بررسی ویژگی های بهترین موسسه برای آیلتس در سال 1403
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

معرفی 10 تا از بهترین کلاس آیلتس تهران-سال 1403

بهترین موسسه برای آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا بهترین مؤسسه‌های آموزش شهر تهران در سال 1403 در زمینه آموزش آیلتس و آزمون‌های بین‌المللی مهم دیگر را می‌شناسید؟ شرط موفقیت شما پاسخ به این سؤال‌هاست! بنابراین اگر هنوز پاسخی برای این سؤالات ندارید، در هیچ یک از انواع کلاس آیلتس و دوره‌های آموزشی شرکت نکنید.

کلاس‌های آیلتس به‌قدری زیاد هستند که دانشجویان را سردرگم می‌کنند. اینکه کدام کلاس ارزش سرمایه‌گذاری دارد و مطالب آموزشی را بهتر به ذهن دانشجو منتقل می‌کند، اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین برای پیدا‌کردن بهترین کلاس‌ها وقت و زمان بگذارید و به‌خوبی در این زمینه تحقیق کنید.

کلاس آیلتس خوب بعد‌از‌مدتی بار علمی دانشجویان را افزایش می‌دهد و اعتمادبه‌نفس شرکت در آزمون را در متقاضیان بالا می‌برد. این کلاس مانند نقشه راه عمل می‌کند و تمام موانع مسیر را برای دانشجو ازبین می‌برد؛ برای همین شناخت آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

اهمیت ثبت نام در بهترین کلاس آیلتس تهران

فرض کنید اراده پولادین و بسیار قوی دارید، اما هنوز دانش و مهارت کافی برای شرکت در آزمون آیلتس را ندارید. در این زمان به‌واسطه اراده قوی خود از منابع آموزشی اشتباه استفاده می‌کنید، آیا اینجا اراده شما باعث موفقیتتان می‌شود؟ قطعاً نه، چون تنها اصل موفق‌شدن اراده فولادی و محکم نیست. شما باید از مسیر درستی برای آموزش و یادگیری استفاده کنید تا بار علمی‌تان را افزایش دهید و به‌خوبی آزمون آیلتس را پشت سر بگذارید.

کلاس‌ها و منابع آموزشی نامعتبر و بی کیفیت نه‌تنها بار علمی دانشجویان را افزایش نمی‌دهند، بلکه به‌مرور زمان اعتماد به نفس و اراده آنها را نیز نابود می‌کنند. در این کلاس‌ها به‌واسطه استفاده از شیوه‌های منسوخ‌شده و نامناسب آموزشی، مطالب به‌شیوه‌ای نامناسب در ذهن مخاطب القا می‌شود و برای همین در مدت زمانی اندک تمام نکته‌ها را فراموش خواهد کرد. این اتفاق در بسیاری از کلاس‌های آیلتس غیرحرفه‌ای رخ می‌دهد.

در بسیاری از مواقع رد یا موفق‌شدن در آزمون آیلتس هیچ ارتباطی با میزان تلاش‌های دانشجو ندارد. در واقع اگر شما فرد بسیار تلاشگری باشید، اما از متد‌های آموزشی نامناسبی استفاده کنید، قاعدتاً نباید انتظار گرفتن نمره قابل‌قبولی را در این آزمون داشته باشید. متاسفانه با پیشرفت جامعه و روی کار آمدن شیوه‌های جدید آموزشی هنوز برخی آموزشگاه‌ها از متد‌های قدیمی و منسوخ‌شده برای داوطلبین شرکت در آزمون آیلتس استفاده می‌کنند که همین موضوع باعث از‌بین‌رفتن شانس موفقیت این افراد در آزمون خواهد شد.

امیدوارم تا به اینجا از اهمیت پیدا کردن بهترین موسسه برای آیلتس آگاه شده باشید، چون در صورت عدم انجام این کار، نباید انتظار افزایش بار عملی و آگاهی زیادی به‌منظور موفق‌شدن در آیلتس را داشته باشید.

 

بررسی ویژگی های بهترین موسسه برای آیلتس در سال 1403

بهترین موسسه مثل موسسه زبان هیراد ویژگی‌ها و مشخصه‌های مختلفی دارد که آن را نسبت به آموزشگاه‌های نامعتبر و بی‌کیفیت متمایز می‌کند. اما آیا می‌دانید که این ویژگی‌ها چه هستند؟

فضای آموزشی مناسب

اولین رکن تشخیص یک مؤسسه آموزشی خوب برای شرکت در آزمون آیلتس فضای آموزشی است که مدیریت برای داوطلبین در نظر می‌گیرد. در مرحله اول ساختمان آموزش باید در محیطی کاملاً آرام و ساکت باشد تا میزان حواس‌پرتی به‌حداقل برسد و دانشجویان محتوا‌های آموزشی را به‌طور کامل بیاموزند. همچنین مدیریت باید برای ساختمان عایق‌های صوتی مناسب و تجهیزات مشابه را در نظر بگیرید تا آرامش و نظم کلاس‌ها همواره حفظ شود.

وجود پارامتر‌های مهم دیگر برای ایجاد فضای آموزشی مناسب نیز بسیار مهم است که از جمله آنها می‌توان به راحت‌بودن صندلی‌ها و نیمکت‌ها اشاره کرد. هرچه این وسایل راحت تر باشند، تمرکز دانشجو بیشتر جلب محتوای آموزشی می‌شود. در مؤسسه‌های حرفه‌ای از تجهیزات آموزشی نوین مثل ویدیوپروژکتور و … نیز استفاده می‌کنند تا استاد انواع فایل‌های آموزشی الکترونیکی را با دانشجویان به اشتراک بگذارد و مطالب را به ذهن آنها القا کند.

فقط تجهیزات یک مؤسسه دلیل برتری آن نسبت به دیگر آموزشگاه‌ها نیستند؛ بلکه برخورد پرسنل و مدیریت نیز بسیار مهم است. پرسنل و اساتید مؤسسه‌های حرفه‌ای با صبر و حوصله به تمام سؤالات دانشجویان خود پاسخ می‌دهند و سعی در رفع چالش‌های آنها دارند. وقتی وارد این آموزشگاه‌ها می‌شوید نیز پرسنل با لبخند از شما پذیرایی کرده و به تمام دغدغه‌هایتان پاسخ خواهند داد.

آموزشگاه‌های حرفه‌ای مناسب علاوه‌بر آموزش حضوری، به‌صورت غیرحضوری و در قالب وب‌سایت، کانال‌های تلگرامی یا صفحه‌های اینستاگرامی نیز مطالبی را با دانشجویان به اشتراک می‌گذارند و حتی در فضای آنلاین برای آنها اقدام به برگزاری کلاس آموزشی می‌کنند.

سطح اساتید

متاسفانه بسیاری از افراد به‌محض اینکه نحوه صحبت‌کردن بدون غلط اساتید را می‌بینند، ترغیب می‌شوند که در کلاس‌های آنها شرکت کنند، در صورتی که این ویژگی تنها مؤلفه خوب‌بودن آنها نیست. بگذارید با ذکر یک مثال موضوع را شفاف تر کنیم. همه ما زبان فارسی را فرا گرفته‌ایم، اما آیا همه می‌توانیم به‌عنوان دبیر ادبیات و زبان فارسی مشغول به‌کار شویم؟ قطعاً خیر! بنابراین شما باید به فاکتور‌های مهم دیگری در انتخاب اساتید حرفه‌ای توجه داشته باشید.

اساتید حرفه‌ای آیلتس به‌خوبی به تمامی بخش‌های آزمون تسلط دارند و مهارت‌های لازم در زمینه گرامر تا تست‌زنی را به دانشجو آموزش می‌دهند. این اساتید به‌خوبی با توجه به ویژگی‌های هر زبان‌آموز سعی می‌کنند تا مطالب را به‌شیوه‌ای متفاوت به او القا کنند تا وی به‌خوبی مهارت شرکت در آزمون را پیدا کند.

از جمله ویژگی‌های اساتید حرفه‌ای آیلتس صبوری در قبال آموزش به زبان‌آموزان است. قاعدتاً همه داوطلبین زیرکی و هوش بالایی ندارند و برای یادگیری باید چندین مرحله آموزش را پشت سر بگذارند. اساتید کاربلد با صبر و حوصله مطالب را به‌شیوه‌های مختلف به این افراد آموزش می‌دهند تا بالاخره مهارت لازم را در آنها به‌وجود آورند.

شما حتی می‌توانید برای پیدا‌کردن بهترین اساتید از دانشجو‌های قبلی آنها تحقیق کنید. این افراد به‌خوبی درباره کلاس‌های آموزشی استاد مربوطه نکته‌هایی مهم را در اختیارتان می‌گذارند تا با دیدی باز و آگاهی کامل برای ثبت‌نام به مؤسسه‌ها و کلاس‌های آموزشی بروید.

استفاده از منابع حرفه ای

بهترین موسسه برای آیلتس همواره از حرفه‌ای‌ترین و بهترین منابع آموزشی برای دانشجویان استفاده می‌کند. در واقع برخی مواقع دانشجو مفاهیم کلاس درسی را به‌خوبی متوجه نمی‌شود، بنابراین استاد باید یک منابع آموزشی حرفه‌ای مثل یک کتاب یا وب‌سایت خاص را به وی معرفی کند تا دانشجو بتواند با استفاده از آنها آگاهی لازم را به‌دست بیاورد. برخی افراد نیز به‌دلیل هراس اجتماعی، عدم‌داشتن شرایط مناسب و … سر کلاس از استاد برای فهم بهتر مطالب سؤال نمی‌پرسند که این منابع به‌خوبی به سؤالات آنها پاسخ خواهند داد.

خوشبختانه هم‌اکنون منابع خودآموز و کمک آموزشی بسیاری روی کار امده‌اند که در کنار شرکت در کلاس‌های حضوری یا غیرحضوری می‌توانند به‌عنوان یک مکمل باشند و مهارت‌های دانشجو را به‌میزان قابل‌توجه‌ای افزایش دهند.

برگزاری کلاس ها در ساعات مناسب

یکی از ویژگی‌های خیلی خوب بهترین موسسه برای آیلتس برگزاری کلاس‌های آموزشی در ساعات مناسب است تا همه دانشجویان بدون هیچ مشکلی بتوانند در کلاس‌ها شرکت کنند. در واقع برخی به‌دلایل مشغله کاری و برخی نیز به‌دلیل مشکلات دیگر در اغلب ساعات روز امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارند؛ بنابراین مدرسین و مدیریت باید با بررسی شرایط دانشجویان ساعتی را برای برگزاری کلاس‌ها در نظر بگیرند که همه آنها در آن زمان امکان حضور در جلسه‌های آموزشی را خواهند داشت.

نظام ارزیابی

یکی از ویژگی‌های خیلی خوب بهترین موسسه برای آیلتس برگزاری امتحانات و آزمون‌هایی برای ارزیابی داوطلبین است. در واقع این مؤسسه‌ها باید نظام ارزیابی کاملاً استاندارد و مناسبی داشته باشند تا بعد از کلاس‌های آموزشی متقاضیان را مورد ارزیابی قرار داده و از میزان مهارت‌های ارتقاء‌یافته آنها مطلع شوند. هرچه آزمون‌ها و تست‌های این مؤسسه‌ها به استاندارد‌های بین‌المللی نزدیکتر بوده و شباهت زیادی به آزمون آیلتس اصلی داشته باشند، مؤسسه را تبدیل به انتخاب بهتری می‌کنند.

سیستم‌های ارزیابی مناسب مؤسسه‌های آموزشی حتی ثابت می‌کند که آیا تا‌به‌امروز مطالب آموزشی کلاس‌ها و اساتید آن مجموعه استاندارد بوده یا خیر. شما با شرکت در این امتحانات مهارت‌های خود را محک می‌زنید تا در صورت استاندارد نبودن آموزه‌های موسسه فوراً برای تعویض و ثبت‌نام در آموزشگاهی دیگر تصمیم بگیرید.

فعالیت با برند اختصاصی

بهترین موسسه برای آیلتس با برند اختصاصی خود فعالیت دارد. این مجموعه به‌واسطه ثبت شرکت و فعالیت به‌عنوان یک مجموعه مستقل، امکان انجام تبلیغات با نام برند اختصاصی خود را خواهد داشت. مثلاً مجموعه هیراد هم‌اکنون با برند شخصی در سطح کشور مشغول به فعالیت است و به‌دلیل برگزاری کلاس‌های آموزشی حرفه‌ای حضوری و غیرحضوری توانسته نظر بسیاری از زبان‌آموزان را به‌خود جلب کند.

تیم قوی پشتیبانی

این ویژگی به خصوص برای مؤسسه‌های انلاین از اهمیت زیادی برخوردار است! در واقع تیم پشتیبانی قوی باید در اغلب ساعات روز پاسخگوی دانشجویان باشند و چالش‌های به‌وجودآمده برای آنها را برطرف کنند.

فرض کنید در یک کلاس آموزشی آنلاین شرکت کرده‌اید، اما درباره یکی از مطالب آموزشی چالشی برایتان به‌وجود‌آمده است، در این زمان اگر تیم مؤسسه مربوطه پشتیبانی قوی و پاسخگویی نداشته باشد، شما باید مدت زمانی طولانی برای دریافت پاسخ منتظر بمانید که قطعاً این اتفاق خوشایند نیست و زمان و انرژی‌تان را می‌گیرد.

همگام با استانداردهای روز دنیا

از جمله ویژگی‌های یک مؤسسه حرفه‌ای آموزشی خوب می‌توان به همگام‌بودن با استاندارد‌های روز دنیا اشاره کرد. بسیاری از متد‌های قدیمی منسوخ‌شده‌اند و مؤسسه‌های آموزشی حرفه‌ای از متد‌های جدید استفاده می‌کنند تا مطالب به‌خوبی در ذهن دانشجویان ماندگار شود. در کلاس‌های این مؤسسه‌ها تمامی استاندارد‌های روز دنیا رعایت می‌شود تا دانشجو با خیال راحت در کلاس شرکت کند و مهارت لازم و کافی را به‌دست آورد.

معرفی 10 کلاس آیلتس برتر تهران در سال 1403

آیا بهترین موسسه برای آیلتس را در شهر تهران می‌شناسید؟ بهترین کلاس‌های آموزشی در سال 1403 در این شهر چه هستند؟

هیراد موسسه تخصصی زبان انگلیسی

1. موسسه زبان هیراد

یکی از حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان موسسه هیراد است که به 2 صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت دارد. این موسسه با به‌وجود آوردن بستر آموزشی آنلاین به دانشجویان کمک می‌کند تا به‌صورت غیرحضوری نیز مطالب جدید و بسیار خوبی را بیاموزند. هیراد علاوه‌بر آیلتس در زمینه آموزش مهارت‌های لازم برای آزمون‌های جهانی دیگر از جمله تافل، GRE و دولینگو نیز فعال بوده و مطالب آموزشی بسیار خوبی را در اختیار زبان‌آموزان می‌گذارد.

در بخش بلاگ وب‌سایت هیراد نیز می‌توانید جدیدترین مطالب را در زمینه آزمون آیلتس و آزمون‌های بین‌المللی دیگر بخوانید و اطلاعاتتان را افزایش دهید. تیم نویسندگان این مجموعه سعی می‌کنند جدیدترین متد‌های آموزشی و راهکار‌های یادگیری را به شما در این بخش به‌صورت کاملاً رایگان آموزش دهند تا مسیرتان برای موفقیت در آیلتس هموارتر شود. شما می‌توانید مطالب حرفه‌ای‌تری را در منابع خودآموز یا پکیج‌های آموزشی این مؤسسه نیز به‌دست‌آورید.

خوشبختانه در موسسه زبان هیراد علاوه‌بر آموزش‌های لازم برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی و تعیین سطح زبان، آموزش‌های زبان ترکی، فرانسوی، چینی و آلمانی نیز ارائه می‌شود؛ بنابراین اگر فقط قصدتان یادگیری زبان است، امکان شرکت در این کلاس‌ها را خواهید داشت.

مرکز تخصصی هیراد خدمات مختلف دیگری را نیز در اختیار زبان‌آموزان خود قرار می‌دهند که عبارت هستند از:

  • دوره وکب
  • بسته‌های خودآموز
  • دوره مقاله‌نویسی ISI
  • مکالمه کودک و نوجوان
  • مکالمه و مکاتبات تجاری BEC
  • دوره PTE
  • دوره TTC آیلتس
  • TTC مکالمه

مرکز زبان ایرانیان

2. مرکز زبان ایرانیان

مرکز زبان ایرانیان فرصتی را به‌وجود آورده است تا با الگوریتم‌های آموزشی مختلف دانشجویان را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کند. این مجموعه در مدت زمانی تعیین‌شده آمادگی لازم را در دانشجویان به‌وجود می‌آورد تا آنها با اعتمادبه‌نفس کافی در کلاس‌ها شرکت کنند. این مرکز زبان از اساتید حرفه‌ای و شناخته‌شده نیز استفاده می‌کند تا خیال دانشجویان را از بابت غنی‌بودن مفاهیم و مطالب آموزشی راحت کند.

موسسه زبان اکسیر

3. موسسه زبان اکسیر

اکسیر را نیز می‌توان به‌عنوان بهترین موسسه برای آیلتس معرفی کرد که مدیریت آن با شرکت در آزمون آیلتس توانسته‌اند نمرات بسیار خوبی در بخش آکادمیک به‌دست بیاورند. اکسیر بیشتر از یک دهه قبل فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌اکنون با برگزاری کلاس‌های رفع نقص و آموزش‌های مرتبط به دانشجویان کمک می‌کند تا بدون هیچ مشکلی خود را برای شرکت در آزمون اصلی آماده کنند. دوره‌های آموزشی اکسیر قطعاً در پیشرفت و افزایش مهارت‌هایتان تأثیر مثبت می‌گذارند.

آموزشگاه زبان دیاکو

4. آموزشگاه زبان دیاکو

آموزشگاه دیاکو در واقع همان آکسفورد سابق است که در آن 4 دوره آموزشی برای شرکت در آیلتس برگزار می‌شوند. دوره‌های این مجموعه به‌ترتیب عبارت هستند از IELTS Foundation، IELTS Developing، IELTS Progressive و IELTS Advanced. شما می‌توانید متناسب با سطح زبان خود در یکی از این دوره‌ها شرکت کنید و مهارت‌هایتان را ارتقا دهید. اگر بتوانید هر یک از این 4 دوره را در آموزشگاه دیاکو پشت سر بگذارید، بدون‌شک تبدیل به شخصی با مهارت برای شرکت در آیلتس اصلی خواهید شد.

5. موسسه آموزشی کارینو

آموزشگاه کارینو در شرق تهران فعالیت دارد و به‌عنوان بهترین موسسه برای آیلتس شناخته می‌شود. کلاس‌های آموزشی و دوره‌های حرفه‌ای این مؤسسه به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و تضمینی برگزار می‌شوند و طی بازه‌های زمانی 2 ماهه شما را تبدیل به فردی با مهارت می‌کنند. البته شاید با شنیدن نام 2 ماه کمی تعجب کنید، اما این کار از عهده کارینو که توانست در سال 1389 جایزه بهترین موسسه آموزشی زبان در کشور را به‌دست بیآورد، به‌خوبی بر می‌آید.

اسپیکان

6. اسپیکان

در مجموعه آموزشی اسپیکان تیمی از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران حضور دارند که با جزوه‌های انحصاری و برگزاری کلاس‌های آموزشی حرفه‌ای حضوری و غیرحضوری مهارت دانشجویان را ارتقاء می‌دهند. کلاس‌های اسپیکان در زمینه آموزش جزء کلاس‌های پیشرو هستند و بین 4 تا 6 ماه برگزار می‌شوند. اگر می‌خواهید در مدت زمانی معقولانه برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوید، بدون‌شک اسپیکان نیز بهترین گزینه خواهد بود.

7. پردیسان

بهترین موسسه برای آیلتس بدون‌شک پردیسان است که توانسته حتی از راه دور آموزش‌های کاملاً کاربردی و مناسبی را در اختیار زبان‌آموزان بگذارد و مهارت‌های آنها را افزایش دهد. پردیسان حتی کارگاه‌های آموزشی رایگانی نیز برگزار می‌کند تا افراد بدون پرداخت کوچکترین هزینه‌ای در این کلاس‌ها شرکت کنند و مهارت‌های خود را ارتقاء دهند. جلسه‌های رفع اشکال این آموزشگاه نیز جزء نقاط قوت آن به‌شمار می‌آیند که باعث می‌شود بسیاری از دانشجویان به‌دلیل همین ویژگی مثبت پردیسان را برای گذراندن دوره‌های آموزشی خود برگزینند.

خوشبختانه پردیسان شعبه‌های مختلفی در نارمک، نوبنیاد، صادقیه، تهرانپارس، شهرک غرب، پونک، ولنجک و میدان ولیعصر دارد که می‌توانید متناسب با محل زندگی‌تان به‌سراغ یکی از شعبه‌های این مرکز آموزشی بروید و یک مسیر هموار و بسیار خوبی را جهت آموزش و یادگیری آغاز کنید.

8. آموزشگاه بیان

برخی از اساتید آموزشگاه بیان در کشور کانادا تحصیل کرده‌اند و به کمک اساتید آموزش‌دیده در داخل ایران کتاب‌های انحصاری ویکی را طراحی کرده‌اند. هم‌اکنون مجموعه کتاب‌های ویکی توانسته‌اند جایزه‌های بین‌المللی مختلفی را در کشور‌های مختلف جهان از جمله امارات از آن خود کنند. البته آموزشگاه بیان بیشتر از مفاهیم آیلتس به مفاهیم آموزشی کلی زبان تأکید دارد، اما به‌طور کلی دانشجویان می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آموزشی این مجموعه سطح آگاهی خود را در زبان انگلیسی به‌میزان قابل‌توجه‌ای افزایش دهند.

موسسه آموزشی گاما

9. موسسه آموزشی گاما

گاما را نیز می‌توان در لیست بهترین موسسه برای آیلتس قرار داد، چون این مجموعه کلاس‌های آموزشی متنوعی را برای سطوح مختلف آیلتس از سطح Pi1 تا سطوح بالاتر و نمره 7 برگزار می‌کند. کلاس‌های جبرانی این آموزشگاه نیز به‌صورت کاملاً رایگان برگزار می‌شوند تا دانشجویان دارای مشکل بتوانند از این کلاس‌ها استفاده کرده و اطلاعات خود را تکمیل‌تر کنند. هزینه کلاس‌های گاما بسیار مقرون‌به‌صرفه است و بر اساس سختی و مدت زمان دوره توسط مدرسین و مدیریت آموزشگاه تعیین می‌شود.

موسسه آموزش زبان ایران اروپا

10. موسسه آموزش زبان ایران اروپا

یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های آموزشی زبان در شهر تهران مجموعه ایران اروپا است که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد. این مجموعه برای سنین مختلف کلاس‌های آموزشی متنوعی را برگزار می‌کند و حتی می‌توان آن را بهترین گزینه برای مهارت جویان در آزمون آیلتس به‌شمار آورد. چنانچه دوره‌های آیلتس را در این آموزشگاه پشت سر بگذارید، نمره قابل‌قبولی در آزمون اصلی به‌دست خواهید آورد؛ البته مشروط بر اینکه تمام مفاهیم آموزشی را در ذهن بسپارید و با تلاش و پیگیری نکته‌های جدید را نیز بیاموزید. مرکز ایران اروپا کلاس‌های 48 جلسه‌ای برای آیلتس برگزار می‌کند که قطعاً طی آنها مهارت‌هایتان ارتقاء پیدا خواهند کرد.

کدام مرکز زبان را برای آموزش انتخاب کنم؟

قطعاً با وجود گزینه‌های متنوع برای شرکت در کلاس‌های آموزشی، دچار شک و تردید شده‌اید و انتخاب کمی برایتان سخت‌شده است. برای اینکه بهترین مرکز زبان را انتخاب کنید، در مرحله اول به موقعیت مکانی آن توجه داشته باشید. هرچه یک آموزشگاه به محل زندگی‌تان نزدیک تر باشد، گزینه بهتری است؛ چون برای پیمودن مسیر رسیدن به آموزشگاه لازم نیست مسافت طولانی را پشت سر بگذارید، این ویژگی به‌خصوص برای کسانی که خودرو شخصی ندارند، اهمیت زیادی دارد.

شما باید رزومه اساتید آموزشگاه‌ها را نیز بررسی کنید؛ قطعاً هر مؤسسه‌ای که اساتید حرفه‌ای‌تر و قابل‌اعتمادتری داشته باشید، به شما در مسیر رسیدن به هدفتان بیشتر کمک خواهد کرد. بحث هزینه‌ها را نیز نمی‌توان نادیده گرفت، چون قطعاً مؤسسه‌هایی با هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه گزینه مناسب تری به‌نظر می‌رسند. البته در نظر داشته باشید که آموزشگاه‌های غیر حرفه‌ای معمولاً هزینه‌های بسیار کمی را برای جلب زبان‌آموز در نظر می‌گیرند که قطعاً کیفیت محتوای آموزشی‌شان بسیار پایین خواهد بود؛ برای همین شما باید به‌دنبال آموزشگاه‌هایی حرفه‌ای با قیمت‌های مناسب باشید.

در حین انتخاب کلاس آموزش زبان به امکانات آنجا نیز توجه کنید. مثلاً هر چه از تکنولوژی بیشتری در کلاس‌ها استفاده‌شده باشد، تعداد دانشجویان هر کلاس اندک باشند و …، شرایط راحت‌تری برای تحصیل و آموزش به‌وجود می‌آید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام درباره امکانات و ویژگی‌های کلاس‌های آموزشی و حتی کل موسسه سوالاتی از مدیریت بپرسید تا به‌صورت کامل شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بهترین موسسه برای آیلتس، تضمین موفقیت در آزمون اصلی

با انتخاب بهترین موسسه برای آیلتس موفقیتتان را در آزمون اصلی تضمین خواهید کرد. متاسفانه با روی کار آمدن مؤسسه‌های غیرحرفه‌ای، انتخاب برای دانشجویان کمی سخت‌شده است؛ بنابراین باید دقتتان را در انتخاب بالا ببرید و فقط به‌سراغ مجموعه‌هایی بروید که پیشرفت و موفقیتتان را تضمین می‌کنند. این مراکز تضمین را با استخدام اساتید حرفه‌ای، منابع آموزشی پیشرفته، امکانات بسیار خوب و محیط آموزشی جذاب به‌وجود خواهند آورد.

به‌منظور شناخت بهترین موسسه برای آیلتس توصیه می‌کنیم که به‌سراغ شرکت‌کنندگان قبلی این آزمون بروید و از آنها درباره بهترین کلاس‌های آموزشی سوالاتی را بپرسید. بیشتر این افراد قطعاً در کلاس‌های مختلفی ثبت‌نام کرده‌اند و به‌خوبی می‌توانند درباره آنها به‌صورت کامل به شما مشاوره دهند. همچنین جستجو در اینترنت و مشاهده امکانات و دوره‌های مؤسسه‌ها در وب‌سایت‌ها و صفحه‌های اجتماعی‌شان کمکتان خواهد کرد تا دید نسبتاً کامل و خوبی درباره آنها به‌دست آورید و در صورت تمایل مراحل ثبت‌نامتان را طی کنید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30