Facebook
Twitter
LinkedIn

IELTS Listening Numbers

IELTS Listening Numbers

 ( اعداد در مهارت Listening  آیلتس )

بیشتر دانش پژوهان در مهارت Listening آیلتس ، با اعداد مشکل دارند و اعداد را خیلی خوب از هم تشخیص نمی دهند . خیلی از دانش پژوهان به عنوان مثال کلمه fifty را با کلمه fifteen اشتباه می کنند زیرا تلفظ این دو کلمه خیلی به یکدیگر شبیه هستند . به دانش پژوهان توصیه می گردد برای تمرین بیشتر به podcast هایی گوش کنید که در آنها شماره های زیادی تکرار می شوند هم اعداد زیر 10 و هم اعداد بالای 10 تا 100 . تمرین روی اعداد به شما کمک می کند به راحتی بتوانید اعداد را در مهارت Listening آیلتس از هم متمایز کنید .

خیلی از مواقع برای دانش پژوه سخت است که دو عدد sixteen and sixty  و اعداد این چنین را خوب بشنود و تشخیص دهد . امتحان آیلتس از مهارت Listening عمداٌ این اعداد مشابه را بیان می کند تا توانایی شما را در مهارت Listening را تشخیص دهد . باید به یک سری تکستها که در آنها اعداد زیاد تکرار می شوند گوش کنید و آنها را روی کاغذ بنویسید و مخصوصاٌ به teen و tyدر آخر اعداد توجه خاصی کنید .          می توانید از یکی از دوستانتان که لهجه خوبی دارد خواهش کنید چندین عدد را برای شما تکرار کرده و شما آنهارا نوشته و تمرین کنید . به عنوان مثال اعداد زیر را برای شما تلفظ کند تا شما یادداشت کنید .

باید سعی کنید این اعداد را صحیح تلفظ کنید . تلفظ صحیح لغات منجر به تقویت مهارت شنیداری می شود . حتی اگر لغات را صحیح تلفظ کنید ، در مهارت شنیداری درست آنها را شنیده و خیلی خوب درک می کنید . این اعداد را واضح و با صدای بلند چندین بار تکرار کنید و بنابراین مداوماٌ تمرین کنید تا تفاوت بین تلفظ اعداد را خوب یاد گرفته و در این آزمون موفقیت کسب کنید .

( دپارتمان آیلتس مرکز زبان هیراد )

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

تماس با آکادمی هیراد