بسته خودآموز مکالمه زبان انگلیسی

بسته های خودآموز زبان انگلیسی

از آنجایی که بسیاری از دانش پژوهان در یادگیری مکالمه زبان دچار مشکل بوده اند و به علت عدم وجود یک سیستم آموزشی منسجم در ارائه مطالب از پایه تا پیشرفته در مدت زمان کم به موفقیتی در این زمینه دست نیافته اند، دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد نسبت به گردآوری و تألیف دقیق بسته های خودآموز مکالمه اقدام کرده است. این بسته های آموزشی در سه سطح مبتدی، میانی و پیشرفته ارائه می شوند. دپارتمان آموزشی هیراد این ادعا را دارد که همه دانش پژوهان حتی افراد بسیار ضعیف می توانند با مطالعه این بسته های آموزشی در مدت زمان منطقی به اوج قابلیت دست یابند. این بسته های آموزشی، آموزش قدم به قدم با یک سیستم بسیار مکانیزه بر طبق طرح درس ارائه شده و برنامه روزانه مطالعه ارائه می نمایند.

خرید بسته های خودآموز زبان انگلیسی

نقطه قوت این خودآموز مکالمه زبان انگلیسی آن است که در آموزش فقط به نکات مهم و کاربردی که در مکالمه مهم هستند اشاره شده و از پرداختن به نکات غیر مرتبط خودداری شده است.

دانش پژوهان با مطالعه دقیق این بسته های آموزشی برای تقویت مکالمه اصلاً نیازی به مطالعه منابع آموزشی دیگری ندارند. این بسته ها با طبقه بندی و انسجام در آموزش، دانش پژوهان را از سر در گمی در مسیر یادگیری مکالمه زبان خارج می کنند.

ویژگی بسته های خودآموز مکالمه زبان انگلیسی: 

 

• همراه با کتاب راهنما و پشتیبانی، نقشۀ راه و طرح درس قدم به قدم
• پرداختن به تدریس گرامر، لغت، اصطلاحات، درک مطلب، مکالمات روزمرۀ کاربردی در صحنه های متفاوت، Listening  و جمله سازی از مبتدی تا پیشرفته
• پاسخ های کاملاً تشریحی برای هر سؤال، ارائه جواب تمام سؤالات مربوط به Speaking، ارائه لغات طبقه بندی شده با مثال های متفاوت
• آزمون های استاندارد طبقه بندی شده به جهت سنجش پیشرفت دانش پژوه در یادگیری در میان دوره و پایان دوره
• تدریس بسته های مکالمه با زبان بسیار ساده و سلیس مانند زبان استاد در کلاس
• استفاده از زبان فارسی در تدریس نکات مهم در هر چهار مهارت علاوه بر زبان انگلیسی
• طبقه بندی دقیق در ارائه آموزش همۀ نکات مربوط به مکالمه
• پشتیبانی دقیق هیراد با ارائه برنامه ای منسجم
• ارائه CD  های آموزشی شامل تدریس بعضی از نکات مهم بسته های آموزشی مکالمه در بخش پشتیبانی
• تطبیق و ارائه مطالب در این بسته های آموزشی با فرهنگ کشور ایران
• این بسته های آموزشی برای دانش پژوهانی طراحی شده اند که فرصت کافی برای شرکت در کلاس های عمومی زبان را ندارند و از طرفی محل اقامتشان دور از شعبات هیراد می باشد اما قصد یادگیری مکالمه زبان در کمترین مدت را دارند.

لازم به ذکر است که هیأت علمی این مرکز تا حد امکان سعی کرده است با استفاده از ابزار محتوای دیجیتال آموزش را برای دانش پژوهان،  کاربردی تر و با خلق صحنه های متفاوت آن را جذاب تر کند. فیلم های آموزشی، سی دی های تصویری، شنیداری و تمرین روی تلفظ صحیح کلمات طبق طرح درس و سیلابس آموزشی در دفترچۀ راهنما ارائه شده اند. در حقیقت، بعد از آموزش نکات تئوری، تدریس از طریق محتوای دیجیتال وارد مرحلۀ بسیار کاربردی تری می شود. تمام بسته های خودآموز این مرکز مطالب آموزشی را طبقه بندی کرده و انسجام خاصی در ارائه مطالب دارند تا دانش پژوهان از سردرگمی در یادگیری مکالمه با آموزشی غیر منسجم خارج شوند و به امنیت خاطر در این زمینه دست یابند.

برای خرید بسته های خودآموز مکالمه زبان انگلیسی به صورت آنلاین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هیراد، بسته های خود را انتخاب و سفارش دهید.

** توجه **

شرکت ها و سازمان ها می توانند با خرید این بسته های آموزشی مکالمه و توزیع آن در میان کارمندان و مدیران و استفاده از طرح پشتیبانی هیراد تحولی عظیم در مدت زمان کمی در میان کارمندان در مهارت های مکالمه و مکاتبات ایجاد نموده و به عملکرد بهتر شرکت کمک قابل توجهی کنند.

با خرید بسته های آموزشی و خودآموز مکالمه زبان انگلیسی هیراد معلم را به خانه ببرید

بسته های آموزشی خودآموز مکالمه هیراد با نقشه راه و کتاب راهنما و پشتیبانی قدم به قدم دانش پژوه را در روند مطالعه هدایت می کنند .

 مدت زمان مطالعه این خودآموز مکالمه زبان انگلیسی

بسته های آموزشی مکالمه کاملاً خودآموز هیراد در سه سطح مبتدی، میانی و پیشرفته طراحی شده اند. اگر دانش پژوهی بخواهد هر سه بسته آموزشی را مورد مطالعه قرار دهد. بر اساس زمانبندی ارائه شده در کتاب راهنما، مطالعه هر بسته آموزشی دو ماه طول می کشد بنابراین مطالعه کل بسته آموزشی شش ماه طول می کشد.

چشم انداز خودآموز مکالمه زبان انگلیسی

بعد از مطالعه هر سه بسته آموزشی، دپارتمان آموزشی هیراد به راحتی این اطمینان را به دانش پژوهان می دهد که بتوانند در زمینه تقویت زبان عمومی و مکالمه به قابلیتهای قابل توجهی در مدت زمان کم دست یابند زیرا این بسته های آموزشی در ارائه مطالب اصلاً وارد حاشیه نشده و فقط به نکات مهم می پردازند بنابراین با هدایت قدم به قدم دانش پژوه، دستیابی به این قابلیت ها بسیار آسان است.

سطوح بسته های خودآموز زبان انگلیسی هیراد

PET zeroElementaryسطح مبتدی
PET 1&2Intermediateسطح میانی
PET 3&4Advancedسطح پیشرفته

** توجه

مطالعه این بسته آموزشی خودآموز مکالمه به شرکت ها و سازمان های مهندسی، پزشکی و بین المللی و بازرگانی بسیار توصیه می شود.

خواهشمندیم روی PDF کتاب راهنمای بسته خودآموز مکالمه زبان انگلیسی (مبتدی – میانی – پیشرفته) کلیک کنید و مفصلا با فرآیند آموزشی در این بسته آشنا شوید.

 PDF  بسته خودآموز مکالمه انگلیسی شامل موارد زیر می باشد.

  • کتاب راهنما
  • نقشه راه
  • طرح درس روزانه (Study Plan) اموزش
  • جزییات مربوط به CD های صوتی و فیلم هر بسته
  • آزمون های میان دوره ایی و پایان دوره ایی OSIT و  FTCT
  • روند پشتیبانی هر بسته بعد از شروع مطالعه
  • سیلابس آموزشی تدریس شده در هر بسته
کد بسته
سطح
شرح بسته
هزینه به ريال با احتساب تخفیف وِیژه
HI-AP-05
سطح مبتدی
کتاب + فیلم آموزشی + دفترچه راهنما
20.000.000
HI-AP-06
سطح میانی
کتاب + فیلم آموزشی +دفترچه راهنما
20.000.000
HI-AP-07
سطح پیشرفته
کتاب + فیلم آموزشی +دفترچه راهنما
22.000.000
HI-AP-08
مبتدی+ میانی+ پیشرفته
خرید همزمان بسته‌های خودآموز مکالمه هر سه سطح (مبتدی-میانی-پیشرفته) + کتاب+ ویدیوهای آموزشی
49.000.000

بسته خودآموز مکالمه زبان انگلیسی هیراد شامل کتاب همراه با ویدیو آموزشی کامل است.

این بسته حاوی دفترچه راهنما می‌باشد و معلم را به خانه می‌آورد! 

دوره‌های مکالمه با کیفیت بسیار بالا در استودیو ضبط شده اند و آموزش کامل اسپیکینگ، گرامر، جمله سازی، وکب، اصطلاحات، درک مطلب کاملا تدریس شده اند. 

موارد فوق توسط اساتید مجید سیدیان و حمید سیدیان در این بسته خودآموز تدریس شده اند. 

خواهشمندیم جهت آشنایی بیشتر با هر بسته کاملا این PDF را مطالعه فرمایید.

لازم به ذکر است که کتاب های راهنمای دوره های مکالمه (مبتدی – میانی – پیشرفته) یکی می باشد و روند آموزش هر دو دوره در این کتاب راهنما مفصلا توضیح داده شده است.

به جهت آگاهی بیشتر از فرایند آموزش بسته های خودآموز هیراد، چند صفحه از بسته های خود آموز مکالمه زبان انگلیسی را به عنوان دمو مورد ملاحظه قرار دهید.

به جهت آگاهی بیشتر از فرایند آموزش بسته های خودآموز هیراد، چند صفحه از بسته های خود آموز مکالمه زبان انگلیسی را به عنوان دمو مورد ملاحظه قرار دهید.

برای دریافت مشاوره و خرید ویدئوهای آموزشی تلفن خود را در باکس زیر وارد نمایید.