فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

آزمون آیلتس چه کاربردهایی دارد؟

آزمون آیلتس جزء پر مخاطب‌ترین آزمون‌های بین‌المللی زبان است که ایرانیان نیز علاقمند به شرکت در آن هستند. آزمون آیلتس محبوب ترین آزمون برای کسانی است که می خواهند به استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلیس و کشورهایی از این قبیل مهاجرت کنند. آزمون آیلتس توسط بیش از 10 هزار کارفرما، دانشگاه، مدرسه و نهاد مهاجرت از جمله 3400 موسسه در ایالات متحده در سطح جهانی شناخته شده است.

مزیت آزمون آیلتس برای کار

اثبات مهارت زبان، گام مهمی در دریافت ویزا است تا بتوانید در خارج از کشور کار کنید. مهارت های زبانی، کلیدی برای موفقیت شغلی است. علاوه بر سایر نیازهای هر شغل، یک دارایی ارزشمند محسوب می شود. اگر متقاضی ویزای کار هستید، باید مهارت های زبان انگلیسی را بدست آورید. به این معنی که باید بیشتر از قبل به مکالمه‌ی انگلیسی مسلط باشید.

در اکثریت کشورهای توسعه یافته، باید توجه داشته باشید که حداقل نمره‌ی لازم در آزمون آیلتس بسته به شغل انتخابی شما متفاوت است. برای برخی از مشاغل، متقاضیان باید حداقل نمره‌ی 6 را در هر یک از واحدهای آزمون کسب کنند. در حالی که برای معلمان، حداقل نمره 7 لازم است.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

 نقش آزمون آیلتس در مهاجرت

آژانس های دولتی از آزمون آیلتس به عنوان بخشی از مراحل درخواست خود برای اخذ تابعیت یا حق اقامت دائم استفاده می کنند. آنها مهارت زبان را به شدت با توانایی افراد در جامعه و محل کار مرتبط می دانند. آزمون آیلتس توسط مقامات مهاجرت پذیرفته می شود و همچنان نقش مهمی در ارزیابی زبان به عنوان وسیله ای برای کنترل مهاجرت ایفا می کند.

ناگفته نماند که مهاجرت به نیوزیلند به نمره کلی آیلتس 6.5 در دوره های آموزش عمومی یا آکادمیک آیلتس نیاز دارد. این نمره برای درخواست ویزا اجباری است. همچنین کانادا آیلتس را می پذیرد، اما شما باید استاندارد Benchmarks Language Canadian را نیز بدست آورید.استرالیا نیز زبان انگلیسی و تخصصی را توسط اداره مهاجرت و شهروندی به رسمیت می شناسد.

آیلتس برای تحصیل

آیلتس برای تحصیل بیش از 3.7 میلیون دانشجو هر ساله در خارج از کشور تحصیل می کنند. بسیاری از دانشجویان در کشورهای انگلیسی زبان مانند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلیس و ایالات متحده تحصیل می کنند. تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان فرصت های زیادی را ارائه می دهد. همچنین با اتمام تحصیلات می تواند به شما این امکان را دهد که در یک زمینه خاص تخصص داشته باشید یا استخدام شوید. آزمون آیلتس توسط بیش از ده هزار ارائه دهنده در سراسر جهان شناخته شده است. برخی از دانشگاه های کشورهای غیر انگلیسی زبان نیز در صورت تدریس این دوره به زبان انگلیسی به نمره آیلتس نیاز دارند.

آیلتس آکادمیک

 آزمون آیلتس آکادمیک برای کسانی که می خواهند در یک محیط انگلیسی زبان یا دانشگاه انگلیسی تحصیل کنند مناسب است. همچنین می توانید در آزمون آکادمیک آیلتس برای اهداف حرفه ای خود شرکت کنید. دانشجویان می توانند درخواست کنند که نتایج آیلتس خود را به حداکثر پنج سازمان به صورت رایگان ارسال کنند. برای ارسال نتایج به سازمان‌های اضافی هزینه ای در نظر گرفته شده است. تا زمانی که نمرات آیلتس معتبر باشد می توانید از مرکز خود بخواهید که نتایج خود را ارسال کنند.​

کلام آخر

با ثبت نام در کلاس های آنلاین موسسه زبان معتبر هیراد امکان موفقیت در آزمون آیلتس برای شما دوچندان می گردد. مدرسین حرفه ای ما با زبان آموز در تمام طول مسیر همراه خواهند بود و تمام مسیر را برای یادگیری هموار می سازند. اساتید مجرب موسسه هیراد از جدیدترین متد روز دنیا بهره گرفته اند تا موفقیت در آموزش را مهیا سازند. در هر سطحی می توانید با حضور در کلاس آنلاین زبان هیراد به نتیجه دلخواه خود دست یابید. جهت هر گونه پرسش با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30