فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

بهترین معلم آیلتس کیست؟

اگر در حال برنامه ریزی و مطالعه برای آیلتس هستید، احتمالا فکر می کنید که به یک معلم خصوصی آیلتس نیاز دارید. کسی که آزمون آیلتس را خوب بلد باشد و بتواند شما را راهنمایی کند. اما چگونه یک مدرس آیلتس خوب انتخاب کنیم؟ در این مقاله، نکات مهمی را بیان می کنیم که به شما کمک می کند بهترین معلم آیلتس را پیدا کنید.

10 معیار مهم برای انتخاب بهترین مدرس آیلتس

اگر آیلتس پل شما برای مهاجرت به کشور مورد نظر یا تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان است، صرف زمان کافی مهم است. انتخاب بهترین استاد برای آموزش آیلتس یکی از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. همانطور که یک معلم آیلتس خوب راه شما را هموار می کند، یک معلم آیلتس ضعیف شما را بدبخت می کند. در ادامه چند فاکتور مهم را معرفی می کنیم که به شما در انتخاب مناسب ترین و بهترین استاد آیلتس کمک می کند.

به دنبال تجربه باشید، بهترین معلم آیلتس باید در آزمون شرکت کند

وقتی به دنبال یک مدرس آیلتس خوب هستید، باید به دنبال تجربه باشید. منظور ما فقط تجربه تدریس نیست. مدرسان آیلتس باید در این آزمون تجربه داشته باشند. بهترین مربیان سالها تجربه تدریس آیلتس را در رزومه خود دارند. شما همچنین می توانید یک معلم خصوصی آیلتس را پیدا کنید که برای امتحان کار کرده است. بسیاری از ممتحنان سابق آیلتس و طراحان آزمون به عنوان معلم خصوصی کار می کنند. پس به دنبال مربی باشید که در آزمون آیلتس مهارت بالایی داشته باشد.

به دنبال کسی باشید که انگلیسی را واقعی می داند

آیلتس دارای چندین لهجه مختلف است. اما به طور کلی انگلیسی بریتیش بر این آزمون غالب است بهترین معلمان آیلتس انگلیسی را می دانند. بریتانیایی ها نیز معلمان عالی آیلتس هستند. انگلیسی زبانان غیر بومی که انگلیسی می خوانند البته یک معلم خوب می تواند از آمریکای شمالی، استرالیا، نیوزلند و غیره بیاید اما مطمئن شوید که معلم غیر انگلیسی آیلتس شما ویژگی های متمایز و منحصر به فرد انگلیسی بریتانیایی را می داند.

بهترین معلمان دارای گواهینامه تدریس TESOL معتبر هستند

اگر معلم مجوز تدریس زبان را داشته باشد نشان می دهد که حاضر است به دانش آموزان کمک کند. دارای مدرک TESOL (تدریس زبان انگلیسی به سخنرانان زبان های دیگر) یا گواهی تدریس زبان انگلیسی یا هنرهای زبان، که همان شخص مورد نظر است. بهترین مدرس آیلتس کسی است که به خوبی آموزش دیده باشد.

جستجوی مدرس آیلتس به صورت آنلاین و آفلاین

شما می توانید معلمان آیلتس را در نزدیکی خود پیدا کنید، به خصوص اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید. اما از کلاس های خصوصی آنلاین هم نترسید. اگر به آموزش آنلاین و مبتنی بر وب کم علاقه دارید، به مجموعه بزرگی از مدرسان آیلتس دسترسی دارید. اگر امکان حضور در کلاس را ندارید پیشنهاد ما به شما دوره آیلتس خود آموز هیراد می باشد.

بهترین مدرس آیلتس نیازهای آموزشی شما را شناسایی کرده و برآورده می کند

برخی از شرکت ها آموزش هایی را ارائه می دهند که متناسب با زمینه آموزش خصوصی زبان انگلیسی است. منظور ما دوره هایی است که محتوا و فعالیت ها از قبل برای شما و معلم آیلتس انتخاب شده است. اما باید به این نکته توجه کنید که تدریس خصوصی می تواند برای دانش آموزان بی اثر و حتی خطرناک باشد. یک رویکرد یکسان برای همه، کل هدف تدریس خصوصی را تضعیف می کند. اگر با یک معلم ملاقات کنید، او می تواند مطالب مفصلی را در اختیار شما قرار دهد و کمک لازم را به شما ارائه دهد. معلمی پیدا کنید که نیازهای یادگیری شما را درک کند. نقاط قوت، ضعف و اهداف خود را به آنها بگویید. بهترین مدرس آیلتس کسی است که مایل و مشتاق به شما در انجام چالش های خاص کمک کند.

اکثر دانش آموزان بر اساس شخصیت و سبک یادگیری ترجیحی معلم را خوب یا بد قضاوت می کنند. پس چه چیزی یک معلم زبان یا آیلتس خوب است؟ مانند هر آموزش خوب، عناصر تشکیل دهنده یک معلم موفق ساده است: توانایی رسیدن به یک زبان مشترک با شما، داشتن بیان قوی و جذاب و امکان تمرین و تفسیر شخصی.

معلم آیلتس باید به شما فرصت صحبت و گوش دادن بدهد

اولین و مهم ترین عامل در ارزیابی یک مدرس آیلتس خوب، روش هایی است که برای متعادل کردن زمان صحبت کردن و شنیدن پیشنهاد می کنند. یادگیرنده باید فرصتی برای تمرین آموخته های خود داشته باشد تا اشتباهاتش اصلاح شود. و این کار به تقویت مهارت‌ها نه تنها در بخش‌های گفتاری، بلکه در نوشتن، خواندن و شنیدن کمک می‌کند.

یک مدرس حرفه ای آیلتس نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی می کند

یک مدرس آیلتس خوب به شما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و شما را تشویق و به چالش کشیدن در مورد مشکلات یاد بگیرید. تقریباً همه دانش آموزان یک یا دو بخش آیلتس دارند که در آن نسبت به سایرین احساس ضعف می کنند. شناسایی و حل این مشکلات برای معلمان آیلتس مهم است.

بهترین معلم آیلتس کسی است که در طول درس از ذهن و قلب خود به طور مساوی استفاده کند!

یک دانش آموز ممکن است زمانی که به او آموزش داده می شود ناامید یا عصبانی شود یا به سادگی نتواند روی موضوعاتی که در حال مطالعه است تمرکز کند. فشار و استرس آیلتس می تواند بسیار زیاد باشد و مهم است که یک معلم خوب آیلتس بتواند با دانش آموز در مورد آن صحبت کند و به او کمک کند تا بر این استرس غلبه کند.

او باید امتحان را پس داده باشد و تجربه تدریس خوبی را در کارنامه خود داشته باشد

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین مدرس آیلتس، دانش دوره است. معلم نمی تواند دروسی را که نمی داند تدریس کند. فقط دانستن زبان انگلیسی یا آموزش زبان انگلیسی برای یک معلم آیلتس کافی نیست. معلم باید با آزمون IETLS آشنا باشد و از روش هایی که تدریس می کند استفاده کند. همانطور که قبلا ذکر شد دوره های آیلتس در این زمینه مفید هستند.

یک معلم با تجربه آیلتس می داند که هر زبان آموزی منحصر به فرد است

معلمان باید به هر دانش آموز به عنوان یک فرد احترام بگذارند. دانش آموزان را نباید بر اساس سبک های تفکر یا روش های دیگر گروه بندی کرد. یک مدرس خوب آیلتس از منحصر به فرد بودن هر دانش آموز آگاه است و از آن برای کمک به دانش آموزان برای استفاده حداکثری از یادگیری خود استفاده می کند.

در نهایت، شما باید احساس راحتی، اعتماد به نفس، اعتماد به نفس و پیشرفت در مورد فردی که به شما می آموزد و آنچه می آموزید داشته باشید. اگر اینها را دارید، تبریک می گویم، شما یک معلم آیلتس خوب دارید. بهترین راه برای اطمینان، دیدن نتایج آزمون آیلتس قبل از استاد است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به کارشناسان هیراد با شماره تلفن های 26413563 و 26412912 تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30