صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

کلاس PTE | کلاس گروهی PTE | دوره PTE

کلاس PTE آکادمیک

آزمون PTE آزمونی مناسب برای تحصیلات خارج از کشور و مهاجرت

آزمون PTE که مخفف Pearson Test of English است آزمون جایگزین مناسبی برای آیلتس خواهد بود آگر که شما قصد مهاجرت به اقیانوسیه و به طور اخص کشورهای نیوزلند یا استرالیا را داشته باشید مدرک آزمون PTE مورد تایید دانشگاه ها ، مراکز آموزشی و البته دولت های نیوزلند و استرالیا جهت مهاجرت است .این آزمون به وسیله انستیتو پیرِسِن ارائه شده است و در سرتاسر دنیا بیش از 250 کشور آزمون PTE را برگزار می نمایند . متاسفانه این آزمون در ایران برگزار نمی شود ولی کشور های همسایه ما مانند ترکیه ،عمان ،امارات ، کویت و حتی عراق مراکز برگزاری آزمون PTE وجود دارد. جهت آمادگی در آزمون PTE می توانید از دوره های PTE مرکز تخصصی زبان هیراد استفاده نمایید . افرادی که داوطلب شرکت در آزمون PTE هستند ابتدا باید به یکی از شعب مرکز تخصصی زبان هیراد مراجعه نمایند و توسط مدیران آموزشی این مرکز تعیین سطح شوند اگر سطح زبانشان در سطح Upper Intermediate باشد می توانند مستقیماً وارد دوره های PTE شوند ولی اگر سطح زبانشان ضعیف باشد باید در دوره های زبان عمومی به طور فشرده و عادی شرکت کنند و پس از گذراندن دوره های مذکور وارد دوره های PTEشوند . کلاس PTE در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی برگزار می شود ،این مرکز کل مواد آزمون PTE را طی 30 جلسه آموزش می دهد . اما اگر زبان آموز نیاز به کلاس های Fundamental داشته باشد توسط مدیران آموزشی این مرکز هدایت تحصیلی خواهد شد .

برگزاری کلاس هایPTE به صورت گروهی :

دوره PTE به صورت کلاس گروهی در ۲۲ جلسه به صورت 4 SKILLS هم زمان تدریس می گردد. کل مدت دوره PTE  دو ماه )فشرده) می باشد.

لازم به ذکر است که کلاسهای لیستنینگ IELTS, PRE-IELTS, PTE  این مرکز از طریق سیستم هوشمند هد ستی برگزار می شوند!

کلاس گروهی PTE آموزشگاه زبان هیراد

برنامه کلاس گروهی pte
(برگزاری دوره گروهی pte)

PTEعنوان دوره

روزهای زوج 

ساعت 19 الی 20:30

شعبه میدان مینا

زمان برگزاری کلاس
22 جلسهتعداد جلسات
1 ساعت و 30 دقیقهمدت زمان هر جلسه
FOUR SKILLSتدریس چهار مهارت همزمان
۲ ماه (فشرده)طول دوره


توضیحاتی پیرامون  کلاس های PTE :

متقاضیان شرکت در کلاس PTE پس از تعیین سطح اگر که سطح زبان انگلیسی آنان  پایین تر از متوسط باشد باید در دوره های Fundamental شرکت کنند . دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد  برای تقویت زبان عمومی  2 سیستم را به فراگیران زبان انگلیسی معرفی می نماید .

نخست: دانشپژوهان در کلاس های مکالمه فشرده هیراد در دوره های Practical English Training هیراد PET(Intensive1)  و PET(Intensive2) شرکت کرده و سپس می توانند وارد کلاس های Pearson Test of English) PTE)  و دوره های آمادگی آزمون PTE شوند . این سیستم بسیار سریع و کاربردی بوده و در این دوره از پرداخت به حاشیه پرهیز می شود.

سیستم نخست:

 1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
 2. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)

3. کلاس PTE دوره آمادگی آزمون PTE

در دوره PTE آموزش بسیار مختصر و مفید صورت می گیرد و در ابتدا چهارچوب امتحان PTE و نکات موثری تدریس می گردد و سپس دانش پژوهان در ۴ مهارت وارد مرحله تمرین و تست زنی و آمادگی آزمون PTE می شوند و زیرا دانش پژوهان باید کاملاً در مدت زمان استاندارد آزمون PTE به سوالات پاسخ دهند. در غیر این صورت به موفقیت لازم دست پیدا نمی کنند.

محدوده نمره ی آزمون PTE  بین 10-90 می باشد و نمره 83 در آزمون PTE معادل IELTS 8.5 می باشد.از دانش پژوهان درخواست می شود در صفحه ی اول سایت هیراد بخش آزمون PTE  تمام جزئیات را مورد توجه قرار دهند.

لازم به ذکر است که دوره های intensive1 و intensive2 به صورت گروهی برگزار می شود ولی در صورت تمایل زبان آموز ، دوره فشرده زبان انگلیسی یعنی Intensive به صورت خصوصی نیز برگزار خواهد شد.

تعداد جلاسات دوره intensive 1 و 2 به صورت خصوصی 35 جلسه به طور مجموع برای هر دو دوره می باشد و به فرا گیرانی که نیاز به سرعت بیشتری برای شرکت در کلاس های PTE دارند توصیه می شود .

سیستم دوم : سیستم دوم سیستم مکالمه زبان انگلیسی و دوره های عادی مکالمه زبان انگلیسی است که بر پایه کتب American English File بنا شده است .در این سیستم زبان آموزان پس از شرکت در آزمون تعیین سطح در دوره های نام برده شرکت می کنند و پس از اتمام Book 3 وارد کلاس PTE و دوره های آمادگی آزمون PTE آکادمیک خواهند شد.چرا آزمون PTE آکادمیک ؟

 • نام مدرس
 • سریع


 • نتایج معمولا طی 5 روز کاری در دسترس کاربران قرار می گیرد.
 • نام مدرس
 • انعطاف پذیر


 • آزمون در 365 روز سال در 250 مرکز در سرتاسر جهان برگزار می شود.
 • نام مدرس
 • عادلانه

 • تصحیح کامپیوتری بی طرفی و دقت را برای همه شرکت کنندگاه تضمین می کند.
 • نام مدرس
 • امن
 • سامانه palm vien ، فرم های تست تصادفی و بهره گیری از اطلاعات قانونی امنیت این آزمون را تضمین می کند.