به فروشگاه کتاب هیراد سر بزنید.
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

فروشگاه کتاب هیراد/ به فروشگاه اینترنتی کتاب هیراد سر بزنید.

فروشگاه کتاب هیراد در خدمت شما دانش‌پژوهان محترم می‌باشد. در سایت فروشگاه اینترنتی کتاب هیراد، کتاب‌های زبان متعددی ارائه می‌گردد. نکته مهم این است که این کتاب‌ها با قیمت‌های حداقلی در دسترس شما عزیزان می‌باشد.

منابع و کتب فروشگاه کتاب هیراد

منابع و کتب فروشگاه کتاب هیراد

در حال حاضر در فروشگاه کتاب هیراد خرید اینترنتی و حضوری، کتابهایی از قبیل آیلتس، منابع کامل آزمون آیلتس، کتاب‌های مکالمه بزرگسالان، نوجوانان و کودکان دردسترس شما عزیزان برای خرید می‌باشد.

مراحل خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب هیراد

بعداز خرید از طریق این سایت، کارمندان مربوطه در این سازمان با فرد خریدار تماس می‌گیرند. سپس اقدام به ارسال کتب موردنظر شما به درب منزلتان می‌کنند. بعضی از خریداران حتی می‌توانند به صورت حضوری دفتر مرکزی این موسسه در شعبات میدان مینا و میدان مادر مراجعه کنند و کتب مورد نظر خود را خریداری و دریافت کنند.

ارسال پستی از فروشگاه کتاب هیراد به شهرستان‌ها

ارسال پستی به شهرستان‌ها

حتی برای عزیزانی که از شهرستان اقدام به خرید کتب ومنابع آموزشی می‌کنند، این قابلیت وجود دارد که از طریق پست پیشتاز این کتاب ها به مقصد مربوطه ارسال گردد. اما هزینه پست برعهده‌ی خریدار می‌باشد. توسط کارمندان فروش این مرکز هزینه ی پستی محاسبه شده و اعلام می‌گردد.

خرید کتاب از هیراد را از دست ندهید.

از قیمت‌های ویژه‌ی این فروشگاه اینترنتی بهره‌مند گردید. ناگفته‌نماند که این فروشگاه روزبه روز درحال تکمیل شدن می‌باشد. در آینده‌ی نزدیک تمام کتب مربوط به زبان انگلیسی، در این فروشگاه ارائه خواهد شد. خریداران می‌توانند در صفحه‌ی اصلی این فروشگاه، روی عنوان موردنیاز کلیک کرده و در صفحه‌ی بعدی کتاب موردعلاقه خود را خریداری کنند.

خرید کتاب را از فروشگاه کتاب هیراد از دست ندهید.

از خرید تا دریافت چه مدت طول می‌کشد؟

هیراد بعد از خریداری کتاب حداکثر تا مدت 48 ساعت کاری، کتاب را به فرد متقاضی تحویل می‌دهد. اما این امکان وجود دارد که برای بعضی از خریداران، بعداز 24 ساعت یا کمتر از آن این کتاب‌ها به خریدار درب منزل یا محل کار تحویل داده شود.

کلام آخر

فروشگاه اینترنتی کتاب هیراد

فقط از خریداران مربوطه درخواست می‌شود که فرم اطلاعات مربوط به فروشگاه اینترنتی را به دقت پرکنند. به بخش های ستاره‌دار توجه کنند. این قسمت‌ها را کامل تکمیل نمایند تا کارشناسان ما به راحتی برای ارسال کتاب یا کتب خریداری شده به اطلاعات دسترسی داشته باشند.

دپارتمان فروش مرکز تخصصی زبان هیراد

اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30