرده آیلتس

شایان ذکر است که دوره های فوق هم به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می  شوند.

در مرکز تخصصی زبان هیراد در کلاسهای آیلتس جزوات حرفه ای به روز توسط اساتید تدریس می شوند. و دانش جویان می توانند سالها از این جزوات بهره ببرند. لازم  به ذکر است که در این مرکز تمام کتاب ها و منابع معتبر و به روز توسط اساتید آیلتس به دانش پژوهان معرفی می شوند.

در مرکز تخصصی زبان هیراد  با برنامه ریزی دقیق به نمره آیلتس مورد نظرتان حتما دست خواهید یافت.

جهت مشاوره، تعیین سطح و هماهنگی های لازم با همکاران در مرکز تخصصی زبان هیراد با شماره 0-26709719- 021  تماس حاصل فرمایید.

تماس با آکادمی هیراد