وبلاگ

دوره آمادگی آزمون آیلتس 🔴 برای آمادگی در آزمون آیلتس چه کارهایی باید انجام داد؟

دوره آمادگی آزمون آیلتس
مقالات آموزشی

دوره آمادگی آزمون آیلتس 🔴 برای آمادگی در آزمون آیلتس چه کارهایی باید انجام داد؟

ما در این مقاله برای شما نحوه دوره آمادگی آزمون آیلتس را بصورت جامع و کامل توضیح می دهیم. اینکه برای موفقیت در آزمون آیلتس چه کارهایی را باید انجام دهید. در کلاس آمادگی آزمون آیلتس علاوه بر دانش انگلیسی، چهار مهارت ارتباطیReading, Writing, Listening,  و  Speaking نیز مورد ارزیابی قرار میگیرند. 

از آنجایی که در سیستم آموزشی کشور ما بیشتر تمرکز بر حفظیات بوده و توانایی های عملی پرورش داده نمی شود، شرکت در آزمون IELTS  چالشی جدی برای شرکت کنندگان آن خواهد بود. داوطلبین این آزمون عموما در ابتدا سعی میکنند با حفظ کردن چهارچوب و جملات آزمون به یادگیری بپردازند یا به دنبال روش ها و تکنیک های میانبر در یادگیری هستند؛ اما باید توجه داشت که قدم در راه درستی نگذاشته اند.

دوره آمادگی آزمون آیلتس 

برای آمادگی آیلتس (Prepare for IELTS Test ) چه احتیاج است؟

تجربه نشان داده است که برای موفقیت در آزمون IELTS تقویت چهار بخش مورد نیاز است:

  • دانش عمومی زبان و چهار مهارت شان

لازم است دانش خود را در زمینه گرامر، معانی و تلفظ کلمات و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن افزایش دهید. میزان دانش و مهارت و شما معادل نمره آیلتس تان خواهد بود.

  • استراتژی ها و تکنیک های آیلتس

هر بخش آزمون IELTS تکنیک های خاص خود را که این تکنیک ها برای هر فرد عملکرد و کاربرد متفاوتی دارند. این تکنیک ها را با فرمول های میانبر کنکور اشتباه نگیرید. شما باید با تمرین و تکرار تکینیک ها، روش منحصر به فرد خود را برای دستیابی به بهترین نتیجه شناسایی کنید و استراتژی بچینید.

  • اطلاعات عمومی، بیشتر در فضای آکادمیک

همانطور که اشاره شد دانش عمومی انگلیسی نکته مهمی است اما تقویت اطلاعات عمومی نیز به همان اندازه با اهمیت است. در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ نیاز است که با توجه به اطلاعات عمومی خود حول محور موضوع مطرح شده صحبت کنید و به جنبه های مختلف آن بپردازید.

  • هوش هیجانی (EQ)

توانایی شما در مدیریت استرس و عواطف خود در طول آزمون یک نکته کلیدی است. اگر شما به سرعت دچار استرس می شوید و توانایی کنترل آن را ندارید باید به دنبال راهکاری برای حل این مشکل باشید چرا که همین نکته به ظاهر ساده می تواند تمامی زحمات و دانش عمومی انگلیسی و اطلاعاتی شما و تکنیک هایی که بر آن ها مسلط شده بودید را از بین ببرد و نتیجه را شدیدا تحت تاثیر قرار بدهد.

بهترین راه آمادگی آزمون OET بهترین راه آمادگی آزمون OET

نکات دوره آمادگی آزمون آیلتس

خیلی مهم! قبل آزمون اصلی یک آیلتس آزمایشی را تجربه کنید!

یکی از کارهایی که در پروسه آمادگی IELTS باید انجام بدهید، شرکت در چند مرحله آزمون آزمایشی آیلتس قبل از آزمون اصلی است. هرچقدر هم آماده باشید، فقط می توان از روی نتیجه ی آزمون ماک آیلتس شما گفت که آیا الان برای شرکت در آزمون اصلی آماده هستید یا خیر.

در مرکز تخصصی زبان هیراد دوره های چهارمهارت آیلتس با حصور اساتید مجرب و با تجربه بصورت گروهی و خصوصی، حضوری و آنلاین، متناسب با شرایط متقاضیان برگزار میشود. همچنین پکیج های متنوعی با توجه به زمان و نیاز افراد طراحی و اجرا می شوند. در انتهای دوره های چهار مهارت نیز می توانید از 2 آزمون ماک رایگان بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت موسسه به آدرس www.hiradenglish.com و پیج اینستاگرام به آدرس @hiradenglish از جدید ترین دوره های آموزشی مطلع شوید.

                           خوشحال خواهیم شد این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.​​

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 7 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30