صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

Pre IELTS and Pre TOEFL

کلاس های پیش نیاز آزمون های IELTS & TOEFL

داوطلبین آزمون IELTS و TOEFL که در آزمون تعیین سطح هیراد سطح دانش عمومی انگلیسی ایشان متوسط ضعیف (Pre Intermediate) و یا متوسط (Intermediate) ارزیابی می گردد، می بایست قبل از شروه دوره های آماده سازی آزمون IELTS و یا آزمون TOEFL iBT دوره پیش نیاز PRE IELTS & TOEFL را بگذرانند.

در خصوص این دوره ذکر 2 نکته ضروری است:

 • دوره PRE IELTS & TOEFL هیراد برای داوطلبین آزمون های IELTS و TOEFL مشترک می باشد.
 • دوره پیش نیاز آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL را افرادیکه زمان کوتاهی برای شرکت در آزمون اصلی خود دارند، می توانند همزمان با دوره های آماده سازی آزمون اصلی بگذرانند

دپارتمان آموزش IELTS هیراد با گردآوری، تدوین و تأمین منابع تخصصی کتاب انحصاری پیش نیاز آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL   ویژه این دوره را طراحی و با ارائه طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون های  IELTS & TOEFL  و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL می نماید.

ویژگی های ممتاز دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل

 PRE IELTS & TOEFL

 • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص و آموزش دیده
 • ارائه منابع ویژه و انحصاری به همراه طرح درس دقیق جهت دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل
 • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها و ضعف ها
 • Household study plan
 • آموزش عمومی زبان انگلیسی جهت ارتقا سطح دانش انگلیسی داوطلبین
 • تا آمادگی ایشان برای شرکت در دوره های آماده سازی آزمون های  IELTS & TOEFL
 • تمرین و تقویت هر چهار مهارت زبان
 • تدریس گرامر و جمله سازی پیشرفته انگلیسی
 • تدریس لغات طبقه بندی شده مناسب و پرکاربرد
 • ارائه دروس با کمک فیلم های آموزشی
 • تقویت ایده پردازی داوطلبین در مهارت Speaking


شرایط برگزاری:

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین سطح دقیق توانمندی باید دوره خود را بگذراند.


لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره  Pre-Tofel & Pre-IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به گام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observe می شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

شعار هیراد نظارت مستمر بر روی فرآیند آموزش در هر دوره می باشد.

به جهت آشنایی کافی با طرح درس IELTS روی فایل های زیر  (PDF lesson plans) کلیک کنید.

Lesson plans

شرایط ویژه دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  Pre IELTS & Pre TOEFL

دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL در مؤسسه هیراد با سیستم آموزش ویژه به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون های IELTS & TOEFL تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند.

 

 

کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان، ‌خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

 شرایط ویژه دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل  PRE IELTS & TOEFL مؤسسه هیراد را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL  برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

صرفه جویی در زمان آماده سازی

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آماده سازی آزمون های  IELTS & TOEFL،‌ زمان محدود ایشان برای آماده سازی میباشد. دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL  مرکز تخصصی زبان هیراد این امکان را مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت بهینه خود را برای ورود به دوره های آماده سازی آزمون های IELTS & TOEFL برسانند.

تقویت دانش عمومی زبان انگلیسی

با توجه به سرفصل دروس ارائه شده در دوره پیش نیاز آزمون آیلتس و تافل PRE IELTS & TOEFL مؤسسه زبان انگلیسی هیراد، این دوره می تواند به ارتقا هرچه بیشتر دانش عمومی زبان انگلیسی داوطلبین کمک شایانی نماید. این موضوع به گونه ای است که حتی افرادیکه قصد شرکت در آزمون های IELTS & TOEFL را ندارند نیز می توانند در صورتیکه نیاز به تقویت 30 ال 40 درصدی سطح انگلیسی خود در مدت زمان بسیار کوتاه دارند، در این دوره شرکت نمایند.