دوره آنلاین آیلتس ، آیلتس آنلاین ، بهترین کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آیلتس آنلاین – آموزش مجازی آیلتس – کلاس غیرحضوری آیلتس

کیفیت بالای تدریس توسط برترین اساتید آیلتس کشور - پاسخگویی به سوالات - پشتیبانی آنلاین 100%

نمونه تدریس فلش آموزشی صفر تا صد آیلتس

نمونه تدریس آموزش اسپیکینگ

نمونه تدریس آموزش رایتینگ

نمونه تدریس آموزش لیسنینگ

نمونه تدریس آموزش ریدینگ

کلاس آیلتس آنلاین یا دوره آنلاین آیلتس، از آنجائیکه تعداد کثیری از متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس، امکان حضور در کلاسهای گروهی و خصوصی در محیط موسسه را ندارند و از طرفی به علت ترافیک و بعد مسافت قابلیت انجام این کار را ندارند مرکز زبان هیراد دپارتمان آیلتس اقدام به برگزاری کلاس مجازی آیلتس نموده است . فرآیند این کار از طریق Skype و یا Whats app صورت می گیرد . برای متقاضیانی که در شهرهای دیگر ایران اقامت دارند ، بعد از انجام مشاوره و تعیین سطح و برنامه ریزی لازم و تعیین تعداد جلسات مورد نیاز متناسب با هدف متقاضی ، مواد آموزشی و کتب لازم برای فرد متقاضی پست  می گردد و سپس کلاسهای خصوصی آیلتس آنلاین مربوطه در روزهای تعیین شده ، تشکیل می گردند.

کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس و غیر حضوری آیلتس

در زمانهای تعیین شده اساتید به اپلیکیشنها وصل می شوند و تدریس آغاز می گردد. مدت زمان تدریس هر جلسه کلاس آنلاین آیلتس خصوصی 90 دقیقه می باشد و در صورت نیاز به برگزاری کلاس آیلتس بصورت فشرده ، کلاس 2 یا 3 جلسه پشت سرهم تشکیل می گردد .

 بعضی از متقاضیان نیاز به کلاسهایFundament ( پایه ای ) واتس اپ دارند و بعضی از متقاضیان با دوره های آمادگی آزمون آیلتس شروع می کنند. مقالات دانش پژوهان از طریق اپلیکیشن  و یا از طریق Email برای استاد مربوطه ارسال می گردد و بعد از تصحیح مقاله برای فرد متقاضی فوروارد می گردد . حتی دانش پژوه می تواند مکالمات خود را ضبط کرده و برای استاد مربوطه جهت تصحیح از طریق اپلیکیشن های موجود ارسال نماید.

هنگامی که تمام مواد آموزشی مورد نیاز برای تدریس برای فرد متقاضی قبل از شروع دوره ، ارسال گردد فرد متقاضی به راحتی از طریق تدریس مجازی پیشرفت کرده و به موفقیت می رسد .

 توصیه می گردد که کلاسهای مجازی 2 یا 3 روز در هفته برگزار شوند اما می توانند هرروز هفته در صورت نیاز فرد متقاضی برگزار گردد . مدیران آموزشی این مرکز دقیقاٌ تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می کنند .

 مرکز زبان هیراد مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد و تمام زیر ساخت های آموزشی مجازی در این مرکز توسط دپارتمان ITفراهم شده است بنابراین فرآیند آموزشی و کلاس آنلاین آیلتس به بهترین حالت صورت می گیرد . جهت انجام مشاوره و تعیین سطح با شعب هیراد تماس حاصل فرمائید.

کلاس آنلاین آیلتس هیراد

مرکز تخصصی زبان هیراد در حال برگزاری کلاس آنلاین آیلتس با بهترین کیفیت می باشد آموزش آیلتس در بستر Adobe connect با کلاس حضوری آیلتس هیچ تفاوتی ندارد. زیرا همه ی قابلیتها و موارد لازم برای تدریس استاد در بستر آنلاین فراهم شده است دانشجویان می توانند در تخته فرضی بنویسند و سوالات خود را مطرح کنند و صدای رسا دو طرفه و کیفیت تصویر عالی را مشاهده کنند.

کلاس آنلاین آیلتس در صورت نیاز دانش پژوه مدرک پایان دوره ارائه می گردد

بهترین اساتید در تدریس کلاس آنلاین آیلتس مشغول به فعالیت می باشند و همان اساتید در کلاس های حضوری نیز آموزش آیلتس می دهند.

بنابراین زبان آموزانی که تصمیم به شرکت در کلاس آیلتس آنلاین می گیرند بدون هیچ نگرانی از کیفیت کلاس آیلتس آنلاین و تفاوت آن با کلاس حضوری نداشته باشند زیرا هر دو بازدهی کاملا” یکسانی دارند. در کلاس آنلاین آیلتس هر مهارت (Skill) در دوازده جلسه تدریس می گردد و دانشجویان می توانند Writing خود را از طریق ایمیل برای اساتید ارسال کرده تا تصحیح شوند و ایرادات شفاها” گفته شود.
حتی اساتید می توانند Writing دانش پژوه را در هنگام تصحیح برای دیگر افراد به اشتراک بگذارند.اما این قابلیت در کلاس حضوری امکان پذیر نیست با اطمینان برای کلاس آنلاین آیلتس اقدام نمایید.

دپارتمان آموزشی آیلتس زبان هیراد          

Call Now