قبل از آزمون OET چه مواردی را باید بدانیم
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

قبل از آزمون OET چه مواردی را باید بدانیم؟

قبل از آزمون OET نیاز به یک آمادگی کامل دارید، تمام افرادی که در کادر درمان و بهداشت فعالیت دارند برای مهاجرت نیازمند پشت سرگذاشتن آزمون OET هستند. مجله هیراد قبل از شرکت در آزمون نکات بسیار مهمی را برای زبان آموزان خود بیان می‌کند.

باید گفت که آزمون OET یک آزمون پزشکی نیست، امتحانی برای ارزیابی دانش زبان شما در کشورهای موردنظر می‌باشد. فردی که در کادر درمان فعالیت دارد ممکن است پزشک متخصص و قابلی باشد ولی تسلط مکفی در زبان انگلیسی نداشته باشد.

آموزش تضمینی OET

عدم مهارت در زبان انگلیسی موجب می‌شود که شخص با تمام توانایی‌های درمانی نتواند امتیاز خوبی را کسب نماید. با توجه به مشغله کاری این قشر از جامعه مخصوصا در این روزهای بحرانی کرونا، موسسه زبان هیراد امکان آموزش تضمینی OET برای آنها فراهم آورده است.

در آموزش تضمینی OET تمامی موارد و منابع آزمون به‌صورت اصولی و ریشه‌ای به زبان آموز یاد داده می‌شود. همانطور که می‌دانید این آزمون همانند آزمون آیلتس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

یکی از اصلی‌ترین موارد برای مهاجرت و پیدا‌کردن کار مناسب دریافت نمره قابل قبول در OET و آیلتس می‌باشد. اولین و مهم‌ترین نکته ارزیابی دانش زبان انگلیسی فرد است.

هر میزان که توانایی زبان‌آموز در انگلیسی قوی‌تر باشد مسیر آموزش برای او هموارتر خواهد بود. همانطور که در پاراگراف قبل بیان شد در آزمون OET باید تمام موارد که در رابطه با آزمون آیلتس لحاظ می‌کنید، در این تست نیز در نظر بگیرید.

هر چهار مهارت زبان در آزمون OET

در مقالات قبلی مجله هیراد در رابطه با این چهار مهارت به صورت مفصل توضیح داده شد. در آزمون OET مهارت‌های: خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت‌کردن فرد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

قالب آزمونOET

همه آزمون‌های زبان حاوی قالب و ساختار مشخصی هستند و شما باید به درستی قالب قبل از آزمونOET درک کنید. البته این امر نیازمند زمان می‌باشد و آموزشگاه هیراد با برنامه دقیق زمانبندی در کوتاهترین زمان، تمامی اطلاعات کاربردی را به زبان‌آموز یاد می‌دهد.

در این راستا هیراد آزمون‌های تستی مشخصی را برای مخاطبان خود لحاظ می‌کند و ما در آزمون OET بالاترین خروجی قبولی را نسبت به سایر موسسات به خود اختصاص داده‌ایم.

نباید به صورت گذرا به مطالعه آزمون OET بپردازید، این امر به هیچ‌وجه به فرد کمک نخواهد کرد. نداشتن منابع و تدریس درست موجب سردرگمی زبان‌آموز می‌شود و در نتیجه خروجی مثبتی را به ارمغان نخواهد آورد.

با سیستم درجه‌بندی قبل از آزمون OET آشنا شوید.

نمره آزمون OET به صورت امتیازی و درجه‌بندی مطرح می‌شود که بهتر است موفق به اخذ درجه A یا B شوید. آزمون‌های فرعی نیز از A بهE  درجه‌بندی می شوند. با کمک گرفتن از منابع دقیق و درست امکان موفقیت فرد افزایش می‌یابد.

تعیین هدف قبل از آزمون OET

همیشه قبل از آزمون باید برای خود امتیازی تعیین کنید. اگر برنامه‌ریزی و هدف نداشته باشید ممکن است مجبور شوید در آزمون OET و یا هر آزمون دیگری مثل آیلتس مجدد وقت و هزینه پرداخت کنید.

با هدف مشخص و برنامه درست آموزش آنلاین زبان در مجموعه هیراد عملکرد خوبی را تجربه خواهید کرد. باتوجه به گسترش دنیای آنلاین امروزه در یادگیری به صورت مجازی خروجی به صورت چشمگیری توسعه یافته است.

در این شرایط خطرناک و مشغله‌کاری کادر درمان حضور در کلاس آنلاین زبان مسیر را برای زبان‌آموز هموار می‌سازد. در آموزش آنلاین زبان در تمامی مقاطع و آزمون‌های بین‌المللی فرد همان نتیجه‌ای را که در کلاس فیزیکی دارد به دست می‌آورد.

چه مواردی را باید قبل از آزمون OET بدانیم؟

برنامه کامل مطالعه در آموزش آنلاین زبان

این مورد را در هر دو آزمون OET و IELTS به یاد داشته باشید که در امتحانات بین‌المللی باید برنامه مطالعاتی داشته باشید. آموزش تضمینی OET در کلاس زبان آنلاین هیراد در مدت زمان 2 الی 3 ماه انجام می‌شود. این آزمون دقیقا بستگی به توانایی زبان‌آموز دارد.

حتی اگر فردی باشید که در زبان انگلیسی تبحر چندانی ندارد، مجموعه ما با کادر حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا امتیاز خوبی را کسب نمایید. زبان‌آموز در آموزش آنلاین نیاز نیست ساعت‌ها و روزها وقت بگذارد، شخص با حضور در کلاس آنلاین زبان و مرور مطالب به هدف خود خواهد رسید.

تست‌های تمرینی قبل از  شرکت در آزمون OET

ما در تست‌های عملی OET کمک زیادی به زبان‌آموز می‌کنیم و با شرکت در کلاس آنلاین زبان می‌توانید از دشواری‌های ذاتی این آزمون آگاه شوید. تمام مهارت‌های مورد نیاز را در بستر مدیریت زمان به شما یاد خواهیم داد.

روش‌های هموار پاسخگویی و غلبه بر سوالات در آموزش آنلاین زبان هیراد به زبان‌آموز انتقال می‌یابد. با حضور در این کلاس‌ها به بهترین شکل آماده آزمون خواهید شد. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه هیراد با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

منابع آزمون oet

آزمون OET یا Occupational English Test، یک آزمون زبان انگلیسی برای حرفه‌ای‌های پزشکی و مراقبتی است که شامل چهار بخش شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه است. برای آماده شدن برای آزمون OET، می‌توانید از منابع زیر استفاده کنید:

1. سایت رسمی OET: این سایت شامل منابع رسمی آزمون OET است که شامل نمونه سوالات، راهنمایی‌ها و موارد دیگر است.

2. کتاب‌های OET: برخی از کتاب‌های OET شامل نمونه سوالات و تمرین‌های بیشتری هستند که می‌توانید از آن‌ها برای آماده شدن برای آزمون استفاده کنید. برخی از کتاب‌های معروف OET عبارتند از: “OET Nursing: Official Practice Book 1” و “OET Medicine: Official Practice Book 2”.

3. دوره‌های آموزشی OET: برخی از موسسات آموزشی آزمون OET را به عنوان یکی از دوره‌های خود ارائه می‌دهند. در این دوره‌ها، معمولاً شما با نمونه سوالات و تمرین‌هایی که شبیه به آزمون اصلی هستند، آشنا می‌شوید و می‌توانید مهارت‌های زبانی خود را برای آزمون بهبود ببخشید.

4. منابع آزمون IELTS: چون آزمون OET با آیلتس ارتباط زیادی دارد، می‌توانید از منابع آزمون IELTS هم استفاده کنید، به ویژه در بخش‌های شنیداری و خواندن.

با توجه به اینکه آزمون OET برای حرفه‌ای‌های پزشکی و مراقبتی طراحی شده است، برای بهترین نتیجه، بهتر است منابع و تمرین‌هایی را که به موضوعات پزشکی و مراقبتی مرتبط هستند، بیشتر مورد استفاده قرار دهید.

با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان هیراد نمره قبولی خود را در آزمون oet به راحتی کسب کنید

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30