بهترین اپلیکیشن‌های 2023 برای یادگیری زبان انگلیسی(آیلتس)
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

بهترین اپلیکیشن‌های 2024 برای یادگیری زبان انگلیسی (آیلتس)

هر روزه افراد وقت زیادی را صرف گشت و گذار در گوشی و اپلیکیشن‌های مختلف می‌کنند. برخی از برنامه‌ها به قدری جذابیت دارند که ساعت‌ها وقت فرد را می‌گیرند. زمان مورد استفاده با گوشی را می‌توان با راهکار‌هایی کاربردی‌تر کرد. از این موضوع می‌توان در راستای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و آماده شدن برای آزمون آیلتس، استفاده کرد. استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی، روند آموزش را به شیوه‌ای متفاوت پیش می‌برد. 

همواره در دسترس بودن گوشی نیز باعث می‌شود در استفاده از این اپلیکیشن‌ها استمرار لازم حفظ شود. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین اپلیکیشن‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا کنیم. زمان‌های مرده خود را با کمک این برنامه یادگیری زبان انگلیسی، به کلاس درس تبدیل کنید.

آمادگی برای آزمون آیلتس

اگر قصد مهاجرت به صورت تحصیلی یا کاری به کشورهای دیگر داشته باشید؛ دریافت مدرک زبان یکی از ملزومات اصلی این مسیر به حساب می‌آید. آزمون آیلتس یکی از امتحان‌های معتبر زبان انگلیسی است که مدرک آن، مورد تایید اکثر کشور‌های جهان است. این آزمون مهارت‌های مختلفی را در شما مورد ارزیابی قرار می‌دهد. برای کسب آمادگی در آزمون آیلتس شما بایستی 4 مهارت ( Writing، Speaking، reading، Listening) را در خود تقویت کنید. ارزش نمره هر یک از این بخش‌ها در آزمون آیلتس به یک اندازه است و شما باید تمرکز خود را بر روی همگی بخش‌ها بگذارید.

شما با کمک اپلیکیشن‌های تلفن همراه، می‌توانید به منابع ارزشمندی برای یادگیری زبان انگلیسی دست یابید. شما به صورت رایگان یا صرف هزینه اشتراک کم، به بهترین کلاس آنلاین آیلتس دسترسی پیدا می‌کنید. در هر زمان و مکانی شما می‌توانید فرایند یادگیری خود را ادامه دهید و یادگیری در این صورت تنها محدود به کلاس درس و با کمک کتاب نمی‌شود. طراحی و گرافیک‌های مورد استفاده نیز به گونه‌ای است که شما را مشتاق به یادگیری می‌کند و روند آموزش را از حالت خسته کننده خود خارج می‌شود.

استفاده از اپلیکیشن‌ها برای آمادگی آزمون آیلتس

با استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی زبان انگلیسی می‌توان تعادل را بر روی تمامی مهارت‌ها حفظ کرد. داشتن استمرار و تکرار مداوم نکته قوت اصلی این برنامه‌ها به حساب می‌آید. در زیر فهرستی از این اپلیکیشن‌ها برای شما ذکر شده‌است:

Duolingo

اپلیکیشن دولینگو

اگر به تازگی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده باشید؛ اپلیکیشن دولینگو انتخاب مناسبی برای شما به حساب می‌آید. این برنامه یادگیری زبان انگلیسی، تمرینات متنوعی را برای آموزش و تمرین زبان، طراحی کرده‌ است. ادغام سرگرمی و رابط کاربری آسان در دولینگو باعث شده که طیف عظیمی از افراد تمایل به استفاده از آن داشته ‌باشند. این اپلیکیشن سر فصل‌های متنوعی دارد که شما با هر سطحی از زبان انگلیسی می‌توانید از آن بهره ببرید. یادآور روزانه دولینگو نیز سبب می‌شود استمرار خود را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، به خوبی حفظ کنید.

IELTS Prep App by British Council

IELTS Prep App by British Council

این اپلیکیشن برنامه‌ای کامل و کاربردی جهت آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس است. تمرین‌هایی جهت ارتقای هر چهار مهارت در این برنامه یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. شما می‌توانید با کمک آزمون‌های شبیه ساز موجود روند آموزش خود را مورد ارزیابی قرار دهید. تکنیک‌های امتحان دهی هر یک از بخش‌ها نیز در این اپلیکیشن نیز وجود دارد. این برنامه به دلیل رایگان بودن مورد توجه عده زیادی از افراد قرار گرفته‌ است. در صورت استفاده از نسخه آنلاین آن همچنین می‌توانید به دریایی عظیم از ویدیوی آموزشی لغات و واژگان مربیان مجرب دسترسی داشته‌ باشید.

IELTS Test Prep

اگر می‌خواهید با کمک یک برنامه یادگیری زبان انگلیسی تمامی مهارت خود را تقویت کنید؛ IELTS Test Prep انتخاب مناسبی برای شماست. در این برنامه شما به تست‌های استاندارد از هر یک از بخش‌های آزمون آیلتس به طور رایگان دسترسی دارید. وجود پاسخ‌های کامل این آزمون‌ها با تکیه بر جزئیات، به محبوبیت آن می‌افزاید.

5000 IELTS word For Academic

5000 IELTS word For Academic

همان‌طور که اشاره شد؛ شما در آزمون آیلتس با سوالات متنوعی روبه رو می‌شوید. یکی از بخش‌های جدا نشدنی این آزمون واژگان است. شما با داشتن مهارت بالا در لغات و دامنه لغات وسیع، می‌توانید در پاسخگویی به سوالات بخش‌های مختلف ازمون موفق عمل کنید. برای افزایش دامنه لغات خود می‌توانید از این برنامه یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید.

 اگر قصد افزایش مهارت خود در زبان انگلیسی به صورت خود آموز دارید؛ می‌توانید از این برنامه یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. یادگیری با این اپلیکیشن بر پایه تمرین صورت می‌گیرد. شما با دسترسی داشتن به مکالمات در موضوعات مختلف می‌توانید مهارت‌های خود در زمینه مکالمه و شنیداری را ارتقا دهید. در انتها سوالاتی از همین مکالمات برای شما مطرح می‌شود.

Accent Training

Accent Training

تفاوت بین لهجه‌ها و نحوه تلفظ ممکن است شما را در حین یادگیری زبان جدید دچار سردرگمی کند. برای رهایی از این مشکل می‌توانید از اپلیکیشن Accent Training بهره ببرید. درک اشتباه واژگان ممکن است به طور کلی معنی جمله و متن را تغییر دهد؛ به همین دلیل تقویت مهارت تلفظ به همه افراد توصیه می‌شود. شما با کمک اسکریپت‌های کوتاه این برنامه یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید به راحتی با نحوه تلفظ کلمات آشنا شوید. تنوع بالای ویدیوی آموزشی لغات و واژگان این برنامه، سبب می‌شود به راحتی بتوانید برای صحبت کردن در موقعیت‌های مختلف آماده شوید.

ELSA

اپلیکیشن ELSA

مکالمه یکی از بخش‌های مهم ازمون آیلتس است که برخی از افراد را دچار چالش می‌کند. تمرین این مهارت به طور جداگانه و مستقل از سایر بخش‌ها، می‌تواند راهکاری کاربردی باشد. اپلیکیشن ELSA بهترین برنامه برای تمرین مهارت اسپیکینگ است. این برنامه یادگیری زبان انگلیسی با تصحیح اشکالات شما روند یادگیری را تسریع می‌بخشد. با تمرکز بر روی مهارت مکالمه می‌توانید به راحتی نمره خود را در آزمون آیلتس ارتقا دهید. شما با کمک این اپلیکیشن در واقع به بهترین کلاس آنلاین آیلتس برای تقویت لهجه خود دسترسی دارید.

Grammarly

اپلیکیشن Grammarly

چنانچه قصد دارید مهارت نوشتاری خود را ارتقا دهید؛ تمرین زیاد در این زمینه به شما توصیه می‌شود. با کمک اپلیکیشن Grammarly می‌توانید اشکالات خود را در رایتینگ بدانید. نوع گرامر در جمله مربوطه نیز برای شما مشخص می‌شود که با این کار تمرین را برای شما آسان‌تر می‌کند.

شرکت در آزمون آیلتس و کسب نمره بالا مستلزم تمرین و تکرار زیاد است. داشتن استمرار در مسیر یادگیری به شما کمک می‎کند که بتوانید این آزمون را به راحتی پشت سر بگذارید. استفاده از اپلیکیشن‌های تلفن همراه یکی از روش‌های کاربردی جهت یادگیری زبان انگلیسی به حساب می‌آید. برنامه یادگیری زبان انگلیسی متنوع برای هر یک از مهارت‌ها وجود دارد. استفاده از این برنامه‌های آموزشی در واقع با شرکت در کلاس ‌های آیلتس برابری می‌کند.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30