دوره های آنلاین(بررسی دستورالعمل شرکت در دوره های آنلاین هیراد)

دوره های آنلاین(بررسی دستورالعمل شرکت در دوره های آنلاین هیراد)

دوره‌ های آنلاین یکی از پرمتقاضی ترین دوره‌ها می‌باشد. به خصوص در شرایط کرونا اکثر دانش‌پژوهان ازاین دوره‌ها استقبال می‌کنند. در زیر دستورالعمل‌ شرکت در دوره آنلاین را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم. با ما همراه باشید.

دستوالعمل دوره های آنلاین

دستورالعمل شماره 1 برای شرکت در دوره های آنلاین

 1. مسئولیت همه مواد آموزشی در حال آموزش در دوره های آنلاین این مرکز به عهده مرکز تخصصی زبان هیراد می باشد.تمامی سیلابسهای آموزشی توسط دپارتمان آموزشی این مرکز تدوین می شود.
 2. آموزش در بستر Adobe Connect تحولی عظیم در آموزش آنلاین آمیخته با تکنولوژی آموزشی می باشد.
 3. در چهارچوب قوانین و مقررات ، مسئولیت کامل نظارت همه جانبه علمی و آموزشی در تمامی دوره های آنلاین این مرکز به عهده مدیران آموزشی این موسسه می باشد.
 4. مرکز زبان هیراد طبق دستورالعمل اجرایی در حیطه و وظایف خود با فراهم کردن امکانات علمی ، آموزشی ، اجرایی و فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت آنلاین و پذیرش دانش پژوه در زمینه ارائه خدمات آموزشی مرتبط با زبان انگلیسی می نماید.
 5. دوره های آنلاین هیرادبه صورت کلاس محور ارائه می شوند.

دستورالعمل شماره 2 جهت شرکت در دوره های آنلاین

 1. در دوره های کلاس محور، دانش پژوه به صورت غیر حضوری در کلاس های آنلاین شرکت کرده و سپس از پایان کلاس در آزمون دوره مربوطه که به صورت آنلاین آنلاین برگزار می شود شرکت نموده و در صورت کسب نمره قبولی ،گواهینامه پایان دوره را دریافت می کند.
 2. تحول در آموزش آنلاین و کلاسهای کاربردی بر اساس مدل های نوین آموزشی آنلاین دنیا
 3. افزایش و گسترش کمی و کیفی دسترسی به آموزش آنلاین
 4. ارزیابی و سنجش میزان پیشرفت دانش پژوهان بر اساس مدل های نوین آموزشی آنلاین دنیا
 5. استفاده از آخرین دستاوردهای فناوری و یافته های پژوهشی در آموزش آنلاین
 6. شرکت در دوره های آنلاین هیراد نیاز به دانش IT زیادی ندارد. به راحتی هر دانش پژوهی می تواند به سایت هیراد بخش آموزش آنلاین ، منوی راهنمای آموزش آنلاین مراجعه کرده و به سیستم آنلاین دسترسی پیدا کنید.

دستورالعمل شماره 3

 1. در دوره های آنلاین هیراد با سیستم Adobe Connect پرسش و پاسخ از اساتید محترم به راحتی قابل اجراست. با کیفیت صدای دو طرفه. به دانش پژوهان اجازه داده می شود که به ترتیب سوالاتشان را مطرح کنند. همچنین در ادامه جواب را از استاد مربوطه دریافت کنند
 2. هر فردی با هر مقطع تحصیلی و حداقل سن 14 سال به شرط اینکه توانایی استفاده و کار با کامپیوتر و اینترنت را داشته باشد و دوره های آموزشی را مورد نیاز و مفید برای خود بداند، می تواند در دوره های آموزشی آنلاین این مرکز شرکت کند
 3. عنوان دوره ، نام استاد در هر دوره ، مدت زمان هر دوره و روز های تشکیل کلاس تماماً از طریق سایت این مرکز به اطلاع دانش پژوهان می رسد.
 4. در صورتی که به عللی دانش پژوهان نتوانند در یک جلسه از کلاس آنلاین شرکت کند، میبایست درخواست خود را کتبا به دپارتمان آموزشی هیراد تحویل دهد. تا فیلم آن جلسه از طریق دپارتمان IT برای ایشان ارسال گردد.

آخرین دستورالعمل

 1. ترجیحاً از دانش پژوهان درخواست میشود از کامپیوتر PC  برای اتصال به این سیستم استفاده کنند و استفاده از اپلیکیشن Adobe Connect  است در صورت عدم وجود اپلیکیشن ، افرادیکه اجباراً با مرورگر وارد میشنود از مرورگر موزیلافایرفاکس استفاده نمایند.
 2. اساتید و دانش پژوهان در بستر این سیستم آنلاین در کلاس باید به شئونات اسلامی احترام بگذارند. همچنین از پرداختن به حاشیه در تدریس کاملاً خودداری کنند.
 3. اساتید خانم باید با پوشش اسلامی در صورت استفاده از WebCam در بسته آموزش آنلاین ظاهر شوند
 4. اساتید آقا باید پوششی کامل منطبق با شئونات اسلامی در بستر این سیستم آنلاین در طول تدریس ظاهر شوند
 5. اگر اساتید و دانش پژوهان به قوانین و شئونات اسلامی خود در دوره های آنلاین احترام نگذارند از ادامه همکاری با آنها جلوگیری می‌شود.
 6. از دانش پژوهان محترم خواهشمندیم زیر ساخت اینترنتی خود در منزل را تقویت کنند. همچنین حداقل بستر اینترنت 1 تا 2 مگابایتی توصیه می گردد تا در این دوره ها بهترین کارایی را دریافت کنند
 7. تمامی مواد آموزشی تدریس شده در این کلاسهای آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی و یا Email  بعد از ثبت نام دانش پژوهان توسط دپارتمان آموزشی ارسال می گردد
 8. این آئین نامه از تاریخ 20/1/99 برای کلیه ثبت نام شدگان مرکز ، لازم الاجرا است.

دپارتمان آموزشی آنلاین مرکز زبان هیراد