موفقیت در آزمون OET
Facebook
Twitter
LinkedIn

راهکارهای موفقیت در آزمون OET ( چطور در آزمون OET موفق شویم؟ )

موفقیت در آزمون OET

در این مقاله برای شما راهکارهای موفقیت در آزمون OET را می گوییم. این که چطور برای هر مهارت OET موثرترین راهکارها را اجرا نمایید. با ما همراه باشید.

توصیه می شود حتما با کلیک بر روی عکس مقاله جامع و کامل OET را مطالعه نمایید.

موفقیت در لیسنینگ و ریدینگ آزمون OET

OET Listening

هرروز به یک صوت انگلیسی گوش دهید بطوری که تبدیل به عادت شود . پیشنهاد ما گوش کردن به پادکست است زیرا که می توانید در حین انجام کارهای دیگر مانند رانندگی به آن گوش دهید . این کار را به عنوان هدف روزانه خود قرار دهید و تحت هر شرایطی حتما آن را انجام دهید . حتی اگر دو دقیقه زمان دارید آن را از دست ندهید ، این تمرین بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

OET Reading

مهارت ریدینگ کاملا وابسته به دانش لغات شماست . برای تقویت و افزایش دایره لغات خود می توانید یک عادت روزانه مانند مطالعه متون انگلیسی در سایت ها یا مجلات و یا کتاب های داستان کوتاه به زبان انگلیسی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید . بهتر است متونی که مورد مطالعه قرار می دهید از موضوعات متنوع پزشکی و بهداشتی انتخاب شوند . بهتر است شما نکات و لغات جدید را در قالب flash cards یادداشت کنید تا برای مرور در دسترس تان باشد . نیازی نیست لزوما واژگان پزشکی را حفظ کنید بلکه باید لغات انگلیسی را بیاموزید ، فعل ، اسم ، صفت و… . حدالقل هفته ای یک بار این لغات را مرور کنید .

موفقیت در رایتینگ و اسپیکینگ آزمون OET

OET Writing

نکته کلیدی این بخش تقویت گرامر است . به این منظور می توانید در کلاس های آمادگی آزمون OET زبان هیراد شرکت نمائید ما در این کلاس ها به طور کلی تمام اسکیل های آزمون OET را با نمونه های متعدد برای شما مورد بررسی قرار می دهیم و حتی اگر پایه ی زبان انگلیسی ضعیفی دارید هم نیز می توانید پس از گذراندن یک دوره تقویت زبان فشرده وارد این کلاس ها شوید . نکته مهم این است که بعد از پایان این کلاس ها می توانید در آزمون ماک  OET هیراد شرکت نمائید و خود را محک بزنید . نکته بسیار مهم در این بخش تنظیم ساختار و سازماندهی متن است؛ آگاهی از اینکه علائم نگارشی را به درستی استفاده کنید . پس باید یک شخص حرفه ای و باتجربه را در کنار خود داشته باشید تا متن های نوشته شده توسط شمارا مطالعه و اصلاح کند چرا که شما متوجه آن ها نخواهید شد .

OET Speaking

اگر کسی را ندارید که با او به انگلیسی مکالمه کنید ، پیشنهاد ما به شما بلند خواندن متون انگلیسی است ، این کار باعث تقویت تلفظ و افزایش اعتماد به نفس شما می شود .

قطعا وجود یک استاد حرفه ای در کنار شما این مسیر را برایتان هموار تر خواهد کرد و ریسک عدم موفقیت در این آزمون را به طور چشم گیری برای شما کاهش می دهد.

نکات مهم و نهایی آزمون OET

یادگیری خود را به روزهای آخر قبل از آزمون موکول نکنید . از همین امروز برنامه ریزی کنید و با کمک ما به بهترین نتیجه در آزمون OET دست یابید .

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان به واتساپ 09123341513 پیغام دهید و یا با شماره های مرکز 26709719-26709719-26709719 تماس حاصل فرمائید .

                           خوشحال خواهیم شد این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.​​

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس با آکادمی هیراد