وبلاگ

پکیج دوره آیلتس

پکیج دوره آیلتس
مقالات آموزشی

پکیج دوره آیلتس

پکیج دوره آیلتس 

پکیج دوره آیلتس در مرکز تخصصی زبان هیراد پکیج دوره آیلتس 46 جلسه می باشد که درعرض دو ماه یا چهار ماه تدریس می شود.

در صورتیکه متقاضیان مهارت های آیلتس را تک تک شرکت کنند دوره آیلتس 4 ماه طول می کشد ، اما اگر متقاضیان مهارت های آیلتس را دوتا دوتا با هم شرکت کنند دوره آیلتس 2 ماه طول می کشد.

بعد از گذراندن دوره آیلتس دانشچویان حدودا دو هفته یا یک ماه در امتحانات ماک آیلتس شرکت می کنند. سپس در امتحان واقعی آیلتس شرکت می کنند و نمره مورد نیاز خود را کسب می کنند.

ثبت نام پکیج دوره آیلتس:

شایان ذکر است که اگر متقاضیان آیلتس پکیج کامل آیلتس (آیلتس چهار مهارت) را ثبت نام کنند شامل 10 درصد تخفیف می شوند.

آیلتس چهارت مهارت این امکان را فراهم می آورد که متقاضیان برای امتحان کاملا آماده شوند. شایان ذکر است که متقاضیان آیلتس می توانند در هیراد برای آیلتس تک مهارت هم ثبت نام کنند.هر مهارت آیلتس شامل 12جلسه می باشد.

مهارت لیسنینگ شامل 10 جلسه می باشد. هر مهارت آیلتس به نوبه خود دنیای کاملا متفاوت خود را دارد و باید حتما در مرکز تخصصی هیراد گذرانده شود.

مهارت های آیلتس علاوه بر تدریس مهارت ها دانش زبان عمومی انگلیسی متقاضی آیلتس را به طور قابل توجهی بالا می برد و همه جوره وی را برای آزمون آیلتس آماده می کند.

پکیج دوره آیلتس مرکز تخصصی زبان هیراد از سیر تا پیاز آیلتس را به متقاضیان آیلتس تدریس می کند و آنها را از لحاظ روحی هم برای این امتحان آماده می کند.

آیا آزمون pte در ایران برگزار می شود؟

دوره های آیلتس آکادمی زبان هیراد:

در دوره های آیتس هیراد جزوات خیلی حرفه ای به دانشجویان تدریس می شوند که می توانند سالها ازآنها به عنوان دایرت المعارف استفاده کنند و روز به روز با مطالعه بیشتر و دقیق  تر آنها زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و در کار، تحصیل و زندگی خود به دور دست ها برسند.

                      خوشحال خواهیم  در صورتی که این مقاله را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + هفت =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30