مزیت شرکت در آزمون ماک آیلتس، چرا باید آزمون آزمایشی آیلتس بدهیم؟
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

مزیت شرکت در آزمون ماک آیلتس، چرا باید آزمون آزمایشی آیلتس بدهیم؟

از اصلی‌ترین مزیت شرکت در آزمون ماک آیلتس این است که این آزمون به شما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و در نهایت نمره آزمون اصلی خود را افزایش دهید.

همچنین، انجام یک آزمون آزمایشی، شما را با روال روز امتحان آشنا می کند، که به آرامش شما و کاهش استرس در روز امتحان واقعی کمک می کند. پس با ما همراه باشید تا ۶ مزیت شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس را که من انجام می دهم را ببینید.

اولین مزیت شرکت آزمون آزمایشی آیلتس: آشنایی با فرمت آزمون آیلتس

شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس شما را با فرمت آزمون آشنا می کند. آزمون آیلتس چهار مهارت اصلی زبان را در چهار بخش اندازه گیری می کند.

  1. گوش دادن
  2. خواندن
  3. صحبت كردن
  4. نوشتن

از مزیت های شرکت در آزمون ماک آیلتس، آشنایی با روند و جزئیات آزمون است. با حضور در این آزمون با متون نوشتاری و شنیداری و انواع سوالات امتحانی آشنا می شوید. مطمئناً نمی خواهید در روز امتحان اصلی برای اولین بار با نوع جدیدی از سوالات روبرو شوید.

برای مثال، متوجه خواهید شد که نمرات بخش‌های شنیداری و خواندنی آزمون، که هر کدام 40 سؤال دارند، تنها به تعداد پاسخ صحیح شما بستگی دارد. اما برای قسمت اسپیکینگ و رایتینگ نظر ممتحن هم روی نمره شما تاثیر داره. همچنین شرکت در آزمون آزمایشی شما را با زمان بندی بخش های مختلف آزمون آشنا می کند. به این ترتیب نه تنها در مورد سوالات، بلکه برای زمان مورد نیاز برای شرکت موفق در آزمون نیز برنامه ریزی موثرتری خواهید داشت.

مزیت دوم شرکت آزمون آیلتس آزمایشی: نمره آزمون خود را به تدریج افزایش دهید.

یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود نمره آیلتس، تمرین با آزمون‌های آزمایشی ماک آیلتس است. چه نوعی؟ در یک آزمون تمرینی خواهید فهمید که واقعاً هر نوع سؤال را چقدر خوب می دانید. پس از آن می توانید اشتباهات خود را برطرف کنید. شرایط پاسخگویی به سوالات در منزل، کلاس و خود امتحان قطعا متفاوت است. در یک آزمون تمرینی شبیه سازی شده، می توانید ایده خوبی از دانش و سطح مهارت واقعی خود در طول جلسه آزمون داشته باشید.

آزمون های آزمایشی خود را به گونه ای انتخاب کنید که از آزمون اصلی فاصله داشته باشد تا به شما فرصتی بدهد تا عملکرد خود را تجزیه و تحلیل کنید و برای بهبود نمره خود برنامه ریزی کنید.

یک آزمون آزمایشی را انتخاب کنید تا سابقه تحلیلی داشته باشد. این به شما امکان می دهد تا ببینید در کدام بخش ها و سوالات نمره خود را از دست داده اید. با مطالعه این سوالات و استفاده از راه حل های ارائه شده، نمره شما به مرور زمان بهبود می یابد.

مزیت سوم آزمون آیلتس آزمایشی: نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید

سومین مزیت شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس: نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید

یکی از مزایای آزمون ماک آیلتس این است که مانند آینه ای است که نقاط قوت و ضعف شما را نشان می دهد. با شرکت در آزمون آزمایشی متوجه می شوید که کدام سؤال برای کدام قسمت از آزمون آسان یا دشوار است. مهمتر از آن، شرکت در یک آزمون آزمایشی در ابتدای آمادگی آیلتس به شما درک بهتری از سطح زبان واقعی شما می دهد.

بسیاری از افراد هستند که پس از گذراندن دوره های مختلف زبان برای مدت طولانی، سطح زبان خود را اشتباه ارزیابی می کنند. این ارزیابی نادرست منجر به برنامه ریزی نادرست و ناکارآمد می شود که متاسفانه داوطلب را از کسب نمره امتحانی مورد نظر باز می دارد.

به علاوه، با شرکت در آزمون های آزمایشی، تکنیک های مناسب برای موفقیت در آزمون را یاد خواهید گرفت، مانند مدیریت زمان، سرعت خواندن، تلفظ صحیح، اهمیت نقل قول ها و موارد دیگر.

مزیت چهارم آزمون آزمایشی آیلتس: انگیزه خود را بالا ببرید

به دلیل وضعیت همه گیر کووید-19، آزمون های آیلتس در بسیاری از مناطق به طور موقت لغو شده است. این می تواند انگیزه داوطلبان را برای آماده شدن و شرکت در آزمون از بین ببرد، اما شرکت در آزمون های آزمایشی می تواند به شما کمک کند انگیزه خود را حفظ کنید. با پایان همه گیری، مطمئناً کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، بنابراین اکنون بهترین زمان برای آماده شدن برای آزمون آیلتس است.

پنجمین مزیت: بهره‌مندی از راهنمایی یک ممتحن حرفه ای

کمک و راهنمایی ممتحن می تواند مزیت بزرگی از آزمون آزمایشی آیلتس در جهت بهبود نمره آیلتس شما باشد. برای این کار به آزمون آزمایشی آیلتس نیاز دارید. نمرات آزمون آزمایشی به خوبی با استانداردهای آزمون آیلتس آشنا هستند و بازخورد هر بخش از آزمون را به شما ارائه می دهند. این بازخورد به شما نشان می دهد که چه کاری را درست انجام داده اید و در چه زمینه هایی نیاز به تمرین و کار بیشتری دارید.

ششمین مزیت شرکت در آزمون آیلتس آزمایشی: آشنایی با آزمون آیلتس با کامپیوتر

آزمون آیلتس با کامپیوتر در ایران نسبتا جدید است و افراد کمی از آن اطلاع دارند. یکی دیگر از مزیت های آزمون آیلتس ماک این است که با شرکت در آزمون های آزمایشی کامپیوتر می توانید با این آزمون و سوالات آن بیشتر آشنا شوید، بسیار کارآمد خواهید بود. در هر دو نوع آزمون آیلتس مصاحبه البته مستقیم و حضوری خواهد بود.

تست های آزمایشی برای سنجش آمادگی شما برای آزمون اصلی آیلتس به شدت توصیه می شود. با توجه به 6 مزیت آزمون تستی آیلتس که در این مقاله ذکر شد، با توجه به زمان و استرسی که برای دوره آیلتس می گذارید، بهتر است ابتدا سطح دانش زبان انگلیسی خود را بسنجید.

مزیت سوم آزمون آیلتس آزمایشی: نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید

هفتمین مزیت آزمون آشنایی با شیوه آزمون

با دادن آزمون آزمایشی آیلتس، شما با شیوه آزمون و نحوه انجام آن آشنا می‌شوید. این باعث می‌شود تا در آزمون اصلی کمتر استرس داشته باشید و بهتر درک کنید که چه باید در این آزمون انجام دهید.

هشتمین مزیت آزمون سنجیدن سطح زبان

آزمون آزمایشی آیلتس به شما کمک می‌کند تا سطح زبان خود را سنجیده و مشکلات خود را در زمینه مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن برطرف کنید. با توجه به نتیجه این آزمون، می‌توانید برنامه‌های لازم را برای بهبود مهارت‌های زبانی خود انجام دهید.

بهبود مهارت آزمون‌دهی

با دادن آزمون آزمایشی آیلتس، می‌توانید مهارت‌های خود در زمینه آزمون‌دهی را نیز بهبود بخشید. به عنوان مثال، می‌توانید بهترین استراتژی‌ها را برای جمع‌آوری اطلاعات، پاسخ به سوالات رایج درباره آزمون آیلتس و مدیریت زمان آموزش ببینید.

مزیت آخر برای آزمون آیلتس،اطمینان از موفقیت در آزمون اصلی

 آزمون آیلتس،اطمینان از موفقیت در آزمون اصلی
با دادن آزمون آزمایشی آیلتس، شما می‌توانید به خود اطمینان پیدا کنید که آمادگی لازم برای شرکت درآزمون اصلی را دارید یا خیر. با درک بهتری از مهارت‌های زبانی خود و نحوه آزمون، می‌توانید برای بهترین نتیجه در آزمون اصلی آماده شوید و از این راه، احتمال موفقیت در آزمون را بالا ببرید.
بنابراین، دادن آزمون آزمایشی آیلتس به شما کمک می‌کند تا با نحوه آزمون آشنا شوید، سطح زبان خود را سنجیده و مشکلات خود را در زمینه مهارت‌های زبانی برطرف کنید و با استفاده از روش‌های صحیح، بهترین نتیجه را در آزمون اصلی بگیرید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس با آکادمی هیراد