معرفی 15 فیلم برتر
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

معرفی 15 فیلم برتر برای موفقیت در آزمون آیلتس

به نقل از آکادمی زبان هیراد:

فیلم هایی که با تماشای آنها می توانید مهارت های عمومی انگلیسی خود را بالا ببرید.

با ما همراه باشید.

معرفی فیلم شماره 1

دوستان (Friends

دوستان (Friends)، یک مجموعه تلویزیونی طنز آمریکایی است که به دلیل زبان ساده و محتوای خنده دارش در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این کمدی زندگی شخصی و حرفه ای شش دوست مقیم منهتن را دنبال می کند.

 

فیلم دوستان
فیلم دوستان

معرفی فیلم شماره 2

آشنایی با مادر (How I met your mother)

آشنایی با مادر، اتفاقات زندگی Ted Mosby و دوستانش در منهتن را دنبال می کند. تد از طریق یک سری فلش بک‌ها مسیری که او و دوستانش برای دیدار با مادرانشان طی کرده اند، را تعریف می کند و داستان سریال را می گوید.

آشنایی با مادر
فیلم آشنایی با مادر

معرفی فیلم شماره 3

تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory

این سریال در مورد گروهی از دوستان ناباب است که با هم در دانشگاه مشغول انجام انواع تحقیقات و آزمایشات علمی هستند. این چهار جوان فیزیکدانان درخشان اما کمی ضد اجتماع هستند. وقتی آنها همسایه جدیدی پیدا می کنند زندگی آنها زیر و رو می شود. تمرین زبان انگلیسی با این مجموعه نه تنها به افزایش واژگان دانشگاهی شما کمک می کند بلکه مهارت های شنیداری زبان انگلیسی را نیز افزایش می دهد.

The Big Bang Theory

 

فیلم های مربوط به آیلتس با موضوع‌ محیط زیست

 

معرفی فیلم شماره 4

دسیسه گاوها (Cowspiracy

دسیسه گاوها: راز پایداری، یک مستند زیست محیطی است که در آن فیلمساز معروف جسور کیپ اندرسن در حال کشف مخرب ترین صنعتی است که کره زمین امروزه با آن روبرو است. این مستند چیزی را بررسی می کند که سازمان های زیست محیطی برجسته جهان از صحبت در مورد آن بسیار می ترسند.

فیلم دسیسه گاوها
فیلم دسیسه گاوها
معرفی فیلم شماره 5

اقیانوس پلاستیکی (A Plastic Ocean

اقیانوس پلاستیکی زمانی آغاز می شود که روزنامه نگار کریگ لیسون، در جستجوی نهنگ آبی گریزان، زباله های پلاستیکی را در اقیانوس بکر کشف می کند. این مستند که برنده جایزه‌های متعددی شده، منبع بزرگی از واژگان آیلتس در موضوعات مختلف، به عنوان مثال، حیوانات، طبیعت، مسائل جهانی و محیط زیست می‌باشد.

اقیانوس پلاستیکی
فیلم اقیانوس پلاستیکی

 

علم و تکنولوژی 

 

معرفی فیلم شماره 6

شبکه اجتماعی (The Social Network)

بر اساس کتاب «میلیاردرهای تصادفی: رابطه جنسی ، خیانت به پول و تأسیس فیسبوک» ، The Social Network یک فیلم درام بیوگرافی درباره بنیانگذاران محبوب ترین وب سایت شبکه های اجتماعی، یعنی فیسبوک است.

The Social Network
فیلم The Social Network

معرفی فیلم شماره 7

آینه سیاه (Black Mirror

آینه سیاه نشان می دهد که فناوری های مدرن چطور می توانند نتیجه معکوس داشته و بر علیه سازندگان خود مورد استفاده قرار گیرند. هر قسمت داستان جداگانه ای است و هیچ ارتباطی بین آنها وجود ندارد، بنابراین برای کسانی که دوست ندارند دنبال یک طرح طولانی باشند، عالی است.

آیینه سیاه
فیلم آیینه سیاه

معرفی فیلم شماره 8

دره سیلیکون (Silicon Valley

دره سیلیکون، یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که داستان گروهی از مردان جوان را دنبال می کند که وارد مشاغل دره سیلیکون شده و باید با پیامدهای انتخاب‌های خود روبرو شوند.

Silicon Valley
فیلم Silicon Valley

جنایت ، قانون و سیاست 

معرفی فیلم شماره 9

کت و شلواری‌ها (Suits

کت و شلواری‌ها یک مجموعه تلویزیونی درام قانونی آمریکایی است که زندگی مایک راس، بازمانده درخشان دانشگاه و هاروی اسپکتر، یکی از بهترین وکلای شهر نیویورک را هنگام همکاری با یکدیگر در پرونده های مختلف حقوقی دنبال می کند.

Suits
فیلم Suits

معرفی فیلم شماره 10


خانه پوشالی (
House of Cards

خانه پوشالی یک مجموعه تلویزیونی هیجانی-سیاسی آمریکایی است که در مورد یک نماینده مجلس بی رحم و همسر بلند‌ پروازش است که در راهروهای قدرت در واشنگتن دی سی حرکت می کنند.

House of Cards
فیلم House of Cards

 

سلامتی 

معرفی فیلم شماره 11


سلامتی چیست (
What the Health

سلامتی چیست یک فیلم مستند است که تاثیر مصرف گوشت و فرآورده های لبنی بر سلامت را مورد انتقاد قرار می دهد و شیوه های سازمان های بهداشتی و دارویی برجسته را زیر سال می برد. هدف اصلی این فیلم حمایت از رژیم غذایی گیاهی است.

What the Health
فیلم What the Health

معرفی فیلم شماره 12

چنگال علیه چاقو (Forks over Knives)

چنگال علیه چاقو یک فیلم و مستند آمریکایی است که با هدف تغییر درک جهان از تغذیه، افراد را قادر می سازد تا زندگی سالم تری داشته باشند. طیف گسترده ای از واژگان سلامتی و رژیم غذایی در این فیلم وجود دارد که می تواند برای آزمونهای نوشتاری و گفتاری آیلتس شما مفید باشد.

Forks over Knives
فیلم Forks over Knives

طبیعت و محیط زیست 

معرفی فیلم شماره 13

کره زمین (Planet Earth

این مجموعه مستند حماسی که طی چهار سال در 64 کشور مختلف فیلمبرداری شده است، نگاهی به تنوع سیاره ما دارد. شما با دیدن این مجموعه از زیبایی زمین و واژگان متعدد مفید انگلیسی غرق خواهید شد.

Planet Earth
فیلم Planet Earth

معرفی فیلم شماره 14

سیاره ما (Our Planet

سیاره ما یک مجموعه مستند پیشگامانه است که برای Netflix با همکاری WWF و Silverback Films ساخته شده است. هدف آن افزایش آگاهی مردم از نادرترین حیات وحش و با ارزش ترین زیستگاه های جهان است. این سریال همچنین الهام بخش مردم سراسر جهان است تا برای حفاظت از مکانی که ما آن را خانه می نامیم ، تغییراتی ایجاد کنند. این سریال را دنبال کنید تا هرگز نگران فقدان ایده در زمینه محیط زیست نباشید.

Our Planet
فیلم Our Planet

معرفی فیلم شماره 15

زندگی (BBC Life)

این سریال یک مجموعه مستند طبیعت بریتانیایی است که توسط بی بی سی و در همکاری با The Open University ایجاد و تولید شده است. این سریال داستان باشکوه و قانع کننده ای از بقا و رفتارهای شگفت انگیز حیوانات و گیاهان، برای زنده ماندن و انتقال ژن های خود به نسل جدید را بیان می کند.

BBC Life
فیلم BBC Life

 

برای دسترسی به اطلاعات آمادگی آیلتس آکادمی زبان هیراد کلیک کنید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما در آزمون آیلتس می باشند.
ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

👇👇👇

ارتباط با واتس اپ

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس مستقیم: 02126709719​​​

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30