بهترین دیکشنری های آنلاین و آفلاین برای اندروید، آیفون و ویندوز
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

بهترین دیکشنری های آنلاین و آفلاین برای اندروید، آیفون و ویندوز

دیکشنری‌های آفلاین و آنلاین ابزارهای ضروری در زمانی هستند که نیاز به ترجمه یا معنای واژه‌ها دارید. نصب یک دیکشنری آفلاین و آنلاین، کمک شایانی به شما در حل مشکلات زبانی می‌کند. اما انتخاب بهترین دیکشنری زبان مهم است.

در این زمینه، تنوع دیکشنری‌های آفلاین برای اندروید، آیفون و ویندوز وجود دارد. برخی از بهترین گزینه‌ها شامل “لانگمن”، “آفلاین دیکشنری و مترجم” و “بابیلون” هستند. این دیکشنری‌ها با دیکشنری‌های معمولی تفاوت دارند، زیرا اطلاعات را آفلاین ذخیره کرده و از ویژگی‌های پیشرفته ترجمه نیز پشتیبانی می‌کنند.

با توجه به نیازهای خود، بهتر است دیکشنری‌ را انتخاب کنید که قابلیت ترجمه، تلفظ صوتی، مثال‌های جملات و ویژگی‌های دیگر را فراهم کند. همچنین، اطمینان حاصل کنید که نسخه‌ مورد نظر برای سیستم عامل دستگاه شما موجود باشد.

بهترین دیکشنری زبان آفلاین برای اندروید و IOS

اگر به دنبال بهترین دیکشنری زبان آفلاین برای اندروید یا iOS هستید، بهتر است به گزینه‌های رایگان و کارآمد توجه کنید. برخی از بهترین دیکشنری‌های آفلاین برای اندروید شامل “لانگمن” است که امکانات بی‌نظیری دارند. این اپلیکیشن‌ها امکان جستجوی واژگان به صورت آفلاین را فراهم می‌کنند و اطلاعات گسترده‌ای از معانی، مثال‌ها و ترجمه‌ها را ارائه می‌دهند.

دیکشنری آفلاین مریام وبستر (Merriam-Webster)

دیکشنری Merriam-Webster یک ابزار جامع برای دو سیستم عامل اندروید و iOS است که برای کاربران امکان معنی‌یابی، یافتن مترادف و متضاد و یادگیری تلفظ واژگان را فراهم می‌کند. این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده و ناوبری آسان، تجربه یادگیری زبان را بهبود می‌بخشد.

مزایای نسخه جدید دیکشنری Merriam-Webster شامل تست‌های جذاب برای یادگیری کلمات جدید، جستجوی صوتی از طریق سیستم مترجم صوتی گوگل و دریافت یک واژه جدید هر روز است. امکانات اضافی برای کاربران iOS شامل ذخیره و همگام‌سازی در iCloud، سازگاری با Apple Watch، جستجوی صوتی از طریق ساعت هوشمند اپل و دیدن واژه روز از طریق این ساعت می‌باشد.

این دیکشنری همچنین امکان مشاهده مترادف و متضاد، جملات نمونه برای هر کلمه، تلفظ صوتی توسط افراد واقعی، معانی کوتاه و نگه‌داری سابقه جستجوها و بوک‌مارک کردن واژگان مهم را نیز ارائه می‌دهد. این دیکشنری با توجه به امکانات گسترده خود، یک همراه قدرتمند برای یادگیری و بهبود دانش زبان است. با استفاده از این دیکشنری در کنار بسته خودآموز آیلتس می‌توانید از همین امروز خود را برای موفقیت در این آزمون آماده کنید.

اپلیکیشن دیکشنری آفلاین dictionary.com (دیکشنری دات کام)

اپلیکیشن دیکشنری آفلاین dictionary.com

دیکشنری دات کام، یک ابزار حیاتی برای دانشجویان و حرفه‌ای‌ها است که نه تنها به فرهنگ لغت ساده اکتفا نمی‌کند، بلکه اصطلاحات را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دیکشنری، با ارائه اطلاعات درباره معنی، واژگان مترادف و متضاد و تلفظ یک واژه، جایگاه خود را به‌عنوان یکی از معتبرترین ابزارهای زبانی جهانی برقرار کرده است.

گرچه برای دستیابی به اطلاعات این دیکشنری به اینترنت نیاز است، اما این اپلیکیشن امکانات آفلاین را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این امکانات به شما این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به اینترنت از دیکشنری استفاده کنید و به سرعت به اطلاعات دلخواهتان دسترسی یابید.

این برنامه کاربردی کاملا سازگار با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است و در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از دیکشنری‌های محبوب جهانی شده است. امکانات آن شامل یک‌میلیون و پانصدهزار واژه، جملات مثالی معتبر، مترادف و متضاد، نکات گرامری، اصطلاحات و آرایه‌های ادبی انگلیسی می‌شود.

نسخه iOS این اپلیکیشن از قابلیت‌های بهینه سازی شده برای ساعت اپل، جستجوی محلی، و دیکشنری خودآموز با مثال‌های بیشتر نیز بهره‌مند است. این دیکشنری.com با ترکیب اطلاعات گسترده و امکانات متنوع، یک ابزار یکپارچه و قدرتمند در حوزه یادگیری زبان فراهم کرده است.

دیکشنری آفلاین و بدون تبلیغات وُردوِب (WordWeb Dictionary)

دیکشنری آفلاین و بدون تبلیغات وُردوِب

اگر کسی به دنبال یک رابط کاربری ساده، خالی از تبلیغات و نرم‌افزاری آسان‌کاربرد برای یادگیری زبان انگلیسی است، وُردوب بهترین دیکشنری زبان اندروید و آیفون است. این نرم‌افزار به‌وفور در خود دارای ویژگی‌های جذابی برای تازه‌واردهای فناوری و افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، می‌باشد.

وُردوب با بیش از 285000 واژه و عبارت، 85000 تلفظ متنی، مترادف و سایر جزئیات کلیدی، جایگاه ویژه‌ای در دنیای دیکشنری‌ها به دست آورده است. این نرم‌افزار، که بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS و آیفون قابل استفاده است، نسخه صوتی آفلاین نیز دارد که به‌صورت جداگانه برای هر دستگاه قابل دانلود است.

امکانات وُردوب شامل 70000 مورد استفاده واژه، نسخه‌های آمریکن، بریتیش و انگلیسی بین‌المللی، تصحیح اشتباهات رایج در استفاده از واژگان، فیلتر جستجو بر اساس افعال، اسامی و قیدها، تشخیص واژه‌های مشابه در تلفظ، پیشنهاد اسپل کردن واژگان، مجموعه غنی از سرنام‌ها، و امکان انتقال سریع واژه از هر اپلیکیشن به وُردوب جهت یافتن معانی در وب ورد (برای اندروید M به بالا) می‌باشد. خبر خوب این است که با استفاده از این دیکشنری به راحتی می‌توانید در کلاس آیلتس شرکت کرده و تمامی مطالب را متوجه شوید.

آشنایی با دیکشنری های آنلاین اندروید و آیفون

حال نوبت به معرفی بهترین دیکشنری زبان آنلاین برای اندروید و آیفون می‌رسد.

دیکشنری آنلاین آکسفورد

دیکشنری آنلاین آکسفورد یک منبع ارزشمند و قدرتمند برای تقویت دانش زبان انگلیسی می‌باشد. این دیکشنری که از معتبرترین واژه‌نامه‌های جهان به‌شمار می‌رود، به‌طور گسترده از ویژگی‌ها و اطلاعات زبانی برخوردار است.

آکسفورد آنلاین با بیش از 350000 واژه و اصطلاح، توضیحات دقیق و گسترده‌ای از معانی، مثال‌های کاربردی، تلفظ صحیح و اصول گرامری ارائه می‌دهد. این دیکشنری به‌روزرسانی‌های مداوم را دنبال کرده و تغییرات واژگان و اصطلاحات جدید را به‌سرعت اعمال می‌کند.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیکشنری آکسفورد شامل تلفظ دقیق توسط گوینده‌های حرفه‌ای، اطلاعات مربوط به نسخۀ بریتانیایی و آمریکایی، تاریخچه واژه‌ها، ترکیبات و اصطلاحات مختلف است. همچنین، امکان جستجوی هوشمندانه و فیلترگذاری بر اساس موضوعات مختلف به کاربران این امکان را می‌دهد تا به‌سرعت به دنبال معانی و استفاده‌های متنوع یک واژه بپردازند.

در مجموع، دیکشنری آنلاین آکسفورد با دقت و کمال‌دقت خود یک منبع قابل اعتماد و جامع برای تقویت دانش زبان انگلیسی فراهم می‌کند و برای هر فردی که به دنبال یک منبع معتبر جهت یادگیری و بهبود زبان انگلیسی است، توصیه می‌شود.

دیکشنری PONS

دیکشنری PONS

دیکشنری PONS آنلاین یک ابزار مفید و کارآمد برای تسلط بر زبان‌های مختلف است. این دیکشنری که به عنوان بهترین دیکشنری زبان آیفون معرفی می‌شود با ترکیبی از دقت، وسعت و ویژگی‌های فراوان، برای یادگیری زبان‌ها به عنوان یک منبع ارزشمند شناخته می‌شود.

PONS آنلاین بیش از 40 زبان را پوشش می‌دهد و اطلاعات جامعی از جمله معانی دقیق، تلفظ صحیح، اصطلاحات رایج، و جملات نمونه را ارائه می‌کند. این دیکشنری با امکان جستجوی هوشمند و فیلترگذاری بر اساس نوع واژه، ارائه‌دهنده خدمات کارآمدی جهت یافتن اطلاعات مورد نیاز است.

ویژگی منحصربه‌فرد دیکشنری PONS آنلاین شامل امکان یادگیری واژگان به صورت بازیگوش و تست‌های زبانی متنوع می‌باشد. همچنین، این دیکشنری از ترکیبات تصویری و صوتی برای تسلط بهتر بر محتوا استفاده می‌کند.

در کل، با پوشش گسترده زبان‌ها، ابزارهای آموزشی متنوع و رابط کاربری کارآمد، دیکشنری PONS آنلاین یک منبع ارزشمند و کامل برای یادگیری زبان‌های مختلف به شمار می‌رود. این دیکشنری می‌تواند بهترین همراه برای طی کردن کلاس های فشرده آیلتس باشد.

بهترین دیکشنری زبان آنلاین و آفلاین برای ویندوز

بهترین دیکشنری زبان آنلاین و آفلاین برای ویندوز

در انتها، نوبت به معرفی بهترین دیکشنری زبان برای ویندوز می‌رسد. در این بخش بهترین دیکشنری‌هایی که می‌توانید در ویندوز 7 به بالا از آن‌ها استفاده کنید را بررسی می‌کنیم.

دیکشنری بیاموز

بیاموز، یک مجموعه آموزشی گسترده در زمینه زبان‌های خارجی، از جمله انگلیسی، فرانسه، ترکی، عربی و آلمانی است که برای فارسی‌زبانان به عنوان یک منبع بی‌نظیر شناخته می‌شود. این مجموعه آموزشی، با حجم عظیمی از اطلاعات طبقه‌بندی شده، فرصتی عالی برای یادگیری به شمار می‌آید. دیکشنری بیاموز، به‌عنوان یکی از بهترین دیکشنری‌های انگلیسی به فارسی آنلاین، تنها یک جزء از پروژه جامع بیاموز است. در زمان استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود از بخش‌های متنوعی نظیر گرامر، موسیقی، لایتنر و غیره نیز بهره‌مند شوید.

دیکشنری English Persian Dictionary – Leitnary

این دیکشنری به‌طور عام با نام “دیکشنری لایتنری” شناخته می‌شود؛ همانطور که از نامش مشخص است، ویژگی برجسته آن، جعبه لایتنری است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند واژگان را بهتر در حافظه حفظ کنند. یک نکته جالب این دیکشنری این است که قابلیت ترجمه لغت به دو صورت انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و بالعکس را فراهم می‌کند. این دیکشنری به عنوان بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی شناخته می‌شود؛ زیرا از امکانات برجسته به همراه یک رابط کاربری ساده و دوستانه بهره‌مند است و به علت این ویژگی‌ها، محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده است.

دیکشنری English Persian Dictionary

دیکشنری “English Persian Dictionary” یک ابزار دیگر برای جستجوی لغات به صورت حتی آفلاین می‌باشد. این برنامه توانمندی لازم برای جستجو و ترجمه لغات را به کاربران در هر زمان و مکان، حتی بدون اتصال به اینترنت، فراهم می‌کند. یک نکته مثبت این برنامه این است که با استفاده از گزینه اشتراک‌گذاری، می‌توانید لغات موجود در سایر برنامه‌های گوشی خود را به‌سادگی ترجمه کنید. این ویژگی کاربران را قادر به به اشتراک‌گذاری و یادگیری لغات در محیط‌های مختلف می‌سازد و به کاربران امکان می‌دهد به راحتی از ترجمه‌های دیکشنری در همه جا بهره‌مند شوند.

جمع‌بندی

دیکشنری زبان مهمترین ابزار یادگیری و بهبود زبان است. بهترین دیکشنری زبان، ابزاری جامع با ویژگی‌های گسترده از جمله تلفظ صحیح، مثال‌های کاربردی، ترجمه دقیق و قابلیت استفاده آفلاین دارد. این دیکشنری باید از آخرین تحقیقات واژه‌ها و اصطلاحات به‌روز شده و دارای واژگان متنوع و تنوع در زبان‌ها باشد. همچنین، واجد ویژگی‌های آموزشی نظیر جعبه لایتنر، تست کلمه‌سازی و جستجوی هوشمند باشد. بهترین دیکشنری زبان باید رابط کاربری ساده و دوستانه داشته و امکانات اضافی مانند اشتراک‌گذاری واژگان با سایر برنامه‌ها را فراهم کند. در مجموع، دیکشنری برتر، همراه و کارآمد برای ارتقاء مهارت‌های زبانی فراگیران است.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30