وبلاگ

شکل دادن به آموزش آنلاین

شکل دادن به آموزش آنلاین
مقالات آموزشی

شکل دادن به آموزش آنلاین

مشکلی که ما در حال حاضر با آن روبرو هستیم، اینست که آموزش آنلاین در قرن بیست و یکم با خارق‌العاده‌ترین چالش‌ها مواجه است. جهانی‌سازی و دیجیتالی‌شدن موجب افزایش حاشیه‌سازی گشته و بحران کرونا نیز تمام دنیا را درگیر و سردرگم نموده است. مجله هیراد در مقالات خود به بررسی آموزش آنلاین در عصر حاضر می‌پردازد.

در اوایل سال 2019 یک تیم کوچک از دانشگاه کمبریج به ارائه راهکاری در راستای آموزش پرداختند و برای این راهکار هدفی در نظر گرفته شد و براساس این سوال:

آیا آموزش آنلاین برای پاسخگویی به نیازهای جوانان و آماده‌سازی آنها تمام موارد را در نظر گرفته است. در تحقیقات مهم و برجسته در رابطه با این موضوع بسیاری از موارد باید در نظر گرفته می‌شد.

آینده آموزش آنلاین و مهارت‌های مرتبط با آن باید اصلاح شود، منطبق و همگام با زمان جلو رود. امروزه با توجه به مشکل بزرگ کرونا که نزدیک به یک سال است که دنیا را از حالت طبیعی خارج کرده، برگزاری کلاس‌های آنلاین آموزشی در جایگاه ویژه‌ای قرار گرفته است.

مدیریت آموزش آنلاین

با توجه به یک دفعه‌بودن این اتفاق بسیاری از افراد نتوانستند به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. این امر یا بر اثر عدم دانش بود و یا عدم دسترسی به سیستم‌های اینترنتی و پلت‌فرم‌های استاندارد ایجاد شد.

آموزش زبان انگلیسی نیز که یکی از مهم‌ترین موارد برای دنیای امروز می‌باشد، مانند بقیه آموزش‌ها با این مشکل مواجه شد، از این رو تمامی موسسه‌های معتبر شروع به تهیه زیرساخت ارتباطی کرده اند. موسسه معتبر زبان هیراد نیز با ارائه پلت‌فرم استاندارد در راستای آموزش آنلاین نقش موثری را ایفا نمود.

مدیرعامل مجموعه هیراد شکاف مهارت و خلاقیت را در راستای آموزش آنلاین جلو برد و توانست با بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و مجرب در سریع‌ترین زمان ممکن امکان برگزاری کلاس آنلاین زبان را برای زبان‌آموزان فراهم سازد.

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، امروزه مردمان به ارتباطات دیجیتالی توجه ویژه‌ای دارند. این فرصت عظیم موجب شده سیستم آموزشی نیز مدرن شود تا تمامی خواستگاه کاربران را محقق سازد.

شکل دادن به آموزش آنلاین

شکل دادن به آموزش آنلاین

نقش بحران کرونا در آموزش آنلاین

بحران کرونا اصلی‌ترین اتفاق در سوق‌دادن ارتباطات به صورت مجازی بود، این بحران در سلامت روان همگان تاثیر منفی داشته و امروزه افراد ترجیح می‌دهند ارتباطات خود را محدود کنند تا سلامتیشان به خطر نیفتد.

کلاس آنلاین زبان علاوه بر کاهش تردد نقش بسزایی در یادگیری افراد داشت چرا که تمامی اتفاقات کلاس حضوری در آن برقرار است و افراد می‌توانند اطلاعات خود را ضبط نمایند و در صورت نیاز با مراجعه مجدد به پاسخ‌های خود دست یابند.

چه کاری برای آموزش آنلاین در آینده می‌توانیم، انجام دهیم؟

علاوه بر تحقیقات گسترده در این زمینه باید کنفرانس‌های مرتبط با هر آموزشی برگزار گردد تا خروجی‌ها به صورت شفاف برای پژوهشگران ارائه شود. در این کنفرانس‌های معلمان باید حضور داشته باشند تا قدم به قدم اتفاقات را رصد نمایند.

امروزه شرکت‌های نوپا و کارآفرین توجه زیادی به بستر آموزش آنلاین دارند به نوعی همکاری آنها با سیستم آموزشی می‌تواند اثربخشی بالایی داشته باشد. یکی از اصلی‌ترین محاسن آموزش آنلاین مبحث مدیریت هزینه و زمان است، با حضور در کلاس‌های آنلاین به جرات می‌توان گفت که میزان هزینه‌ها به نصف می‌رسد.

مجله هیراد در مقالات بعدی به تفصیل به آموزش آنلاین از زوایای مختلف می‌پردازد. مجموعه هیراد با بهره گیری از تیم حرفه‌ای و مجرب به آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی و سایر زبان ها می‌پردازد. جهت مشاوره رایگان با شماره‌های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هجده =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30