☰ Menu
☰ Menu logo
منوی اصلی

General Speaking

کلاس های بحث آزاد انگلیسی

General Speaking and Conversation Crash Course

Free Discussion


مرکز تخصصی زبان هیراد با هدف ارتقا هرچه بیشتر توانایی محاوره (Speaking) شما عزیزان، دوره های مکالمه آزاد انگلیسی FREE DISCUSSION را با عنوان General Speaking برگزار می نماید. دوره های General Speaking  به صورت فشرده می توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند.

هیراد با تدوین و تأمین منابع انحصاری ویژه این دوره ها و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز تقویت هرچه بیشتر Speaking و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند و به روش آموزشی سیستماتیک به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری طرح درس دقیق جهت این دوره
  • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، موضوعات مورد بحث،‌ شیوه ها و رویکرد های آموزش
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین

 

اهداف ترسیم شده کلاس های General Speaking برای داوطلبین:

  • بهبود فوق العاده مهارتspeaking انگلیسی
  • افزایش شرکت داوطلبین در بحث ها و فعالیت های کلاس
  • قرارگیری هر چه بیشتر داوطلبین در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر جه بیشتر از زبان

شرایط برگزاری:

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند و هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید کلاس های General Speaking را بگذراند.

حداقل سطح انگلیسی مورد نیاز جهت کسب مجوز ورود به دوره های General Speaking برای داوطلبین سطح متوسط (Intermediate) می باشد. بدیهی است داوطلبینی که در سطح پایین تر قرار دارند می بایست ابتدا کلاس های مکالمه پایه ای را بگذرانند و سپس وارد دوره های General Speaking شوند.

 

کلاس های General Speaking هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:

دوره های General Speaking به هیچ عنوان پیش نیاز یکدیگر نبوده و ترتیب گذراندن آن ها مهم نیست و صرفاً شماره گذاری دوره ها با هدف تفکیک آن ها می باشد.

شرایط ویژه دوره هایGeneral Speaking

کلاس هایGeneral Speaking‌ هیراد با سیستم آموزشی به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین عزیز تا خود را برای کسب توانایی درخشان در مهارتSpeaking آماده کنند.

توجه کنید!!!! امیدواریم این دوره ها بتواند در راه موفقیت داوطلبین گرامی کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط ویژه دوره هایGeneral Speaking را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:


دوره آموزشی     Conversation Crash Course


کلاس های General Speaking، امکانی است از هیراد برای زبان آموزانی که با گذراندن دوره های مختلفGeneral Speaking همچنان عطش تقویت بیشتر مهارتSpeaking در آنها وجود دارد.

به طور معمول، کلاس هایConversation Crash Course هیراد با توجه به رضایت حداکثری زبان آموزان این مرکز از کلاس هایGeneral Speaking در امتداد این دوره ها برگزار می گردد.‌

توجه کنید

دورهConversation Crash Courseهیراد هم ویژگیهای متمایزی دارد! که در زیر به تفصیل به آن اشاره شده است: