صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

Pre IELTS and Pre TOEFL

کلاس های پیش نیاز آزمون های IELTS & TOEFL

داوطلبین آزمون IELTS و TOEFL که در آزمون تعیین سطح هیراد سطح دانش عمومی انگلیسی ایشان متوسط ضعیف (Pre Intermediate) و یا متوسط (Intermediate) ارزیابی می گردد، می بایست قبل از شروه دوره های آماده سازی آزمون IELTS و یا آزمون TOEFL iBT دوره پیش نیاز PRE IELTS & TOEFL را بگذرانند.

در خصوص این دوره ذکر 2 نکته ضروری است:

 • دوره PRE IELTS & TOEFL هیراد برای داوطلبین آزمون های IELTS و TOEFL مشترک می باشد.
 • دوره پیش نیاز آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL را افرادیکه زمان کوتاهی برای شرکت در آزمون اصلی خود دارند، می توانند همزمان با دوره های آماده سازی آزمون اصلی بگذرانند

دپارتمان آموزش IELTS هیراد با گردآوری، تدوین و تأمین منابع تخصصی کتاب انحصاری پیش نیاز آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL   ویژه این دوره را طراحی و با ارائه طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون های  IELTS & TOEFL  و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL می نماید.

ویژگی های ممتاز دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل

 PRE IELTS & TOEFL

 • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص و آموزش دیده
 • ارائه منابع ویژه و انحصاری به همراه طرح درس دقیق جهت دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل
 • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها و ضعف ها
 • Household study plan
 • آموزش عمومی زبان انگلیسی جهت ارتقا سطح دانش انگلیسی داوطلبین
 • تا آمادگی ایشان برای شرکت در دوره های آماده سازی آزمون های  IELTS & TOEFL
 • تمرین و تقویت هر چهار مهارت زبان
 • تدریس گرامر و جمله سازی پیشرفته انگلیسی
 • تدریس لغات طبقه بندی شده مناسب و پرکاربرد
 • ارائه دروس با کمک فیلم های آموزشی
 • تقویت ایده پردازی داوطلبین در مهارت Speaking


شرایط برگزاری:

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین سطح دقیق توانمندی باید دوره خود را بگذراند.


لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره  Pre-Tofel & Pre-IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به گام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

شعار هیراد نظارت مستمر بر روی فرآیند آموزش در هر دوره می باشد.

به جهت آشنایی کافی با طرح درس IELTS روی فایل های زیر  (PDF lesson plans) کلیک کنید.

Lesson plans

شرایط ویژه دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  Pre IELTS & Pre TOEFL

دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL در مؤسسه هیراد با سیستم آموزش ویژه به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون هایIELTS & TOEFL تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند.

 

 

کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان، ‌خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

 شرایط ویژه دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL مؤسسه هیراد را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافلPRE IELTS & TOEFL  برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

صرفه جویی در زمان آماده سازی

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آماده سازی آزمون های  IELTS & TOEFL،‌ زمان محدود ایشان برای آماده سازی میباشد. دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافلPRE IELTS & TOEFL  مرکز تخصصی زبان هیراد این امکان را مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت بهینه خود را برای ورود به دوره های آماده سازی آزمون های IELTS & TOEFL برسانند.

تقویت دانش عمومی زبان انگلیسی

با توجه به سرفصل دروس ارائه شده در دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL مؤسسه زبان انگلیسی هیراد، این دوره می تواند به ارتقا هرچه بیشتر دانش عمومی زبان انگلیسی داوطلبین کمک شایانی نماید. این موضوع به گونه ای است که حتی افرادیکه قصد شرکت در آزمون های IELTS & TOEFL را ندارند نیز می توانند در صورتیکه نیاز به تقویت 30 ال 40 درصدی سطح انگلیسی خود در مدت زمان بسیار کوتاه دارند، در این دوره شرکت نمایند.

توضیحات تکمیلی:

به دانشپژوهان توصیه می شود که اگر سطح زبان ضعیفی دارند ، مسلماً در کوتاه ترین زمان ، نیاز به تقویت زبان عمومی خود در چهار مهارت خواهند داشت .این دانشپژوهان ابتدا باید 2 دوره  Fundamental را تحت عنوان دوره مکالمه Intensive 1 ,  Intensive 2 بگذرانند .

 چهار چوب دوره ها و کتب  Intensive (PET)  آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد توسط هیئت علمی این مرکز طراحی شده است ، لذا اطلاعات و مفاد آموزشی دوره هایآموزش فشرده زبان انگلیسی جهت کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن بهینه سازی شده است تا زبان آموز بتواند درمدت زمان کوتاهی از سطح مقدماتی زبان انگلیسی برای شرکت در دوره های آیلتس(IELTS) و تافل (TOEFL iBT) کسب آمادگی نماید.

دانشپژوهان زیادی از ضیق وقت برای کسب چهار مهارت زبان انگلیسی اظهار نگرانی می کنند ،این مشکل با شرکت در دوره ی فشرده زبان انگلیسی (PET)   به طور کل مرتفع خواهد شد .آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره های مکالمه فشرده زبان  Intensive](PET) [ فقط به  تدریس نکات کلیدی و مهمی می پردازد که زمینه ساز موفقیت در آزمون آیلتس(IELTS) و آزمون تافل(TOEFLشود و دانشپژوهان پا به پای اساتید پیش می روند و مسلماً درک و لذت بیشتر از شرکت در کلاسها خواهند داشت.

فرآیند کسب نمره قابل قبول در این مرکز از دوره مبتدی تا آیلتس(IELTS) :

 1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
 2. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
 3. شرکت در یک دوره پیش نیاز آزمون آیلتس (PRE-IELTS) و (PRE-TOEFL)(18 جلسه)
 4. شرکت در دوره چهار مهارت آزمون آیلتس (IELTS)(12 جلسه READING)و(12 جلسه SPEAKING)و(12جلسهWRITING)و(10 جلسه LISTENING. لازم به ذکر است کهدوره آیلتس(IELTS) در طول هفته هر مهارت به صورت جداگانه تدریس می شود ام در آخر هفته چهار مهارت آیلتس (IELTS) به صورت همزمان پنج شنبه ها ها از ساعت 10:30 تا 13:30 همراه با زمان استراحت ارائه می شود.
 5. شرکت در 4 آزمون شبیه ساز آیلتس(MOCK)
 6. شرکت در دوره های پست آیلتس(Post IELTS) . این دوره ها ویژه دانشپژوهانی است که در آزمون آیلتس شرکت کرده و رتبه مورد نظر خود را کسب نکرده اند و یا آن دسته از دانشپژوهانی که رتبه های بالای 6.5 را مد نظر  و یا افرادی قصد انجام تمارین بیشتری به جهت افزایش سرعت دقت و تمرکز و حتی تجربه در آزمون آیلتس را دارند.این دوره ها (15 جلسه ) می باشد.

دوره های پست آیلتس (POST IELTS)

در دوره های آیلتس قبل از پست آیلتس (4 مهارت) ابتدا مهارت های آیلتس تدریس می گردد و استاد در کلاس شروع به حل تمرین روی مهارت های مختلف می کند اما در کلاس های پست آیلتس استاد به حل تمرین در چهار مهارت  می پردازد و در حین تمرین نقاط ضعف زبان آموز را شناسایی و برطرف می سازد و در عین حال نکات تدریس شده را مرور می نماید مسلماً تمارین حل شده در دوره پست آیلتس پیچیده تر و دشوار تر می باشد و بعد از شرکت در دوره پست آیلتس زبان آموزان به اعتماد به نفس قابل توجهی دست خواهند یافت و بسیار باتجربه تر در آزمون آیلتس شرکت کرده و با لطف و عنایت پروردگار در اولین مر حله آزمون نمره مد نظر راکسب می نمایند و از سد این آزمون عبور خواهند کرد .حتی به دانشپژوهانی که در موسسات دیگر دوره های آیلتس را گذرانده اند و متاسفانه رتبه مد نظرشان را کسب نکرده اند توصیه می شود در کلاس های پست آیلتس هیراد شرکت کرده وبه طور بسیار مختصر و مفید مطالب را به صورت جامع بیاموزند و دوباره در آزمون آیلتس شرکت نمایند این مرکز ادعا دارد که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های پست آیلتس همراه با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می کنند . لازم به ذکر است که فردی که دردوره پست آیلتس شرکت می کند ابتدا باید در دوره های چهار مهارت آیلتس شرکت کرده و سپس مجوز دارد در دوره های پست آیلتس شرکت نماید .اما درباره دانشپژوهانی که در موسسات دیگر در دوره آیلتس شرکت کرده اند ابتداد باید کارنامه کامل خود را برای مرکز تخصصی زبان انگلیسی هیراد به همراه بیاورند و پس از بررسی و مشاوره مدیران آموزشی این مرکز وارد دوره پست آیلتس گرددند .

بنابراین فقط در طی 120 جلسه  می توانید سطح مهارت زبان انگلیسی خود را از مبتدی به اتمام دوره آیلتس(IELTS) برسانید و این مهم برای افرادی که خواهان رتبه های بالا تر از 6 هستند و در دوره های Post IELTS شرکت می کنند طی 135 جلسه میسر خواهد شد.

خواهشمندیم این فرایند آموزشی را بعد از آزمون تعیین سطح و مشاوره با دقت دنبال کنید تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

حتی این مرکز برای افرادی که تا قبل از پروازشان محدوده زمانی کوتاهی دارند دوره هایی را معرفی می کند که همه نکات فراگرفته شده در این فرایند آموزشی را برای همیشه در حافظه خود ثبت نمایند و به ثبات اطلاعاتی برسند (Information Fixation) .

دانش پژوهانی که دوست دارند به ثبات آموشی قبل از پرواز برسند توصیه می شود در کلاس های بحث آزاد این مرکز شرکت کرده و همه اطلاعاتی را که آموخته اند به صورت کاربردی به کار بندند .مسلماً دانش آموزان بدون استرس می توانند یادگیری بسیار با کیفیتی داشته باشند اگر دانش پژوه در 2 دوره بحث آزاد هیراد شرکت کند به این قابلیت می رسد و تولید زبان برای وی بسیار ساده خواهد بود.