وبلاگ

OET برای پرستاران(بررسی مزیت‌های آزمون OET برای پرستاران)

یک-پرستار-باید-کدام-آزمون-انگلیسی-را-برگزیند؟---1
مقالات آموزشی مقالات آموزشی OET

OET برای پرستاران(بررسی مزیت‌های آزمون OET برای پرستاران)

OET برای پرستاران پلی برای کسب موفقیت در شغل آن‌ها به خصوص در کشورهای انگلیسی زبان است. به‌آسانی می‌توان تصمیم گرفت که یک پرستار باید در کدام آزمون انگلیسی شرکت کند. OET برای پرستاران طراحی شده‌ است. آزمون OET، برای ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی پرستاران استفاده می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی یک گام اساسی برای پرستارانی است که به‌دنبال کار در یک محیط انگلیسی ‌زبان، مانند خدمات سلامت ملی انگلستان (NHS) هستند. اگر پرستار هستید، موفقیت در آزمون OET می‌تواند تاثیر بزرگی در زندگی داشته باشد. چرا؟

موفقیت در آزمون OET

زیرا این تنها آزمون بین‌المللی انگلیسی است که بطور خاص برای پرستاران ارائه می‌شود. سایر آزمونهای انگلیسی عمومی نیز در دسترس است. اما تنها یک آزمون، از مراقبت بهداشتی خاص از مراقبت‌های پرستاری و مراقبت سلامتی، وظایف و فعالیت‌هایی برای ارزیابی مهارت انگلیسی شما وجود دارد. بیایید نگاهی بیندازیم به این که این آزمون انگلیسی چیست، آیا شما نیاز دارید که در این آزمون شرکت کنید و چرا OET بهترین آزمون برای پرستاران است.

آزمون OET چیست؟

آزمون OET مجموعه‌ای از سوالات و وظایفی است که توانایی زبان انگلیسی شما را ارزیابی می‌کنند. آن‌ها به‌طور معمول به چهار مهارت نگاه می‌کنند (گوش‌دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه). سپس یک امتیاز به‌دست می‌آورید که در چهارچوب مشترک مرجع زبان‌های اروپایی CEFR محک‌زده می‌شود.

برای مثال، OET از هر دو حرف (A-E) و عددی (۵۰۰-۰) برای نمره‌گذاری عملکرد شما در هر یک از چهار مهارت استفاده می‌کند.  بعضی از آزمون‌های عمومی انگلیسی از سطح استفاده می‌کنند در حالی که برخی دیگر از امتیاز استفاده می‌کنند.

هر یک از آنها با CEFR مرتبط هستند، تا به قانونگذاران بهداشت و درمان کمک کند تا سطح آزمون‌دهندگان را درک کنند.

چرا باید در آزمون OET شرکت کنم؟

پرستاران آموزش‌دیده در خارج از کشور نیاز به امتحان انگلیسی دارند تا ثابت کنند که سطح مورد نیاز انگلیسی برای کار ایمن در یک محیط انگلیسی‌ زبان را دارند. قانونگذاران پرستاری در سراسر دنیا سطح انگلیسی مورد نیاز برای ثبت و کار در آن کشور را تعیین کردند. برای مثال در انگلستان، انجمن پرستاری و مامایی نمرات خاصی را برای هر یک از تست‌های انگلیسی تنظیم کرده‌است. در استرالیا، استانداردها توسط هیات پرستاری و مامایی تنظیم می‌شوند.

آزمون OET
آزمون OET

 

یک پرستار باید در کدام آزمون انگلیسی شرکت کند؟ 

OET  به‌طور خاص برای پرستاران طراحی شده‌ است. این کار به پرستاران اجازه می‌دهد که مهارت‌های انگلیسی خود را ثابت کنند و در یک کشور انگلیسی‌زبان زندگی کنند.  OET هر یک از چهار مهارت انگلیسی را بکار می‌گیرد و از محل کار بهداشت و درمان مانند بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها استفاده می کند.

اغلب آزمونهای عمومی یا آکادمیک برای پرستاران مناسب نیست. با این وجود، آنها ممکن است برای دانشجویان غیرپرستاری که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند مفید باشد. بیایید سه نمونه را بررسی کنیم، که در آن آزمون خاص مراقبت‌های سلامتی برای پرستاران بهتر از آزمون عمومی یا آکادمیک است. آموزش آنلاین زبان مسیر Oیادگیری و موفقیت را برای کادر درمان هموار می‌سازد.

چرا آزمون OET برای پرستاران مناسب است؟

همانطور که OET برای پرستاران طراحی شده ‌است، زبانی که در کل آزمون به‌کار می‌رود معمولا از حوزه پرستاری و دارو استفاده می‌شود. برای مثال، در طول آزمون Listening‌، شما مطالب مربوط به سلامتی را گوش می‌دهید و آنها را دنبال می کنید. برای مثال می‌تواند شامل مشاوره بین بیماران و پرستاران باشد.

در یک آزمون عمومی یا دانشگاهی، لازم است به بخش‌های صوتی که هیچ ارتباطی با پرستاری و یا مراقبت‌های سلامتی ندارند، گوش دهید. شما ممکن است مجبور باشید به سخنرانی درباره علوم سیاسی و یا گفتگوی تصادفی بین دوستان گوش دهید.

موسسه معتبر زبان هیراد براساس پلت‌فرم‌های استاندارد امکان آموزش آنلاین زبان را برای کادر درمان فراهم ساخته است و با حضور در کلاس آنلاین زبان امکان حداکثر امتیاز را برای کاربر ایجاد می کند.

آزمون OET برای پرستاران چه مزیت هایی دارد؟

مثال دیگری که در آن OET انتخاب بهتری برای پرستاران است آزمون speaking است. پرستاری که این امتحان را انجام می‌دهد، نقش پرستار را ایفا می‌کند و براساس توانایی او برای ارتباط دقیق با یک مخاطب که یک بیمار، ارزیابی می‌شود.

این آزمون منعکس‌کننده مشاوره‌های زندگی و جلسات واقعی و حضور پرستاران در هر هفته است. اگر به آزمون‌های دیگر انگلیسی بنگریم، آزمون‌های زبان آن‌ها پرستاران را وادار به‌صحبت در حدود ۱۵ دقیقه درباره موضوعات احتمالی می‌کند. برخی از موضوعات شامل نوع اقامت که در آن زندگی می‌کنید، اینکه چرا فکر می‌کنید دوچرخه از خودرو بهتر است یا اینکه چگونه ارزش‌ها در جامعه تغییر کرده است.

OET پرستاران را وادار نمی‌کند که در مورد موضوعات غیر‌سلامتی صحبت کنند. در عوض از سناریوهای واقعی پرستاری برای آزمایش زبان انگلیسی استفاده می کند. در کلاس آنلاین زبان هیراد تمام جزئیات به شما انتقال داده می‌شود.

بخش نوشتاری آزمون OET برای پرستاران به چه صورت است؟

پرستاران که در آزمون OET Writing شرکت می‌کنند، از نظر توانایی نوشتن نامه ارجاع یا نامه ترخیص ارزیابی می‌شوند. زمانی که یک پرستار در OET شرکت می‌کند، مجموعه‌ای از یادداشت‌های پرونده را دریافت می‌کنند که سابقه پزشکی، سابقه و دلایل پذیرش را پوشش می‌دهند.

سپس از پرستاران درخواست می‌شود تا کار نوشتن را براساس یادداشت‌های پرونده تکمیل کنند. تکلیف نوشتن براساس موقعیت‌های واقعی پرستاران در هر روز است که با آنها روبرو می‌شوند. برای مثال، نوشتن نامه‌ای به یک پرستار ارشد در یک آسایشگاه که مسئول مراقبت مستمر بیمار در آسایشگاه است.

آزمایش‌های عمومی و علمی برای دانش‌آموزان و متخصصان دیگر مثل مهندسین و معلمان عالی است. با این حال، هنگامی که نوبت به پرستاران می‌رسد، OET تنها آزمون انگلیسی است که با استفاده از وظایف پرستاری روزمره، زبان انگلیسی شما را ارزیابی می‌کند.

کلام آخر

با دانلود راهنمای کامل برای کار در خارج از کشور به عنوان یک پرستار، اطلاعات بیشتری بدست آورید. در آن، هرگونه مواردی که نیاز دارید درباره کار‌کردن در خارج از کشور به عنوان یک پرستار و اینکه چطور می‌توانید به آنجا برسید را پیدا خواهید کرد.

موسسه معتبر زبان هیراد با توجه به مشغله کاری کادر درمان در این روزهای کرونایی به واسطه کلاس آنلاین زبان مسیر یادگیری را برای آنها مهیا می‌سازد. تنها آزمون مهم و کاربردی کادر درمان برای مهاجرت، آزمون OET می‌باشد. جهت مشاوره رایگان با شماره‌های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 6 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

با توجه به محدودیت‌های فعلی اینترنت
جهت دریافت هرگونه مشاوره
با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09123341513