لوگو آموزشگاه هیراد
logo

دوره آیلتس آنلاین در آموزشگاه زبان هیراد

دوره آیلتس آنلاین​
مقالات آموزشی

دوره آیلتس آنلاین در آموزشگاه زبان هیراد

دوره آیلتس آنلاین​

دوره آیلتس آنلاین در آموزشگاه زبان هیراد با استفاده ازنرم افزار پیشرفته  adobe connect  برگزار می شود که نصب آن بسیار ساده می باشد. 

کادر دفتری هیراد یک لینک برای دانشجویان از طریق ایمیل ارسال می کنند سپس دانشجویان لینک در کروم وارد کرده و اسم کوچک خود را وارد می کنند و به عنوان میهمان (guest)  از طریق اپلیکیشن وارد adobe connect می شوند.

مدت زمان تدریس دوره آیلتس آنلاین:

کلاس آنلاین آیلتس در مرکز تخصصی زبان هیراد در 46 جلسه آموزشی نود دقیقه ای برگزار می شود. شایان ذکر است که مهارت های آیلتس به صورت تک مهارت برگزار می شوند.

مهارت های قابل تدریس در دوره آیلتس آنلاین:

مهارت های آیلتس به صورت تک مهارت برگزار می شوند. هر مهارت آیلتس 12 جلسه می باشد ولی مهارت لیسنینگ آیلتس 10 جلسه می باشد.

دوره آنلاین آیلتس دو ماه و یا در نهایت چهار ماه طول می کشد. اگر متقاضیان آیلتس دو تا دو تا مهارت های آیلتس را بگذرانند دوره آنلاین آیلتس دو ماه طول می کشد ولی اگر مهارت های آیلتس را تک تک بگذرانند دوره آیلتس آنلاین در مرکز تخصصی زبان هیراد چهار ماه طول می کشد.

دوره آیلتس آنلاین با نرم افزار Adobe Connect:

دوره آیلتس آنلاین که با استفاده از نرم افزار آموزشی آنلاین adobe connect  برگزار می شود کل هر جلسه کلاس ضبط می شود و دانشجویان می توانند در آینده آنها را دوباره چندین دفعه تماشا کنند.

تعاملی بودن دوره آیلتس آنلاین:

جلسه آنلاین آیلتس کاملا تعاملی می باشد به عبارت دیگر دانشجویان با استاد آیلتس خود و دانشجویان دیگر کاملا در تعامل هستند. به علاوه استاد هر آنجه در کلاس تدریس می کند را کلمه به کلمه تایپ می کند که در انتهای کلاس دانشجویان می توانند تمام مطالب تایپ شده را در یک فایل word  کپی کنند.

در حقیقت دانش جویان لازم نیست چیزی یادداشت کنند فقط به تدریس استاد با دقت گوش می کنند، تعامل می کنند و در صورت نیاز نوت برداری می کنند. شایان ذکر است که تمام پی دف های آموزشی برای دانشجویان دوره آنلاین آیلتس از طریق ایمیل ارسال می شوند.

 دانشجویان تمام تکالیف خود را از طریق ایمیل یا واتس آپ برای استاد دوره آیلتس آنلاین ارسال می کنند.

لیسنینگ در آیلتس آنلاین:

مهارت لیسنینگ آیلتس هم از طریق adobe connect  با کیفیت بسیار بالایی برگزار می شود و تمام فایل های صوتی لیسنینگ از طریق ایمیل یا واتس آپ برای دانشجویان دوره آیلتس آنلاین ارسال می شوند.

نمره جی ار ای از چند است؟

نمونه های تدریس کلاس آنلاین آیلتس:

نمونه های تدریس کلاس آنلاین آیلتس هرچهار مهارت در لندینگ پیج آیلتس  درسایت هیراد به نشانی www.hiradenglish.com وجود دارد. با شرکت در دوره آیلتس آنلاین مرکز تخصصی زبان هیراد می توانید در عرض چند ماه هم زبان انگلیسی خود را به طور چشم گیری تقویت و نیتیو کنید و هم مهارت های آیلتس را به خوبی فرا بگیرید و درنتیجه مدرک آیلتس را با نمره مورد نیاز خود دریافت کنید.

اساتید برگزار کننده دوره آنلاین آیلتس:

با دوره آیلتس آنلاین هیراد به رویا های خود به سادگی در عرض مدت زمان کوتاهی دست یابید. ضمنا اساتید دوره آیلتس آنلاین مرکز تخصصی زبان هیراد حداقل 12 سال آیلتس را به طور حرفه ای تدریس کرده اند و کاملا با تجربه، مجرب و با سواد هستند و معلمی را خیلی خوب بلدند.

                      خوشحال خواهیم  در صورتی که این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

به علت محدودیت‌‌های فعلی اینترنت جهت  هرگونه مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: 

021-26412912

021-26413563

09123341513

09123218517