برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

چگونه می توانیم یک برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس داشته باشیم؟

برخی از زبان‌آموزان ترجیح می‌دهند که مقالات زیادی در زمینه آزمون آیلتس بخوانند. میشه گفت که روش درستیه، اما بسیار مهم است چگونه مقالات را برای آزمون آیلتس سازماندهی کنید و یک برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس را داشته باشید.

معیار انسجام و ارزیابی در کسب امتیاز بالا موثر است، پیشنهاد مجله هیراد به شما اینست که به صورت منظم روی مقالات مطالعه داشته باشید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس

برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس

برای برنامه ریزی درست برای آزمون آیلتس، بهتر است ابتدا با خودتان مشخص کنید که چه اهدافی دارید و در کدام قسمت‌ها نیاز به پیشرفت دارید. سپس می‌توانید برنامه‌ای را برای آماده شدن در این زمینه تدوین کنید. در زیر چند مورد از موارد مهمی که می‌توانید در برنامه‌ی خود در نظر بگیرید آورده شده است:

1- مطالعه کتاب های آموزشی: برای موفقیت در آزمون آیلتس، باید با ساختار آن آشنا شوید و نکات و تکنیک‌های لازم را برای هر بخش آن یاد بگیرید. بهتر است کتر کتاب‌هایی را که به صورت رسمی برای آموزش آیلتس منتشر شده‌اند، مطالعه کنید.

2- تمرین مکالمه: بخش مکالمه آیلتس، یکی از قسمت‌های مهم این آزمون است. برای بهبود مهارت مکالمه، بهتر است با دوستانی که زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، تمرین کنید و در صورت امکان با یک مربی زبان مشورت کنید.

3- تمرین نوشتاری: بخش نوشتاری آیلتس بسیار مهم است و باید به خوبی در این زمینه آماده شوید. برای بهبود مهارت نوشتاری، باید مقالات و متون معتبر انگلیسی را مطالعه کنید و سعی کنید متون مشابه با موضوعات آزمون تمرین کنید و با استفاده از تکنیک‌های مناسب، مهارت نوشتاری خود را بهبود ببخشید.

4- آزمون های شبیه سازی: برای آشنایی با شرایط آزمون آیلتس و بهبود عملکرد خود، بهتر است آزمون های شبیه سازی آیلتس را تمرین کنید. این آزمون ها شامل بخش های مختلف آزمون آیلتس می‌باشند و به شما این امکان را می‌دهند تا با شرایط و نحوه سؤال‌های آزمون آشنا شوید.

5- مرور و تکرار: بهتر است در طول برنامهیک زمانی را برای مرور و تکرار مطالب در نظر بگیرید. این بخش بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا مطالب یادگرفته شده را بهتر درک کنید و در ذهنتان به خوبی ثبت شود.

6- تعیین زمان: برای برنامه‌ریزی درست، بهتر است زمان‌بندی دقیقی برای هر فعالیت در نظر بگیرید و سعی کنید در طول روز و هفته به این زمان‌بندی تعهد کنید.

7- ایجاد محیط مناسب: برای موفقیت در آزمون آیلتس، بهتر است در یک محیط آرام و مناسب برای مطالعه و تمرین‌های آزمون کار کنید.

8- استفاده از تکنولوژی: امروزه، با استفاده از تکنولوژی، می‌توانید بهتر و سریعتر مهارت‌های مورد نیاز برای آیلتس را به دست آورید. به عنوان مثال، می‌توانید از برنامه‌های آموزشی و اپلیکیشن‌های زبان انگلیسی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های لازم را بهبود ببخشید.

9- رعایت سلامتی: در نهایت، برای موفقیت در آیلتس، باید به سلامتی خودتان نیز توجه کنید. بهتر است به طور منظم ورزش کنید، به تغذیه سالم توجه کنید و به خوبی استراحت کنید تا بتوانیدبا انرژی و آمادگی مناسب در آزمون آیلتس عمل کنید.

آموزش تضمینی آیلتس مسیر رسیدن به موفقیت را تسهیل می‌کند. با شرکت در کلاس آنلاین زبان هیراد از دسترسی به تمام مقالات و منابع مرتبط با آیلتس برخوردار می‌شوید. آموزش آنلاین علاوه بر سلامتی، آرامش شما را تامین می‌کند.

معرفی برخی از آزمون های شبیه سازی آیلتس برای مهاجرت

معرفی برخی از آزمون های شبیه سازی آیلتس

1- آزمون شبیه ساز آیلتس در وب‌سایت رسمی آیلتس: این وب‌سایت شامل آزمون های شبیه سازی رایگان آیلتس است. با استفاده از این آزمون ها، می‌توانید با شرایط و نحوه سؤال‌های آزمون آشنا شوید و عملکرد خود را بهبود ببخشید.

2- آزمون های شبیه سازی آیلتس در وب‌سایت های آموزشی: برخی از وب‌سایت‌های آموزشی مانند IELTS Online Tests و Road to IELTS نیز آزمون های شبیه سازی آیلتس ارائه می‌دهند که شامل تمامی قسمت‌های آزمون شامل Reading، Writing، Listening و Speaking می‌باشد.

3- کتاب‌های آموزشی آیلتس: بسیاری از کتاب‌های آموزشی آیلتس نیز شامل آزمون های شبیه سازی می‌باشند که شما می‌توانید با تمرین در این آزمون ها، با ساختار و نحوه سؤال‌های آزمون آشنا شوید.

4- برنامه‌های آموزشی آیلتس: برخی از برنامه‌های آموزشی آیلتس مانند Magoosh و Kaplan نیز آزمون های شبیه سازی رایگان و پولی آیلتس را ارائه می‌دهند که شامل تمامی قسمت‌های آزمون می‌باشد.

در نهایت، توصیه می‌کنم برای تمرین در آزمون های شبیه سازی آیلتس، از منابع رسمی و قابل اعتماد استفاده کنید و همچنین به طور مداوم در این آزمون ها تمرین کنید تا بتوانید عملکرد خود را بهبود ببخشید.

مقالات استاندارد برای آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و OET

مقالات استاندارد برای آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و OET

مقالات ارزشمند در آزمون‌های بین‌المللی از ساختار خوبی برخورداند. در یک مقاله استاندارد برای آزمون آیلتس و یا آزمون OET مقدمه، نتیجه‌گیری و … موارد مربوط به مقاله نویسی لحاظ شده است.

همانطور که می‌دانید آزمون IELTS اهمیت ویژه‌ای برای مهاجران دارد، اصلی‌ ترین آیتم این فرآیند اینست که شما به واسطه آن می‌توانید هم کار مناسب پیدا کنید و هم به ادامه تحصیل بپردازید.

مقالات مرتبط: سریعترین دوره آموزش زبان برای مهاجرت

آیلتس و OET دو آزمون بین‌المللی معتبر در زمینه زبان انگلیسی برای مهاجرت، تحصیل و کار در کشورهای انگلیسی‌زبان هستند. برای آماده شدن برای این آزمون‌ها، مطالعه مقالات و منابع استاندارد می‌تواند به شما کمک کند. در زیر به برخی از مقالات استاندارد در این زمینه اشاره شده است:

مقالات آیلتس:

1- “IELTS Reading: Essential Skills and Strategies” از Kaplan Test Prep

2- “IELTS Writing Task 1: Essential Skills and Strategies” از Kaplan Test Prep

3- “IELTS Writing Task 2: Essential Skills and Strategies” از Kaplan Test Prep

4- “IELTS Speaking: Essential Skills and Strategies” از Kaplan Test Prep

5- “IELTS Listening: Essential Skills and Strategies” از Kaplan Test Prep

6- “IELTS: The Complete Guide to AcademicReading” از Matt Rainsbury

7- “IELTS: The Complete Guide to General Reading” از Matt Rainsbury

8- “IELTS: The Complete Guide to Academic Writing” از Matt Rainsbury

9- “IELTS: The Complete Guide to General Writing” از Matt Rainsbury

10- “IELTS: The Complete Guide to Speaking” از Phil Biggerton

مقالات OET:

1- “OET Nursing: Official Practice Book 1” از Cambridge Boxhill Language Assessment

2- “OET Medicine: Official Practice Book 1” از Cambridge Boxhill Language Assessment

3- “OET Writing: Official Practice Book 1” از Cambridge Boxhill Language Assessment

4- “OET Speaking: Official Practice Book 1” از Cambridge Boxhill Language Assessment

5- “OET Preparation Nursing: Practice Tests and Tips for Success” از Virginia Allum

6- “OET Speaking and Writing Made Easy for Nurses: A Step-by-Step Guide” از Gurleen Khaira

7- “OET Writing for Nurses: A Step-by-Step Guide” از Gurleen Khaira

8- “OET Speaking and Writing Made Easy for Doctors: A Step-by-Step Guide” از Gurleen Khaira

9- “OET Writing for Doctors: A Step-by-Step Guide” از Gurleen Khaira

10-“OET Reading for Nursing: A Step-by-Step Guide” از Gurleen Khaira

توصیه می‌شود برای مطالعه مقالات بیشتر و به روزتر در این زمینه، به وب‌سایت‌های رسمی آیلتس و OET مراجعه کنید و منابع آموزشی معتبر را استفاده کنید. همچنین، می‌توانید از کتاب‌های آموزشی رسمی هر دو آزمون نیز استفاده کنید و در دوره آیلتس و oet شرکت کنید.

چگونه می‌توان نمره خوب در آیلتس کسب کرد؟

چگونه می‌توان نمره خوب در آیلتس کسب کرد؟

همانطور که در مقالات قبلی بیان شد در آزمون آیلتس باید چهار مهارت شنیدن، صحبت‌کردن، خواندن و نوشتن را بلد باشید. نحوه عملکرد نمره براساس توانایی بر این چهار مهارت شکل می‌گیرد.

برای آمادگی در آزمون آیلتس باید مدیریت زمان داشته باشید و به طور متوسط زمانی را در روز به مطالعه زبان اختصاص دهید. از مزیت‌های مجموعه هیراد اینست که تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرید.

فرد با حضور در کلاس آنلاین زبان و یادگیری مراحل درست شرکت در آزمون به خواستگاه مورد نظرش دست می یابد.

نمره IELTS برای ایالات متحده

نمره آیلتس برای دانشگاه‌های ایالات متحد حداقل 6.5 می‌باشد که کمتر از آن مورد قبول واقع نمی‌گردد. بنابراین اگر تمایل به ادامه تحصیل در آمریکا را دارید و محدودیت زمان مانع از مطالعه طولانی مدت شما می‌شود، در آموزش آنلاین آیلتس هیراد شرکت کنید.

اعتبار آزمون آیلتس برای کانادا، آمریکا و استرالیا چقدر است؟

IELTS یک آزمون معتبر و بین‌المللی برای پیوستن به دانشگاه‌های معتبر جهان می‌باشد که کسب امتیاز قبولی در این آزمون تاثیرگذاری بالایی بر آینده فرد خواهد داشت. این آزمون دارای اعتبار مشخصی است.

بنابراین هر زبان‌آموزی که تمایل به شرکت در آزمون آیلتس را دارد، باید از این موضوع آگاه باشد. چنانچه تا پایان یافتن دوره اعتبار نتوانید در دانشگاه حضور پیدا کنید، مجبور خواهید بود دوباره در آزمون آیلتس شرکت کنید.

بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی برنامه‌ریزی درست و دقیقی بر برنامه مهاجرت خود داشته باشید و با شرکت در کلاس آنلاین زبان هیراد نمره قبولی را کسب نمایید، این امر باعث می‌شود در کشورهای انگلیسی زبان به راحتی هم کار پیدا کنید و هم به ادامه تحصیل بپردازید.

با توجه به سختی این آزمون و پراکندگی اطلاعات موسسه زبان هیراد به پشتوانه تیمی قدرتمند در موفقیت شما تاثیرگذاری بالایی خواهد داشت. آموزش آنلاین زبان فرصت مناسبی برای یادگیری و موفقیت در آزمون IELTS می‌باشد. جهت هر گونه پرسش با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30