اصطلاحات پرکاربرد در مکالمه زبان آلمانی
فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

آلمانی در هیراد | با دوره های آنلاین زبان آلمانی در هیراد آشنا شوید!

دوره های آنلاین زبان آلمانی در هیراد به صورت عمومی و تخصصی آموزش داده می‌شود.دوره های زبان آلمانی در هیراد هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود. سازماندهی این کلاس‌ها براساس استاندارد بین‌المللی سطح‌بندی علمی زبان انگلیسی  CEFRشکل می‌گیرد. آموزش ها از سطوح A1 تا  C2 انجام می‌شود. درمرکز تخصصی زبان هیراد دوره های ما، 12 جلسه ای برگزار می‌شود. هرجلسه به مدت یک ساعت و نیم (90 دقیقه) است.

روند آموزش زبان آلمانی در هیراد

روند آموزش زبان آلمانی در هیراد به این صورت است: دانش پژوهانی که سطح آلمانی ضعیفی دارند باید از سطح A1 شروع کنند. سپس به ترتیب وارد سطح   A2و B1 وB2 و C1 و C2 شوند. برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند توصیه می‌گردد که زبانشان را تا سطح B2 Upper) intermediate ( ادامه دهند.

سطح C1  سطح پیشرفته است و سطح C2 سطح فوق پیشرفته است. برای بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان یا کشورهایی که آلمانی زبان هستند را دارند باید سطح زبانشان از A1 تا B2 تقویت کنند.

دوره ی A1 شامل(A11, A12 ,A13) است که در هر 12 جلسه چهار یونیت تدریس می‌شود. تدریس هم به صورت گروهی و هم خصوصی انجام می‌شود.

باید اذعان کنیم که در کلاس های‌ خصوصی، سرعت روبه حرکت جلوتر است. اساتید روی نقطه ضعف دانش‌پژوهان خیلی دقیق و بادقت کارمی‌کنند. در کلاس های آلمانی در هیراد روی چهار مهارت Listening) ، Reading، Writing ، (Speaking  کار می‌کنیم و کلاس مکالمه‌محور است. بدین معنا که روی مهارت مکالمه نیز بسیار کار می‌کنیم. در دوره‌ی خصوصی و هم در دوره های گروهی جمله سازی و نکات گرامری کاملا تدریس می‌شود.

توصیه‌ی ما به دانش‌پژوهان زبان آلمانی در هیراد

توصیه ی ما به افرادی که قصد دارند خیلی سریع سطح زبان آلمانی خود را از A1 تاB2   Upper) intermediate) ارتقاء دهند این است که در مدت زمان تقریبی 50 جلسه‌ی خصوصی شرکت کنند. همچنین اگر کسی بخواهد سطح خود را از A1 بهA2   ارتقاء دهد تقریبا به مدت 25 جلسه‌ی 90 دقیقه ای به طول می‌انجامد.

دوره های آنلاین زبان آلمانی
دوره های آنلاین زبان آلمانی

منابع آموزشی زبان آلمانی در هیراد

هم اکنون کتابی که ما برای آموزش زبان آلمانی در هیراد تدریس می‌کنیم Menschen نام دارد و مختص بزرگسالان است. اما برای کودکان و نوجوانان کتاب های دیگری را تدریس می‌کنیم. حتی برای دانش‌پژوهان و یا نوجوانانی که قصد ادامه تحصیل دردبیرستان‌های آلمان را داشته باشند کتاب های مختص به آن ها را تدریس می‌شود و باید در نظر داشت که این منابع انحصارا برای نوجوانان و کودکان طراحی شده اند.

شما می توانید در سایت www.hiradenglish.com   لیست کتب و منابع آموزشی زبان آلمانی (عمومی، بزرگسالان،کودکان و نوجوانان ) را مشاهده نمایید. همچنین  طرح درس دوره های آموزش زبان آلمانی در هیراد نیز در سایت هیراد وجود دارد که شما با مراجعه به سایت مرکز زبان هیراد در قسمت زبان آلمانی می‌توانید تمامی اطلاعات لازم جهت شروع آموزش زبان آلمانی را مطالعه نمائید.

آیا دوره های آلمانی در هیراد به صورت فشرده برگزار می‌شوند؟

دوره های آلمانی در هیراد به صورت فشرده نیز برگزار می‌شوند. دوره های هیراد به صورت فشرده از شنبه تا چهارشنبه طی سه ساعت در روز برگزار می‌شوند. برای مثال از ساعت ده و نیم صبح تا یک و نیم بعدازظهر این دوره ها تشکیل می‌شود. همچنین بین هر کلاس نیز 5 دقیقه استراحت می‌دهیم. پس این دوره ها هم به صورت حضوری هم آنلاین و هم فشرده برگزار می‌شوند.

آیا دوره های آمادگی برای آزمون گوته و  Test DaFدر هیراد برگزار می‌شود؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم بله برگزار می‌شود. برای دانش پژوهانی که می‌خواهند به سرعت زبان آلمانی خود را تقویت نمایند و درآزمون های موسسه زبان گوته شرکت کنند، می‌توانند به صورت خصوصی در کلاس های آلمانی در هیراد شرکت کنند. ولی دانش پژوهانی که عجله ندارند می‌توانند به آرامی در کلاس های گروهی زبان آلمانی در هیراد شرکت کنند وآهسته تر اما به صورت پیوسته به ارتقای زبان خود بهبود بخشند.

در مرکز زبان هیراد اساتید دانش‌پژوهان را برای آزمون Test DaF نیز آماده می‌کنند. معمولا دوره‌ی آمادگی برای این آزمون 20 جلسه و هرجلسه به مدت یک ساعت و نیم (90 دقیقه) است. این آزمون مختص افرادی است که قصد تحصیل در دانشگاه‌های آلمان را دارند.

حتی این آزمون برای کسانی که می‌خواهند مدرک زبان به کشورهای آلمانی ارائه کنند توصیه می‌شود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص دوره های آلمانی به سایت هیراد در قسمت دوره های آنلاین زبان آلمانی، مراجعه نمایید.

سخن آخر

چنانچه تصمیم به ثبت‌نام در کلاس های زبان آلمانی هیراد را دارید به راحتی ‌می‌توانید به سایت www.hiradenglish.com  مراجعه نمایید. از قسمت دوره‌های آنلاین وارد کلاس‌های آنلاین شوید و برنامه ی کلاسی زبان آلمانی را مشاهده نمایید. همچنین برای انجام مشاوره و تعیین سطح می‌توانید با شعبه میدان مینا مرکز زبان هیراد تماس‌ بگیرید.

شماره تماس: 0212222800062

به هرحال کارشناسان زبان آلمانی هیراد، همیشه پاسخگوی سوالات شما دانش‌پژوهان محترم هستند. شما می‌توانید در ساعات کاری از ساعت 9 صبح تا 9 شب و در آخر هفته از ساعت 9صبح تا 13:30،  با کارشناسان و مشاوران این مرکز در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.​

اینستاگرام مرکز زبان هیراد

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30