منافع آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) داروخانه‌ای برای گروگذاران
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

OET برای داروسازان(منافع آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) داروخانه‌ای برای گروگذاران)

اعلامیه اخیر انجمن دارویی عمومی (GPhC) در بریتانیا اعلام کرد که از الان به بعد نتایج آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) برای داروسازان به عنوان مدرکی دال بر مهارت انگلیسی پذیرفته می شود. به نظر می رسد که این صفی از منافع را برای داروسازان فراهم می کند، اما برای گروگذاران چه؟ بیشتر بخوانید تا بیشتر متوجه شوید.

گروگذار کیست؟

طبق اعلامیه انجمن دارویی عمومی (GPhC) ، گروگذاران به عنوان “فراهم کننده برنامه دستیاری داروسازی خارجی (OSPAP)، مالکان و کارفرما های داروخانه، اتحاد های تجاری و حرفه ای، (و) گروه های نماینده بیماران” تعریف شده اند.

انجمن دارویی عمومی (GPhC)  مشتاق بود تا نظر مردم را به این رشته ها جلب کند. تا تعیین کند که آیا افزودن نمرات آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) به لیست مدارک دال بر مهارت انگلیسی معتبر/قابل قبول ایده خوبی است یا خیر. توافق عموم، حاکی از مثبت بودن این قدم بود. این اطلاعات به عنوان گزارشی جامع منتشر شد.

منافع افزودن آزمون زبان انگلیسی حرفه ای OET برای داروسازان

با توجه به نظرسنجی که انجمن دارویی عمومی (GPhC)  انجام داد. افزودن آزمون زبان انگلیسی حرفه ای OET برای داروسازان به عنوان مدرکی دال بر مهارت انگلیسی می تواند سراسر سود و منعفت باشد. آن‌ها تصدیق کردند که این عمل می تواند بیشترین منعفت را برای شرکت‌کنندگان آینده داشته باشد. 90% پاسخ‌دهندگان موافق بودند که این می تواند چیز خوبی باشد. 89% هم گفتند که می تواند برای مالکان داروخانه ها مفید باشد.  87% موافق بوند که این می تواند برای کارفرمایان داروخانه ها مفید باشد.

منافع افزودن آزمون زبان انگلیسی حرفه ای OET برای داروسازان

84% گفتند که این برای بیماران مفید است. واضح است که بریتانیا نیاز به داروساز های بیشتری دارد. اگر قرار است این افراد از خارج بیایند، پس نیاز به روش های بهتری برای اثبات مهارت انگلیسی خود نسبت به روش های کنونی دارند. در حال حاضر، از داوطلبان انتظار می رود که آزمون ایلیس را پشت سر بگذارند. به نظر بسیاری در انجمن دارویی عمومی (GPhC) معیار مناسبی برای سنجش مهارت انگلیسی نیست.

آزمون زبان انگلیسی حرفه ای OET برای داروسازان چه مزیت‌هایی دارد؟

به نظر می رسد آزمون OET به دلایل مختلفی برتر است که این دلایل توسط بسیاری عنوان شده اند.

یکی از آثار ثانویه افزودن آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) ، افزایش تعداد متقاضیان کار های دارویی در بریتانیا است. این به داروسازی های بریتانیا گستره بزرگتری از کارکنان را پیشنهاد می دهد، که موجب ترقی قابل توجهی در صنعت خواهد شد.

در گزارش انجمن دارویی عمومی (GPhC) ذکر شده بود که افزودن داروسازی آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) به عنوان روشی برای سنجش مهارت انگلیسی در نهایت تاثیر مثبت و به سزایی روی صنعت داروسازی دارد. همچنین تاثیر مثبتی روی سرویس سلامت همگانی (NHS) خواهد داشت. آن ها ادعا کردند که این، با پیشرفت کیفیت سرویس ارائه شده “به بالابردن شهرت و اعتبار بخش داروسازی کمک می کند.”

استفاده از نمرات آزمون زبان انگلیسی حرفه ای OET

همچنین ذکر شده بود که آوردن تعداد بیشتری از داروسازان ازخارج از طریق آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) مشکلاتی را که اکنون در بخش داروسازی دیده می‌شوند؛ کاهش می دهد. چراکه کارکنان در بسیاری از مناطق کشور به خاطر کمبود، زیاد از حد کار کرده و خسته هستند. با آوردن داروساز های جدید، این مشکل حل شده و به نظر می رسد استفاده از نمرات آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) به عنوان روشی برای سنجش، به کارکنان کنونی اطمینان می دهد که این اعضای جدید شایسته هستند.

 در رابطه با منافع بیماران، این موجب وجود کارکنان چندزبانه بیشتری در داروخانه های بریتانیا می شود. این مساله موجب کمک به فراهم کردن سرویس های بهتری برای گروه بزرگی از ساکنان شهر های بریتانیا می شود.

آن محدوده فرهنگی و زبانی مطمئناً به ارتقا بخش کمک می کند.

حتما بخوانید: آموزش آنلاین زبان

سخن آخر

در نهایت، به نظر می رسد که استفاده از آزمون زبان انگلیسی حرفه ای (OET) برای داروسازان تنوع را در این بخش افزایش می دهد. گمان می رود که این انتخاب قدم مثبتی باشد.

اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30