بررسی تاثیر آزمون آزمایشی IELTS بر آمادگی قبل از آزمون
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

آزمون آزمایشی آیلتس(بررسی تاثیر آزمون آزمایشی IELTS بر آمادگی قبل از آزمون)

اگر به‌دنبال تجربه واقعی‌تری از روز امتحان هستید، آزمون آزمایشی آیلتس برای نظارت بر پیشرفت را امتحان کنید. یک زمان‌سنج روی صفحه خواهد بود و باید قبل از تمام شدن وقت آزمون خود را انجام دهید. آزمون آزمایشی IELTS  به شما این امکان را می‌دهد که در روز امتحان، بدون استرس و با آرامش و اعتماد به نفس کامل برای امتحان حاضر شوید.

بررسی مزیت آزمون آزمایشی آیلتس

کلید یک آزمون آزمایشی آیلتس موفق ایجاد تنوع در نحوه آماده شدن شما برای روز آزمون است. بعضی شرکت کنندگان یک آزمون تمرینی رسمی آنلاین، نظارت بر پیشرفت آیلتس، را خریداری می‌کنند. از مزیت های این آزمون مشاهده پیشرفت خود در آماده شدن برای آیلتس است. وقتی یک آزمون امتحانی رسمی آیلتس را انجام دهید، می‌توانید نمرات خود را ببینید. بازخوردی که روی تمام بخش‌های آزمون خود دریافت می‌کنید را بخوانید.

این آزمون‌ها زمان‌دار نیستند زیرا ما متوجه شده‌ایم که بعضی از شما می‌خواهید موقع آماده شدن خودتان زمان بگیرید. شما این گزینه را دارید که چندبار قبل از ثبت پاسخ آزمون را تکرار کنید تا بیشتر با آزمون و انواع مختلف سوالات آیلتس آشنا شوید.

ما از شرکت‌کنندگان خود خواسته‌ایم درباره آزمون‌ آزمایشی آیلتس تمرینی بازخورد بدهند. به ما گفته شده که دوست دارند روی صفحه نمایش یک زمان سنج، درست مانند آیلتس کامپیوتری داشته باشند. بنابراین، ما به بازخورد آن‌ها گوش دادیم و آزمون‌هایی که دقیقا مثل آزمون واقعی آیلتس هستند را ایجاد کردیم.

زماندهی آزمون‌ آزمایشی آیلتس

آیلتس برای تمام بخش‌های آزمون محدودیت زمانی گذاشته و این در نسخه جدید زمان‌دار نظارت بر پیشرفت آیلتس انجام شده است. به جدول زیر نگاه کنید تا ببینید برای هر بخش آزمون چقدر زمان مجاز در نظر گرفته شده.

برای شباهت بیشتر به روز واقعی امتحان، اگر زمان شما پایان یابد مجاز به ادامه دادن آزمون نیستید و پاسخ‌های شما به‌طور خودکار ثبت خواهند شد.

آزمون آزمایشی آیلتس به شما کمک خواهد کرد که بهتر برای مدیریت کردن زمان‌تان در تمام بخش‌های آزمون در روز آزمون آماده شوید.

زماندهی آزمون‌ آزمایشی آیلتس

 

بخش آزمون                    زمان‌دهی                                       نکات نظارت بر پیشرفت آیلتس

آزمون شنیداری                30 دقیقه                                     زمان اضافی برای انتقال (در آزمون کاغذی) در آزمون تمرینی اضافه شده

آزمون خوانداری               60 دقیقه                                      1 دقیقه برای ثبت کردن این بخش آزمون اضافه شده

آزمون نوشتاری                60 دقیقه                                      1 دقیقه برای ثبت کردن این بخش آزمون اضافه شده

آزمون گفتاری             11-14 دقیقه                                     20-30 ثانیه برای فهم هر سوال ضبط شده مجاز است

چرا باید برای خودم زمان بگیرم؟

وقتی برای یک آزمون آزمایشی آیلتس آماده می‌شوید، لازم است بدانید آیا می‌توانید با سرعت کافی به تمام سوالاتی که باید پاسخ دهید بنویسید یا تایپ کنید. اگر برای بخش نوشتاری آزمون آزمایشی آیلتس کاغذی آماده هستید، مهم است که چک کنید آیا می‌توانید به‌آسانی 400 الی 500 کلمه را در یک ساعت بنویسید. این برای تایپ کردن هم صدق می‌کند. بعضی افراد می‌توانند خیلی سریع تایپ کنند، اما اشتباهات زیادی می‌کنند. مهم است که نوشتن و تایپ کردن بدون اشتباه را تمرین کنید. در این صورت است که بهترین شانس برای کسب نمره بالاتر را به خود می‌دهید.

قبل از این‌که یک آزمون آزمایشی آیلتس تمرینی «زمان‌دار» بخرید، می‌توانید یک نوع بدون زمان بخرید و ببینید چطور عمل می‌کنید. سعی کنید خودتان را به زمان‌دهی پیشنهاد شده محدود کنید تا ببینید آیا می‌توانید به تمام بخش‌های آزمون پاسخ دهید. وقتی حس می‌کنید که بیشتر آمادگی دارید، سراغ یک آزمون آزمایشی آیلتس «زمان‌دار» بروید تا ببینید چگونه می‌توانید فشار محدودیت زمان را مدیریت کنید.

پاسخ دادن به سوالات، تحت فشار زمان، نشان می‌دهد که آیا درواقع می‌توانید فعالیت‌های آزمون را طبق زمان مشخص انجام دهید. هم‌چنین ضعف‌های شما را هم نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید روی بخش‌های آزمون و انواعی از سوالات که زمان بیشتری از شما می‌گیرند کار کنید.

ابتدا یک آزمون آزمایشی آیلتس بدون زمان را امتحان کنید.

ابتدا یک آزمون آزمایشی آیلتس بدون زمان را امتحان کنید.

ما توصیه می‌کنیم که ابتدا یک آزمون آزمایشی آیلتس تمرینی نظارت بر پیشرفت بدون زمان را امتحان کنید. برای بهترین تمرین، اولین آزمون تمرینی (آزمون تمرینی 1) را بدون زمان خریداری کنید. بعد به سراغ دومین آزمون تمرینی (آزمون تمرینی 2) بروید. نسخه زمان‌دار را انتخاب کنید. سپس می‌توانید نمرات نشان داده شده خود و بازخوردها را مقایسه کنید تا ببینید آیا وقتی زمان محدود دارید می‌توانید همان‌قدر خوب عمل کنید یا نه.

ما 4 آزمون کاملا مجزای آکادمیک و عمومی برای انتخاب کردن داریم.

اگر احساس می‌کنید که فشار آن خیلی بالاست و دوست دارید که آزمون را با زمان‌ خودتان انجام دهید، نگران نباشید و فقط گزینه بدون زمان را انتخاب کنید. بااین‌‌حال، قبل از این‌که آزمون واقعی را انجام دهید، باید مطمئن شوید که می‌توانید محدود به زمان بودن را مدیریت کنید.

چرا الان یکی را امتحان نکنید!

اگر تاکنون یکی از آزمون‌های آزمایشی آیلتس تمرینی رسمی ما را امتحان نکرده‌اید، چرا الان یکی را امتحان نکنید. تمام مواد آموزشی جدید هستند و توسط پارتنرهای آیلتس شبیه‌سازی شده‌اند تا اطمینان بدهند که نزدیک‌ترین تجربه ممکن به روز آزمون واقعی آیلتس را دارید. می‌توانید از بین 4 آزمون آکادمیک و 4 آزمون عمومی انتخاب کنید. آزمون‌های آزمایشی آیلتس در دو نسخه زمان‌دار و بدون زمان موجود هستند.

اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30