صفحه اصلی ورود کاربران همکاری با هیراد درخواست نمایندگی تماس با ما وبلاگ گالری تصاویر سایت قدیمی هیراد دیکشنری آنلاین لینک های مفید

کلاس IELTS | دوره و آزمون آیلتس | دوره فشرده IELTS | برگزاری دوره های آیلتس

کلاس های آماده سازی آزمون بین المللی IELTS

IELTS-PIC

دپارتمان آموزش IELTS هیراد با گردآوری منابع اصلی آماده سازی آزمون (آیلتس ) IELTS و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه این دوره و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون IELTS و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و دانشمند، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آزمون IELTS می نماید.

مرکز تخصصی زبان هیراد، با توجه به روش آموزشی سیستماتیک در حوزه آموزش تخصصی IELTS به دلایل ممتاز ذیل در صف مقدم آموزش این دوره قرار دارد:

  • بهره مندی از اساتید نخبه و متخصص در زمینه آزمون IELTS
  • ارائه منابع ویژه و انحصاری و طرح درس دقیق جهت این دوره
  • ارائه برنامه مطالعه در منزل اختصاصی برای هر داوطلب متناسب با نیازها، ضعف های فردی و نمره مورد نظر
  • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به روز رسانی منابع، شیوه ها و رویکرد های آموزش در زمینه IELTS
  • تنوع در نحوه گذراندن دوره بر اساس چشم اندازهای مورد نیاز داوطلبین
  • اتخاذ رویکرد آزمونی در دوره های آماده سازی IELTS با توجه به نیاز داوطلبین به مهارت های فرازبانی در کنار دانش زبان انگلیسی
  • برگزاری کلاس های هر مهارت به صورت مجزا جهت بالابردن هرچه بیشتر راندمان کلاس ها و تقویت حداکثری داوطلبین در هر مهارت

شرایط برگزاری:

تصویر شرایط برگزاری

بدیهی است که افراد مختلف توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین دقیق سطح توانمندی باید از یکی سطوح تعریف شده دوره ها را بگذرانند. به طور کلی کلاس های آماده سازی آزمون آیلتس در سطوح مختلف به شرح زیر طراحی شده اند:

فهرست سطوح مختلف IELTS

در انتهای دوره داوطلبین می بایست بین 4 تا 6 آزمون کامل آزمایشی IELTS منطبق با شرایط آزمون اصلی را شرکت نمایند تا آمادگی کامل جهت کسب موفقیت در آزمون را بدست آورند.

دوره کلاس های آمادگی آزمون IELTS دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون IELTS (International English Language Testing System) در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون می باشد.

آزمون  IELTS به دو شکل  Academic برای افرادیکه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند و General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد.

آزمون IELTS هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

جهار مهارت HELTS

کلاس های آمادگی این آزمون در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت مجزا و اختصاصی برای هر مهارت برگزار می گردد.

کلاس های آمادگی آزمون  IELTS هیراد به شرح ذیل برگزار می گردد:

کلاس های آیلتس

 

لازم به ذکر است که در همه کلاس ها اساتید طرح درس دوره IELTS ارائه شده توسط دپارتمان آموزشی هیراد را گام به کام تدریس می کنند و همه کلاسها هر چهار جلسه یکبار توسط کارشناسان آموزشی به جهت ارتقاء کیفیت آموزش observeمی شوند.همه دوره ها طرح درس (Lesson Plan) مشخصی دارند.

شعار هیراد نظارت مستمر بر روی فرآیند آموزش در هر دوره می باشد.

به جهت آشنایی کافی با طرح درس IELTS روی فایل های زیر  (PDF lesson plans) کلیک کنید.

Writing    Reading    Speaking    listening

هر داوطلب آزمون آیلتس به ازای شرکت در هر مهارت،‌ 1 آزمون آزمایشی رایگان را به صورت هدیه از هیراد دریافت می نماید.  داوطلبینی که تمامی مهارت های IELTS را شرکت نمایند در مجموع 4 آزمون آزمایشی رایگان را از هیراد به صورت هدیه دریافت می نمایند و می توانند در آنها شرکت نمایند.

نقشه کوچک آزمون IELTS

نحوه گذراندن دوره آمادگی آزمون IELTS

نوع دوره های IELTS

داوطلبینی که تمامی مهارت های خود را یکجا ثبت نام نمایند،‌ از هدیه ویژه برخوردار می شوند

و جمعا 140 هزار تومان کمتر از ثبت نام تک تک مهارت ها برای ثبت نام پرداخت می نمایند.

جدول رتبه در آزمون

شرایط ویژه دوره های آمادگی آزمونIELTS

کلاس های آمادگی آزمون IELTS هیراد با سیستم آموزش تفکیکی مهارت ها به همراه کتب انحصاری هیراد،‌ امکان مناسبی است برای داوطلبین آزمون IELTS تا خود را برای کسب نتایج درخشان در این آزمون آماده کنند. کسب رکوردهای بی نظیر زبان آموزان هیراد طی سالیان ارائه خدمات آموزشی،‌ خود بهترین گواه این ادعا است.

توجه کنید!!!!

اکنون هیراد برای راحتی داوطلبین آزمون IELTS و متقاضیان شرکت در دوره های آماده سازی این آزمون شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. امیدواریم این امکانات بتواند در راه موفقیت داوطلبین کمک رسان تک تک عزیزان باشد. شرایط جدید را به تفصیل در زیر توضیح داده ایم:

مشاوره اختصاصی آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلیIELTS

همواره در هیراد مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در کلاس هایIELTS برای زبان آموزانی است که با وسواس بیشتری به امور آموزشی می نگرند!

تصحیح کامل و رایگان 3 برگهWriting پس از اتمام دورهWriting

همواره یکی از دغدغه های زبان آموزان دوره های آیلتس پس از پایان دوره کلاسی، تصحیح نمونه Writing های آنها میباشد. در حال حاضر هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. بدین ترتیب که زبان آموزان محترم میتوانند با پرداخت مبلغ 40 هزارتومان برای هر Writing و ارسال اینترنتی آن، برگه تصحیح شده خود را دریافت نمایند. زبان آموزان دوره IELTS از امکان تصحیح رایگان 3 برگه Writing برخوردارند و این هم هدیه 120 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های IELTS Writing می باشد.

صرفه جویی در هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام دوره های آمادگی آزمون آیلتس جمعا در هر چهار مهارت در هیراد برابر با 1 میلیون و 20 هزار تومان می باشد. اکنون زبان آموزان عزیزی که هر 4 مهارت خود را یکجا ثبت نام نمایند، فقط 880 هزار تومان برای کلیه کلاس های خود پرداخت می کنند و این هم هدیه 140 هزار تومانی هیراد به زبان آموزان کلاس های IELTS.

شرکت در 4 آزمونMock رایگانIELTS

آزمونهای آزمایشی IELTS هیراد، جمعه ها طبق تقویم اعلامی برگزار می گردد. اما تا کنون هیچ گاه شرکت در آن رایگان نبوده است! اما شرکت کنندگان در دوره IELTS هیراد که نسبت به ثبت نام دوره های خود به صورت یکجا ثبت نام می نمایند،‌ از سهمیه 4 آزمون Mock رایگان برخوردارند. هزینه ثبت نام هر آزمون در حال حاضر 50 هزار تومان می باشد و این یعنی 200 هزار تومان هدیه هیراد به زبان آموزان دوره  IELTS

همچنین زبان آموزانی که تک به تک اقدام به ثبت نام کلاس های IELTS می نمایند، نیز به ازای هر مهارتی که در کلاس ها شرکت می نمایند، از سهمیه یک آزمون Mock رایگان برخوردارند. بنابراین افرادیکه امکان ثبت نام یکجا مهارت ها نداشته و از هدیه 200 هزار تومانی استفاده نمی کنند،‌ به ازای هر مهارت 50 هزار تومان هدیه از هیراد دریافت می نمایند!!!!