فهرست مطالب
Facebook
Twitter
LinkedIn

6 کتاب آیلتس مفید برای آمادگی زبان‌آموزان

آمادگی آزمون آیلتس یکی از چالش های پیش روی این موفقیت است، اما غیر قابل حل نیست. اولین ابزار مهم برای رسیدن به این هدف، صبر و پشتکار در استفاده از کتاب ها و منابع آیلتس است. در این مقاله تصمیم گرفتیم شما را با چند کتاب آیلتس آشنا کنیم و منابع معتبر و کاربردی را به شما معرفی کنیم. مهارت های آیلتس خود را تقویت کنید و ما به این سوال پاسخ می دهیم که برای آیلتس چه کتاب هایی بخوانیم؟ این کتاب ها به شما کمک می کند تا درک بهتری از آنچه در آزمون نیاز دارید و نحوه کسب نمره مورد نظر خود داشته باشید به همین دلیل تصمیم گرفتیم 10 کتاب آیلتس را معرفی کنیم تا بهترین راهنمای شما باشد.

فهرستی که در حال حاضر با آن روبرو هستید به عنوان بهترین یا بدترین رتبه بندی نشده است و این معرفی تنها بر اساس مفیدترین کتاب های موجود در بازار کشور است. در اینجا بهترین مواد آزمون آیلتس برای خودآموزی آورده شده است

کتاب آیلتس Barron’s IELTS Superpack

این مجموعه شامل تمامی کتاب های آیلتس به عنوان جزوه های خودخوان، تمامی کتاب های مختلف بارون و سی دی های mp3 این مجموعه و همچنین چند تست تمرینی روی دو سی دی صوتی مجزا می باشد. علاوه بر این، این مجموعه شامل استراتژی ها و راهنماهای مورد نیاز شما برای آزمون آیلتس است که در قالب یک سی دی صوتی به شما تحویل داده شده است.

با استفاده از این مجموعه نه تنها مهارت های خواندن و نوشتن خود را ارتقا می دهید، بلکه در عین حال با لهجه آمریکایی نیز آشنا می شوید که به شما کمک می کند تا مهارت شنیداری و گفتاری خود را ارتقا دهید.

 

کتاب آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

برخلاف اکثر کتاب های منبع آزمون آیلتس، این کتاب برای ماژول های آیلتس جنرال و آکادمیک طراحی شده است و نکات و راهنمایی هایی را بر اساس تجربیات آزمون دهندگان قبلی به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از توضیحات کاربردی برای کسب نمره بالاتر در آزمون آیلتس بهره مند شوید. با استفاده از راهنمای کمبریج می توانید از هشت آزمون آزمایشی رسمی آیلتس استفاده کنید و هر قسمت از آزمون را به صورت گام به گام با استفاده از راهنماهای موجود در کتاب تکمیل کنید. در نهایت فایل های صوتی و تصویری جلسه شنیداری را نیز دریافت خواهید کرد

کتاب آیلتس Official IELTS Practice Materials

این کتاب آیلتس به شما نحوه نمره دهی هر قسمت از آزمون را نشان می دهد و همچنین نکات ارزشمندی را برای قبولی در آزمون آیلتس به شما می دهد. در این کتاب زبان آموزان می توانند تست های یادگیری را با ماژول های آکادمیک و عمومی، پاسخ نامه، متن شنیداری، نظرات داوطلبان و … به صورت خودآموز آموزش دهند. این کتاب نه تنها برای زبان آموزان، بلکه برای معلمانی که دانش آموزان را برای امتحان آیلتس آماده می کنند نیز مفید است.
یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شرکت کنندگان در آزمون آیلتس داشتن تجربه کافی برای شرکت در آزمون است که در این کتاب به خوبی به مخاطبان منتقل شده است.

کتاب آیلتس Target Band 7: IELTS Academic

کتاب فوق توسط یک ممتحن سابق آیلتس نوشته شده است. این کتاب که به زبانی ساده و قابل فهم نوشته شده است، می تواند به عنوان راهنمای خودآموزی برای داوطلبانی که قصد کسب نمرات بالا را دارند، استفاده شود. نکات و ترفندها حاصل تجربه و تحلیل نویسنده است.
خوانندگان این کتاب اغلب در آزمون موفق می شوند و موفقیت خود را در استفاده از آن بیان می کنند و یکی از مناسب ترین منابع برای آزمون آیلتس بدون تدریس خصوصی به شمار می رود.

کتاب آیلتس Cambridge IELTS 14 Academic

آخرین ویرایش مجموعه کتاب های آیلتس آکادمیک کمبریج
این کتاب خودآموز آیلتس تست های واقعی از سرویس تست زبان کمبریج را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مزایای این فعالیت را بپرسید! اینها در واقع تست های واقعی هستند، تست هایی که سال هاست وجود دارند و با استفاده از این تست ها می توانید تجربیات ارزشمندی کسب کنید.

این کتاب آزمون آیلتس شامل 4 ماژول تست آکادمیک کامل برای داوطلبان آزمون به اضافه مقدمه ای بر تمامی ماژول ها و سیستم نمره دهی مشترک و همچنین 4 بخش پاسخ کامل با توضیحات کامل می باشد.
این کتاب شبیه اکثر کتاب های آزمون آیلتس موجود در بازار است که به همراه فایل های صوتی روی سی دی در اختیار کاربران قرار می گیرد و بدون استاد قابل استفاده است.

کتاب آیلتس Ace the IELTS: IELTS General

یکی دیگر از نمونه های کتاب آیلتس کتاب Ace the IELTS است که شامل مروری بر آزمون عمومی آیلتس و انواع سوالات عمومی در این آزمون می باشد. موفقیت در آزمون آیلتس. بسیار مفید است این کتاب توصیه های عملی برای پیشرفت در آزمون ارائه می کند تا زبان آموزان بتوانند در زمان در دسترس بهترین نتایج را کسب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره آیلتس به کارشناسان هیراد با شماره تلفن های 26413563 و 26412912 تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما دراین زمینه می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

 

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران ما در مرکز زبان هیراد هم اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ارتباط در واتس اپ: کارشناسان آنلاین

ساعت کاری این بخش: 9 الی 20:30