☰ Menu
logo
☰ Menu logo
منوی اصلی

مکالمه زبان انگلیسی

آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی

خیلی از ما از طفولیت با زبان انگلیسی آشنا شده ایم و مدت های مدیدی را به آموزش زبان پرداخته ایم و در مدارس نیز دوره های آموزش زبان را گذرانده ایم اما اگر قصد خروج از کشور با تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را داریم میزان آموزشی که دیده ایم برایمان کافی یا به عبارت بهتر سخن گفتن به زبان انگلیسی و مکالمه زبان برای ما امری بی دغدغه و ساده است و یا اینکه وقتی وقتی ژرف تر و بدون تعصب سطح زبان خود را برآورد می کنیم متوجه می شویم میزان اشراف ما به زبان انگلیسی کافی نیست و هر آنچه که در بخصوص در مدارس آموخته ایم تقریباً گرامر و دستور زبان صرف آموزش لغت بوده است که متاسفانه یه علت تلفظ های ناصحیح مدرسین مدارس لغات را هم به صورت ناصحیح تلفظ می کنیم در چنین وضعی خود را در یک کشور انگلیسی زبان تصور کنید .آیا وقتی که لب یه سخن می گشایید موجبات شادی و تفریح انگلیسی زبانان را فراهم می آورید یا به عبارت دیگر آنقدیر سطح مهارت مکالمه و اسپیکینگ شما پایین است که تلفظ غلط و ناصحیح شما باعث خنده و تمسخر انگلیسی زبانان می شود.

با هر سطح زبانی به شما توصیه می کنیم که در تعیین سطح و ارزیابی زبان انگلیسی خود درنگ نکنید و مطابق با سطح زبانتان کلاس مناسب خود را برگزینید.

روند ورود به کلاس مکالمه

در ابتدا باید سطح زبان انگلیسی شما ترجیحاً به صورت حضوری مورد ارزیابی قرار گیرد (زیرا آموزش مکالمه زبان هیراد بیش از مابقی رقبا سالها است که از آزمون تعیین سطح آنلاین برخوردار است . )

مقصود شما از حضور در کلاس زبان انگلیسی چیست ؟

آیا قصد ادامه تحصیل در خارج اتز کشور را دارید؟ یا در پی بهبود مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی هستید ؟

پس از بازگو کردن مقصودتان از شرکت در کلاس مکالمه زبان کارشناسانمان شما را جهت ثبت نام در دوره مناسب ، هدایت تحصیلی می کنند.

چه دوره مکالمه ای برای شما مناسب است ؟

بسته به نیازتان ، سرعت آموزش را انتخاب خواهید کرد ، منظور کلاس فوق فشرده مکالمه ، کلاس فشرده مکالمه و کلاس ترمیک مکالمه است .

دوره هایی که برای شما در دسترس است :

1. دوره های مکالمه عادی با تدریس کتب American English File

2. دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی با نام دوره کاربردی آموزش زبان PET (کتب تالیفی مرکز زبان هیراد)

3. دوره جنرال اسپیکینگ (General Speaking)

4. دوره بحث آزاد (کلاس Free Discussion)

توجه داشته باشید دوره General Speaking جز دوره های عمومی زبان انگلیسی است ولی به نحو چشمگیری بربهبود مهارت مکالمه شما تاثیر دارد و اگر می خواهید در تاپیک های مختلف زندگی روزمره به انگلیسی سخن بگویید و در کنار یک انگلیسی زبان به اصطلاح کم نیاورید در کلاس بحث آزاد ما شرکت کنید.

مطالب مرتبط و آموزش رایگان مکالمه