وبلاگ

شرایط برگزاری ماک تست آیلتس خصوصی در مرکز تخصصی زبان هیراد

شرایط برگزاری ماک تست آیلتس
مقالات آموزشی مقالات آموزشی آیلتس

شرایط برگزاری ماک تست آیلتس خصوصی در مرکز تخصصی زبان هیراد

ماک تست آیلتس خصوصی (فردی)

شایان ذکر است که در مرکز تخصصی زبان هیراد علاوه بر ماک تست گروهی دانش پژوهان می‌توانند در صورت تمایل در ماک تست خصوصی (فردی) شرکت کنند.

در این راستا فقط کافیست  فرد متقاضی با همکاران هیراد با شماره 26709719-021 تماس بگیرد و برای ماک تست خصوصی رزرو انجام دهد.

سپس در زمان تعیین شده فرد به مؤسسه هیراد مراجعه می‌کند و تحت حمایت همه جانبه همکاران و پرسنل آموزش دیده هیراد در ماک تست خصوصی خود شرکت می‌کند.

در عرض 24 ساعت نمرات چهار تا مهارت آیلتس و بند اسکور نهایی فرد شرکت کننده در ماک تست خصوصی اعلام می شود وسپس کارنامه وی صادر می شود و در سایت هیراد به نشانی www.hiradenglish.com  در قسمت نتایج  قرار داده می شود.

لازم به ذکر است که فرد متقاضی می‌تواند با توجه به زمان و شرایط کاری و زندگی خود با تعیین وقت قبلی از طریق تماس با مرکز تخصصی زبان هیراد در ماک تست خصوصی (فردی) شرکت کند.

این گزینه به افرادیکه می‌خواهند در آینده خیلی نزدیک در امتحان آیلتس اصلی شرکت کنند این امکان را می‌دهد که در عرض زمان خیلی کوتاهی در چندین ماک تست خصوصی شرکت کنند و به نقاط ضعف خود پی ببرند و سعی در رفع آن‌ها کنند.

این ماک تست خصوصی به افراد این امکان را می‌دهد که تحت هر شرایطی بتوانند بر ترس خود غلبه و اعتماد به نفس کافی را به جهت شرکت در امتحان اصلی آیلتس به دست بیاورند.

 لازم به ذکر است هزینه شرکت در ماک تست خصوصی 120000 تومان می باشد.

ضمنا، ممتحنین آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد بعد از تصحیح ماک تست خصوصی به فرد شرکت کننده تا حد نیاز مشاوره و کامنت تخصصی به صورت شفایی و کتبی ارایه می‌دهند تا نمره مورد نیاز را به راحتی کسب کند و در نتیجه راه برای پیشرفت وی هموار شود.

به جهت ثبت نام، تعیین وقت و هماهنگی های لازم با مرکز تخصصی زبان هیراد

به شماره 26709719 -021 تماس حاصل فرمایید.

 دپارتمان آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هفده =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

با توجه به محدودیت‌های فعلی اینترنت جهت دریافت هرگونه مشاوره با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

09123341513 02126709719