فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

چه مدت برای آزمون آیلتس وقت نیاز دارید؟ ( مدت زمان آزمون آیلتس )

آزمون آیلتس نیز همانند آزمون OET یک سیستم بین‌الملی برای تست زبان انگلیسی می‌باشد که در آن مهارت خواندن، نوشتن، صحبت‌کردن و گوش‌دادن شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. مجله هیراد بهترین و سریع‌ترین راهکار را برای موفقیت در آزمون به زبان‌آموزان خود ارائه می‌دهد. ما در این مقاله به شما اطلاعات لازم و کافی درباره مدت زمان آزمون آیلتس را می گوییم.

آزمون IELTS و آزمون OET بهترین تست برای تحصیل و مهاجرت در کشورهای انگلیسی زبان می‌باشد. برای پیدا‌کردن کار و یا ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان نیازمند گذراندن آزمون آیتلس هستید و چنانچه جزء افراد فعال در حوزه بهداشت و درمان می‌باشید باید آزمون OET را پشت سر بگذرانید.

چقدر زمان را برای آزمون آیلتس نیاز دارید؟

برای آمادگی در آزمون آیلتس بین 3 تا 6 هفته زمان نیاز دارید، البته لازم به ذکر است که این زمان دقیقا با میزان دانش شما ارتباط مستقیم دارد. مجموعه هیراد با کادری حرفه‌ای امکان آموزش آیلتس تضمینی را نیز برای زبان‌آموزان خود فراهم می‌سازد.

به‌نوعی تمامی عزیزانی که در موسسه زبان هیراد ثبت‌نام می‌کنند، می‌توانند با خیال راحت آزمون آیتلس را با موفقیت پشت‌سر گذارند. زمانیکه تصمیم به شرکت در آزمون آیلتس گرفتید 1 تا 2 روز وقت بگذارید تا قالب آزمون را درک کنید.

ما یک آزمون آزمایشی در آیلتس تضمینی برای زبان‌آموز در نظر می‌گیریم که با کلیت موارد و منابع آشنا شود و در آن امکان ارزیابی مهارت تکمیل بخش‌ها با توجه به زمان استاندارد بررسی می‌شود.

آموزش آزمون آیلتس تضمینی

آزمون آیلتس همانند آزمون OET در صورت عدم کسب نمره قابل قبول امکان شرکت مجدد را دارد. چنانچه نمره شما زیر ۷ بود و با شرکت در کلاس آیلتس تضمینی هیراد با صرف ۲ الی ۳ هفته می‌توانید به نتیجه مطلوب برسید و نمره قبولی کسب نمایید.

در مدت زمان 2 الی 3 هفته موسسه زبان هیراد اصلی‌ترین منابع آزمون IELTS را در اختیار شما قرار می‌دهد و با تمرین در تست‌های مشخص زبان‌آموز را به امتیاز مورد نظر می‌رساند. چنانچه برای مهاجرت نیاز به آزمون آیلتس دارید، وقت را تلف نکنید و با شماره‌های مندرج در سایت هیراد تماس حاصل نمایید.

با حضور در آیلتس تضمینی امکان تمرین کامل و به‌موقع برای مهارت‌های هر بخش لحاظ می‌گردد. برنامه زمانبندی هیراد به گونه‌ای تعریف شده که با حضور در کلاس‌ها و تمرینات مستمر به حداکثر نمره دست خواهید یافت.

آموزش آنلاین زبان

در این شرایط بحرانی حضور فیزیکی در هر کلاسی ممکن است فرد را با مشکلاتی مواجه سازد و سلامتی او را به مخاطره بیندازد، از این رو موسسه زبان هیراد با ارائه کلاس آنلاین زبان این مشکل را به‌راحتی حل کرده است.

با ثبت‌نام اولیه به پلت‌فرم آموزش آنلاین زبان دست می‌یابید و دقیقا روند کلاس‌های فیزیکی در کلاس‌های آنلاین زبان صورت می‌پذیرد. تمامی فایل‌های مورد نظر برای زبان‌آموز از طریق شبکه‌های ارتباطی ارسال می‌گردد.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

منابع اصلی کلاس آنلاین زبان

برای آماده‌سازی آزمون باید دانش مکفی روی منابع اصلی داشته باشید، به تبع در صورت عدم آگاهی و خودآموزی با پایگاه داده عظیمی مواجه خواهید شد، کتاب‌ها و مقالات در این زمینه فراوانند. هیراد دسترسی شما را به اصلی‌ترین و مهم‌ترین منابع فراهم می‌سازد. با بهره‌گیری از منابع درست چهار مهارت اصلی زبان‌آموز، پرورش می‌یابد.

مواردی که برای IELTS تضمینی لحاظ شده، عبارتند از:

  • دسترسی به منابع اصلی و رسمی
  • نحوه آمادگی برای آزمون آیلتس
  • موارد رسمی IELTS
  • نکات برتر برای آیلتس آکادمیک
  • نکات مهم برای آموزش عمومی IELTS

مدرسین مجموعه هیراد به پشتوانه تجربه‌ای قدرتمند بهترین و سریع‌ترین مسیر را به صورت آموزش آنلاین زبان در اختیار زبان آموزان خود قرار می‌دهند. تمامی عزیزانی که در کلاس آیلتس تضمینی شرکت داشته‌اند، بالاترین سطح نمره را در آزمون IELTS به خود اختصاص داده‌اند. جهت مشاوره رایگان با موسسه زبان هیراد تماس بگیرید و موفقیت در زبان را با ما تجربه کنید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30