فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

بسته‌های خودآموز هیراد (با بسته های جذاب خود آموز هیراد آشنا شوید)

بسته‌های دوره آیلتس خودآموز هیراد شامل بسته های آموزشی مکالمه ی(مبتدی، میانی و پیشرفته)، بسته های IELTS  Pre، بسته‌های خودآموز IELTS  (چهار مهارت) و بسته‌های خودآموز Business English (BEC) این بسته های آموزشی معلم را به خانه ی شما می‌ آورند، هم به زبان انگلیسی هم به زبان فارسی تدریس شده اند.

زبان تدریس در این بسته ها بسیار ساده و قابل درک می‌باشد. این بسته های خودآموز دارای دفترچه‌ی راهنما هستند و در دفترچه ی راهنما، همه ی جزئیات ارائه شده است. در مورد چگونگی مطالعه ی هر بسته، توضیحات کاملی ارائه شده است. در دفترچه ی راهنما، طرح درس مطالعه در منزل و طرح درس مطالعه روزانه کاملا ارائه شده است. حتی تمام سی دی های آموزشی و Track های مربوط به آن‌ها به صورت جزء به جزء توضیح داده شده اند.

دلیل استفاده از بسته های خودآموز چیست؟

برای یادگیری انگلیسی چند راه حل وجود دارد.  راه حل اول این است که در نزد یک معلم خصوصی زبان انگلیسی را فرا گیرید. راه دوم این  است که در کلاسهای آموزشگاه های زبان ثبت نام نمایید. راه سوم این می‌باشد که از پیجها و کانالهای آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان استفاده کنید.

ولی در اینجا ما برای شما راه چهارم را پیش رویتان می گذاریم که از یک پکیج ارزشمند و کاربردی استفاده نمایید .باید اذعان کنیم که  مدیران آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد بسته های خودآموز را به گونه ای طراحی و گردآوری کرده اند که همه‌ی افراد در اقصی نقاط کشور به راحتی می‌توانند زبانشان را تقویت کنند.

اما ناگفته نماند شرط لازم این است که بسته های خودآموز را طبق طرح درس ارائه شده (Study Plan)  مطالعه کنند. بسته های خودآموز این مرکز به همه ی جنبه های آموزش توجه کرده است. این بسته ها بسیار به روز می‌باشند. لازم به ذکر است که هرساله این بسته ها به روز می‌شوند.

آشنایی با منابع بسته‌های خودآموز

همه ی بسته‌های خودآموز، کتابی تحت عنوان” تقویت زبان عمومی” دارند که در این کتاب، همه ی نکات انگلیسی از پایه تا پیشرفته آموزش داده شده اند. همچنین این کتاب روی چهار مهارت Listening) ، Reading، Writing ، (Speaking  کار می‌کند و در کوتاه ترین زمان ممکن منجر به ارتقای زبان عمومی شما می‌شود.

توصیه‌ی مرکز هیراد به خودآموزان

افرادی که ازسطح زبان عمومی خیلی بالایی برخوردار نیستند و سطح زبانشان از Pre intermediate پایین تر است، حتما باید این کتاب را طبق طرح درس ارائه شده مطالعه کنند. مدت زمان آن یک ماه و یا یک ماه و نیم است. سپس دانش پژوهان می‌توانند شروع به مطالعه ی کتب بعدی نمایند.

به عنوان مثال اگر شما بسته ی مکالمات و مکاتبات تجاری(BEC) را می‌خرید اگر سطح  زبان پایینی دارید ابتدا کتاب تقویت زبان عمومی را مطالعه کرده و بعداز اتمام آن کتاب BEC1 را شروع کنید و بعداز اتمام آن کتاب 2 BEC را شروع نمایید. یعنی شما باید به ترتیب پیش بروید تا بتوانید بهترین کیفیت و بهترین نتیجه را از این بسته های آموزشی بگیرید.

بسته های خودآموز هیراد
بسته های خودآموز هیراد

پکیج های بسته‌های خودآموز برای چه کسانی  مناسب است؟

این بسته ها برای کسانی  که به دنبال بسته های خودآموز با کیفیت و حرفه ای با تدریس اساتید مطرح کشور هستند مناسب است.این بسته ها برای افرادی که علاقمند و نیاز به آموزش فوری و بدون محدودیت زمانی را دارند مناسب است. پیشنهاد ما به این افراد بر این است که از این بسته ها استفاده کنند. همچنین دانش آموختگان می‌توانند با مطالعه منظم و استفاده از پشتیبانی آموزشی پیشرفت چشمگیری کنند. این بسته های خودآموز مهارتهای چهارگانه ی آن‌ها را در کمترین زمان بهبود می‌بخشد.

آیا برای یادگیری زبان، بسته‌های خودآموز هیراد کافی است؟

باید بگوییم که این بسته ها دارای کیفیت بسیار خوبی هستند که به صورت دقیق جزئیات و نکات در اختیار شما قرار می‌گیرد که اگر شما به صورت منظم و با برنامه ریزی مطالب این بسته های خودآموز را  مطالعه و مهم تر از آن تمرین و تکرار نمایید مطمئن باشد که در نهایت مهارت های چهارگانه ی شما  بسیار بیشتر از قبل تقویت خواهد شد.

کلام آخر

برای خرید بسته‌های خودآموز این مرکز، با شعبه ی میرداماد تماس بگیرید و بعد از مشاوره با مدیران آموزشی، نسبت به خرید  این بسته ها  اقدام نمایید.

همچنین شما می‌توانید به سایت هیراد در قسمت فروشگاه آنلاین  مراجعه نمایید و بسته ی موردنظر خود را انتخاب فرمائید. این بسته‌ها بعد از خرید توسط دپارتمان آموزشی این مرکز آماده می شود. ظرف مدت 48 ساعت برای شما در هر کجا که هستید ارسال می‌گردد.

اگر متقاضی تهران هستید شما می‌توانید با مراجعه ی حضوری نیز بسته ی خود را تحویل بگیرید. همچنین این مرکز بسته را از طریق پیک برای شما ارسال می‌کند. در صورت نیاز از پست پیشتاز نیز ارسال انجام می‌شود.

با خرید بسته‌های خودآموز هیراد معلم را به خانه ببرید. از راه دور انگلیسی را فرا بگیرید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد از ساعت 8 و نیم صبح تا 9 شب آماده ی پاسخگویی به شما دانش پژوهان عزیزهستند.

    دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد

    اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30