کلاس PTE

کلاس PTE

کلاس PTE آکادمیک

آزمون PTE که مخفف Pearson Test of English است آزمون جایگزین مناسبی برای آیلتس خواهد بود اگر که شما قصد مهاجرت به اقیانوسیه و به طور اخص کشورهای نیوزلند یا استرالیا را داشته باشید مدرک آزمون PTE مورد تایید دانشگاه ها ، مراکز آموزشی و البته دولت های نیوزلند و استرالیا جهت مهاجرت است .این آزمون به وسیله انستیتو پیرِسِن ارائه شده است و در سرتاسر دنیا بیش از 250 کشور آزمون PTE را برگزار می نمایند . متاسفانه این آزمون در ایران برگزار نمی شود ولی کشور های همسایه ما مانند ترکیه ،عمان ،امارات ، کویت و حتی عراق مراکز برگزاری آزمون PTE وجود دارد. جهت آمادگی در آزمون PTE می توانید از دوره های PTE مرکز تخصصی زبان هیراد استفاده نمایید . افرادی که داوطلب شرکت در آزمون PTE هستند ابتدا باید به یکی از شعب مرکز تخصصی زبان هیراد مراجعه نمایند و توسط مدیران آموزشی این مرکز تعیین سطح شوند اگر سطح زبانشان در سطح Upper Intermediate باشد می توانند مستقیماً وارد دوره های PTE شوند ولی اگر سطح زبانشان ضعیف باشد باید در دوره های زبان عمومی به طور فشرده و عادی شرکت کنند و پس از گذراندن دوره های مذکور وارد دوره های PTEشوند . کلاس PTE در مرکز تخصصی زبان هیراد به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی برگزار می شود ،این مرکز کل مواد آزمون PTE را طی 30 جلسه آموزش می دهد . اما اگر زبان آموز نیاز به کلاس های Fundamental داشته باشد توسط مدیران آموزشی این مرکز هدایت تحصیلی خواهد شد .

برگزاری کلاس هایPTE  به صورت گروهی :

دوره PTE آموزشگاه زبان هیراد به صورت کلاس گروهی PTE طی 27 جلسه به صورت فشرده و چهار مهارت همزمان برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که کلاسهای Listening IELTS, PRE-IELTS, PTE  این مرکز مجهز به سیستم مدرن شنیداری هستند!

 

برنامه کلاس گروهی pte (برگزاری دوره گروهی pte)

   

توضیحاتی پیرامون کلاس های PTE :

متقاضیان شرکت در کلاس PTE پس از تعیین سطح اگر که سطح زبان انگلیسی آنان  پایین تر از متوسط باشد باید در دوره های Fundamental شرکت کنند . دپارتمان آموزشی مرکز تخصصی زبان هیراد برای تقویت زبان عمومی 2 سیستم را به فراگیران زبان انگلیسی معرفی می نماید .

نخست: دانش پژوهان در کلاس های مکالمه فشرده هیراد در دوره های Practical English Training هیراد PET(Intensive1) و PET(Intensive2) شرکت کرده و سپس می توانند وارد کلاس های Pearson Test of English) PTE) و دوره های آمادگی آزمون PTE شوند . این سیستم بسیار سریع و کاربردی بوده و در این دوره از پرداخت به حاشیه پرهیز می شود.

سیستم نخست:

  1. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 1)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)
  2. شرکت در دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی (Intensive 2)  و تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی (28 جلسه)

کلاس PTE دوره آمادگی آزمون PTE

در دوره PTE آموزش بسیار مختصر و مفید صورت می گیرد و در ابتدا چهارچوب امتحان PTEو نکات موثری تدریس می گردد و سپس دانش پژوهان در ۴ مهارت وارد مرحله تمرین و تست زنی و آمادگی آزمون PTEمی شوند و زیرا دانش پژوهان باید کاملاً در مدت زمان استاندارد آزمون PTE به سوالات پاسخ دهند در غیر این صورت به نمره مطلوبشان نخواهند رسید.

محدوده نمره آزمون PTE بین 10 تا 90 است و نمره 9 آزمون آیلتس معادل نمره 86 در آزمون PTE است. برای دریافت جزئیات نمره آزمون PTE لطفاً از بخش نمره دهی آزمون PTE در وبسایت هیراد دیدن فرمایید.

 

توضیحات جامع درمورد کلاس PTE مرکز تخصصی زبان هیراد

نمایش ویدئو توضیحات کلاس PTE

لازم به ذکر است که دوره های intensive1 و intensive2 به صورت گروهی برگزار می شود ولی در صورت تمایل زبان آموز ، دوره فشرده زبان انگلیسی یعنی Intensive به صورت خصوصی نیز برگزار خواهد شد.

تعداد جلسات دوره intensive 1 و 2 به صورت خصوصی 35 جلسه به طور مجموع برای هر دو دوره می باشد و به فرا گیرانی که نیاز به سرعت بیشتری برای شرکت در کلاس های PTE دارند توصیه می شود .

سیستم دوم : سیستم دوم سیستم مکالمه زبان انگلیسی و دوره های عادی مکالمه زبان انگلیسی است که بر پایه کتب American English File بنا شده است .در این سیستم زبان آموزان پس از شرکت در آزمون تعیین سطح در دوره های نام برده شرکت می کنند و پس از اتمام Book 3 وارد کلاس PTE و دوره های آمادگی آزمون PTE آکادمیک خواهند شد.

نمایش چارت آموزشی کلاس PTE 

ویژگی های منحصر به فرد دوره آزمون PTE 

1 –  سازماندهی دقیق اطلاعات در ارائه آموزش مختص این آزمون

2 –  ارائه Templates های متعدد برای آمادگی هر چه سریعتر دانش پژوه

3 –  ارائه مواد آموزشی مختصر و مفید به دانش پژوه به جهت تمرین در کلاس

4 –  آشنایی کامل دانش پژوهشان با چهارچوب کلی آین آزمون و زمانبندی  و معیارهای نمره دهی در این آزمون

5 –  آموزش بسیار کاربردی و مفهومی –  Practical Training

6 –  حل سوالات 100 درصد منطبق یا آزمون اصلی در این دوره

7 –  ارائه تکنیک های موثر در حل سریعتر و دقیق تر سوالات مختص این آزمون

8 – تقویت مداوم زبان عمومی دانش پژوه در طول دوره به جهت کسب نمره مورد نظر

9 – آموزش از طریق حل تمرین مداوم و مستمر در طول دوره

10 – برگزاری یک آزمون شبیه سازی ( PTE Mock ) بدون هزینه چند روز بعد اتمام دوره

11 – ارائه طرح درس مطالعه روزانه در منزل (  Study Lesson Plan)

12 –  قرار دادن دانش پژوه در مسیر صحیح یادگیری و پیشرفت با ارائه منابع آموزشی دقیق و کامل

13 – نظارت مستمر این مرکز روی عملکرد اساتید محترم در طول برگزاری دوره PTE

( دپارتمان آموزش آزمون PTE )

 

چرا آزمون PTE آکادمیک ؟