وبلاگ

آزمون آنلاین آیلتس مهیا شد! ( برگزاری آزمون آنلاین آیلتس )

برگزاری آزمون آنلاین آیلتس
مقالات آموزشی

آزمون آنلاین آیلتس مهیا شد! ( برگزاری آزمون آنلاین آیلتس )

در ابتدای سال 2020 با شیوع ویروس کرونا و آغاز قرنطینه های مختلف در سراسر دنیا، آزمون ها و فعالیت های بسیاری از جمله آزمون  IELTSلغو شدند و اقدام به برگزاری آزمون آنلاین آیلتس کرده اند. در این زمان برخی از موسسات به برگزاری آزمون ها و کلاس های آنلاین رو آوردند. آزمون های آنلاینی همچون دولینگو بسیار محبوب شده و متقاضیان آن ها افزایش چشمگیری پیدا کرد. (کلاس های آمادگی آزمون دولینگو در مرکز تخصصی زبان هیراد برگزار می شود)

برگزاری آزمون آنلاین آیلتس

حال از اوایل سال 2022 میلادی امکان گذراندن آزمون آیلتس بصورت آنلاین و از هر مکانی که متقاضیان اراده کنند امکان پذیر است.IELTS Indicator  یا همان آزمون آنلاین فعلا برای آزمون آیلتس آکادمیک برگزار می شود و صرفا جهت استفاده دانشجویان و مهاجرت تحصیلی است. البته دقت داشته باشید که برخی از دانشگاه های دنیا تنها نمره آزمون کلاسیک آیلتس را قبول دارند و نمره آیلتس آنلاین مورد تایید قرار آنها نمی باشد. در وب سایت اصلی این مجموعه لیست کامل دانشگاه هایی که نمره آزمون آیلتس آنلاین را برای پذیرش قبول میکنند به تفکیک کشور ها آمده است.

هزینه آزمون آیلتس آنلاین 149 دلار آمریکا است که نسبت به آزمون حضوری 76 دلار آمریکا ارزان تر است.

توصیه می شود با کلیک بر روی >>> آزمون آنلاین آیلتس <<< بصورت کامل با این آزمون آشنا شوید

مزایای برگزاری آزمون آنلاین آیلتس

آیلتس آنلاین روشی جدید برای بردن آیلتس آکادمیک در هر کجای دنیا که هستید

آیلتس آنلاین که از اوایل سال 2022 در دسترس است، یک آزمون آکادمیک آنلاین جدید است. این روش به شما امکان میدهد با انعطاف پذیری بالا زمان و مکان امتحان خود را تعیین کنید. محتوا و ویژگی های آیلتس آنلاین کاملا مشابه آیلتس کاغذی می باشد.

همان آزمون چهار مهارت ارائه شده توسط انسان برای انسان

این آزمون همانند آزمون آیلتس اصلی چهار مهارت زبان انگلیسی یعنی خواندن ، نوشتن، مکالمه و شنیدن را مورد بررسی قرار میدهد. برای شروع آزمون شما به اینترنت و یک کامپیوتر که اسپیکر، وب کم و هدفون داشته باشد نیاز دارید. مدت زمان آزمون مهارت های Listening، Reading و Writing 2 ساعت و 45 دقیقه است. Speaking مکالمه از این آزمون ها جدا شده است چرا که آزمون بخش مکالمه از طریق تماس تصویری با متقاضی برگزار می شود.

نتایج و محل برگزاری آزمون Online IELTS

  • نتایج آیلتس آنلاین را در عرض 3 تا 5 روز دریافت کنید

نتایج خود را 3 تا 5 روز پس از شرکت در آیلتس آنلاین دریافت خواهید کرد. تمام آزمون ها توسط ممتحنین آموزش دیده آیلتس نمره دهی می شوند.

  • شما انتخاب می کنید که کجا و چگونه آزمون خود را بدهید

آیلتس آنلاین به شما انعطاف کاملی در مورد نحوه شرکت در آزمون می دهد. چه ترجیح می دهید آزمون خود را در خانه بدهید، در یک مرکز آزمون، با کامپیوتر یا با کاغذ و خودکار، آیلتس انتخاب مناسبی برای شماست.

نکته مهم در مورد آیلتس آنلاین این است که محتوا و قالب کاملا مشابه آیلتس کاغذی در یک مرکز آزمون است. شما نیازی به یادگیری فرمت تست جدید ندارید. شما می توانید به همان روشی که تا کنون برای آزمون حضوری داشتید برای آیلتس آماده شوید.

آیلتس آنلاین یک آزمون آکادمیک آنلاین جدید است که برای آموزش عالی بین المللی طراحی شده است. برای مقاصد ویزا و مهاجرت، باید همچنان در یک مرکز آزمون آیلتس مجاز بصورت حضوری شرکت کنید.

برگزاری آزمون آنلاین آیلتسبا کلیک بر روی عکس از نکات آزمون آنلاین آیلتس مطلع شوید

در مرکز تخصصی زبان هیراد دوره های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس بصورت گروهی و خصوصی، حضوری و آنلاین برگزار می شوند. برای مشاوره و تعیین سطح رایگان از طریق واتساپ به شماره 09123341513 با مشاورین ما در ارتباط باشید یا با شماره تلفن های 02126709719 و 02126709719 تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از جدیدترین دوره های آموزشی پیج اینستاگرام @hiradenglish و سایت hiradenglish.com را دنبال کنید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 1 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30