ریدینگ آیلتس
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

افزایش دامنه لغات توسط کلاس ریدینگ آیلتس

چگونه در مرکز زبان هیراد در کلاس ریدینگ آیلتس دامنه لغت را افزایش می دهیم :

دامنه لغت دانش پژوهان در این دوره به صورت کاملا خاصی در کمترین مدت زمان تقویت می شود و روشی که در این مرکز به کار برده می شود آموزش لغت بصورت گروهی می باشد .

اساتید مرکز در این دوره به تدریس تمامی افعال کلیدی ، صفات کلیدی و قیود کلیدی مرتبط با آزمون آیلتس می پردازند . علی رغم اینکه روی تکنیک های مهارت ریدینگ هم کاملا کار و تمرین می شود .

به عنوان مثال استاد در کلاس فعل کاهش دادن به معنی decrease را روی تخته می نویسد و همه مترادف های مرتبط با این لغت را تدریس می کند و حتی به کاربرد این لغات می پردازد ، به عنوان مثال یک لغت به معنی کاهش دادن می باشد و برای همه موارد استفاده می شود اما یک لغت به معنی کاهش دادن می باشد اما بیشتر برای کاهش دادن تورم و یا استرس به کار برده می شود .

بنابراین از طریق تدریس لغات بصورت گروهی دانش پژوهان به راحتی می توانند دامنه لغت خود را تقویت کنند بدون اینکه لازم باشد منابع متعددی از لغات را بخوانند که ممکن است این لغات در آزمون اصلی استفاده نشود .

ریدینگ آیلتس
ریدینگ آیلتس

اساتید این دوره بسیار در تدریس لغات بصورت گروهی و کنارهم تخصص دارند و می توانند در کمترین مدت زمان دامنه لغت دانش پژوهان را افزایش دهند .

بعنوان مثالی دیگر در انگلیسی افعال متعددی برای تجاوز کردن وجود دارد اما هر لغت ممکن است با لغت دیگر از لحاظ کاربردی متفاوت باشد مثلا یک لغت به معنی تجاوز کردن به حق کسی باشد و لغت دیگری به معنی تجاوز کردن از سرعت مجاز باشد و لغت دیگری به معنی تجاوز کردن به زمین کسی باشد و حتی لغت دیگری می تواند به معنی تجاوز کردن به امانت کسی باشد و یا می تواند به معنی تجاوز کردن به کشور باشد بنابراین هرکدام از این لغات کاربرد کاملا متفاوتی دارند که در این دوره کاملا به تدریس این لغات بصورت گروهی پرداخته می شود .

لازم به ذکر است که آموزش لغت بصورت گروهی فقط توسط اساتیدی می تواند انجام شود که در تدریس لغت بصورت گروهی تخصص داشته باشند و از دامنه لغات بالایی برخوردار باشند .

تدریس لغت بصورت گروهی بهترین روش در دنیای امروز برای تقویت دامنه لغت در کمترین مدت زمان است به عنوان مثال در انگلیسی به ویژه در آزمون آیلتس برای فعل باعث شدن مترادف های متعددی وجود دارد و به عنوان مثال دیگر برای فعل تحریک کردن مترادف های متفاوتی داریم . اما اگر دانش پژوه در متن به مفعول جمله دقت کند می تواند بفهمد که تحریک کردن برای چه موردی است آیا تحریک کردن دعوا است ؟ یا تحریک کردن عصبانیت و یا حتی تحریک کردن یک بیماری پوستی می باشد .

ما در کلاس های گروهی لغت آنلاین و حضوری مرکز تخصصی زبان هیراد درخدمت شما هستیم.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30