خرید مدرک آیلتس
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

خرید مدرک آیلتس – گرفتن آیلتس بدون آزمون

خرید مدرک آیلتس موضوعی جذاب برای بسیاری از متقاضیان شرکت در این آزمون است. در واقع کسانی که تمایلی به شرکت در کلاس آیلتس و آزمون آن را ندارند، ترجیح می‌دهند که با صرف هزینه‌ای مدرکشان را بخرند. اما یک سوال مهم پیش می‌آید، آیا این مدرک اعتبار کافی دارد؟

جعل مدرک آیلتس توسط افراد زیادی انجام می‌شود. آنها تمام مشخصات مدارک را دقیقاً شبیه نمونه اصلی برایتان چاپ می‌کنند، بنابراین افراد عادی به‌راحتی نمی‌توانند تفاوت اصل یا جعلی‌بودن مدارک را تشخیص دهند. اما مسئله به‌همین‌جا ختم نمی‌شود، چون اعتبارسنجی مدارک به‌شیوه پیچیده‌تری صورت می‌گیرد.

افرادی که قصد گرفتن آیلتس بدون آزمون را دارند، در مرحله اول باید از پیچ‌وخم قانونی مسیر پیش‌روی‌شان آگاه شوند. آنها در این زمینه باید چند ده میلیون تومان هزینه کنند، بنابراین اطلاع از جزئیات این ماجرا به آنها در انتخاب درست کمک خواهد کرد.

خرید مدرک آیلتس، دروغ یا حقیقت؟

خرید مدرک آیلتس اتفاقی خوشایند است، اینکه بدون هیچ زحمتی و فقط با پرداخت هزینه مدرک زبان انگلیسی معتبر جهانی بگیرید، ارزش زیادی دارد. اما متاسفانه در همین ابتدا در پاسخی کوتاه به این سؤال باید بگوییم که این یک دروغ محض بوده و نباید آن را باور کنید. اما چرا؟

سازمان بریتیش کانسیل و دانشگاه کمبریج برای تشخیص مدارک اصلی آیلتس کد‌های یکتایی به نام TRF را در نظر می‌گیرند. این کد منحصراً توسط همین سازمان ساخته می‌شود، بنابراین افراد دیگر امکان ساخت آن را نخواهند داشت. کافیست مؤسسه‌های آموزشی کد TRF مدرکتان را بررسی کنند تا از جعلی یا اصلی‌بودن مدرکتان مطلع شوند؛ بنابراین حتی اگر ظاهر مدارک کاملاً شبیه نمونه اصلی باشند، کد‌ها هیچ اعتباری نخواهند داشت.

دریافت مدرک آیلتس با فرستادن شخصی برای آزمون

دریافت مدرک آیلتس با فرستادن شخصی برای آزمون، راست یا دروغ؟

راهکار دیگری که بسیاری از متقلب‌ها پیش روی متقاضیان دریافت مدرک آیلتس می‌گذارند، فرستادن شخصی دیگر سر جلسه امتحان به‌جای آنهاست. در واقع این شرکت‌ها و کلاهبرداران ادعا می‌کنند که این کار کاملاً امکان‌پذیر است و آنها می‌توانند شخصی حرفه‌ای را به‌جای متقاضی برای آزمون بفرستند. اما این ماجرا موضوع نیز دروغ است، اما چرا؟

درخواست مدارک شناسایی

به‌محض ورود به محیط برگزاری آزمون ممتحنین از شما درخواست مدارک شناسایی می‌کنند. شما باید مدارک شناسایی خود را به این افراد نشان دهید تا اجازه شرکت در آزمون را داشته باشید. چنانچه تضادی بین مدارک شناسایی‌تان وجود داشته باشد، ممتحنین از پذیرشتان سر جلسه امتحان امتناع می‌کنند.

شما فقط در صورتی می‌توانید از این سد امنیتی عبور کنید که شخصی کاملاً شبیه خود را بیابید که این تقریباً غیرممکن است.

چاپ عکس بر روی مدارک

وقتی قصد شرکت در آزمون را دارید، از شما عکسی گرفته می‌شود که آن را برروی مدارک چاپ می‌کنند. فرض را بر این بگذاریم که سد امنیتی اول یعنی درخواست مدارک شناسایی با موفقیت عبور کردید، قطعاً در سد امنیتی دوم گرفتار می‌شوید. در زمان مراحل مهاجرت یا اپلای تحصیلی افسر تصاویر مدارک شناسایی‌تان را با مدارک آیلتس بررسی خواهد کرد، بنابراین این مسیر نیز به بیراهه ختم خواهد شد.

بررسی دوباره مدارک در آزمون اسپیکینگ

سد امنیتی دیگر نیز بر سر راه متقاضیان متقلب برای فرستادن شخصی دیگر سر جلسه آزمون وجود دارد و بررسی دوباره مدارک در بخش اسپیکینگ است. آزمون اسپیکینگ نسبت به سایر بخش‌های آیلتس در روز دیگری برگزار می‌شود. در این امتحان ممتحنین دوباره مدارک شناسایی‌تان را بررسی خواهند کرد تا از عدم تقلب متقاضیان در آزمون مطلع شوند. شاید در مرحله اول بتوانید ممتحنین را دور بزنید، اما در بررسی‌های ثانویه قطعاً شک و شبهاتی به‌وجود می‌آید.

آیا چاپ مدارک جعلی آیلتس واقعیت دارد؟

چاپ مدارک جعلی آیلتس واقعیت دارد و شرکت‌های متقلب به‌راحتی می‌توانند نمونه‌ای تقلبی از مدارک اصلی را در اختیارتان بگذارند. اما همانطور که متوجه شدید، این نمونه تقلبی بوده و جای مدرک اصلی را نمی‌گیرد. اما چرا؟ دلیل اول در کد TRF است، علاوه‌بر این امکان جعل 100 در 100 مدرک آیلتس وجود ندارد، چون نهاد‌های برگزارکننده این امتحان از کاغذ‌های پیشرفته و ضد کپی استفاده می‌کنند، از‌این‌رو متقلبان امکان استفاده از برگه‌ها را نخواهند داشت.

گرفتن مدرک آیلتس از ترکیه و مالزی

برخی شرکت‌های متقلب برای جذب مشتری تبلیغاتی می‌کنند که طی آن وعده می‌دهند که مدرکتان را از کشور ترکیه برایتان می‌گیرند. این موضوع نیز کاملاً اشتباه است، چون مراجع قانونی این کشور به هیچ عنوان آماده همکاری با متقلبان نیستند.

مالزی نیز جزء کشور‌های وسوسه‌کننده برای دریافت آیلتس است که امکان خرید مدرک از آنجا نیز وجود ندارد؛ بنابراین در دام سودجویان نیفتید و خود را برای شرکت در آزمون آماده کنید تا با تکیه بر دانش و مهارتتان مدرک زبان خود را بگیرید.

هزینه خرید مدرک آیلتس چقدر است؟

افرادی که در زمینه جعل مدرک آیلتس فعالیت دارند، هزینه‌ای بین 30 تا 130 میلیون تومان از متقاضیان دریافت می‌کنند. در واقع فقط افرادی مایل به خرید مدرک هستند که باید سریعتر کار‌های مهاجرتشان را انجام دهند یا مشکلاتی در مسیر دریافت ویزای آنها به‌وجود آمده است. این افراد حاضرند حتی چندین‌برابر این مبلغ را بپردازند تا سریعتر گره‌های قانونی پیش‌رویشان باز شود؛ بنابراین فرصت برای سودجویان به‌وجود می‌آید تا با مبالغی هنگفت مدارک جعلی را بفروشند.

کلاهبرداران از طریق مدرک آیلتس درآمد‌های زیادی به‌دست می‌آورند و از ناآگا‌هی متقاضی‌ها استفاده می‌کنند تا آنها را در دام خود بیندازند. کافیست یک جستجوی ساده در شبکه‌های اجتماعی یا حتی وب‌سایت‌های مختلف داشته باشید تا متوجه شوید بسیاری از افراد و شرکت‌های متقلب آگهی‌های مختلفی را از خود درباره ارائه مدرک تقلبی آیلتس منتشر می‌کنند. توصیه می‌کنیم در صورت مواجهه با چنین تبلیغاتی از کنار آنها بگذرید، در‌غیر‌این‌صورت باید هزینه‌های هنگفتی بابت دریافت مدارک بپردازید.

بهترین راه برای دریافت مدرک آیلتس چیست؟

بهترین راه برای دریافت مدرک آیلتس چیست؟

بهترین راه برای دریافت مدرک آیلتس شرکت در کلاس‌های آموزشی است. بسیاری از افراد به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارند، بنابراین اعتمادبه‌نفسشان را برای شرکت در آزمون از دست می‌دهند. آنها تنها راه پیش‌روی خود را خرید مدرک می‌دانند که متاسفانه انجام این کار به‌هیچ‌عنوان امکان‌پذیر نیست. شما فقط از طریق شرکت در امتحان می‌توانید مدرکی کاملاً واقعی را دریافت کرده و با استفاده از آن به کشور موردعلاقه‌تان سفر کنید.

خوشبختانه هم‌اکنون دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مختلفی برگزار می‌شوند که فرصت را برای افزایش مهارت در زبان انگلیسی به‌وجود آورده‌اند. شما می‌توانید در این آزمون‌ها شرکت کنید و توانایی خود را افزایش دهید. در این کلاس‌ها مربی‌هایی حضور دارند که با تسلط کامل به بخش‌های مختلف آیلتس بیشتر نکته‌ها را می‌گویند تا متقاضی با آگاهی کامل در آزمون پیش‌رو شرکت کند و بهترین نمره را به‌دست بیاورد.

در کلاس‌های آموزشی آیلتس روش‌های جدیدی استفاده می‌شود تا متقاضی‌ها مهارت‌های زبان انگلیسی خود را ارتقاء دهند. از دورهمی‌هایی به این زبان گرفته تا آزمون ماک و ! شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناس‌های زبان انگلیسی یا وکلای مهاجرتی مشورتی داشته باشید. این افراد با ارائه راهنمایی‌های لازم کمکتان خواهند کرد تا در امتحان پیش‌رو موفق شوید.

با توجه به این موضوع، فکر خرید مدرک آیلتس را از ذهن خود بیرون کنید، چون بهترین راه شرکت در آزمون اصلی است. شما با دریافت مدرک اصلی هیچ استرسی ندارید و با خیال راحت امکان شرکت در امتحان را خواهید داشت.

آیا مدرک آیلتس را بخریم؟

اگر قصد خرید مدرک آیلتس را دارید، بگذارید هدف اصلی از شرکت در این امتحان را یادآوری کنیم. شما در این امتحان شرکت می‌کنید تا جلوی بروز مشکلات مربوط به زبان را در کشور‌های خارجی بگیرید؛ بنابراین اگر نمره قابل‌قبولی به‌دست نمی‌آورید، یعنی باید تلاش کرده و مهارت‌های لازم را در خود به‌وجود‌آورید، در‌غیر‌این‌صورت حتی با مهاجرت با مدارک جعلی در صحبت‌کردن به زبان انگلیسی مشکلاتی برایتان به‌وجود می‌آید.

هرچند شرکت در آزمون آیلتس سختی‌هایی دارد، مثلاً باید زمان زیادی را برای آموزش و یادگیری بگذارید، اما در نقطه مقابل به‌لطف این آزمون مهارتتان در زبان انگلیسی نیز بیشتر می‌شود، بنابراین بدون هیچ مشکلی می‌توانید با انگلیسی‌زبان‌ها ارتباط بگیرید و با آنها صحبت کنید. این موضوع در کشور‌های خارجی اهمیت زیادی دارد، چون افراد مقیم این کشورها متوجه زبانتان نمی‌شوند.

متاسفانه بازار فروشندگان مدرک آیلتس بسیار گرم است، چون بیشتر متقاضی‌ها ترجیح می‌دهند که حقیقت را نپذیرفته و از راهی ساده‌تر مدرک خود را دریافت کنند. قطعاً اگر به این راحتی امکان دریافت مدرک زبان انگلیسی وجود دارد، متقاضی‌ها ساعت‌ها وقت خود را صرف نمی‌کردند و دانشگاه کمبریج نیز اقدام به برگزاری آزمون نمی‌کرد.

خرید مدرک آیلتس، افسانه و رویایی شیرین اما غیرواقعی

خرید مدرک آیلتس افسانه و خیالی شیرین است که بیشتر تمایل به باور آن دارند، اما متاسفانه این اتفاق هیچ‌وقت امکان‌پذیر نیست. سد‌های قانونی زیادی پیش‌روی متقلب‌ها قرار می‌گیرد که باعث رو‌شدن دست آنها می‌شود. شما می‌توانید مبالغی هنگفت را به حساب بریزید و در نهایت دستتان رو شود، همچنین امکان پرداخت همان هزینه‌ها را برای افزایش مهارت‌هایتان نیز دارید؛ بنابراین خیال خام را کنار بگذارید و با این حقیقت که امکان جعل مدارک آیلتس وجود ندارد، کنار بیاید.

اگر شرکت در آزمون آیلتس برایتان خیلی سخت به‌نظر می‌رسد، ابتدا با کارشناس‌های تحصیلی حرفه‌ای مشورت کنید. همچنین به‌سراغ شرکت‌کننده‌های قبلی نیز بروید و از آنها درباره نحوه یادگیری زبان سؤالاتی بپرسید. این افراد راهکار‌هایی را پیش‌رویتان می‌گذارند که به‌راحتی شما را به نتیجه دلخواه می‌رسانند؛ یکی از این راه‌ها شرکت در دوره‌های آموزشی آیلتس است که به‌صورت حضوری یا آنلاین توسط مؤسسه‌های مختلف برگزار می‌شوند. کافیست در این آزمون‌ها شرکت کرده و مهارت‌های خود را ارتقاء دهید تا دیگر با چالشی به نام تقلبی‌بودن مدارک روبرو نشوید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30