ارتقا زبان انگلیسی با سریال
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

5 سریال تلویزیونی برای ارتقا سریع سطح زبان انگلیسی (ارتقا زبان انگلیسی با سریال )

آیا ما همیشه به دنبال راه های سرگرم کننده برای یادگیری زبان نیستیم؟ خوب، آنها وجود دارند و تماشای تلویزیون یکی از آنهاست. شما می توانید بدون اینکه متوجه شوید انگلیسی یا زبان دیگری را یاد بگیرید.ما به شما ارتقا زبان انگلیسی با سریال را پیشنهاد می دهیم. مکالمه فشرده زبان انگلیسی را با هیراد تجربه کنید.

در اینجا پنج سریال تلویزیونی معروف وجود دارد که به شما کمک می کند سطح انگلیسی خود را ارتقا دهید و لغات جدید و پیچیده ای را یاد بگیرید.

سعی کنید این سریال ها را با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید و زمانی که شروع به درک بیشتر و بیشتر کردید، آن‌ها را خاموش کنید. تعجب خواهید کرد که چقدر می توانید درک کنید. توصیه می کنیم حداقل دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه “تمرین” کنید. نتایج در کوتاه ترین زمان خواهد آمد!

ارتقا زبان انگلیسی با سریال

 

بنابراین، در اینجا نمایش هایی است که ما بیشتر برای مطالعه زبان انگلیسی توصیه می کنیم:

  •  دوستان(Friends)

شش دوست از شهر نیویورک ما را به مدت 10 سال خوشحال کرده اند. اکنون، می‌توانید در یک سفر فرهنگی به دهه 90 سفر کنید و در عین حال انگلیسی خود را نیز بهبود بخشید. ما این نمایش را توصیه می کنیم زیرا طرح ها پیچیده نیستند و دیالوگ ها اغلب آهسته و عمدی هستند.

بهترین سریال برای: صحبت کردن، آشنایی با لغات قدیمی، حفظ جملات مفید و روزمره.

 

  •  نظریه انفجار بزرگThe Big Bang Theory

نمایشی بسیار مدرن و بدیع که ماجراهای چهار نخبه را روایت می کند. هر قسمت پر از موقعیت های مختلف و خنده دار است. ایده آل برای یادگیری زبان انگلیسی روزمره، اما همچنین برخی از واژگان مهندسی یا علمی خاص. گاهی اوقات شخصیت‌های نمایش کمی سریع صحبت می‌کنند، بنابراین اجازه ندهید که شما را دلسرد کند  فقط زمان بیشتری را با زیرنویس انگلیسی صرف کنید. در صورت نیاز، می توانید نمایش را متوقف کنید و لحظات انتخابی را مرحله به مرحله مرور کنید.

بهترین سریال برای: به لطف شخصیت های چند فرهنگی می توانید لهجه های مختلف انگلیسی را درک کنید.​

23 عبارت اصلی و پرکاربرد انگلیسی
23 عبارت اصلی و پرکاربرد انگلیسی

23 عبارت اصلی و پرکاربرد انگلیسی

سریال هایی که به ارتقا زبان انگلیسی کمک می کنند

  • دفتر(The Office)

درک لهجه انگلیسی اغلب سخت است، به ویژه برای زبان آموزان مبتدی یا متوسط. ارتقای درک شنیداری شما به سطح بعدی می تواند کار سختی باشد، بنابراین چه راهی بهتر از تماشای یک برنامه تلویزیونی اعتیادآور و خنده دار برای انجام این کار؟

آفیس یک کلاسیک ناب است. آفیس یک شو ساختگی بریتانیایی است که زندگی روزمره را در یک دفتر کار انگلیسی نشان می دهد. به گونه ای ساخته شده است که شما فکر کنید دوربین در تمام طول روز کارمندان را دنبال می کند.

  •  مردان دیوانه (Mad Men)

سطح زبان انگلیسی این سریال کمی پیشرفته تر است و دیدن آن پس از سریال های بالا توصیه می شود. این برنامه به شما تا حدی زبان تجاری BEC نیز آموزش می دهد .این نمایش در دهه 60 در آژانس تبلیغاتی نیویورک رخ می دهد.

 

  • کت و شلوار( Suits ) 

این برنامه ممکن است یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی برای بهبود سطح زبان انگلیسی تجاری و یا همان BEC شما باشد. داستان مربوط به یک دانش آموز سابق است که هنگام انعقاد یک معامله مواد مخدر غیرقانونی از دستگیر شدن اجتناب می کند. او به نوعی با یکی از بهترین وکلای نیویورک، هاروی اسپکتر برخورد می کند.

 نمایش مملو از واژگان خاص (و اغلب بسیار دشوار) است. برای یادگیری کلمه به کلمه انگلیسی بهترین نیست، اما برای شروع یک سفر با انگلیسی تجاری عالی است!

 خوشحال خواهیم شد این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.​​

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30