آموزش آیلتس در تهران
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

بهترین مرکز آموزش آیلتس در تهران (IELTS Tehran )

مرکز تخصصی زبان هیراد در سال 1385 تاسیس گردیده و یکی از بهترین مراکز آموزش دوره آیلتس در تهران (IELTS Tehran ) می باشد. این مرکز از ابتدا بطور تخصصی نسبت به ارائه خدمات آموزشی در زمینه آمادگی آزمون IELTS اقدام نموده است و توانسته در بازار رقابتی مدرسان آیلتس بهترین جایگاه را کسب کرده و در سنوات گذشته به هزاران دانش پژوه در کسب نمره مدنظرشان در آزمون آیلتس کمک کرده است.

تنوع و تعدد کلاس های ارائه شده در این موسسه همیشه مورد توجه زبان آموزان بوده است. در مرکز هیراد سعی می شود زمان کلاس ها بطوری برنامه ریزی شوند که تمامی اقشار جامعه بتوانند جای مناسبی در دوره ها بیایند. همچنین برگزاری دوره های خصوصی با انعطاف زمانی بالا همیشه در دستورکار این مرکز می باشد.

آموزش آیلتس در تهران

اگر از آن دسته از داوطلبینی هستید که سطح زبان بالایی ندارید اصلا نگران نباشید. این مرکز کتاب های تقویت زبان عمومی را تحت عنوان Intensive1 و intensive2 تالیف و گردآوری کرده است که میتوانند زبان عمومی شما را در 4 مهارت خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن در کمترین مدت زمان ارتقا دهند. در دنیای مدرن امروز با دغدغه ها و مشغلات مردم، دانش پژوهان اصلا تمایلی به تقویت زبان عمومی خود از طریق کتاب های ترمیک مانند American English File (AEF) ندارند زیرا زمان زیادی را می طلبد؛ اما این مرکز با گردآوری و تالیف کتاب های Intensive1,2 این مشکل را بطور قابل توجهی حل کرده است. سپس دانش پژوهان می توانند در دوره Pre-IELTS به مدت 18 جلسه شرکت کرده و بعد از کسب موفقیت در این دوره، با آمادگی کامل وارد دوره های 4 مهارت آیلتس بشوند.

تقویت مکالمه تجاری

تقویت مکالمه تجاری

دوره آموزش آیلتس در تهران

مرکز تخصصی زبان هیراد به عنوان بهترین مرکز آموزش آیلتس تهران، دوره های آموزشی IELTS به سریع ترین حالت ممکن انجام میشوند. هر مهارت بطور جداگانه در قالب کلاس های 12 جلسه ای (هر جلسه 90 دقیقه می باشد) توسط کادر آموزشی بسیار مجرب تدریس می شود. بنابراین اگر دانش پژوه دوره های چهار مهارت IELTS را بصورت تک به تک شرکت کند، تقریبا 4 ماه زمان میبرد؛ اما اگر همزمان در دوره های 2 اسکیل، یا در روزهای زوج یا در روزهای فرد، شرکت کند می تواند 2 ماهه برای شرکت در آزمون آیلتس به آمادگی لازم دست یابد.​

مرکز تخصصی آموزش آیلتس در تهران

مرکز هیراد سریع ترین و منطقی ترین فرآیند آموزشی جهت آماده سازی داوطلبین برای شرکت در آزمون اصلی IELTS را دارا می باشد. دانش پژوهان میتوانند از طریق واتساپ به شماره 09123341513 با مشاوران آموزشی این مرکز تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوند.

همچنین می توانید با مراجعه به سایت موسسه به آدرس www.hiradenglish.com و پیج اینستاگرام به آدرس @hiradenglish از جدید ترین دوره های آموزشی آنلاین و حضوری/ گروهی و خصوصی مطلع شوید.​

                     خوشحال خواهیم شد این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30